Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Światowe media o tragedii pod Smoleńskiem

Światowe media o tragedii pod Smoleńskiem

Money.pl / 2010-04-10 14:49
Komentarze do wiadomości: Światowe media o tragedii pod Smoleńskiem.
Wyświetlaj:
Lwon Zawodowiec / 89.228.35.* / 2010-04-11 12:18
Drodzy internauci,
zastanawia mnie jedno - czy można doszukiwać się spisku ze strony władzy rosyjskiej, kiedy nie zna się faktów? Sam jestem zwolennikiem światowej masońskiej teorii spisku, bo w mojej ocenie światem rządzą skonsolidowane ze sobą koncerny przemysłowe i militarne, ale to tylko moja teza, a nie udowodniony fakt :) Przeczytałem wszystkie posty i zadziwia mnie lekkomyślność w wydawaniu opinii. W mojej prywatnej ocenie, Rosja zachowuje się tak jak powinna, a to, że na miejsce w chwili zdarzenia nie wpuszczono cywili (dziennikarzy, gapiów) to normalna, ale bardzo ścisła procedura postępowania w katastrofach lotniczych stosowana na całym świecie... Zawsze zabezpiecza się teren katastrofy, by świadkowie nie deptali, niszczyli śladów i dowodów zajścia... Analiza czarnych skrzynek pokaże, czy mogło dojść do awarii hydraulicznych sterowników systemu kontroli wysokości i kąta podchodzenia do lądowania, co oprócz bezpośrednich mechanicznych usterek, jest najczęstszą przyczyną katastrof lotniczych, niejednokrotnie nowych maszyn (87 na 100 badanych przypadków). Przy okazji dodam, że trudno jest znaleźć bezpośredni związek (oprócz geograficznego położenia) Katynia 1940 r. , gdzie dokonano świadomego mordu na rozkaz Stalina, z Katyniem 2010 r. - z wypadkiem lotniczym, dlatego ta tragedia powinna skłonić naszych polityków do poprawy stosunków z Rosją...i nie chodzi o wazeliniarstwo i służalcze stosunki, tylko normalne i przyjazne współżycie 2 sąsiedzkich narodów. Wszystkich sąsiadów powinno się szanować, bo nigdy nie wiadomo, od kogo będziemy mieli kromkę przysłowiowego chleba w najtrudniejszych czasach, gdy nam go zabraknie...

Ta nienawiść nie może trwać w nieskończoność, bo o ile pamięć o pomordowanych nigdy nie umrze, o tyle JUTRO NIEWYBACZONE "dzieciom"(dzisiejsza Rosja i jej zwykli obywatele), za czyny ich "ojców"(totalitarne władze ze Stalinem na czele) UMRZE NA ZAWSZE... Składam najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie prezydenta, oraz pozostałym rodzinom tej życiowej katastrofy, bo dla wielu z nich JUTRO nigdy już nie będzie takie jak WCZORAJ...

Pozdrawiam wszystkich...

Zawodowiec
PatriotaII / 83.30.166.* / 2010-04-11 12:51
Drogi "Zawodowcu"... Faktów na pewno nie poznasz nigdy - tak jak ukrywane są wszystkie fakty o Katyniu. Można tylko zastanawiać się, i wierzyć w to, że to straszliwy przypadek losu. Nie chciałbym obudzić się następnym razem w Polsce, na której losy wielki wpływ ma Rosja. Nie ukrywajmy, że do tego kraju trzeba mieć wielki dystans... Odciąć od świata się nie da.
Wyrazy szacunku dla wszystkich ofiar i ich rodzin.... straszna tragedia dla Polski.
Ianuarius / 83.10.18.* / 2010-04-11 20:10
PatriotaII : "Nie chciałbym obudzić się następnym razem w Polsce, na której losy wielki wpływ ma Rosja." Czy nie wystarczy Panu , że budzi się Pan od paru lat w Polsce , która jest wasalnym państwem Ameryki i prowincją Euro-Sojuza ? Zamiast wyimaginowanych zagrożeń proponuję zająć się realnymi , które już nas dopadły.
jas12345678 / 83.28.58.* / 2010-04-11 11:31
CHCE JESZCZE COS DODAC.


nie wiem czy zauwazyliscie kulture w rosji? moze to gra pozorow ale to miłe.

na miejsce wypadku przyjechali z trumnami ktorymi byly zabrane ciala. w polsce wygladalo by to tak ze przyjechali by z workami i ludzie lezeli by jak po katastrofie hali podczas targach golebi, na betonie az ich zabiora!!!!

a tam kultura niosa ostroznie trumny, z szacunkiem.!
jas12345678 / 83.28.58.* / 2010-04-11 11:05
[b] ogladalem tvp z samego rana. byl wywiad w ktorym pokazali polaka ktory jako pierwszy dosatl sie na miejsce katastrofy i wszystko nagral kamera, z nim juz z tylu bylo wojsko- policja (nie pamietam) koles uciekal ale zlapali go chcieli zabic i zniszczyli kamere. nie wiem czy ten wypadek to przypadek czy nie, jedno jest pewne ze prawdy nei poznamy nigdy.! [/b]
miiiii / 109.243.99.* / 2010-04-11 10:36
Rosjanie są winni albo i niewinni, teraz nie czas, żeby się nad tym zastanawiać.
A Wy, moi drodzy, kłócicie się na temat jakichś teorii spiskowych, które sami tworzycie, zamiast chociaż podczas żałoby zachować spokój i zawiesić "broń".
Bądźmy patriotami, szanującymi swój kraj.
kaisa79 / 88.57.228.* / 2010-04-11 08:20
Mnie dziwi fakt, ze sledztwo ma prowadzic sam Putin.... Czy ktos wie,czy wysla kogos z Polski??? Kogos zaufanego. Mnie rowniez cale to gadanie telewizyjne nie przekonuje. Pilot majac na pokladzie tylu waznych ludzi nie laduje w miejscu, gdzie widocznosc jest minimalna!! Bedzie ladowac tam,gdzie jest BEZPIECZNIE!
Fakt faktem wszystkie te gdybania nie wroca zycia zmarlym...ale ja mam nadzieje, ze PRAWDA wyjdzie na jaw. I chodz w glosowaniach bylam za PO, tym razem nie bede na nich glosowac. Na zimne dmuchac...
Wieczny odpoczynek racz im dac Panie...
gutek55 / 83.6.72.* / 2010-04-11 14:38
Kasiu co za bzdety wypisujesz ....jak chcesz cos skomentowac najpierw uwaznie sluchaj ,chcesz powiedziec ze Rosjanie z wiezy zmusili pilota do ladowania ?,,,,to byla jego decyzja ...lub jego zwierzchnika skoro kilkadziesiat minut przed nimi zrezygnowal z ladowania sami Rosjanie to nasi tez mogli zrezygnowac nie doszukuj sie spisku bo go poprostu nie ma kieruj sie zdrowym rozsadkiem a nie emocjami
Yasiu99 / 83.24.253.* / 2010-04-11 09:26
Kasiu z całym szacunkiem ale widać nie słyszałaś wszystkiego. Putin tylko powołał komisję ze swojej strony która ma wspólnie z wydelegowanymi przez polskę osoby prowadzić te śledztwo.
Pilot dostał propozycję lądowania na odległym o 200 km lotnisku ale załoga nie wyraziła zgody.
Co rozumiesz przez słowo prawda???
Nie można wpadać w paranoje. A komentarze w stylu "to na pewno była sprawka rosji" są po prostu głupie. Jak by rosja chciała polskę zniszczyć to z jej potencjałem militarnym i ekonomicznym zrobiła by to bardzo szybko i już dawno. Ale to tylko moje zdanie.
Dmowski / 87.101.32.* / 2010-04-11 11:37
Niech puszczą więc nagranie, jak wieża lotów informuje kokpit o możliwości lądowania na innym lotnisku...
według mediii / 194.181.135.* / 2010-04-11 12:00
wieża kazała lecieć im na inne lotnisko dopiero gdy spadali
sidek43 / 83.6.72.* / 2010-04-11 14:43
SIeroto kto cie dopuscił do komputera ?
Yasiu99 / 83.24.253.* / 2010-04-11 09:59
Poza tym próba doszukania się jakichś teorii spiskowych jest delikatnie powiedziawszy w tym momencie nie na miejscu.
Matey / 77.114.61.* / 2010-04-10 23:46
a Katyn to co ?? nie Masakra??
Ten co nie myśli / 83.26.205.* / 2010-04-11 01:15
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
jacol62 / 83.6.72.* / 2010-04-11 14:16
Co z Ciebie za gnida co za brednie wypisujesz schowaj swoje wypociny bo wsyd przynosisz idioto
twoja wypowiedz jest na poziomie co najwyzej uposledzonego umyslowo ,nie powinienes wogole podchodzic do komputera.
Ten co nie myśli / 83.26.205.* / 2010-04-11 00:51
Polacy, pragnę wyrazić swoje zdanie na ten temat otóż myślę, że to nic innego jak zamah na "polską inteligencję" 2010 roku, która walczyła oto aby nie zatajano prawdy o mordu w Katyniu, historii Polski podczas PRL-u, a także podczas II wojny światowej itd.. I potwierdzam zdanie "podejrzliwego że to
zaplanowany zamach na życie przede wszystkim naszego
Prezydenta,przez trio Tusk,Putin,Obama ?

A jeszcze jedno moje zdanie na ten temat: nie chcę urazić zwolenników Tuska ani jego samego, ale MY POLACY powinniśmy zbuntować się i nie dać mu się " dorwać do koryta", bo uważam, że pan premier Tusk przyczyni siędo tegożee powtórzy się zapominana przez nas historia z 1939 roku trwająca aż do 1989r. Tyle co chciałem napisać w tej sprawie i sorry, że odszedłem trochę od tematu.
Div303 / 68.60.248.* / 2010-04-11 22:08
Zgadzam sie z toba w 100%
To byl Zamach stanu na polska inteligencje co chciala zbyt wiele dobrego dla Polski zrobic i to nie bylo wygodne dla wielu mocarstw dzisiejszego swiata. Zbieg okolicznosci nie ma takich okolicznosci to jest Absurd co sie wydarzylo .
jacol62 / 83.6.72.* / 2010-04-11 14:25
dobrze ze juz skonczyles bo na wymioty zbiera od czytania ,chcesz zablysnac ? to zapal lampke za dusze tych kturzy zgineli ,nick pod jakim piszesz ten komentarz dokladnie do ciebie pasuje "Ten co nie myśli" uwazam ze myslenie jest dla ciebie czyms obcym .....IDIOTA !!! też do ciebie pasuje
WomanXX / 2010-04-10 23:51
Oczywiście że masakra.. :(
ale teraz nie ma co wyróżniać.. to samo miejsce... dzień.. oddajmy hołd jednym i drugim :((
Matey / 77.114.61.* / 2010-04-11 00:18
To bylo wszystko zaplanowane...
tmxz / 93.105.113.* / 2010-04-11 01:35
Kolejna wesz ...zamilcz ...Teraz należy oddać hołd poległym. Nie jesteś polakiem....
mondrzejszy / 89.174.71.* / 2010-04-11 15:46
Drodzy tu zebrani,
myślę, że rzucanie w siebie mięsem nie przywróci życia zmarłym, tak jak tu niektórzy piszą. Najlepiej zapalcie świeczkę za zmarłych, złóżcie im kwiaty, pomódlcie się za nich i wyciągnijcie z tej tragedii wnioski. A nie od razu, że Rosja jest temu winna - oczernianie kogoś na dzień dobry uwłacza szansie na podbudowanie międzynarodowych stosunków.
Nie psujcie tych i tak smutnych dni kłótnią, która nic nie rozwiązuje. Koniec, kropka.
WomanXX / 2010-04-10 23:38
Niektórzy co się wypowiadają powinni się wstydzić...!!! Ludzie..co z Wami?? Co by było jak by tam byli Wasi bliscy?? Mieliście chociaż taką małą myśl w Sobie?? Teraz nie patrzcie że tam był prezydent..poseł... itd.. Tam byli przede wszystkim ludzie..mieli rodziny przyjaciół.. Dla mnie jest to jedna z największych tragedii w życiu.. Tyle niespełnionych planów.. nie możemy ich teraz oceniać..teraz możemy się jedynie modlić..każdy wg własnej wiary :( [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*] :((
Matey / 77.114.61.* / 2010-04-10 23:34
ale przed zahzaczeniem o drzewa bylo 2 wybuchy......................??dziwne
niesam / 79.184.58.* / 2010-04-10 23:15
Zennon tak to już jest samolot jak zahaczy o drzewo to na pewno spadnie
Matey / 77.114.61.* / 2010-04-10 23:11
Bardzo dziwne co nie ale przed zachczeniem o rzewo bylo 2 gluche wybuchy na pokladzie i ryk pełnej mocy jdnego z silników!!!.........................................................../??
Wid / 83.21.20.* / 2010-04-10 16:23
Samolot 20-letni ale po ubiegłorocznym przeglądzie generalnym. Amerykańskie latające-cuda (które nie latają) są dwa razy starsze. Łatwo obwinić martwego pilota,jednak istnieje wiele możliwości wprowadzenia błędnych danych do pokładowego komputera-to nie jest szybowiec. Cóż;zbliża się rok 2012 ;wielu z nas przejdzie na tamtą stronę i to niezauważalnie "...umarł król..."
Ivv / 89.72.43.* / 2010-04-12 22:35
Jeśli to prawda, co piszą o roku 2012 to będzie to coś w rodzaju sądu, gdzie nagromadzona dotąd przez ludzi i narody zła karma (tak, narody też mają karmę) zostanie zrealizowana. Każdy dostanie to, na co zasłużył. Wszystko po to, by świat zrozumiał wreszcie prawa Wszechświata i by mogła rozpocząć się nowa epoka oparta na miłości, a nie nienawiści, materializmie, żądzy posiadania dóbr czy ziemi innego narodu. Poczekajmy trochę, a ziemia sama się oczyści i nastąpi pojednanie.
zanon / 77.222.242.* / 2010-04-10 14:49
NEKOMPETENTNY Rzad Polski ZABIL!l niewinnych ludzi.
To gorzka prawda
Zaoszczedzili na samolotach bo w panstwie polskim zycie ludzkie jest nic nie warte dlatego pozwolili latac starymi zlomami gdzie na swiecie wszedzie juz dawno wymieniono flote.
