Forum Polityka, aktualnościKraj

Sużbowe podróże kierowców. Pracodawcy chcą, by Trybunał zbadał przepisy

Sużbowe podróże kierowców. Pracodawcy chcą, by Trybunał zbadał przepisy

Wyświetlaj:
rrrrrr792 / 185.23.150.* / 2015-03-13 07:05
pracuje jako spedytor i latwo mi jest policzyc ile zarabiaja wlasciciele firm transportowych, wierzcie mi nie zbiednieja jezeli zaplaca kierowcy ryczalt za nocleg i Milog. Wystarczy podjechac pod ich prywatne domy zobaczyc jak mieszkaj i jaka fura stoi na podjezdzie nie wspomne o wyjazdach na zagraniczne wczasy przynajmniej 2 razy w roku...Kierowcy powinni walczyc o swoje o godna zaplate za to co robia...niech ten pan Wojcik pojedzie na miesiac i posiedzi w kabinie jak pies w budzie przez 30 dni czesto na dzikich parkingach bo pracodawca nie chce zwracac 10 euro za parkingi z zapleczem sanitarnym, nie wspomne, ze z rodzina widuja sie przez 3-4 dni w miesiacu, to moze zobaczy co to znaczy jesc na kolanach i gotowac w psim rondelku...wcale nie zazdroszcze kierowca i uwazam, ze te 5-6 tysi co zarabiaja to jest zdecydowanie za malo za tak bardzo odpowiedzialna prace. A ginie ich wiecej niz gornikow i nikt nie oglasza zaloby narodowej po wypadku jak w ich przypadku. Kazdy tylko by narzekal a za ron nowa fura stoi, kierowca u nas to taki Kunta Kinte od czarnej roboty. Pozdrawiam kierowcow, walczcie nalezy wam sie godne wynagrodzenie.
Utred / 31.186.228.* / 2015-02-19 15:37
Bardzo dobrze. Przed nami kolejna fala emigracji kierowców. W końcu przedsiębiorcy zaczną dzielić się zyskiem z pracownikami albo splajtują. Jestem za wyrównaniem szans dla pracowników w UE

Najnowsze wpisy