Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Święta bez szaleństw. Pod choinką mniej bogato

Święta bez szaleństw. Pod choinką mniej bogato

Wyświetlaj:
mrus / 77.65.12.* / 2011-12-07 22:31
Ciekawym wyjście dla pracodawców mogą być świąteczne paczki dla pracowników, składające się w 100% z ekologicznych, zdrowych i świeżych produktów. Co więcej nie muszę być dużym wydatkiem, a na pewno sprawią radość. Można je zamówić na stronie prezenty.natoobe.pl, dostępne są gotowe zestawy, ale istnieje również możliwość stworzenia własnych kompozycji.
ami.net.pl / 95.175.5.* / 2011-12-05 20:08
Wszystkich z Was, poszukujących podarunków – czy to dla najbliższej osoby, dla rodziny, czy partnerów biznesowych – zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu AMI – sztuka obdarowywania www.ami.net.pl

W bogatej, starannie dobranej ofercie Salonu znajdziecie ekskluzywne przybory do pisania, szeroką gamę akcesoriów skórzanych, eleganckich upominków, akcesoriów na biurko, zapalniczek, spinek do mankietów, biżuterii, zegarków. Wszystkie przedmioty pochodzą z najlepszych manufaktur na świecie.

Prowadzimy sprzedaż zarówno przez Internet(www.ami.net.pl), jak i stacjonarną – w prestiżowym budynku Metropolitan na Placu Piłsudskiego 1, w samym centrum Warszaw.

Każdemu klientowi służymy profesjonalną obsługą i pomocą w wyborze ekskluzywnego prezentu oraz w doborze idealnie dopasowanego przedmiotu do własnego użytku. Zapraszamy
agnieszkamysz / 2011-12-05 16:00
To, że wszystko poszło w górę i będzie drożej wiemy. Ja na prezenty wydaję nie dużo w tym roku. Boję się kryzysu. Wolę dołożyć na rachunek oszczędnościowy niż wyrzucać pieniądze na drogie prezenty.
mikimouse / 91.222.69.* / 2011-12-05 14:15
Weź Polaczku 1000 zł kredytu w racie 22zł na 5 lat. Ciekawe kto się skusi nie mieć 4 następnych świat. Samobójcy?
Byłem w Niemczech przed świętami, to tyle promocji maja że się chce kupować. Aż miło!

WZYWAM DO NIE KUPOWANIA NA ŚWIĘTA,
POTRAKTUJMY JE TAK JAK ZWYKŁĄ NIEDZIELĘ !!!

To wszystkie te cwaniaki w sklepach i marketach dostana pstryczka w nos. U nas w starym stylu jak ludzie chcą kupić więcej to trzeba płacić drożej szczególne przed świętami. Nie opłaca się zastosować niższej marży ? Nazwałbym ich spekulantami. Niech w tym roku nie dostana prowizji i premii za świąteczna sprzedaż. Chamy.....!
hm / 212.160.130.* / 2011-12-05 14:44
ja tak właśnie traktuję każde święta- jak przedłużony weekend, bez szaleństw.
kajja / 87.105.138.* / 2011-12-05 13:05
Ja też droższe prezenty kupuję w sieci. Jest znacznie taniej, a jak ma się dermowe przelewy, tak jak ja w getinie to już w ogóle.
Zofia12 / 2011-12-05 14:02
I czy ktoś dziwi się że w ogóle tak jest?
Mikuśka / 91.198.15.* / 2011-12-05 12:33
Wie ktoś gdzie jest promocja na postną kaszankę w Lublinie?
Byłem już w Tesko i wyprzedali :(
mikimous / 91.222.69.* / 2011-12-05 14:05
Widziałem jak Palikot wykupił wszystko. Bo na święta w mamrze ze Słońcem Peru może wyląduje a zapasy trzeba robić. Oj trzeba
http://rrr.com.pl/jamajka.htm / 213.241.90.* / 2011-12-05 06:52
Rdzennymi mieszkańcami Jamajki byli Arawakowie (inaczej Tainosi) pochodzący z Ameryki Południowej, którzy przybyli na wyspę 2500 lat temu. Nazwali ją Xaymaca. 5 maja 1494 roku "ziemię drewna i wody" nawiedził Krzysztof Kolumb, błędnie myśląc, że odnajdzie tu złoto. 15 lat po nim dotarli koloniści. Hiszpanie byli bardzo okrutni dla Arawaków, którzy musieli opuścić swoje ukochane tereny.

Najnowsze wpisy