Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Suski o Euro 2012: Pełna cenzura, usuwają filmy z You Tube

Suski o Euro 2012: Pełna cenzura, usuwają filmy z You Tube

Wyświetlaj:
Oszolomowaty / 79.255.124.* / 2012-06-11 19:09
Kolejny kwiatek dla Debosówi innych dzieci POelity:
"...POciej - Sobecka, 1: 0 dla III RP

Jak informowały niedawno media, polska policja rozpoczęła procedurę w sprawie uchylenia immunitetu posłance Annie Sobeckiej z PiS, w związku z zapłaceniem przez nią 3, 5 tysiąca złotych grzywny za o. Tadeusza Rydzyka.
Chodziło o karę za nielegalną zbiórkę pieniędzy na odwiert geotermalny, którą przeprowadzono po cofnięciu fundacji Lux Veritatis przyznanych na ten cel dotacji rządowych.
Rząd miłości Tuska zaraz po dojściu do władzy właśnie w ten sposób próbował storpedować śmiały projekt dzielnego redemptorysty, który to projekt po częściowym zrealizowaniu, jak dzisiaj wiadomo ze względu na wydajność złoża, stał się sukcesem na skalę światową.
Posłanka uważała, że upublicznione informacje o tych działaniach policji miały na celu zdyskredytowanie jej oraz ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka w oczach opinii publicznej tuż przed ogłoszeniem wyroku przez Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie w sprawie nieprzyznania Telewizji Trwam miejsca na cyfrowym multipleksie.
Rzeczniczka Komendy Miejskiej w Toruniu podinspektor Wioletta Dąbrowska informowała:
-„ Wdrożyliśmy procedurę, wysyłając do Komendy Głównej Policji wniosek o udzielenie pomocy prawnej w zakresie uzyskania zezwolenia na ściganie poseł Anny Sobeckiej. Za pośrednictwem Komendy Głównej wniosek zostanie skierowany do Prokuratora Generalnego”
W tym miejscu warto przypomnieć pewne zdarzenie z 27 listopada 2007 roku.
Właśnie w tym dniu na konto Sądu Okręgowego w Poznaniu wpłynęło 300 tysięcy złotych poręczenia majątkowego za posłankę PO, Beatę Sawicką.
Zanim to nastąpiło, w mediach trwały spekulacje, w których większość komentatorów sądziła, że posłanka trafi za kratki gdyż nawet posiadając pieniądze i wpłacając je z własnej kieszeni, wzbudzi dodatkowe podejrzenia z powodu dysponowania tak pokaźną sumą.
Co się jednak okazało?
Doszło do bezprecedensowego wydarzenie nie tylko na skalę Polski, ale świata, jeżeli chodzi o palestrę i panujące w niej standardy.
Okazało się, że owe 300 tysięcy złotych wpłacił, jak stwierdził, z własnej kieszeni, mecenas Aleksander Pociej z obsługującej PO, słynnej kancelarii prawniczej Pociej&Dubois, mówiąc:
„- To jest w interesie nas wszystkich, całego wymiaru sprawiedliwości. W Polsce areszt tymczasowy stosuje się na prawo i lewo. To, co zrobiłem, jest moim głosem przeciwko tym praktykom. Uważam, że sprawa Beaty Sawickiej jest modelową sytuacją, w której aresztu nie powinno się stosować. Byłem pod wrażeniem decyzji poznańskiego sądu rejonowego, który na areszt się nie zdecydował. Niestety, sąd okręgowy tę decyzję zmienił.”
Okazało się, że Beata Sawicka pozostaje do dziś jedyną osobą w Polsce, której groził areszt tymczasowy, a której losem przejął się ten ludzki mecenas, angażując swoje własne prywatne pieniądze.
A teraz wróćmy do dnia dzisiejszego.
Być może już niedługo gorąca woda z odwiertu toruńskiego ogrzeje sporą część toruńskich mieszkań i to dużo taniej niż do tej pory, a posłanka Sobecka straci immunitet poselski.
Zasłużony mecenas Pociej jest dziś z poparcia PO senatorem RP, a obiekt jego troski i wzruszenia, Beata Sawicka okazała się kutą na cztery nogi, bezczelną i bezwzględną łapówkarką, którą 16 maja Sąd Okręgowy w Warszawie skazał na 3 lata odsiadki, pozbawienie praw publicznych na cztery lata i 40 tysięcy grzywny.
Oto III RP, demokratyczne i sprawiedliwe państwo prawa..."
Dodawac cos więcej do tego trzeba..?
MN4 / 212.109.148.* / 2012-06-11 15:15
Jakby tak Rosjanie zaczęli wybijać szyby i palić samochody, ale by było fajnie.
Żaden Rosjanin tego nie chce, Putin by takich zesłał na Syberię do końca życia. Co najwyżej wypiją trochę wódki, którą ze sobą przywieźli.
debos / 79.191.185.* / 2012-06-11 15:37

