Forum Polityka, aktualnościPolityka

Strefa Gazy: Izrael nasila ostrzał. Są ofiary

Strefa Gazy: Izrael nasila ostrzał. Są ofiary

Wyświetlaj:
Falkonetti / 83.20.151.* / 2009-01-10 10:04
Ale Izrael - anioł pokoju - może kupować - przepraszam , dostawać najnowocześniejszą broń z USA i nie musi się podporządkowywać żadnym głupim rezolucjom ONZ. Czyż to nie ONZ właśnie rezolucją Izrael utworzyło?! Rozumiem, że tamtej rezolucji też nie musimy uznawać i Izraela formalnie nie ma!! No bo jeżeli nie uznajemy mocy uchwał czy rezolucji ONZ to tego sztucznego państwa tam nie ma. Samo się swoją AROGANCJĄ skreśla z mapy świata. I może i lepiej.
Mimo to nie uważam się za antysemitę. Podam rękę każdemu porządnemu Żydowi ale raczej już nie tym z tzw. IZRAELA.
I nie wstyd panu panie prezydencie Kaczyński, że Polska ma tzw. specjalne relacje z USA i Izraelem? Ciekawy jestem na czym one polegają?
Natter / 2009-01-13 19:50 / Tysiącznik na forum
Nie wiem czy mam w tej sprawie coś do powiedzenia ,alemyślę że te kilka dziesiąt rakiet wystrzelonych przez Hamas i to z marnym skutkiem to nie jedyny powód do zagłady getta w Gazie. Prędzej czy póżniej tak jak zagłada getta warszawskiego przez Waffen SS. TYlko role się odwróciły. Najgorsze może jeszcze mastąpić.Strefa Gazy jest bowiem łakomym terenem nie tylko pod względem strategicznym i warta jest wielkich pieniędzy. Po tej wojnie zostaną tam tylko ruiny i cała infrastruktura jest celowo nisz\czona..Kto i za jakie pieniądze odbuduje Gazę. ? Co z Palestynczykami? Kogo to obchodzi mamy kryzys.

Najnowsze wpisy