Forum Polityka, aktualnościKraj

Strzały na ulicach Gdańska. Nie żyje jedna osoba

Strzały na ulicach Gdańska. Nie żyje jedna osoba

Wyświetlaj:
cobain / 83.7.7.* / 2010-11-03 13:28
Policja i władza
Powietrze zasmradza.
Jest na to sposub stu procentowy:
Zorganizować zamach bombowy!
Jest na to sposub kategoryczny:
Przeprowadzić zamach terrorystyczny!
Lecz najbardziej spektakularny
Byłby wybuch nuklearny!
kixan / 178.42.242.* / 2010-11-01 13:40
Jakby chcieli go zastrzelić to by sie tyle czasu nie bawili tylko od razu strzelali :P
MO czuwa / 89.79.219.* / 2010-11-02 19:43

Jakby chcieli go zastrzelić to by się tyle czasu nie bawili tylko od razu strzelali :P

Gdyby to byli prawdziwi bandyci, to żaden z tych głupich policjantów by nie przeżył, tej wołającej o pomstę do nieba "profesjonalnej" akcji. Na miejscu komendanta,wywalił bym tych amatorów kryminałów, na zbity pysk z Policji.
ździcho / 77.253.127.* / 2010-11-02 20:18

Gdyby to byli prawdziwi bandyci

Widzę, że to użyte przez Ciebie sformułowanie ma jak najbardziej pozytywny wydźwięk. Daje ono co nieco wiedzy o Twoim charakterze. Hmm... własciwie to jesteś potencjalnym przestępcą.
MO czuwa / 89.79.219.* / 2010-11-03 13:09
Ale z Ciebie psycholog ! bez kija nie podchodź ! .

Ja z kolei widzę że ty jesteś chyba młodym psem tak zwanym krawężnikiem u którego szarych komórek lekarz nie stwierdzil.
ździcho / 77.254.240.* / 2010-11-03 18:58

Ale z Ciebie psycholog !

Ależ tu nie trzeba psychologa, żeby zauważyć, ze ma się do czynienia z socjopatą wychowanym na tanich filmach akcji klasy B np. "60 sekund" albo "Szybcy i wściekli". Widać to po agresji słownej:
młodym psem tak zwanym krawężnikiem u
którego szarych komórek lekarz nie stwierdzil.


żaden z tych głupich policjantów by nie przeżył,


wywalił
bym tych amatorów kryminałów, na zbity pysk


banda wypasionych i nie douczonych
kretynów


głupi zdemoralizowany policjant

Ciekawe jest jeszcze to:
bez kija nie podchodź ! .

Do czego to miało być? Do pseudopsychologa? Od razu trzeba go kijem?
Ciebie MO trzeba izolować od społeczeństwa, bo wątpię, że kończysz tylko na słowach w relacjach z ludźmi.
MO wiecznie żywe / 89.79.219.* / 2010-11-03 19:20
Trafiłem w miękkie ? Panie stójkowy ?...... hi,hi,hi haha ciekawe czy będziesz taki butny jak Cię z tej Policji wywalą tuż przed emeryturą pajacu.
ździcho / 77.254.240.* / 2010-11-03 19:26

Trafiłem w miękkie ?

Nie trafiłeś. Jestem urzędasem. To ja trafiłem. Odpisałeś mi dokładnie tak jak się spodziewałem. Agresywnie. A co ciekawe to pewnie kukałeś całą dobę przy kompie, byleby trafić na mnie, bo odpisałeś błyskawicznie. Kręci Cię wyrządzanie zła i tyle.
MO wiecznie żywe / 89.79.219.* / 2010-11-03 20:54

Kręci Cię wyrządzanie
zła i tyle.

Masz pecha bo akurat brzydzę się przemocą. A poza tym masz rację bo jestem wściekły może też i zbyt agresywny dlatego, że my sobie tutaj gwarzymy a ten domniemany złodziej ( bo tak naprawdę to nic o nim nie wiemy) jest już po tamtej stronie ! a miał przecież jeszcze całe życie przed sobą !!!
Najchętniej to wziął bym tego głupka co do niego strzelał na kolana i tak bym mu sprał tyłek że by przez tydzień na nim nie usiadł , mimo tego że zdaję sobie sprawę, że ten dupek przeżywa teraz straszną traumę po ty co zrobił...........

Tak masz rację jestem agresywny,wściekły i chce mi się wyć !!
ździcho / 77.254.240.* / 2010-11-03 21:30

Masz pecha bo akurat brzydzę się przemocą.

Nie, to nie pech. Mnie to cieszy co piszesz (o ile piszesz prawdę). Teraz pokazujesz inne swoje oblicze. Które zatem jest prawdziwe? Jeżeli to teraz, to po jaką cholerę robiłeś wcześniej z siebie takie bydlę, skoro posiadasz ludzkie uczucia? Chciałeś komuś zaimponować? Jeżeli zaś tamto, to nawet mi nie odpisuj.
MO wiecznie żywe / 89.79.219.* / 2010-11-04 03:10

Mnie to cieszy co piszesz

I mnie także ( na prawdę szczerze)
ździcho / 77.255.59.* / 2010-11-04 09:28
Zatem dogadaliśmy się. Paradoksalnie mam identyczne zdanie jak Ty o sytuacji, którą opisuje artykuł. To nie musiało i NIE POWINNO BYŁO się zdarzyć. Tyle, że nie uważam, by ten "zabójca" (policjant) faktycznie był typem osobowościowym zabójcy, który od lat czekał na okazję by kogoś rozwalić, a tu mu się trafiła gratka. Ja raczej myślę, że to był młody spanikowany cielak, który na widok uciekających mógł dojść do wniosku, że tamci MOGĄ MIEĆ broń, skoro z determinacją staranowali radiowóz. Gdyby zachował zimną krew, to celowałby za przeproszeniem w dupę. Zgadzam się też, że w policji pracuje wielu degeneratów, ale to nie daje podstaw by kategorycznie zanegować ISTNIENIE tej instytucji. Anarchia jako ustrój jednak się nie sprawdziła. Z innej beczki. Sam teraz widisz, do czego mogą doprowadzić dyskusje, jeżeli podajesz się za kogoś, kim nie jesteś - do nieporozumień, a potem agresji. Pozdrawiam.
MO wiecznie żywe / 89.79.216.* / 2010-11-04 20:39


Zatem dogadaliśmy się

Jasne że tak !

Pozdro.
cobain / 83.7.7.* / 2010-11-03 13:34

tak zwanym krawężnikiem

Coty? To ten z tych co walą pałą po plecach. Krawężnik musi znać znaki drogowe i odrużniać kolory a do tego szare komurki są niestety niezbędne.
ździcho / 77.254.240.* / 2010-11-03 19:01
cobain, napisz coś może od siebie, bo dopowiadanie po innych to domena motłochu. Jak już krytykujesz, to błyśnij czymś przynajmniej.
MO wiecznie żywe / 89.79.219.* / 2010-10-31 18:55
Uzbrojeni po zęby policjanci zabili człowieka ! banda wypasionych i nie douczonych kretynów, pragnie tylko tylko jednego : spacyfikować Polaków !,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, wstyd i hańba.!!

Jakim prawem szczelają do bezbronnych ludzi na ulicy ?
Kto tego zabójcę szkolił w szczelaniu z broni palnej do celu ? czy chciał ten frustrat zabić człowieka ? czy tylko zatrzymać ?

A do Panów poniżej, prawdopodobnie młodych policjantów, mam tylko jedno zdanie, lepiej zmieńcie zawód bo morderców w Polskiej Policji nam nie potrzeba.

Ps.
Mam nadzieję że rodzina tego zamordowanego człowieka, otrzyma parę milijonów złotych odszkodowania od Policji, jeżeli okaże się że była to całkowicie niewinna osoba.
ździcho / 87.205.35.* / 2010-11-01 15:31

Jakim prawem szczelają do bezbronnych ludzi na ulicy ?

No właśnie. Jakby oni nie strzelali, to on nie ukradłby samochodu i nie staranowałby radiowozów. Winna jest policja, oni wszyscy tacy są. Jak rano idą do pracy, to od razu strzelają do bezbronnych, niewinnych ludzi, co chcą kraść samochody. Co złego jest w kradzieży samochodu? Przecież każdy chce mieć samochód.
wit244 / 91.213.255.* / 2010-10-31 20:33
Co ty bredzisz? Jaka niewinna osoba? Człowiek ukradł samochód, następnie staranowli radiowozy, prawie zabijając 2 policjantów, a potem zaczeli uciekać. Został ranny, a wczesniej oddano strzały ostrzegawcze. Czego tutaj nie rozumiesz? Tego że z przestępcami nie powinno się cackać?

Nie twierdzę że policja jest idealna. Oczywiście często nadużywają władzy i siły, ale zgodnie z tą relacją, wszystko jest ok, i policjant miał uzasadione powody aby strzelać.
MO wiecznie żywe / 89.79.219.* / 2010-10-31 21:17


Co ty bredzisz? Jaka niewinna osoba? Człowiek ukradł samochód, następnie staranował radiowozy,

I według Ciebie to jest powód do zastrzelenia sprawcy po krótkim pościgu ? gratuluję logiki !

A moim zdaniem, jest to: zwykłe, pospolite morderstwo w majestacie prawa i jeszcze jeden dowód na wyjatkową demoralizację i brak dyscypliny i kontroli służb mundurowych

Przecież Ci sprawcy kolizji drogowej, zostawili po sobie tyle śladów, że tylko kwestią czasu było by ich zatrzymanie i osądzenie przez niezawisły Sad...a nie mordowanie człowieka w biały dzień na oczach całej Polski tak jak to było za okupacji Niemieckiej w czasie drugiej wojny światowej.
ździcho / 87.205.35.* / 2010-11-01 15:37

A moim zdaniem, jest to: zwykłe, pospolite morderstwo w majestacie prawa i jeszcze jeden dowód
na wyjatkową demoralizację i brak dyscypliny i kontroli służb mundurowych

Zapomniałes jeszcze dodać, ze to właśnie ci zdemoralizowani policjanci wrobili wczesniej swą ofiarę w kradzież tego forda, żeby miec pretekst do postrzelania sobie.
MO wiecznie żywe / 89.79.219.* / 2010-11-02 17:13

policjanci wrobili wczesniej
swą ofiarę w kradzież tego forda, żeby mieć pretekst do postrzelania sobie
[/cyta
Tak żartować potrafi tylko głupi zdemoralizowany policjant ! dlatego moja diagnoza jest jak najbardziej słuszna.
b7i5v8t7 / 195.90.102.* / 2010-11-01 07:41
W majestacie prawa to powinna być kara śmierci dla większości przestępców, surowsze kary-jeśli niektórzy ludzie nie potrafią żyć w zgodzie z resztą społeczeństwa-stwarzają zagrożenie dla pozostałych i są w pełni świadomi tego co robią powinni być wyeliminowania nie ja mam ich jeszcze utrzymywać. to nic innego jak zwykłe pasożyty!
Anonim z manufaktury / 77.115.192.* / 2010-11-01 08:17
..

..
Zgadzam się.
Czytając wypowiedzi "MO wiecznie żywe", mam wrażenie, że on popiera przestępczość , tak zaciekle broni tych bandziorów.
MO wiecznie żywe / 89.79.219.* / 2010-11-02 17:17

Zgadzam się.
Czytając wypowiedzi "MO wiecznie żywe", mam wrażenie, że on popiera przestępczość , tak
zaciekle broni tych bandziorów.

Jak kiedyś przypadkowo na ulicy dostaniesz kulkę w tyłek od jakiegoś psychopaty policjanta, który będzie się chciał wykazać swoją nadgorliwością to może zmienisz zdanie o pracy i kompetencjach Polskiej Policji.
acer zomo / 89.77.10.* / 2010-10-31 21:04
a gdzie on uciekał skoro leży zabity obok auta widać to na zdjęciu,daje to do myślenia
Anonim z manufaktury / 77.115.192.* / 2010-11-01 03:22
..