Co najwyżej wypiją trochę wódki, którą ze sobą przywieźli.

Pewnie więcej niż trochę. Ja w nich wierzę. Przynajmniej na tym odcinku.
trytututujejeje / 212.75.102.* / 2012-06-11 13:04

... powstaje pytanie, kto za tym stoi.


chwycił nauki prezia
catpower / 2012-06-11 13:15 / Bywalec forum
ale ten Suski jest nierozgarnięty, skąd w nich tyle podejrzeń w ogóle, to już na jakąś paranoję zakrawa, bo nawet jak mówią w aidomościach o czymś, to ten będzie nam wmawiał, że jest zmowa milczenia
debos / 79.191.185.* / 2012-06-11 14:38

ale ten Suski jest nierozgarnięty,

To też. Ale głównie mówi to na co czeka pisowski, prymitywny elektorat. Prawda dla nich nie ma znaczenia.
(@) / 89.70.220.* / 2012-06-11 15:00
Znalazł się inteligent szpagatowy z PŁO... ha,ha,ha
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-06-11 12:53
Deby i inne POwykształciuchy po kursach GóWnianej i TVN-u - tutaj cos na co sobie możecie podyskutowac:
"...Świętowanie na górze długów
1. Gdyby nie płatne i wielkie na pół strony ogłoszenie w piątkowej Rzeczpospolitej, zamieszczone przez konsorcjum Hydrobudowa Polska-PBG-Alpine wraz z podwykonawcami, pewnie byśmy się nie dowiedzieli, że piłkarskie święto obchodzone tego dnia na stadionie Narodowym, odbywa się na swoistej górze długów.
W meczu Polska - Grecja padł wprawdzie remis i kibice byli zawiedzeni, bo spodziewali się zwycięstwa, zwłaszcza po tym jak prowadziliśmy 1:0 i graliśmy w przewadze jednego zawodnika, ale premier Tusk jak zwykle tryskał optymizmem.
Pokazała to oczywiście na żywo TVP1 w Wiadomościach, a nieoceniony Piotr Kraśko przeprowadził z premierem Tuskiem, trwającą 4 minuty rozmowę transmitowaną z murawy Stadionu Narodowego.
Pan premier był zachwycony stadionem, dziękował wszystkim tym którzy go w trudzie budowali, ale zapomniał dodać, że mimo tego iż do tej pory budżet państwa wydał na tę inwestycję blisko 2 mld zł, a prace dodatkowe sfinansowano kolejną kwotą 250 mln, to główny wykonawca przedstawia dodatkowe roszczenia na kwotę blisko 400 mln zł.
Ba jest przez to w takich kłopotach finansowych, że musiał złożyć wniosek w sądzie o upadłość układową i w związku z tym jest zagrożonych ponad 7 tysięcy miejsc pracy.
2. Przypomnijmy tylko, że inwestorem stadionu jest specjalnie powołana w tym celu spółka Skarbu Państwa pod nazwą Narodowe Centrum Sportu, której do niedawna prezesował 30-letni Rafał Kapler, rekomendowany na to stanowiska przez byłego ministra sportu Mirosława Drzewieckiego, jako „fantastyczny menedżer”.
Inwestycja rozpoczęta w maju 2009 roku od początku nie miała szczęścia, ponieważ jak twierdzą wykonawcy projekt stadionu był mocno niedopracowany i cały czas pojawiały się w nim zmiany, które NCS akceptował i nakazywał wykonawcom je realizować.
Na stwierdzenia głównego wykonawcy, że tak duża ilość zmian (jak twierdzą wykonawcy tych poprawek i prac dodatkowych było około 15 tysięcy), paraliżuje prace, tworzy opóźnienia i generuje dodatkowe koszty, odpowiedź przedstawicieli NCS i samego prezesa Kaplera zawsze była jedna „róbcie, róbcie, byle zdążyć na Euro”, a także „zapłacimy, zapłacimy”.
Problemy te wylały się do mediów, dopiero wtedy kiedy trzeba było zdemontować z powodu wady konstrukcyjnej już zbudowane wokół stadionu tzw. schody kaskadowe, i w związku z tym termin oddania stadionu do użytku, należało przesunąć aż o 7 miesięcy z czerwca 2011 na styczeń 2012.
To właśnie w styczniu, można było zobaczyć obrazki kładzenia murawy na stadionie przy prawie 30 stopniowym mrozie i słyszeć zapewnienia przedstawicieli NCS, że nie ma najmniejszego problemu bo i tak na same mistrzostwa, trawa będzie jeszcze raz wymieniana.
3. To właśnie już w połowie roku 2011 pojawiły się pierwsze kłopoty z płatnościami ze strony NCS, bo jak twierdzą wykonawcy spółka nie miała pieniędzy na zlecanie dodatkowych robót, a masowo takim procederem się posługiwała.
W związku z tym w nieskończoność przedłużano rozliczanie faktur na dodatkowe roboty i przesuwano płatności, ale prezes Kapler cały czas dawał gwarancje zapłaty, posługując się filmowym „gentleman's agreement”.
Ale na 3 miesiące przed terminem oddania stadionu prezes Kapler, złożył dymisję na ręce minister Muchy, wyciągając jednocześnie rękę po gigantyczną premię za sukces w wysokości 570 tys. zł. Jak się wtedy wydawało to odejście bez specjalnej przyczyny być może ambicjonalne, ale teraz jest już jasne, że jak mówią podwykonawcy „zwinął się bo widział nadciągający huragan wierzycieli”.
4. Teraz NCS chcąc zapobiec blokadom stadionu przez wykonawców i podwykonawców podczas Euro 2012, rozsyła projekty porozumień w sprawie wypłaty zaległości za potwierdzone roboty.
Tyle tylko, że ponieważ stadion Narodowy był inwestycją finansowaną z budżetu państwa, to trudno sobie wyobrazić aby w połowie roku znalazło się w nim dodatkowe 0,5 mld zł na uregulowanie długów.
Wydaje się także, że bez kontroli NIK w tej sprawie się nie obędzie, ale na razie premier Tusk świętuje Euro 2012 na górze długów. Bo przecież wielomilionowe długi są nie tylko tu, ale także na budowie kilku odcinków autostrad A-1, A-2 i A-4..."
Z blogu Kuzmiaka
A teraz pytanie ktorego zadne POmedia nie zadawaja - ile zarabia 24 letnia corusia Rostowskiego u Radka Twitera i kiedy 30 letni "miszcz" Kapler, z poreczenia Mira, wraz z zastepcami dostana swoje premie z odsetkami z POdatków Polaków (ttylko 1,3 mln zł.)?
Odpowiecie na to ...?
debos / 79.191.185.* / 2012-06-11 14:27

Deby i inne POwykształciuchy

Pytałeś mnie kiedyś o prof. Biniendę. Ja teraz ciebie któryś już raz z uśmiechnietą gębą od ucha do ucha pytam:co się dzieje z twoim Biniendą?
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-06-11 15:38
Ja mam za fachowca Biniende i bardziej ufam jemu, a ty i POdobni tobie Millera i Artymowicza z Osieckim lizacych tylki general Anodinie. Ja mam za intelektualistów profesora Kaczynskiego i doktora Kaczynskiego, ty mgr Komorowskiego - znannego na całym swiecie specjaliste od ortografii i geografii, dla mnie czlowiekim uczciwym jest Kaminski a dla ciebie Miro z Sawicka.
Ja zadalem pytanie pierwszy -wiec odpowiedz. Pytam bo tej odpowiedzi nie znajdziesz w swoich oswieconych POmediach. Na temat Biendy i jego badan mozesz znalezc w Internecie wszystko ...
Poza tym - prawda jest, ze material o rosyjskich kibicach kopiacych w twarz 60letniego ochroniarza , wynjatego przez panstwo Tuskolandzkie pojawil sie jako pierwszy na YouTube. Dopiero gdy "mleko sie wylało i nie szło go przyduscic", POmedia zaczeły o tym mówic ... Standardowo zresztą. Może więc ten POredaktorek najpierw sprawdziłby o co pyta a nie manipulował takimi jak ty.
Albert Einstein- największy fizyk przed Biniendą / 37.108.35.* / 2012-06-11 17:13
A na jakich zagranicznych uniwersytetach ten twój profesor wykładał,jakie książki napisał,w jakich czasopismach naukowych publikował( w tym publikacje obcojęzyczne), ilu miał doktorantów? Pytam o profesora "spieprzaj dziadu", naprawdę zwrot godny intelektualisty.
sceptyk / 2012-06-11 23:15 / Tysiącznik na forum
A na jakich to uniwersytetach publikował profesor bez matury Bydłoszewski, jakimsiś dziwnym trafem zwolniony z polskiego obozu zagłady Auschwitz, a potem wileki propagator polskiego antysemityzmu w Niemczech?
Oszolomowaty / 79.255.124.* / 2012-06-11 19:08
Zorientuj sie POsrańcu slodki kto robił kwity dla Solidarności za waszego "intelektualiste" Wałęse i módl się żebym ci nie poprosił o wymienieni dokonań i publikacji twojego prezydenta, bo z wysiłku ci zyłka pęknie na wykształconym móżdzku ((chyba, że wyliczysz tutaj ilośc dni na przepustkach z internowanie, załatwione przez teścia UBeka).
A 'spieprzaj dziadu" to jest mały pikus co przy tym co twoje bozyszcze umysłowe, które sobie sam wybrałes, odwala. Nie na darmo antykomora ABW zamknęła, nieprawda..?
Albert Einstein- największy fizyk przed Biniendą / 37.108.35.* / 2012-06-11 20:38
Chłopie wyluzuj,ja nie ma w przeciwieństwie do Ciebie żadnego bożyszcza,Wałęsa i Komorowski to mi wiszą. To ty wychwalasz profesorka "spieprzaj dziadu", którego dorobek naukowy NIE ISTNIEJE, no może poza tym co publikował w "PRAWDZIE", a papiery to sobie na bazarze Różyckiego kupił ciemniak.
debos / 79.191.185.* / 2012-06-11 16:01

Ja mam za fachowca Biniende i bardziej ufam jemu, a ty i POdobni tobie Millera i

Tak. Ja wierzę w instytucje i organa demokratycznego państwa. Naszego państwa. Kto je postponuje, zarzuca im nieuczciwość i niecne intencje jest zaprzańcem i zwykłym zdrajcą. Chociaż będąc zwykłym ciemniakiem, potomkiem chłopa pańszczyźnianego może nawet nie zdawać z tego sprawy. Ale to czy sobie zdaje czy nie jest bez znaczenia. Bo w naszej historii jest wiele przykładów kiedy przez takich zdrajców którzy zerkali w kierunku obcych Polska traciła wolność. I nawet to, że Binienda którego PIS kupił dla siania zamętu uciekł przed kontaktem z polskimi sledczyni nie powoduje u zaprzańca refleksji albo Polska jest dla niego skraja.
Ja mam za fachowca Biniende