Ale jak to w polsce dajcie mi czlowieka a my znajdziemy na niego artykul.
Jeszcze nic nie mowia ale
Wina oczywiscie spadnie na PILOTA
napewno nie na samolot.
misiewicz / 62.121.80.* / 2010-04-10 23:58
Teraz wszyscy krzycza, że wina starego samolotu, dlaczego nie kupili nowych?. A popatrzcie sami pare miesiecy wczesniej, lat jak psioczyliscie sami, ze maja byc przetargi, ze samolotow i smiglowcow nowych im sie zachciewa! Ze te sa przeciez dobre. A teraz Ci sami co krzyczeli nie kupowac, krzycza dlaczego nie kupili?
zyggi / 213.158.199.* / 2010-04-10 18:58
Kaczyński naciskał aby lądowac i to z jego winy uważam sytuacja ma miejsce
turbosprerzara9 / 83.22.214.* / 2010-04-10 19:39
a moim zdaniem to bylo tak; gęsta mgła, wiatr i 20-letni polski samolot. ruscy wołają: nie lądujcie! w Moskwie będą lepsze warunki. czemu pilo nie posłuchał? nie wiadomo, gdyby był mądry poleciał by na moskiewskie lotnisko. próbuje lądowac, nie udaje się, pilot wzbija się w góre, lewe skrzydło zachacza za drzewo.Spadł.Płonie. To koniec, cała polska śmietanka polityczna po prostu się spaliła,drugi Katyń, trzy rocznice śmierci; jp II, zbrodnia katyńska i śmier Kaczyńskiego. Wina: trochę pilota trochę pogody a trochę prezydenta.
saxw / 80.55.158.* / 2010-04-10 15:47
Nowa case w Miroslawcu tezskasowali.Wiek samolotu nie jest az tak wazny,zakladajac ,ze jest prawidlowo eksploatowany.W takich warunkach i nowy by sie rozbil
turbosprerzara9 / 83.22.214.* / 2010-04-10 19:41
co fakt to fakt
mmz / 83.22.127.* / 2010-04-10 15:36
Trudno winić samolot, gdy lądowanie wykonywane było w fatalnych warunkach atmosferycznych. Czy myślisz, że nowocześniejszy samolot poinformowałby o drzewie na drodze lotu ? A politycy sami stali się swoimi zakładnikami. Bali się wydać pieniądze na nowe samoloty, bo co by powiedzieli wyborcy, przeciwnicy polityczni, media etc. Ktoś podjął ryzyko lądowania mimo fatalnej widoczności. Niestety.
xxkosssa / 87.205.243.* / 2010-04-10 17:25
Dlaczego mówi się tylko o politykach co zgineli a nie mówi się o pilotach samolotu i całej obsłudze oni też są ludżmi im szacunek też się należy!!!!
Tolek Banan / 94.254.226.* / 2010-04-10 17:44
A Wy wszyscy jak te gęsi powtarzacie to co w mediach gadają - weźcie postawcie się na miejscu doświadczonego pilota (bo chyba nie był wyłoniony z konkursu typu "Idol") mając na pokładzie blisko 90 ważnych osobistości podejmujecie tak ryzykowną decyzję? Chyba tylko kretyn może uwierzyć w coś takiego...
A czy wieża kontrolna nie mogła naprowadzić samoloty na drzewa? A czy wreszcie nie mogła go zestrzelić rakieta?
Gdzie są jakieś zdjęcia satelitarne? Pewnie akurat pechowo wszystkie satelity w tym rejonie miały awarię albo obserwowały coś innego.
Gdzie są jakieś rozmowy telefoniczne pasażerów samolotu wychodzące na zewnątrz, przecież 4 próby lądowania to występuje jakieś napięcie, niepewność. Tyle filmów się ogląda o katastrofach lotniczych i ludzie wcześniej przekazują jakieś niepokojące informacje.
A tu nic, byli - nie ma ich...
tragedia / 83.143.140.* / 2010-04-10 21:28
Mógłbyś się powstrzymać od komentarzy tak wcześnie, chyba że może podaj adres e-mail a na pewno otrzymasz wszystkie nurtujące Cię odpowiedzi.
Zastanówcie się jakie międzynarodowe konsekwencje miałaby taka sytuacja. Do czego mogłaby doprowadzić. Już kiedyś była sytuacja oskarżania pilota samolotu prezydenckiego który odmówił lądowania w obszarze wzmożonych działań wojennych, chyba w Tibilisi. Mając to na uwadze można sobie wyobrazić jakiej presji na lądowanie został poddany kapitan tego samolotu. Może gdyby był bardziej stanowczy i skorzystałby z propozycji lądowania w Moskwie lub w Mińsku nie musielibyśmy czytać takich bzdur które wypowiadasz.
Katastrofa miała miejsce dzisiaj rano, na wyjaśnienie okoliczności tego wypadku musimy trochę poczekać.
Może chociaż raz w trudnej historii naszego narodu nie będziemy czytali takich p****** ale w pokorze zastanowimy się nad naszą mentalnością. Przy okazji łącze się w bólu ze wszystkimi którzy dostrzegają prawdziwy obraz tej tragedii.
Pogoń za teoriami spiskowymi radziłbym pozostawić dla autorów powieści.
betana / 194.165.41.* / 2010-04-14 12:10
Ciekawe czy nadal jesteś zdania że to wina pilota - bezwolnego idioty zmuszonego przez nieodpowiedzialnego apodyktycznego Prezydenta do lądowania wbrew wszystkiemu czego przez lata się nauczył, co mu wpojono jak dziecku się wpaja, że pupę to sie wyciera zanim się majtki załozy a nie potem. Cóż oni się już nie obronią, jak to mówią: nieobecni nie mają racji.
Poczytaj , pomyśl . Obejrzyj sobie zdjęcia z innych bardzo podobnych lotniczych katastrof albo i gorszych- bo upadek był ze znacznie większej wysokości. Obejrzyj sobie zdjęcie całego sprawnego Tupolewa. I porównaj. Podpowiem od razu , że na takich zdjęciach z innych katastrof możesz znależć obrazki drastyczne ale oprócz nich damskie torebki, ubrania, jakieś rozsypane strony z czytanych gazet i książek itp. Nie wspominając już o całym wraku choćby w kilku częściach, a nie o dziobie i kilku kawałkach skrzydeł. No chyba że była to eksplozja wtedy znajdziesz faktycznie niewiele samolotu ale za to mnóstwo tych wszystkich przedmiotów wszędzie rozsypanych i zmieszanych ze strzępami ludzkich ciał. Znajdź chociaż jedną damską torebkę, albo jakiekolwiek inne przedmioty na filmikach i zdjęciach zrobionych tuż po katastrofie czy to przez fachowców czy przez amatorów. Pozdrawiam.
same zbiegi heee / 78.8.228.* / 2010-04-10 21:07
jedno jest pewne przeleciał nad wieza kontrolna na minimetry a oni nic mu nie powiedzieli a samolot to takie urzadzenie gdzie zeby wyladowac trzeba wystawic głowe za szybe zeby ocenic wysokosc ,ja powiem tak kupiłem gps za 500 zł i wpisuje adres i mnie zaprowadzi pod sama klatke ,sa nawet samochody ktore same jezdza a w samolocie nie ma takiego uzadzenia co pipka nawet na niekturych filmach amerykanskich ze samolot jest za nisko hehe czerstwy wkret po prostu i tyle .A MOZE wystarczy obnizyc poziom morza przykładowo o 50 metrow w tedy urzadzenia beda sie zachowywały ok a pilot na przyrzadach bedzie miał ze jest dajmy 100 m nad ziemia a w rzeczywistosci bedzie 50 i jest katastrofa nie do udowodnieniw 2 sprawa jest przód skrzydła i tył no i srodek tylko mały troche a samolot miał ponad40m(wiezowiec 10p ma ok 30m) gdzie sa jakies ciała moze bomba zmniejszyła srodek samolotu i ciała rozerwało i nikt o tym nie mowi a moze to kit i chłopaki sobie siedza na wyspach berga muta no nie wiem ale to dziwne taka katastrofa 100 trupów i zero ciał i zadnego worka czarnego dziwne to przeciez jest filmik reportera który był przed ruskimi i tylko sam samolot to jest dziwne hee sami to ocencie
enzos / 89.204.237.* / 2010-04-12 01:50
wlasnue przez to ze ludzie nie moga uwierzyc w to co sie stalo stalo sie bo to wina rosji i koniec to jest cos nie normalnego taki wypadek nie ma takiej opcji p************ ze to katastrofa pisali kurnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dzisiaj ze mi29 lecial jako asysta do samolotu przewozacego trumne to gdzie k**** byla asysta jak lecieli taka elita do smolenska no gdzieeeeeeeeeeeeeeeeeee na ch** im te zlomy od stanow f16 bylo chociaz wziasc jeden na asyste jak nie chcialo im sie kasy na 4 samoloty wydawac zeby rodzielic wszystkim samo za sibie mowi k**** Zamach jak Ch***
tylko ja / 82.24.240.* / 2010-04-10 19:39
i jak się z tym również zgodzę, jest to pierwsza tego rodzaju katastrofa na świecie, a dla nas Polaków i miejsce jest również bardzo symboliczne. Za dużo podobieństw i nieścisłości. Nasi prokuratorzy do badania dostana poszlaki i już przefiltrowane materiały
Bazylia / 79.185.11.* / 2010-04-10 18:42
Ja mam takie samo zdanie i z tego co się już dowiedziałam nie tylko ja, ale nasz naród jest strasznie zaślepiony i myśli oczywiście nie mam nic przeciwko temu bo też jestem wierząca myśli że Bóg tak chciał i że to znak. dziwię się tym politykom którzy się tak wypowiadają w TV jak ciemniacy że to był znak od Boga. To był kolejny MORD tak mi się wydaje. Wezmą księży jakiś oczywiście niektórych do telewizji żeby naród ogłupiali.
K@ / 83.6.116.* / 2010-04-10 23:14
Bazylia masz troszkę racji.

Ale ja nie wiem jak ludzie mogą mówić ze to Bóg tak chciał, przecież w Biblii jest napisane " Niech nikt, kto jest doświadczany, nie mówi: "przez Boga jestem doświadczany".Bóg bowiem nie może być doświadczany przez coś złego ani sam nikogo nie doświadcza. " ( List Jakuba 1:13 )

Takie insynuacje też możecie sobie odstawić na bok, poczekajcie aż się sytuacja rozkręci i w tedy dopiero będziemy mogli o tym gadać. Dochodzenia o takich katastrofach trwają latami, tez nie może to być wina jednej lub dwóch osób, zwykle jest to " łańcuch nieoczekiwanych zdarzeń które prowadzą do katastrofy". Rosjanie będą pewnie utrudniać zadanie specjalistom od dochodzenia ale to jest ich sprawa.

POCZEKAMY ZOBACZYMY

[*] (*) [*]
POW / 77.255.223.* / 2010-04-10 21:46
SZKODA I ZAL CHODZILO O PARE GROSZY NA NOWY SAMOLOT
e.l. / 91.57.118.* / 2010-04-10 22:59
Wieczny odpoczynek racz im dac Panie a swiatlosc wiekuista niechaj im swieci.........
Łukiska / 195.116.127.* / 2010-04-14 11:53
Propaganda żałoby!!! Jesteśmy manipulowani przez media. To był zamach.
zamach / 83.19.252.* / 2010-05-06 17:12
Zwalacie na prezydenta albo na pilota, którzy nie żyją..
Zamach jak nic.
Zamach! / 83.19.252.* / 2010-05-06 17:14
Pewnie, że zamach. Tyle ważnych osób... Dlaczego tego nie wykorzystać?
Zresztą to wszystko nie pasujee. Piloci byli doświadczeni.
Rosja- teraz przyjaciele? A Katyń? Nikt nie chce powiedziec prawdy bo moze byc wojna czy cos..
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy