Forum Polityka, aktualnościKraj

Świadczenia pielęgnacyjne będą wyższe. Skąd pieniądze?

Świadczenia pielęgnacyjne będą wyższe. Skąd pieniądze?

Wyświetlaj:
Renia222 / 83.31.164.* / 2014-03-24 08:34
A ja powiem tak, chcę aby z moich podatków szły pieniądze dla niepełnosprawnych, bo nikt się nie pyta czy chcę aby partie polityczne były finansowane z publicznych pieniędzy. Jakoś nikt nie miał skrupułów zabrać pieniędzy z lasów, a następnie ich zadłużą. Przecież jak rodzice te pieniądze dostaną to i tak i je wydadzą , a do budżetu wróci podatek VAT 23% - gospodarka się ożywi - będzie więcej miejsc pracy, więcej sprzętu rehabilitacyjnego, mniejsze bezrobocie itd........,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
bsf / 46.45.103.* / 2014-03-24 07:15
Gdzie są moje pieniądze z indywidualnego konta w OFE , które rząd Polski ustawowo mi zabierał przez ostatnie 14 lat a które miały powiększyć moją emeryturę ?
poliok / 88.156.99.* / 2014-03-23 22:11
Skoro to takie łatwe, czas stanąć w kolejce!
Dlaczego reszta społeczeństwa ma być dyskryminowana? My też potrzebujemy pieniędzy na prywatną opiekę medyczną skoro państwo -mimo tego, że odprowadzamy składki- nie potrafi zapewnić wszystkim opieki medycznej na odpowiednim poziomie.
Wiele osób, które teraz nie stać na operację ,czy rehabilitację zostanie iwalidami, osobami niepełnosprawnymi. A przecież podobno najlepiej zapobiegać.
Współczując niepełnosprawnym - naprawdę bardzo - ja też jestem człowiekiem!

Najnowsze wpisy