Forum Forum finansoweKredyty

Świeża umowa o pracę a kredyt -czy tak można ?

Świeża umowa o pracę a kredyt -czy tak można ?

malamii617 / 91.182.103.* / 2015-06-03 23:10
Mam kilka chwilówek po pareset złotych, bo zdarzało mi się nie mieć na mieszkanie podczas studiów, a ja studiowałam dwa kierunki i nie miałam czasu na pracę nawet na pół etatu. Jednak w końcu los się do mnie uśmiechnął i cały wysiłek włożony w studia się opłacił -dostałam właśnie swoją pierwszą poważną pracę z bardzo dobrymi warunkami finansowymi i umową o pracę - najpierw na trzy miesiące, potem na czas nieokreślony. Dostałam już podpisany przez firmę kontrakt, jednak jeszcze kończę studia i zacznę pracę dopiero za dwa tygodnie, więc moja pierwsza wypłata wpłynie za półtorej miesiąca dopiero, a chwilówki domagają się spłaty natychmiastowej. Niektóre już i tak są przetrzymane. Czy mogę wziąć w jakimś banku kredyt konsolidacyjny na kontrakt z pracy, której jeszcze nie rozpoczęłam ? Chcę wziąć pożyczk/kredyt wysokości 1/5 mojej pierwszej wypłaty - chodzi, o to, żeby przeżyć po prostu. Chcę próbować wszędzie, ale czy jeśli mój pracodawca się o tym dowie, nie zwolni mnie od razu dyscyplinarnie, że jeszcze nie zaczęłam pracy, a chcę już kredyty zaciągać.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: