Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Suski: Niesiołowski używa języka domu publicznego

Suski: Niesiołowski używa języka domu publicznego

Wyświetlaj:
MN4 / 80.51.231.* / 2008-03-26 07:04
....... szkodnik, chuligan, brak honoru ....
Ja też używam takiego języka.
Szkodnik i huligan mówi się o ludziach, którzy niszczą zamiast budować.
Brak honoru, to wtedy gdy ktoś kłamie i nie potrafi się przyznac do błędu.
To gwoli przypomnienia tym którzy nie uzywaja takiego publicznego języka.
Jonasz z Jaśkiem / 83.17.101.* / 2008-03-26 09:00
ach Panie Pośle Susuki... Nawt Pan nie wiesz, jak zem szczęśliw nie widząc Pana w Superstacji... Trzymaj pan tak dalej....
Floyd / 2008-03-26 12:37 / Tysiącznik na forum
A, może by tak wszelką opozycję zamknąć do pudła i byłby spokój. Nie chodzą panu Jonaszowi takie myśli po główce?
Założę się, że żadnej opozycji nie może pan ścierpieć w Superstacji (co za wspaniała nazwa), a może się mylę?
Ciekawe było by wiedzieć, kogo np. z PiSu pan znosi, czy też wszyscy powinni zniknąć - pełnia szczęścia.
Aramis 10 / 83.22.238.* / 2008-03-26 13:41
O ile mnie pamięć nie myli ,Panie Floyd, to nie zapraszanie "niewygodnych ludzi" przez media jest w Polsce "starą ,świecką tradycją" stworzoną przez ojca dyrektora.
Jeśli chodzi o zamykanie opozycji to proszę sobie przypomnieć choćby sprawę Blidy. Zwykła sprawa korupcyjna ( krucha dowodowo zresztą ) mająca na celu "rozbicie lewicowego układu" oraz "wyjście na innych polityków lewicy , w tym Leszka MIllera".
Jakie myśli chodzą po Pańskiej główce dociekać nie mam zamiaru gdyż uważam to za zajęcie jałowe.
jk167 / 83.24.187.* / 2008-03-26 17:35
Blida była niewinna? hehe
KAP / 2008-03-26 13:15 / Tysiącznik na forum
niby gdzie ktos pisal o zamykaniu opozycji do pudla? nie wiem jak Jonasz. ale ja tej opozycji nie moge zcierpiec to nie znaczy kazdej. LiD cierpie spokojnie. Czemu nie moge zcierpiec PiS? Bo nie cierpie instynktu stadnego w agresji. (mentalnosc pseudokibiców wzywajacych na slowna ustawke). Mam takie prawo o ile sie nie myle?
jur / 91.94.151.* / 2008-03-27 00:09
Ja nie mogę ścierpieć jak ktoś pisze, że nie może "zcierpiec" jakiejś opozycji.
Floyd / 2008-03-26 17:03 / Tysiącznik na forum
Ja tam jednakowo obdzielam miłością wszystkich polityków. Jak widzę gremium złożone z polityków to od razu wiem co będzie: " A co wyście zrobili ..." ," niech mi pan nie przerywa.." itp. Takie wzajemne okładanie się batem. Były i takie audycje gdzie w ferworze wzajemnych oskarżeń mówili wszyscy naraz. Kupa śmiechu i tyle.
Dla mnie prorgramy z udziałem polityków są nie do przełknięcia. Jeżeli oglądam programy polityczne to tylko z udziałem dziennikarzy czy tzw ekspertów.
maa / 2008-03-26 13:35 / Tysiącznik na forum
A swoją drogą, jak się ten chwyt erystyczny nazywa?
1) ustawić przeciwnika, imputując mu coś, czego nie powiedział;
2) dokopać, za to, co mu się wmawia...

A sprawa jest delikatna. Po tym, co wyczyniał Ziobro i Kamiński, raczej bym tego nie tykał na miejscu pisiorów.

Do dzisiaj się zastanawiam, czy gdyby kiedyś Olszewski dłużej nie rządził, to czy mielibyśmy w Polsce coś w rodzaju Białorusi Łukaszenki lub Chile Pinocheta. Poza NATO, poza Unią, za to z Prawymi i Sprawiedliwymi w każdej władzy... Taki TKM po komunie. Bo czyż była ona zła? Przecież złe było tylko to, że Prawi i Sprawiedliwi nie zajmowali miejsca aparatczyków PZPR...
lesio41 / 83.27.31.* / 2008-03-26 18:57
"ja swoje dzieci zrobiłem normalnie" - to komentarz M. Suskiego do problemu in vitro. Stąd wniosek - to jest normalny gość, zatem mógł w burdelu bywać. Chociaż nie zauważam zbyt wilelu debat w tym miejscu...
Aramis 10 / 83.22.238.* / 2008-03-26 13:50
Święta prawda ,Panie Maa. Warto pamiętać ,że w ostatnich wyborach na obcnego Prezydenta RP głosowali min. A. Gierek i J. Oleksy.
Kiedyś był Natolin i Puławy. Dziś jest lewica proeuropejska , bliska socjaldemokracji oraz zaściankowa lewica narodowa .
lensien / 89.171.78.* / 2008-03-26 17:43
zyczylabym wszystkim polaczkom tak wytwornego jezyka jakim wlada pan Niesiolowski, Polakom nie musze ;-)
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy