Forum Polityka, aktualnościKraj

Święto Niepodległości. Prezydent mówi o jedności

Święto Niepodległości. Prezydent mówi o jedności

Wyświetlaj:
EU / 178.165.178.* / 2011-11-11 19:39
W Polsce jest bałagan, wyzysk i gospodarka, która leci na 3/4 gwizdka
i napędzana jest na kredyt. Ludzie są w tym kraju zakładnikami banków
a rząd jest rządem ludzi bogatych i dla bogatych.
Polska to ciagłe marzenie, że bedzie lepiej,
ale lepiej jest tylko nielicznym.
Wyjechałem za granicę, dostałem pracę, zarabiam 8000 PLN na rękę i mam 13 i 14 wypłatę.
Po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony.
I mam wasz ten polski bałagan głeboko w dupie.
Tuska, Rostowskiego, Pawlaka, Komorowskiego i wszystkich tych darmozjadów.
Ludzie uczcie się niemieckiego i wyjeżdżajcie pracować za konkretne pieniądze. W Polsce jesteście tylko niewolnikami.
dgen / 2011-11-11 18:12 / Tysiącznik na forum
bulu do szkoły 1 - ani dmowski ani piłsudski nie knuli za swoimi plecami z ościennymi mocarstwami
MłodyWarszawiak / 83.31.149.* / 2011-11-11 18:31
Porozumienie i zgoda w wykonaniu PO wygląda tak, że zamiast na wicemarszałka sejmu wybrać posła największej partii opozycyjnej, co doprowadziło by do konsensusu w przyszłości, Donald decyduje o poparciu P. Nowackiej - osoby sponsorowanej przez lobby aborcyjne.

PO nie zależy na żadnej zgodzie i porozumieniu, a jedynie na zrobieniu "lodów" na służbie zdrowia i interesie Zbycha, Rycha i tym podobnych...

http://tv.rp.pl/video/Antysalonik-Ziemkiewicza/Nowa-jakosc-w-polskiej-polityce-Antysalonik-Ziemkiewicza
Ceneo / 83.29.81.* / 2011-11-11 16:45
Myślę że czas zacząć mówić także o przewietrzeniu instytucji politycznych.
Uprawianie polityki, stało się w Polsce intratnym zajęciem, uprawianym przez niektórych przez całe życie.
Może czas pomyśleć minimum o ograniczeniu kadencyjności dla członków parlamentu?
Wczoraj we Francji. zgłoszono ciekawe i inspirujące propozycje w tym względzie.
Nawet czasowy "odpoczynek" od polityki, przywracałby niektórym zdolność do realnej oceny sytuacji. Inaczej widać bowiem świat z perspektywy lecznicy rządowej, przyciemnianych szyb i firanek limuzyn ochranianych przez BOR, okienek samolotu, a inaczej z perspektywy pacjenta korzystającego z usług NFZ,pasażera PKP i komunikacji miejskiej.
Bogowie zejdźcie z Olimpu!!!
Szerzej na ten temat:
Emerytura polityków - czy to możliwe? na:

frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
BILILU-SB / 83.12.116.* / 2011-11-11 17:06
A NAJGORZEJ WKU.... MNIE TO ŻE JAK ZAWSZE POLITYCZNE DECYZJE DOPROWADZAJĄ DO WOJEN POLITYCY UCIEKAJĄ DO INNYCH KRAJÓW Z RODZINAMI A SPOŁECZEŃSTWO GINIE ,I WMAWIA SIĘ WALCZ BO KULA W ŁEB -DOBRE-TO JEST CIEMNOTA ŚWIATA ŻE NA TAKIE GÓWNO SIĘ GODZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLITYCY NA PIERWSZY FRONT TO JEST PODSTAWA DO DOBRYCH DECYZJI !! ODPOWIEDZIALNOŚĆ URZĘDNIKÓW NASTĘPNY TEMAT !!!!!
~Kris / 2011-11-11 16:11 / Tysiącznik na forum)
Kilkanaście komentarzy, i wszystkie wrogie, wszystkie pełne nienawiści.

Jakże cudowna pieść płynie z waszych wzniosłych, czystych, patriotycznych, polskich serc.

Na marginesie zapytam:
Czy ktoś z tych, którzy tu warczą i plują, zrobił coś kiedykolwiek dla naszej wolnej ojczyzny?
A może dla miasta, albo własnego osiedla?
Może wniosek o załatanie dziury w drodze napisał? Śmieci z trawnika pozbierał?

Pochwalcie się, w tym pięknym dniu, jaki z WAS dla naszego kraju pożytek.
tesa1959 / 2011-11-11 21:06 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Czego Ty oczekujesz społeczeństwa roszczeniowego?
~Kris / 2011-11-11 21:29 / Tysiącznik na forum)
Ja nie jestem z tych 'oczekujących' : ))
Świętowałem dziś odzyskanie niepodległości pisząc wniosek do urzędu dzielnicy o poszerzenie chodnika, i szukając w internecie ludzi, którzy zechcą go poprzeć. ... i sądzę, że chodnik zostanie poszerzony : )
tesa1959 / 2011-11-11 21:32 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ależ ja nie twierdzę, że to Ty masz roszczenia, a pytam, czego oczekujesz od tych, którzy je mają. Odniosłam się do twojego poprzedniego wpisu, z którym się zgadzam.
~Kris / 2011-11-11 22:03 / Tysiącznik na forum)
Wiem, wiem, zrozumiem Twojego posta : )
Tak sobie zażartowałem, bo wspomniałaś o 'oczekiwaniach', a to jest jakaś forma roszczenia.

Dla mnie 'roszczeniowość' to tylko oznaka niewiedzy i bezradności: nie mam pojęcia jak coś osiągnąć, więc chodzę i narzekam, że 'oni' (a w wersji zaostrzonej: SB, zdrajcy, sprzedawczycy) nie robią tego za mnie... ale to się z czasem zmieni: trzeba tylko pokazywać, że można poprawiać świat inaczej niż tylko czekając, i przeklinając siebie nawzajem.
tesa1959 / 2011-11-11 22:08 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jestem tego samego zdania i twierdzę, że naprawianie świata trzeba zacząć od siebie. Gdyby każdy, zamiast szukać wad u innych, poszukał ich w sobie i je naprawił, jaki piękny i sprawiedliwy byłby świat :). Wiem... utopia, ale co? Pomarzyć nie można? :)
3gz3kutoR / 89.230.87.* / 2011-11-11 18:24

Jakże cudowna pieść płynie z waszych wzniosłych, czystych, patriotycznych, polskich serc.

Nienawiść do sprzedajnych zdrajców!


Na marginesie zapytam:
Czy ktoś z tych, którzy tu warczą i plują, zrobił coś kiedykolwiek dla naszej wolnej ojczyzny?
A może dla miasta, albo własnego osiedla?
Może wniosek o załatanie dziury w drodze napisał? Śmieci z trawnika pozbierał?



Dziś rano podniosłem z ziemi starą żarówkę i butelkę, wyrzuciłem je do kosza przy przystanku. Segreguje śmieci i notorycznie zbieram szkło.

Ale to co robię to mało, trzeba się pozbyć innych śmieci z naszego kraju!!!
BILILU-SB / 83.12.116.* / 2011-11-11 15:58
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3gz3kutoR / 89.230.70.* / 2011-11-11 15:21
Przyjdzie czas powstania i odzyskania niepodległości!
Teraz tańcz klaunie na scenie, ale uważaj kolaborancki pasożycie, odpowiesz za zdradę!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - ~Kris.]
Dix / 109.173.155.* / 2011-11-11 14:43
ale....Piłsudski i Dmowski...PRACOWALI dla ..Polski !!! , a nie "RZNĘLI GŁUPA" jak Bronek i TUSK od..4 lat !!!
buc_pucybut / 2011-11-11 14:23 / Tysiącznik na forum
każdy ma kotyliona barwo nawet donkey
dgen / 2011-11-11 14:00 / Tysiącznik na forum
zamiast bredzić o porozumieniu niech powie o odpowiedzialności !!!!!!!!!

PO ma nieograniczoną władzę w samorządach , sejmikach wojewódzkich, największych miastach, w sejmie, senacie, urzędach centralnych, prezydenta, marszałków sejmu i senatu, ABW, CBA ..........
bez pytania mogą nawet przegłosować , że ziemia jest kwadratowa.
orzelekk / 80.50.131.* / 2011-11-11 13:04
Piłkarze bez orzełka na piersi??? Ktoś chyba uważa Polaków za idiotów...
marketing ruled / 178.37.128.* / 2011-11-11 14:06
to było wcześniej,jak się zrzekali.
szkoła harakiri / 178.37.128.* / 2011-11-11 14:16
p.s. osobiście nie moge dooczekać się wersji hymnu z Korei, to działa jak działa z reduty Ordona

Najnowsze wpisy