Forum Polityka, aktualnościKraj

Świadczenia pielęgnacyjne dla niepełnosprawnych. Rząd ustąpi?

Świadczenia pielęgnacyjne dla niepełnosprawnych. Rząd ustąpi?

Wyświetlaj:
Bodek___ / 193.22.252.* / 2014-03-28 12:58
Łatwo się rozdaje nie swoje. Panowie i panie popieracze tych protestów - przekazujcie swoje pieniądze i pieniądze swoich fundacji do woli. Jak dla mnie: im więcej, tym lepiej!

Ale od nieswoich pieniędzy ręce zabierzcie. I Panie Premierze, niech Pan stoi na straży tych pieniędzy, a nie rozdaje lekką ręką, nawet w okresie przedwyborczym.
prosto w oczy / 83.21.64.* / 2014-03-28 13:07
Przypilnuj lepiej publicznych pieniędzy oddawanych sukienkowym dla poratowania kasy Pana Boga.
Roth / 194.181.155.* / 2014-03-28 12:37
Dajmy im 2000 zł. Albo 3.000 zł. O sry dajmy 10.000 zł bo auto pewnie chcą i płacić za przewóz specjalistyczny takiego pasożyta nie chcą.

Rodzice takich dzieci: nauczcie się że ŻYCIE (a więc inni ludzie) mają gdzieś słabeuszy. Jasne jakieś tam politowanie się znajdzie, ale życie to walka. A takie dziecko niepełnosprawne: ani do roboty nie pójdzie, ani podatków nie będzie płacić, [...] Co to za inwestycja dla Państwa? Żadna. A ja jako podatnik i płatnik składek ubezpieczeniowych mam dość opłacania [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Roth / 194.181.155.* / 2014-03-28 12:34
Dajmy im 2.000 zł. Albo 3.000.

Rodzice takich dzieci muszą się nauczyć, że ŻYCIE ma gdzieś słabych. A skoro takie dizecko jest chore tzn że jest słabe. Ani podatków nie będzie płacić, ani do pracy nie pójdzie, ani $@!#!# nic nawet nie wymyśli. Pasożyt społeczny i tyle - jeść będzie i wydalać. A starzy niech idą do pracy na nockę, albo zatrudnią opiekunkę. Jak nie stać ich to co mnie to obchodzi jako podatnika i płatnika składek ubezpieczeniowych na tą wielką bandę bezproduktywnych jednostek: emerytów, rencistów, bezrobotnych, niepełnosprawnych.
1999 / 78.29.249.* / 2014-03-28 12:29
'
Za osobe niepelnosprawna powinni ponosic odpowiedzialnosc rodzice lub spadkobiercy i zasilek pielegnacyjny ze strony panstwa powinien byc uwarunkowany od dochodow rodzicow lub spadkobiercow.

Panstwo powinno wyplacac zasilek pielegnacyjny tylko w sytuacjach ektremalnych, kiedy jedyny rodzic lub jedyny spadkobierca opiekuje sie chorym.
1999 / 78.29.249.* / 2014-03-28 12:41
Podkreslenie z uzupelnieniem:

Panstwo powinno wyplacac zasilek pielegnacyjny tylko w sytuacjach ektremalnych, kiedy jedyny rodzic BEZ ZADNEGO DOCHODU lub jedyny spadkobierca BEZ DOCHODU opiekuje sie niepelnosprawnym.
bsf / 46.45.103.* / 2014-03-28 10:45
Premier Donald Tusk zapowiedział, że 180 mln zł z pieniędzy pierwotnie przeznaczonych w tym roku na remonty dróg lokalnych, zostanie przekazanych na podwyżki dodatków pielęgnacyjnych.

To się nazywa POmysł magistra historii, który ma blade pojęcie o zarządzaniu państwem a teraz wyobraźcie sobie POdobne pomysły PO w Brukseli Luksemburgu ?

Najnowsze wpisy