Forum Polityka, aktualnościKraj

Suski: Krzyż przed pałacem to nie Bastylia

Suski: Krzyż przed pałacem to nie Bastylia

Money.pl / 2010-09-10 09:49
Komentarze do wiadomości: Suski: Krzyż przed pałacem to nie Bastylia.
Wyświetlaj:
Tworki / 178.37.136.* / 2010-09-10 15:03
Czy nie ma w naszym kraju odważnego, który zbada Kaczyńskiego i potwierdzi jego psychozę?
JAG1 / 83.20.233.* / 2010-09-10 14:54
Piękny to widok, jak wierchuszka PiS-u klęczy przed Pałacem.
Mogą tylko wzdychać.

Świetnie zagrała też kancelaria przepuszczając "delegację" bocznym wejściem Pałacu. JarKaczor mógł
sobie "polizać loda przez szybkę".
sfera2 / 2010-09-10 13:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Polacy zawsze hołubili w sobie pieniactwo, dla tego wcale nie dziwi mnie bałagan pod pałacem. Trochę to śmiesznie wyglądało jak Kaczyński zalatuje z jednej to z drugiej strony ogrodzenia, przypominało to przepędzanie stada owiec z baranem na czele.
Myślę, że również zagraniczni obserwatorzy już przyzwyczaili się do ekstrawagancji partii Kaczyńskiego. Jednak nie można traktować poważnie polityków, którzy pozwalają traktować siebie jak uczniaków z podstawówki. To nawet nie jest już śmieszne, tylko żałosne.
Tak duży naród jak Polska, musi znaleźć miejsce również dla nieudaczników i malkontentów, którzy zamiast zająć się pracą, mają pretensje do innych że nie potrafią wziąć losu we własne ręce i płaczą jak to im jest źle i trzeba dać im wszystko co potrzebują do życia. Dla niektórych jest to nawet sposobem na życie i trzeba to uszanować, taka jest cena demokracji.
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-10 21:18
Taaak... demokracja.... wyrozumiałość...

Ale wybacz,
przedkładam ekstrawagancje Pan Palikota,
nad nieudacznictwo Pana Kaczyńskiego.
entu / 83.3.123.* / 2010-09-10 12:58
umacniany wiarą w złote cielce, zacietrzewiony hipokryta... Jak bym mógł to bym was wszystkich spalił i krzyżem przeżegnał tak, że by wam krew uszami poszła. Jak bym tylko mógł, eh... Bo ja miłość krzewić chcę i wiarę w Boga miłościwego, bo ja kocham bliźniego tylko ten bliźni nie rozumie, że ja go kocham.

A ja tylko chcę:
By ludzie się kochali i żyli bez grzechu pychy, bałwochwalstwa, bo jedyny nasz Pan jest Jarek
By zamiast na groby pozwolili nam pod pałac przychodzić bo to i ludzi jednoczy a i Pan się cieszy
No i żeby krucjatę może przeprowadzić jakąś by grzech móc odkupić i przy okazji pogan nawracać.
jacek xxx / 79.189.70.* / 2010-09-10 12:31
popatrzcie ludzie z platwormy i zazdroscie jakie poparcie ma jaroslaw kaczynski napewno to was boli to jest jedyny premier polski tak powinien wygladac maz stanu ma za soba miliony ludzi bez rezyseri uczcie sie nieudaczniki nieumiecie zyc z ludzmi i to bedzie wasza zaglada wasze rzady juz sie koncza ludzie maja juz dosc polityki klamstwa i oszustwa nawet tvn 24 wam nie pomorze pujdzie na dno razem z wami tego wam zycza miliony polakuw dosc hamstwa i oszustwa szubrawcy
kazik12 / 83.1.181.* / 2010-09-10 22:29
JAROSŁAW - pogratulować elektoratu :-) ...uczcie się, uczcie .... ortografii PACANY

nie pomorze pujdzie
na dno razem z wami tego wam zycza miliony
roland_topor / 2010-09-10 17:34 / Bywalec forum

popatrzcie ludzie z platwormy i zazdroscie jakie poparcie ma jaroslaw kaczynski napewno to was boli
to jest jedyny premier polski tak powinien wygladac maz stanu ma za soba miliony


On już nie jest premierem, zacny ciemnogrodzianinie, poza tym setka, to nie "miliony" Setka to co innego.