Gdy niedawno zginął jeden niewinny polityk,

to od razu strach wielki poszedł po wszystkich pozostałych przy życiu

politykach , i zaczęła się era szacunku i miłości w polityce.

Jeśli teraz, taki sam strach pójdzie po wszystkich złodziejach, to też na zdrowie im wyjdzie.

Nie będą kraść, więc nie będzie ich nikt ścigał i do nich strzelał.

Proste i skuteczne!
zomo / 89.77.10.* / 2010-10-31 21:03
a gdzie on uciekał skoro leży zabity obok auta widać to na zdjęciu,daje to do myślenia
Anonim z manufaktury / 77.115.192.* / 2010-10-31 19:43
..

Szanowny "MO wiecznie żywe"

Jak był niewinny, to z jakiego powodu uciekał przed policją???


Czy Ty byś uciekał, będąc niewinnym???


Ja nigdy nie uciekam, bo nie mam powodów uciekać przed policją.

Po pierwsze : nie kradnę nie jeżdżę kradzionymi samochodami,

po drugie : nie taranuję policyjnych radiowozów , uciekając przed nimi,

po trzecie : i nie uciekam z miejsca wypadku (a zdarzyły mi się ),

po czwarte: nie wyobrażam sobie, żebym mógł tak głupio żyć, by jakiekolwiek służby z racji prawa, mogące używać broni ostrej, wzywały mnie pod groźbą użycia tej broni , do zatrzymania.

Przemyśl to sobie!

Pozdrawiam
pincio / 2010-10-31 18:46 / Bywalec forum
I dobrze. Dość bezprawia na ulicach.
sard / 83.24.19.* / 2010-10-31 18:21
O zmarłych nie mówi się źle...

Jak dobrze, że umarł
PlawdaKtólaBoli / 77.254.134.* / 2010-10-31 18:13

Nie żyje jedna osoba

Tak rozpoznaje się szemranych dupków. Tutejszy napisałby raczej: biały bandyta.
Anonim z manufaktury / 77.115.192.* / 2010-10-31 19:52
..

Jak to rozumieć: "Tutejszy napisałby raczej: biały bandyta." ?
abc1024 / 83.28.134.* / 2010-10-31 18:08
tytuł powinien brzmieć..."O jednego złodzieja mniej". I bezpieczniej na ulicy!
gosc z USA / 24.90.254.* / 2010-10-31 17:53
...Do szpitala trafił także drugi zatrzymany w pościgu mężczyzna - uskarżał się on na bóle klatki piersiowej. Mogą one być objawem obrażeń doznanych w momencie zderzenia forda z radiowozem......

Biedny pan MEZCZYZNA.Uskarzal sie na bole klatki piersiowej.Pocalujcie go jeszcze w du.pe.A moze napiszmy normalnie bandyta i zlodziej.Szkoda ze nie zastrzelili wszystkich na miejscu zdarzeniua. Teraz bedziemy gnoi utrzymywac za nasze podatki w wiezieniu.Polsko otrzasnij sie z tego AMOKU.
gosc z zachodu / 79.185.203.* / 2010-10-31 20:44
Zlodzeji samochodowych trzeba skutecznie wyeleminowac z zycia publicznego i tak w krajach na zachodzie Polska widziana jest jako kraj pelen bandytow samochodowych !. Nareszcie POLICJA zaczyna pracowac!.
wit24 / 91.213.255.* / 2010-10-31 20:35
Widzisz, pewnie istnieje jakiś przepis, który nie pozwala pisac gazecie, o człowieku że jest bandydą, dopóki nie będzie wyroku.
Anonim z manufaktury / 77.115.192.* / 2010-10-31 17:50
..

Szanowny Panie Redaktorze Dyżurny money.pl

Jak zwykle, boi się pan prostych i jasnych sformułowań, i nazywania rzeczy po imieniu.

Czy nie lepiej było napisać w tytule, np. że : " W wyniku pościgu policji, zginął jeden z trzech złodziei".

Przecież jak złodziej samochodu ucieka i nie zatrzymuje się po strzałach ostrzegawczych policji, to raczej niewiniątkiem nie był! Trudno go nazywać "osobą"!

Może nawet miał coś więcej na sumieniu, niż kradzież samochodu, bo za kradzież samochodu kary nie są chyba zbyt restrykcyjne, więc może dziwić podjęcie ryzyka ucieczki i nie zatrzymanie się na wezwanie policji.

A po przeczytaniu tylko samego tytułu, pierwsze moje skojarzenie, było takie : czyżby znów jakiś niespełna rozumu zamachowiec zabił niewinnego człowieka ( osobę)?

Co prawda, każdy sam odpowiada za swoje skojarzenia, ale moje prywatne nikomu nie szkodzą i nie wprowadzają chaosu dezinformacji, co ma miejsce w przypadku Pańskich , publicznych wypowiedzi.

Ukłony
MO czuwa / 89.79.219.* / 2010-11-02 19:37

Może nawet miał coś więcej na sumieniu,

Morze jest szerokie i głębokie
wit24 / 91.213.255.* / 2010-10-31 20:37
Zgadzam sie. tytuł woła o pomstę do nieba.

A) przecież ci przestępcy nie mieli chyba broni,a nawet jesli mieli, lub były takie podejrzenia, to chyba jej nie użyli. Jaka więc tutaj strzelanina? Jeden strzał do złodzieja to strzelanina?

B) Nie zyje jedna osoba? Nie lepiej napisać, że zastrzelono jednego złodzieja? Treściwiej, sensowniej.
zomo / 89.77.10.* / 2010-10-31 21:20
dlaczego zastrzelony leży tak blisko auta .czy na pewno uciekał? odsyłam do zdjęć .a jak ktoś ucieka to jest powód żeby go zastrzelić.brak policji tężyzny fizycznej
Jacqb / 2010-10-31 17:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przykro mi z powodu obrażeń funkcjonariuszy - trzymajcie sie.
A strzelający niech nie ma wyrzutów. Nie można lekceważyć strzałów ostrzegawczych.
zomo / 89.77.10.* / 2010-10-31 21:35
jakby policja miała zapięte pasy bezpieczeństwa to by nic im się nie stało
Adol / 2010-10-31 17:06 / Bywalec forum
Tylko czekać jak jakaś łajza z helsińskiej fundacji praw bandytów oskarży policjantów o zbytnią brutalność.
Anonim z manufaktury / 77.115.192.* / 2010-10-31 17:25
..
Tak.

Nawet Pan Redaktor, bał się napisać, że policja zastrzeliła bandytę, i napisał "osoba"!
Dla mnie "osobą" to byłby jakiś niewinny, przypadkowy, przechodzień (tak na marginesie, nikomu oczywiście nie życzę śmierci).

Pozdrawiam
LARY l / 89.76.237.* / 2010-11-01 08:42
ZABILI I NIKT NIE BĘDZIE ZA TO ODPOWIADAŁ, WIĘZIENIA SĄ OD TEGO BY KARAĆ TAKICH, A NIE ZABIJAĆ NA ULICY!!!!!! HWDP
!!!!!PAMIĘTAMY!!!!!
popieramanonima / 88.199.141.* / 2010-11-01 12:32
Jesteś żałosny Lary i prosty .Abyś dobrze zrozumiał prostaku to odpowiem w twoim stylu HWDLARY.
Anonim z manufaktury / 77.115.192.* / 2010-11-01 11:44
..

Oczywiście, jakby się zatrzymał na wezwanie i poddał policji, to by miał sąd.

A tak, nawiasem mówiąc, to nie może się jeden z drugim złodziejem wziąć do uczciwej pracy?

A co pamiętasz? Też ukradłeś samochód i był pościg, i do Ciebie strzelała policja??? To wynika z treści Twojej wypowiedzi.

Najnowsze wpisy