świadczenia

collie / 2008-09-04 11:56
Do niedawna sam opłacałem ubezpieczenie na życie.,ale postanowiłem przyłączyć się do ubezpieczenia grupowego,którym są objęci pracownicy w moim zakładzie/pracuję już w nim 5 lat/.W razie jakiejkolwiek sytuacji ?wypadek w pracy , śmierć osoby bliskiej/od jakiego momentu jestem uprawniony do świadczeń z tego tytułu?od dnia podpisania umowy ?czy od dnia opłacenia składki.U nas składkę potrąca się przy wynagrodzeniu np.wrześniowym a składka za pażdziernik.
Wyświetlaj:
lakis007 / 2008-10-16 23:04
jeżeli przystąpiłeś do ubezpieczenia grupowego w trakcie jego trwania to napewno masz na niektóre rzeczy okres karencji. Jaki to musiśz dowiedzieć się z PWU lub agenta obsługującego.
www.commercial-union-polska.pl / 80.50.238.* / 2008-09-04 22:28
Sugeruję przeczytać OWU - ono wszystko wyjaśni.
juno / 80.81.166.* / 2008-10-16 20:27
co do ubezpieczenia grupowego......nigdy wiecej w amplico!!!mialem wypadek w pracy - zlamalem noge(z lekkim przemieszczeniem,2miesiace zwolnienia) i dostalem za to 1% odszkodowania,500zl!!!3 dni wczesniej przed tym jak dostalem z amplico pismo informujace mnie o ilosci procentowv itd bylem na komisjii Zus - owskiej i tam przyznano mi 5 % i 2700zl odszkodowania.W tym tygodniu wypisuje sie z amplico i przechodze do pzu.Amplico odradzam,co do innych ofert nie mam pojecia.pozdrawiam

Najnowsze wpisy