W twoim wypadku wcale mnie to nie dziwi. Ciemniak może sobie na więcej pozwolić.
sceptyk / 2012-06-11 23:19 / Tysiącznik na forum
He he he he !!!
Płaca ci za takie teksty, czy to tylko z wrodzonej głupoty?
O jakiej ty instytucji państwa piszesz?
O sądach, które wsadzają do mamra biedaka co ukradł rolkę papy, żeby dach w swojej ruderze naprawić, a Rycho jest uniewinniony w aferze hazardowej?
a może masz na myśli cyrk na Wiejskiej zwany Sejmem, w ktorym za pieniądze kupisz każdą ustawę, nawet taką, która opodatkuje prawo ciążenia?
Puknij się w ten głupi stełnowany łeb!
(@) / 89.70.220.* / 2012-06-11 17:08
Profesor Wiesław Binienda, który na co dzień jest kierownikiem Wydziału Inżynierii Cywilnej na uniwersytecie w Akron w Ohio oraz ekspertem NASA, zaczął zajmować się sprawą Smoleńska na prośbę stworzonego przez PiS parlamentarnego zespołu ds. wyjaśnienia katastrofy. Naukowiec jest autorem badań z których ma wynikać, że zderzenie z brzozą nie mogło być przyczyną katastrofy Tu-154M. Według profesora, w samolocie najpierw musiał nastąpić wybuch i musiał on nastąpić w powietrzu, żeby ściany mogły się otworzyć na zewnątrz. - Dopiero później upadł całym ciężarem na ziemię.

Binienda którego PIS kupił dla siania zamętu uciekł przed kontaktem z polskimi sledczyni

W związku z badaniem katastrofy smoleńskiej dostaję dużo nieprzyjemnych maili, szykan i gróźb, które dochodzą do mnie, do USA - powiedział w programie TVP1 "Polityka przy kawie" prof. Wiesław Binienda, który opracował prywatną ekspertyzę ws. katastrofy smoleńskiej. Jak dodał Binienda, sprawy gróźb pod jego adresem zostały zgłoszone do odpowiednich służb i zajmują się nimi policja i FBI.
debos / 79.191.185.* / 2012-06-11 17:29

Naukowiec jest autorem badań z których ma wynikać, że zderzenie z brzozą nie mogło być przyczyną katastrofy Tu-154M.

Czyli w dalszym ciągu mimo, że Binienda nie odważył się skonfrontować swoich bzdur ze śledczymi obowiązuje jego teoria, że skrzydło w zderzeniu z brzozą nie ma prawa się oderwać a samolot najlepiej lata w lesie, najlepiej w liściastym a jeszcze lepiej brzozowym. To może być wiekopomne odkrycie ponieważ to by swiadczyło o tym, że ciężką pracę drwali można zastąpić wycinką samolotami. A producenci pił i siekier z braku zamówień w związku z wypieraniem przestażałych technologi wezmą się za produkcję samolotów wycinkowych. Mnie jakoś duma nie rozpiera, że autorem tych wiekopomnych odkryć jest ktoś polskiego pochodzenia.
sceptyk / 2012-06-11 23:22 / Tysiącznik na forum
Ciebie zapewne nic polskiego nie napawa dumą. Bo naiwnie wierzysz, wytresowany przez żydokomunistyczną jaczejkę z Czerskiej i Augustówki, że dumą może napawać tylko modelowa jewropejsatość.
(@) / 89.70.220.* / 2012-06-11 15:02
Nie dała Debie Bozia rozumku ?
debos / 79.191.185.* / 2012-06-11 11:45

Do tego w czasie tego marszu ma pojawić się ekspozycja sierpów, młotów i innych rzeczy, które są w polskim prawie zakazane,

Trzeba powiedzieć, że do kategorii inne rzeczy można zaliczyć nieskończoną ilość tych rzeczy. Tylko warto byłoby aby poseł wymienił te rzczy których ekspozycja jest niezgodna z prawem. Bo eksponowanie symbolu sierpa i młota a nawet swastyki jest zgodne z prawem. Dlatego apeluję do tych biedaków co są emocjonalnie (bo żeby intelektualnie to trzeba najpierw mieć intelekt)związani z PISem aby nie dawali się pisowskim funkcjonariuszom ogłupiać. Chyba wiecie nieszczęśnicy, że jak pisiak coś mówi to na prawdę jest dokładnie odwrotnie?
Wykształciuch / 31.61.50.* / 2012-06-11 11:39
Święta prawda Panie Pośle, ma Pan za mało wiedzy. Ale dlaczego mając taką świadomość otwiera Pan dziób ?
debos / 79.191.185.* / 2012-06-11 11:58

Ale dlaczego mając taką świadomość otwiera Pan dziób ?