wasze rzady juz
sie koncza ludzie maja juz dosc polityki klamstwa i oszustwa nawet tvn 24 wam nie pomorze pujdzie
na dno razem z wami tego wam zycza miliony polakuw dosc hamstwa i oszustwa szubrawcy


asze rzady juz
sie koncza ludzie maja juz dosc polityki klamstwa i oszustwa nawet tvn 24 wam nie pomorze pujdzie
na dno razem z wami tego wam zycza miliony polakuw dosc hamstwa i oszustwa szubrawcy

jzmore / 79.190.241.* / 2010-09-10 16:33
Mąż Stanu... taa... tylko jakich ludzi ma za sobą. między innymi takich co nazywają siebie Polakami, a nie potrafią dobrze napisać tego słowa
budzo / 217.67.197.* / 2010-09-10 15:02
Słusznie- dość hamstwa i dość polakuw.
Od teraz rządzą normali ludzie i chamstwo nazywają chamstwem, a Polaków Polakami.
Nikt już nam nie będzie mówił, że czarne jest czarne a białe jest białe. A hołotę sprzed pałacu, swoją drogą, to należałoby batami pędzić, tam gdzie ich miejsce....jak mówił Mrożek- parobek jest wszędzie.
sfera2 / 2010-09-10 13:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jeśli to, co działo się pod pałacem nazywasz poparciem dla Kaczyńskiego, to bardzo dobrze, że Prezydent Komorowski niema takiego poparcia, to jednak mąż stanu i nasz prezydent.
Halla / 83.21.82.* / 2010-09-10 15:24
Nie żartuj, Komorowski mężem stanu nie jest nie będzie nim nigdy. Jego żona ma więcej z męża niż on. I nie mówi mi, że jest takim mężem, bo zrobił pięcioro dzieci. Nawet do bycia mężczyzną trzeba czego wiecej niż kuśki, a cóż dopiero do bycia mężem stanu... Wy, członkowie i POplecznicy PO, lubicie zaniżać standardy.
roland_topor / 2010-09-10 17:38 / Bywalec forum

Nie żartuj, Komorowski mężem stanu nie jest nie będzie nim nigdy. Jego żona ma więcej z męża
niż on. I nie mówi mi, że jest takim mężem, bo zrobił pięcioro dzieci. Nawet do bycia
mężczyzną trzeba czego wiecej niż kuśki, a cóż dopiero do bycia mężem stanu... Wy, członkowie
i POplecznicy PO, lubicie zaniżać standardy.


Jaki będzie Komorowski - to się okaże. Na razie ma tę wyższość nad Jarkiem Szalonym, że szaleństw nie robi. A jeśli taka groteskowa postać jak JK jest dla was, pisowców "mężem stanu" ,to wy zaniżacie te standardy jeszcze bardziej i to w skali logarytmicznej.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-09-10 12:46
Epos godny herosa a właściwie obu trzech.
A kiszko to panie Jacku ci się nie wydęła czasami???
Lumwn111 / 93.105.116.* / 2010-09-10 11:56
Pan Prezydent Komorowski ze swoimi kumplami z WSI szkolonymi w Moskiewskim GRU już nie długo zacznie zasieki stawiać przy Pałacu Prezydenckim bo modlitwa to strasznie mocna broń. I skoro nie pomagają bojówki "ala Komorki" ze zbirami organizujące zadymy to trzeba będzie się okopać. Co tam koszt nas stać na ponoszenie wszelkich kosztów przecież jesteśmy zieloną wyspą...
Nas stać na darowanie wielu milionów dolarów Rosjanom za tranzyt gazu przez nasz kraj. Stać nas na płacenie najwyższej stawki za owy gaz. No i stać nas na utrzymywanie wielkiej administracji państwowej która to za Pana Tuska wzrosła o ponad 30tyś urzędników.
############# / 83.19.187.* / 2010-09-10 12:32
Głupota nie boli . Co najwyżej jest żałosna.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-09-11 07:41
Myślenie też nie boli. Brak myślenia sprawia że się jest żałosnym.
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-10 12:17
Tak, modlitwa w słusznej sprawie, zawsze.

Było podpisane porozumienie o przeniesieniu krzyża.

Możemy mieć różne przypuszczenia o przyczynach katastrofy smoleńskiej i może nigdy nie będzie pewności w tej sprawie.

Tylko, na miły Bóg, czy to co się wyrabia pod krzyżem cokolwiek
załatwia, oprócz skłócenia narodu i ośmieszania się polityków?
Z poważaniem
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-10 11:51
Ktoś wie i mnie uświadomi?

Czy każdego, 10-tego dnia miesiąca , po porannym nabożeństwie i złożeniu kwiatow pod krzyżem , jedzie dalej TA delegacja również na groby , w tym i na Wawel?

Nie śmiejcie się, ja naprawdę nie wiem!
tade / 83.2.33.* / 2010-09-10 12:33

jedzie dalej TA delegacja również na groby , w tym i na Wawel?


raczej nie bo cóż by osiągnęli żadnego zainteresowania no a Wawel pewnie by chcieli ale kto zapewni im bezpieczeństwo a
pod pałacem mają wszystko gratis.

oddania hołdu ofiarom katastrofy

na lotnisku pod Smoleńskiem jest najwłaściwsze miejsce dla oddawania hołdu.
Jestem nawet za pobudowaniem tam noclegowni i niech tam się modlą składają kwiaty...
oughvf / 188.33.10.* / 2010-09-10 11:30
Czy to przypadek, że wart 70 mln zł przetarg na remont Tu-154, który rozbił się pod Smoleńskiem, wygrały: spółka, w której władzach zasiada absolwent Akademii Sztabu Generalnego w Moskwie, oraz firma podejrzewana przez wywiad wojskowy o infiltrację przez FSB? I że spółki te zleciły remont rządowego Tu 154 spółce Aviakor z Samary, której właścicielem jest zaufany Putina, oligarcha Oleg Deripaska? Zastanawiające, że przez MON pominięty został zarówno państwowy Bumar, który zajmował się wcześniej obsługą techniczną rządowych tupolewów , jak i Metalexport-S. Resort Bogdana Klicha odrzucił te oferty bez dokonania nawet analizy cen. Zakład w Samarze natomiast nie ma doświadczenia i nie dawał gwarancji rzetelnego wykonania remontu. Specjaliści przypominali, że firma Aviakor z Samary przez sześć lat nie mogła się wywiązać ze zlecenia na remont czeskiego tupolewa. Jakie więc powody zdecydowały, że tym razem nie liczyła się cena, doświadczenie wykonawcy ani opinie ekspertów? I z jakiego powodu trzeba było ten remont zlecić wyjątkowo człowiekowi szczególnie zaufanemu, wręcz podporządkowanemu Władimirowi Putinowi.
Całość: ------ http://www.bibula.com/?p=26661
nowy gosc / 81.100.243.* / 2010-09-10 11:46
ta strona, ktora cytujesz - "BIBULA - pismo niezalezne"
wg mnie jest tak niezalezne jak slonce jest zimne i jak woda jest sucha...
Nie twierdze, ze informacja, ktora cytujesz jest bledna... byc moze jest to prawda. Ale cala strona wyglada na propagandową. Wystarczy przejrzeć tematykę newsów, artykułów itd...
xxl34 / 109.243.220.* / 2010-09-10 20:31
PEWNIE, NAJLEPIEJ CZYTAĆ WYBORCZĄ
############# / 83.19.187.* / 2010-09-10 11:24
Plac przed Pałacem Prezydenckim to nie cmentarz.Nie trzeba było na siłę wpychać Kaczyńskich na Wawel tylko pochować na Powązkach.Wtedy PiS mógłby do woli oddawać hołd swemu prezydentowi i nie robić co miesiąc zamieszania na Krakowskim Przedmieściu.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-09-10 11:36

Nie trzeba było na siłę wpychać Kaczyńskich na Wawel
tylko pochować na Powązkach.

no wiesz co takich wybitnych obywateli takich bohatyrów wszyscy wielcy poprzednicy stali się maluczkimi przy Jego zasługach.
A wiesz Ty ile on dla narodu zrobił dobrego, no wiesz,
no powiedz
bo ja nie wiem????????????
############# / 83.19.187.* / 2010-09-10 12:29
Wiem . Dla narodu zero , dla swojej partii wiele .
żuczko / 83.2.33.* / 2010-09-10 12:42
odnośnie Jarosława przychodzi mi na myśl jedno z praw Murphy’ego
Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem. Najczęściej jest to wieko od trumny.
a nie sądzisz że, źle by było gdyby gwałtownie znikło z areny PIS przed powstaniem nowej partii opozycyjnej.
W chwili obecnej wszystko na to wskazuje że wracamy do systemu jednopartyjnego.
@@@ / 195.90.107.* / 2010-09-10 16:06

wracamy do systemu jednopartyjnego

Raczej wracamy do FJN
autorka / 178.182.189.* / 2010-09-10 11:19
z miejsc o charakterze neutralnym światopoglądowo
Pol^^ / 213.158.197.* / 2010-09-10 10:56
Prezydenta Kaczyńskiego boją się panicznie cholerne platfusy jeszcze po śmierci.
dgen / 2010-09-10 10:31 / Tysiącznik na forum
Uroczystość na Wawelu: Nie wszyscy zaproszeni pisze onet.pl;

W uroczystości odsłonięcia tablicy na Wawelu upamiętniającej ofiary katastrofy z 10 kwietnia zabraknie co najmniej kilkunastu rodzin. Zaproszenie zostały wysłane za późno, a część osób w ogóle nie została zaproszona. Pominięty został m.in. Paweł Deresz - mąż posłanki SLD Jolanty Szymanek-Deresz. Deresz jest bardzo rozgoryczony, że został pominięty. Jak powiedział reporterowi RMF FM, jeszcze dziś rano sprawdzał skrzynkę mailową, czy ktoś sobie o nim w ostatniej chwili nie przypomniał.

- Niestety nic nie dostałem. Z tego powodu jest mi smutno, przykro, jestem bardzo rozgoryczony - mówił.
Zaproszeń nie dostało jeszcze kilka innych rodzin. Wszystkie zwracają uwagę na niestosowność zapraszania na taką uroczystość drogą mailową oraz na to, że zaproszenia zostały wystosowane właściwie w ostatniej chwili - dwa dni przed uroczystością.


Partia Obciachu wszystko spie.........li - a rodziny niech się cieszą, że smsem zaproszeń nie dostali.
@@@ / 195.90.107.* / 2010-09-10 16:09
NIczego nie spie....
Zwyczajnie dali Ci temat zastepczy i dales sie na niego zlapac.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-09-10 12:05

Partia Obciachu wszystko spie.........li - a rodziny niech się cieszą, że smsem zaproszeń nie
dostali.

Partia obciachu wiele rzeczy robi z premedytacją i wcale nie spie...a. Część tych niby zepsutych działań to zasłony medialne robione tylko po to by zasłonić swoje działania związane z rządzeniem. Tak to już jest gdy cwaniacy dorwją się do "rządzenia"
MN4 / 78.8.35.* / 2010-09-10 10:30

Były zastępca szefa kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Jacek Sasin powiedział, że obecna sytuacja jest nienormalna.

Jeden mądry w tym PiSie. Pewnie go zawieszą.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-09-10 10:10

Kancelaria Prezydenta nie zgodziła się, aby posłowie Prawa i Sprawiedliwości złożyli wieńce pod krzyżem


Delegacja PiS, na czele z Jarosławem Kaczyńskim, mimo wszystko przyszła rano pod krzyż

Prawo i Sprawiedliwość fajne no nie i wodzu na czele niczym Bonaparte po ucieczce z Elby.......
Hitler i Stalin też zgodnie z prawem postępowali??? no nie??
Gall# / 213.158.197.* / 2010-09-10 10:53
Tyle że Komoruski jest w roli prezydenta, a Hitler i Stalin nie byli prezydentami. Bez przesady; Komoruskiemu dożo bliżej do roli pierwszego sekretarza PZPR (czyli namiestnika na przywiśle) jak do faktycznego przywódcy.
tade / 83.2.33.* / 2010-09-10 11:19
masz racje.Mnie chodziło o porównanie znaczenia prawa.
A prezydent Komorowski został wybrany w wolnych wyborach przez wymaganą większość i ja ani ty tego nie zmienimy.
I nie ma to znaczenia czy nam to się podoba czy nie.
Też nie jestem jego zwolennikiem ale kogoście sobie wybrali to macie

Komoruskiemu dożo bliżej do roli pierwszego sekretarza PZPR

tyle lat był gnębiony za pochodzenie, specjalnie uświadamiany że i Go troszkę i wypaczyli. Do dziś nie może się odnaleźć. Wiem dobrze co to znaczy przy nazwisku "niepewny politycznie"

Najnowsze wpisy