Forum Forum dla firmOprogramowanie

Strona internetowa firmy - na co zwrócić uwagę?

Strona internetowa firmy - na co zwrócić uwagę?

Wyświetlaj:
gorzata 56 / 83.8.13.* / 2013-12-14 23:16
Przede wszystkim ważna jest czytelność strony i jej intuicyjny wygląd. Osoba wchodząca na stronę powinna mieć swobodny dostęp do wszelkich informacji. Na szczęście nie trzeba sobie obecnie tym zaprzątać głowy. Profesjonalne agencje interaktywne często składają się z osób kompetentnych, które wiedzą jak musi wyglądać strona by przyciągnęła klienta. Jak zakładałam firmę długo myślałam czy skorzystać z profesjonalnych usług - czy warto?. Teraz nie żałuję. Agencja BROKER MEDIA zrobiła dla mnie kawał świetnej roboty. Moja stronka jest widoczna w wyszukiwarce, odwiedza ją dużo osób, a o to przecież tutaj chodzi.
kosmetyczka987 / 83.26.241.* / 2012-01-29 21:48
No właśnie, teraz wszyscy szukają firm w internecie.. Widziałam już wcześniej te badania i dlatego też zdecydowałam się założyć swoją stronę. Ja np. znalazłam na www.witrynetka.pl dużo stron, które spełniały moje oczekiwania. Wstawiłam sobie tylko dane o swojej firmie i już niczym się nie przejmowałam. Polecam.
jurat / 212.96.244.* / 2012-08-14 13:07
Strona musi być przede wszystkim funkcjonalna, zachęcać klienta, a nie go zniechęcać. To moim zdaniem podstawa. Musi mieć odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów. Myślę, że w takie rzeczy nie warto się bawić samodzielnie. Mój serwis stawiali oni - http://funkymedia.pl/ Wiem, że ludzie, którzy się nam tym znają, zrealizują to znacznie lepiej niż amatorzy...
Witold01 / 2012-08-14 14:09
Wydaje mi się że geenralnei teraz lepiej cały swój interes prowadzić w internecie... czynsze za drogie plus opłaty... ja tylko płacę za towa no i podatki rzecz jasna...

Najnowsze wpisy