Może dlatego, że mówi do takich co mają podobną do jego świadomość. Podejrzewam, że ten pisowski, ciemny elektorat uważa tego zacofanego ćwoka za wybitnego myśliciela.
jt / 78.8.45.* / 2012-06-11 13:59

ten pisowski, ciemny elektorat

Ot jak gościu "rozumie" zasady demokracji.Ci co głosują tak jak on na PO,to są światli,rozumni,postępowi.Natomiast ci co głosują na opozycję to jest "ciemny elektorat".Jakim to trzeba być człowiekiem żeby mieć tyle pogardy w sobie.Panie @debos,a wcześniej @deba i @wojens,Pan nie dorósł do demokracji,jesteś jeszcze głęboko w okowach komuny.W demokracji nie ma się w pogardzie innych ludzi,tylko dlatego że mają inne poglądy polityczne,i głosują na inne niż Ty partie.Jak uważasz że Ty masz rację,to przekonuj do nich,a nie obrażaj i wyzywaj innych.Zresztą nie tylko do Ciebie to się tyczy,do wielu tu piszących zwolenników PiS-u również.Przestańmy się wyzywać,a zacznijmy dyskusję na argumenty.
(@) / 89.70.220.* / 2012-06-11 15:21

to się tyczy,do wielu tu piszących zwolenników PiS-u

Twój błąd polega na tym, że jesteś święcie przekonany iż w Polsce jest demokracja. Podobnie myśleli pasażerowie Tu 154 lecący 10 kwietnia do Smoleńska.
@debos,a wcześniej @deba i @wojens

Tacy ludzie jak ten typek z wieloma twarzami, musi być wykluczony z obiegu publicznego jeśli w Polsce ma być chociaż namiastka sprawiedliwości.
jt / 78.10.107.* / 2012-06-11 17:08

jesteś święcie przekonany iż w Polsce jest demokracja.
Nie,nie jestem święcie przekonany.Obecnie mamy karykaturę demokracji.
debos / 79.191.185.* / 2012-06-11 14:33

Ci co głosują tak jak on na PO,to są światli,rozumni,postępowi.

Tak. Bardzo słusznie. To tak oczywiste jak 2+2=4. Właściwie nic dodać nic ująć.
Natomiast ci co głosują na opozycję to jest "ciemny elektorat".

Kłamiesz . Konfabulujesz jak wzorcowy pisiak. Bo przecież wiesz, że nie o opozycję mi chodzi tylko konkretnie o PIS. Więc demokrację zostaw w spokoju.
jt / 78.10.107.* / 2012-06-11 17:20
Oj,człowiecze,jakiś Ty pełen pychy.Tak się zastanawiam,czy tylko pychy?.Czy Ty faktycznie wierzysz w to co piszesz,czy jesteś pełen fałszu i obłudy?.
Kłamiesz . Konfabulujesz jak wzorcowy pisiak. Bo przecież wiesz, że nie o opozycję mi chodzi tylko konkretnie o PIS.
Nie zarzucaj mi kłamstwa.A co PiS to nie opozycja?.
Człowieku,czy z Tobą można normalnie,merytorycznie dyskutować?,widzę że nie.Dobrze wiesz o co mi chodzi,a czepiasz się słówek,że zamiast "PiS",użyłem zwrotu "opozycja",do której zresztą PiS się zalicza.Znalazłeś możliwość "dokopania",i już walisz że:kłamstwo,konfabulacja,wzorcowy pisiak,a może coś merytorycznie na mój wpis?.
debos / 79.191.185.* / 2012-06-11 17:41

Nie zarzucaj mi kłamstwa.A co PiS to nie opozycja?.

Przestań nudzić. Wiesz co mam na myśli. Mnie jest obojętne czy PIS w rzadzie czy opozycji. Czy tu czy tam zachowuja się jakby chcieli ( może chcą bo gdyby nie to czy tak by się zachowywali? ) wywołać zawieruchę. I korzystają z każdej okazji, bez okazji zresztą też żeby napuscić ciemne masy w nich wierzące a wywodzace się z dechami zabitych wsi do których cywilizacja ledwie zaczęła docierać a na skutek tego docierania pokolenia nie wystarczy aby się doczekać. PIS to nie jest partia dla nowoczesnych Polaków. Przeciwnie dla inteligencji, większości ludzi porzadnie wykształconych czyli tych którzy musza nadawać ton nie do przyjęcia.
jt / 78.10.109.* / 2012-06-11 22:02

ciemne masy w nich wierzące a wywodzace się z dechami zabitych wsi do których cywilizacja ledwie zaczęła docierać a na skutek tego docierania pokolenia nie wystarczy aby się doczekać.

I znowu pogarda dla innych.I kto tu używa "języka nienawiści"?,kto wywołuje zawieruchę?.Wszystko to co zarzucasz PiS-owi,sam czynisz.Nie dość że gardzisz ludźmi,to jeszcze jesteś niesamowitym obłudnikiem,oszukujesz sam siebie.Życzę Ci żebyś przejrzał na oczy,i wyzbył się tej nienawiści do ludzi,jaka jest w Tobie.Czy to wynika z Twoich kompleksów,czy tak odreagowujesz jakieś swoje niepowodzenia?,czy tak się dowartościowujesz?.Bez emocji,zastanów się nad sobą.
kronsztad / 91.230.58.* / 2012-06-11 13:13
Milo posluchac jezyka inteligentnych wyborcow PO. Miod na uszy.
debos / 79.191.185.* / 2012-06-11 14:14

Milo posluchac jezyka inteligentnych wyborcow PO. Miod na uszy.

Najpierw uświadomić wam prawdę nieszczęśnicy a dopiero potem miód. Taka musi być kolejność. Ja to robię dla was. Dla waszego dobra. No ojczyzna też oczywiście coś z tego będzie w końcu miała.
11111111111111111111x / 212.14.47.* / 2012-06-11 11:16
To co robią w tej stacji od godz. 08:00 to jest zwykly program zastraszania tych kibiców. Prwadopodobnie dziennikarzom chodzi o to aby jak najwięcej kibiców Rosji zastraszyć , sugerując że to jutrzejsze dotarcie na stadion narodowy będzie dla Rosjan jakimś nadzwyczaj niebezpiecznym wydarzeniem bo wszędzie będą na nich czaić się polcy Policjanci z psami, tajna policja wyłapywać będzie jakichś kiboli Rosyjskich etc., etc . Organizatorzy chcą w ten sposób zapewnić na stadionie zdecydowaną przewagę kibicom polskim. Jest to czytelne przesłanie propagandowe tych audycji radiowych. Rosyjski Związek Piłkarski powinien wystąpić do UEFA z oskarżeniem wobec polskich mediów informacji publicznej o stosowanie niedozwolonych praktyk terroru psychicznego wobec Rosyjskich kibiców. Polska jako organizator EURO 2012 ma zapewnić bezpieczeństwo i spokój na igrzyskach a nie wznicać waśnie między kibicami.
debos / 79.191.185.* / 2012-06-11 11:47

To co robią w tej stacji od godz. 08:00 to jest zwykly program zastraszania tych kibiców.

A pilot dobry człowieku u ciebie jest? Przecież jest tyle innych stacji. I to takich gdzie nadają ładną, poprawiającą nastrój muzykę.
Werny 61 / 83.24.249.* / 2012-06-11 10:28
prawdziwy Wolak, kapciowy Jarosława-Zbawiciela,
jest , raczy zaszczycić swoim głosem takich nędzników jak ja... oświecić swoją mądrością, wytłumaczyć co jest białe a co czarne czy jakoś tak.

Najnowsze wpisy