Forum Polityka, aktualnościPolityka

Studenci wybrali Platformę

Studenci wybrali Platformę

Money.pl / 2009-06-03 14:21
Komentarze do wiadomości: Studenci wybrali Platformę.
Wyświetlaj:
wolnywyborca91 / 91.150.223.* / 2009-06-04 03:51
Mam dość kłótni o to i tamto, interesuję mnie za to nadmierne obciążenie podatkowe, fiskalizacja państwa, wysokie ceny paliw, armię urzędników, zus przejadający nasze pieniądzę, dopłacanie do chybionych interesów, czepianie się państwa do tego jak rodzice mają wychowywać dzieci, przymus ubezpieczeń zdrowotnych, nowe podatki od aut itd
W poprzednich wyborach wierzyłem w PO w tych moich pierwszych jako wyborcy zagłosuję na UPR.
Dużo czytam, interesuję się państwem, ekonomią, finansami, prawem i doszedłem do wniosku ,że różnica między Pis a Po jest niewielka, namówiłem też większość moich kumpli do głosowania na UPR
Czego chce?
-zniesienia krusu
-zniesienia zusu
-zniesienia publicznych obowi. szkol
-zniesienia "darmowej" opieki zdrowotnej
-zniesienia dopłacania do instytucji typu stocznie itd
zniesienia obowiązkowych ubezpieczeń zdrowotnych
-wprowadzenia kary śmierci
Czego żądam? :
-zniesienia Vatu
-zniesienia akcyzy na paliwo, alkohol, papierosy
-zniesienia podatku Belki
-zniesienia podatku dochodowego
Doszedłem do wnisku ,że zarabiając 2500 zł dajmy na to na Zus płacimy 400 zł a gdybyśmy mieli te 400 zł dla siebie to za 100 zł moglibyśmy mieć sami w prywatnej klinice 10 razy lepszą opiekę. To samo tyczy się szkoły
Moja decyzja jest wpełni przemyślana,
Liberalizm jest piękny szkoda tylko że większość Polaków myśli ,iż jest on w Polsce.
W Polsce obecnie jest Socjalizm...
boleczek / 91.64.82.* / 2009-06-04 22:09
Przepraszam, ciemny komunizm panie kolego,bardzo ciemny...
Bo Polacy sie zawsze w nim dobrze czuli jak w bagienku, cieplo i przyjemnie.
Zawsze sie cosik ukradnie i zakombinuje a POLSKA zawsze bedzie potega gospodarcza
co tam ameryka, niemcy, POLSKA to mocarstwo. Tylko niestety zlodziei, kretaczy, oszustow
i PO'cow.
Dobranoc ojczyzno
taki tam / 213.238.104.* / 2009-06-03 18:49
A ja jestem ciekaw dlaczego nie ma sondaży internetowych i kto się boi wyników sondy w internecie, tylko są sondaże na zamówienie, nie mniej wątpliwej treści.
koprowy las / 84.38.26.* / 2009-06-03 19:05
Oto sondaż internetowy:
http://www.niezalezna.pl/poll/list/id/21
taki tam / 213.238.104.* / 2009-06-03 21:44
Oczywiście przytłaczająca przewaga PiS, ale nawet przyjmując, że proporcje będą inne, ważne jest, że prawica nie boi się sondaży otwartych, a PEŁO i SLD ich nie cierpi i woli zamawiać gotowe wyniki.
Skalpel / 62.87.136.* / 2009-06-03 15:35
BIEDNA TA POLSKA BEDZIE KIEDY TAK TRAGICZNYCH WYBOROW BEDA DOKONYWALI TZW. STUDENCI. REPUBLIKA NOCNEJ ZMIANY GORA A TUSKLIZNA ROBI SWOJE !!!
Europejska Świnia Ludowa - głosuj na nas! / 87.106.188.* / 2009-06-03 15:01
W 2007 nie tylko studenci wybrali:

....
76,2 proc. osadzonych w aresztach i zakładach karnych w całym kraju zagłosowało na PO, a 7,6 proc. na LiD; PiS z wynikiem 2,8 proc. znalazło się pod progiem wyborczym - podała we wtorek rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sałapa.
....
http://www.wykop.pl/ramka/31146/w-wiezieniach-wygraly-po-i-lid
lolek000 / 2009-06-03 14:21 / portfel / Tysiącznik na forum
I dlaczego PO z SLD nie zrobiła prawyborów w kryminałach? Przecież tam obie te formacje od lat wygrywają wyżej niż gdziekolwiek indziej.

Najnowsze wpisy