Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Strząśnięcie pod Dubaj

Strząśnięcie pod Dubaj

Money.pl / 2009-11-28 11:32
Komentarze do wiadomości: Strząśnięcie pod Dubaj.
Wyświetlaj:
Investor od zawsze / 114.127.246.* / 2009-11-30 06:30

2009-11-29 21:07:23 | 213.134.160.* | tas tas
Poleci na pysk.... a amerykance nakupili , ze..... taka to poprawa jest w
gospodarce... medialna dla naiwnych.... napompowali gieldy...i tyle...
Fajnie jest zarobic wtedy...byleby nie zostac z papierem...bo nie bedzie
komu sprzedac niedlugo... a nie bedzie korekty tylko kolejna bessssa...az
sie wszyscy zdziwia jakiej wielkosci... Jest globalny syf w gospodarce..jak
ktos tego nie widzi no to hm...... to nic. :):)...

A co powiesz teraz ??? Na Japonie i futures spojrzales???
Dla prawdziwych graczy hossa jest oczywiscie mila,ale nie konieczna.Gra sie na spolkach a nie na stanie rynku (pomijam kontrakty na indeks) ,wybiera sie konkretne spolki i w miare mozliwosci stosuje D.T.
Grasz,zarabiasz i nic Cie nie obchodzi.
Kolega
Dariuszba

niestety myli sie prawie stale,wystarczy poczytac wstecz jego zapowiedzi na tym forum Money.pl .To nie jest zaden profesjonalizm,tylko marzenia o nim.daremne.
Dariuszba / 85.221.174.* / 2009-11-28 11:32
Dubaj pokazał wyraźnie co może dziać się z rynkiem. Taka sesja powinna dać wiele do myślenia.
www.profesjonalnyinwestor.blogspot.com
profitrader / 79.184.202.* / 2009-11-28 20:26
Z profesjonalizmem kolego to masz tyle wspólnego co Kaczyński z prawdą. Co za odkrywczy tekst. Z rynkiem to sie zawsze może dziać. To jego imammentna cecha. Kolega chyba jeszcze nie widział -10% na WIG-u 20 i co z tego wynika? Nic. Tak działa rynek. Ta sesja daje do myslenia ale nie dlatego, że spadało 4%. Jak będziesz profesjonalny to zrozumiesz, ale chyba nie tak szybko. Nie tak dawno pod komentarzem chyba nawet tego samego autora dziwiłeś się, ze mówi o wzrostach bo przecież jest dystrybucja przed spadkiem. Chyba już w następnym tygodniu był nowy szczyt. Pisać każdy może, ale nie mieszaj do tego profesjonalizmu.
nieprofesjonalllny / 86.63.146.* / 2009-11-29 08:42
Profitraderze, tak się składa,że czytuję teksty tego inwestora i uważam, go za profesjonalistę. .Wiem coś o tym, bo na giełdzie grałem, gdy było zaledwie 6 spółek. Z Twojego komentarza bije naiwność. Piszesz o sile polskiej giełdy. Ta siła znaczy tyle co bznięcie małej muszki.
To że powstał kolejny szczyt nie oznacza, że nie ma dystrybucji.
I jeszcze jedno-profesjonaliści też mają prawo do błędu.
Żeby nie było wątpliwości, ja też widzę szansę na wzrost w krótkim terminie, ale duża zwała jest nieunikniona.
profitrader / 79.184.228.* / 2009-11-29 09:23
Nie piszę ani słowa o sile polskiej giełdy. Jeżeli tak inwestujesz jak czytasz to współczuję. W ogóle się nie wypowiadam na temat sytuacji na GPW. Z życzliwości dam tylko małą wskazówkę. Prawdziwy spadek przyjdzie wtedy kiedy różni "profesjonalni inwestorzy" przestaną w to wierzyć.
nieprofesjonalllny / 86.63.146.* / 2009-11-29 12:59
Przepraszam, to nie Ty napisałeś o sile GPW.Dziękuję za wskazówkę, ale jest ona bezużyteczna. Prawdziwy spadek następuje wtedy gdy tzw grubasy wychodzą z akcji, które masowo kupują Ci, którzy wierzą, że kursy będą ciągle rosły. Tak było, jak zapewne pamiętasz, w 2007 roku.
życzliwy / 193.201.19.* / 2009-11-28 22:25
Pisze się - immanentna szanowny profitraderze.
Jaroslaw 74 / 2009-11-28 18:29 / Bywalec forum
Co konkretnie masz na mysli,bo ta sesja pokazala wylacznie sile polskiej gieldy i nic wiecej.
Ludzie zarobili wiecej niz codzien,kupujac na poczatku od spanikowanych niezorientowanych.
nadziejas / 86.63.146.* / 2009-11-29 08:50
Jarosław 74
Mam nadzieję, że kupowali nie drobni gracze, bo źle wróżyłbym giełdzie na najbliższą przyszłość.
zastanawias / 86.63.146.* / 2009-11-28 17:48
Zastanawia mnie z czego wynika ta cisza na forum. Czyżby wielu mądralińskich sprzedało ze strachu i teraz się głowią czy się wyrolowali ? A może wręcz odrotnie - nie sprzedali, ale są tak wystraszeni, że nie mają chęci na pisaninę ?
Tak poważnie zastanawia mnie czy akcje przeszły w silniejsze ręce czy niekoniecznie
Jaroslaw 74 / 2009-11-28 18:31 / Bywalec forum

Tak poważnie zastanawia mnie czy akcje przeszły w silniejsze ręce czy niekoniecznie
skomentuj zgłoś do usunięcia

wybacz,ale to conapisales nie ma sensu !
Przeciez ktos te akcje sprzedawal i ktos je odkupywal w najwiekszym dolku.Dlatego chyba jest jasne kto co robil.
zastanawias / 86.63.146.* / 2009-11-29 12:48
Jarosław74 nikt tego nie wie czy to jest największy dołek, aczkolwiek mam taką nadzieję, bo też mam akcje.
Zawsze ktoś kupuje i ktoś sprzedaje, ale najważniejsze jest czy wśród kupujących dominuje duży kapitał czy drobnych ciułaczy
tas tas / 213.134.160.* / 2009-11-29 21:07
Poleci na pysk.... a amerykance nakupili , ze..... taka to poprawa jest w gospodarce... medialna dla naiwnych.... napompowali gieldy...i tyle... Fajnie jest zarobic wtedy...byleby nie zostac z papierem...bo nie bedzie komu sprzedac niedlugo... a nie bedzie korekty tylko kolejna bessssa...az sie wszyscy zdziwia jakiej wielkosci... Jest globalny syf w gospodarce..jak ktos tego nie widzi no to hm...... to nic. :):)...
NIEWSTRZĄCHNIĘTY / 188.147.199.* / 2009-11-29 21:03
A mnie osobiście ten tytuł nie pasuje.Bo ,,strząśnięcie" to mi się kojarzy ale w kontekscie długotrwałej bessy i ostatecznego ,,strząśnięcia"przed jej zakończeniem.Teraz natomiast mamy ewidentną próbę wciągnięcia-czyli,,wstrząchnięcia"-tych,którzy przestraszli się problemami Dubaju.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy