Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Światowy terroryzm rośnie w siłę, choć wojna z nim kosztuje krocie. Rekordowe koszty ataków

Światowy terroryzm rośnie w siłę, choć wojna z nim kosztuje krocie. Rekordowe koszty ataków

Wyświetlaj:
Rosjanin Romanow / 89.68.181.* / 2015-11-20 19:03
Ty głupia pijaczyno możesz sobie manipulować komentarzami ale tylko idioci tobie uwierzą!
agent268 / 83.21.44.* / 2015-11-20 19:03
wliczajac rosje to terrorystow troche jest na swiecie.
Eduardo466 / 164.127.180.* / 2015-11-20 19:00
Bedzie mozna kupic w legalnie bron koszty sie zmniejsza !!! PROSTE !!!???
nmbvc / 83.6.84.* / 2015-11-20 18:59
Ten terroryzm śmierdzi prowokacją do wojny swiatowej i zamieszania oraz wywołania strachu i paniki to coś na wzór Raihstagu w Niemczech naprodukowano broni a nie ma zbytu trzeba zorganizować zamachy do ludzi strzelaać jak do kaczek i zarobek jest. Pazerniacy i lenie będą się gościć na cześć zysków.
onyx123 / 77.65.84.* / 2015-11-20 18:58
N********** ile wlezie , jeśli biały człowiek stchórzy i podda się tym małpą z zaplutymi brodami to będzie już koniec cywilizacji!!! My Polacy powinniśmy być przykładem jak nie dać się głupim nakazom i naszą od tylu stuleci ciężko bronioną ojczyznę chronić przed tą muzułmańską zarazą. Może ci co przybyli ty lata temu są z nami w pełnej zgodzie np.tatarzy, znamy ich i cenimy ale to co dzieje się obecnie woła o pomstę do nieba, nikt z tych zamordowanych nie zrobił nic złego tym .... degeneratom koranistycznym. Cóż pozostaje ... bronić godności, wolnośąci i białego człowieka!!!
Rosjanin Romanow / 89.68.181.* / 2015-11-20 18:57
Gdzie jest złodzieju mój komentarz?
Statystyczny Kwalski / 89.75.38.* / 2015-11-20 18:56
Przecież zastrzelili tego głównego terrorystę więc chyba teraz zapanuje pokój i bezpieczeństwo a zaoszczędzone pieniądze z walki z groźnymi terrorystami których już nie ma, bo przecież tego najgroźniejszego zastrzelili, zostaną rozdzielone wśród najmniej zarabiających
UCHODZCA ZADZGAŁ DZIEWCZYNĘ / 46.45.105.* / 2015-11-20 18:56
17-latka zginęła w punkcie przyjmowania imigrantów w norweskim Sunndal. To jedno z najbardziej brutalnych morderstw z udziałem uchodźców, które kiedykolwiek wstrząsnęły krajem. Zarówno ofiara jak i 18-letni oprawca pochodzili z Erytrei. Młody mężczyzna został aresztowany i oskarżony o „spowodowanie silnego obrażenia ciała, które doprowadziło do śmierci”. Policja nie ujawniła, czy między parą istniała jakakolwiek relacja. Zatrzymany mężczyzna mieszkał w ośrodku od około roku. Jego ofiara pojawiła się tam natomiast stosunkowo niedawno. Wygląda na to, że nikt więcej nie był zamieszany w to zabójstwo – powiedział miejscowej gazecie "Adresseavisen" badający sprawę policjant Jarl Aspen. Podobna sytuacja wydarzyła się kilka miesięcy wcześniej w Szwecji. Wtedy to, również pochodzący z Erytrei uchodźca zasztyletował kobietę i jej syna na terenie IKEI w Västerås. Ofiary wybrał losowo. W 2013 roku uchodźca z Sudanu użył noża do zabicia dwóch mężczyzn i kobiety w autobusie w norweskim Årdal. On także był mieszkancem ośrodka dla uchodźców.
Rosjanin Romanow / 89.68.181.* / 2015-11-20 18:54
Dzisiejsi spatkobiercy terrorystów organizacji PO i PSL muszą wypłacić odszkodowana każdemu polakowi za osiem lat życi w terroryzmie i niewolnictwie. Głównych terrorystów jak Kopacz i Tusk organizacji terrorystycznych PO i PSL skazać na karę śmierci ! .
woooj / 91.236.72.* / 2015-11-20 18:54
To co się dzieje, to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem, jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują sie do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Boję się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy sie nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4. Dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to od 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie, to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc. Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdzą że za przejazd do Europy muszą płacic po kilka tysięcy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi, którzy wszystko stracili, mają takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy. Integracja z ludźmi to jedno a Takija to coś zupełnie innego. Cytuje " Wiecie co to jest Takija w Islamie? Co to są 3 etapy dżihadu? Czytaliście Koran, Hadisy, Sunny ? To co oni robią to jest właśnie Takija - święte kłamstwo Islamu...Już w Polsce mamy pierwszy etap Dżihadu...we Francji drugi... na Bliskim Wschodzie toczy się 3ci... Przeczytajcie coś, dowiedzcie się...jestem świeżo po lekturze Koranu- strach się bać. Amerykanie zaczęli czytać Koran po 11 wrześnie, zmądrzeli i nie są tak tolerancyjni. Islam to ustrój, nie religia. Dlaczego pędzą do UE po socjał a nie innych krajów Arabskich pytają ludzie? Nie czytaliście Koranu ? tam to jest napisane - niemoralne jest żyć na koszt innego muzułmanina. Co innego na koszt niewiernego! Oni już traktują część UE jako swoje terytorium w rozumieniu Islamu....a kraje płacące im zasiłki płacą im Dżiziję...podatek od niewiernych.. Kopiuj i wklej wszędzie gdzie się da
ted002 / 83.16.35.* / 2015-11-20 18:53
Światowy terroryzm sami Amerykanie stworzyli, najpierw dozbrajając i finansując Al Kaidę w Afganistanie kiedy tam byli Rosjanie a potem poprzez bezprawne napaści na suwerenne państwa takie jak znienawidzony później Afganistan, Irak, Libia, Syria. To Stany Zjednoczone i Izrael były i są największym zagrożeniem światowego pokoju !!!!!
Danielson / 46.232.135.* / 2015-11-20 18:51
Nie pytajmy czy terroryzm zostanie zwalczony, zapytaj kiedy zamach nastąpi w Polsce.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
BattingMars / 91.231.25.* / 2015-11-20 18:50
trzeba go rozje...... bać ten islamski system wysłać 300 tyś wojsk onz i się nie p****....olić jak oni to robią to moje zdanie :)
dadada / 89.66.189.* / 2015-11-20 18:48
co to za beton koszty wojny oni nie liczą kosztów !!!!! walą i tyle nie mam pytań
J333 A / 83.22.121.* / 2015-11-20 18:46
Islam różni się tym od innych religii , że posiada NAKAZANY CEL , którym jest zdobycie hegemonii w świecie. Z uwagi na to, że Koran jest równocześnie księgą religijną i KODEKSEM PRAW ( uzupełniony sunną) , to muzułmanie wykonują ściśle jego nakazy, a mając obiecany RAJ za obronę wiary IDĄ NA ŚMIERĆ zabijając "niewiernych". Rozwiązaniem może być tylko podważenie WYMYŚLONYCH , BARBARZYŃSKICH dogmatów Islamu, czyli podcięcie jego korzeni. Meczety. szkoły koraniczne, a w nich samozwańczy następcy Mahometa, oto gniazda żmij w których ogłupia się ludzi - tutaj należy PRZEDE WSZYSTKIM działać!
nomad ślązak prawdziwy / 85.198.199.* / 2015-11-20 18:53
Walnąć atomem i wszelkie reguły legną w gruzach - kto za nimi zapłacze?????????????????

Najnowsze wpisy