Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Symboliczny wzrost indeksu WIG 20

Symboliczny wzrost indeksu WIG 20

Money.pl / 2007-01-09 17:53
Komentarze do wiadomości: Symboliczny wzrost indeksu WIG 20 .
Wyświetlaj:
orzeł / 2007-01-09 18:32 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Mam wrażenie że Pan Kenobi jeśli o stany chodzi już zaczyna mieć rację ......................zanim zacznie mieć rację co do rynku polskiego wypadałoby opuścić rynek :)
co o tym sądzicie?
2007 / 2007-01-09 19:05 / Bywalec forum
jesli Ty z twoim dopiskiem wogole zwracasz uwage na kenobiego,to naprawde brak mi komentarza,wybacz
Big Lebowski / 2007-01-09 18:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
trzeba miec troche akcji defensywnych oraz troche gotowki...
najcz / 2007-01-09 18:49 / Tysiącznik na forum
właśnie kupiłem udziały w znanym funduszu nieruchomości i już dziś+2%.
risky-rainmaker / 2007-01-09 18:44 / Ostatni Optymista
Ja sądze...że należy słuchać wielu ludzi...ale nic nie jest tylko białe lub tylko czarne, ani nawet biało-czarne...wszystko ma wiele kolorów...I jeśli ktoś powiada, że będzie powódź....i będzie powtarzał to przez 100 lat....codziennie, zapewne będzie miał rację....każdy wie ,że trzeba zachować ostrożność...i nie ma sensu wieszczyć każdego dnia końca świata...i mega hossy...bo to nie ma najmniejszego sensu...w każdych warunkach można zarobić...więc to moje zdanie.
szprotek / 83.29.68.* / 2007-01-09 19:07
sorry, że sie wtrącam (taki bezczelnie niezalogowany!), ale jeśli "nie ma sensu wieszczyć
każdego dnia końca świata" to tym bardziej nie ma chyba sensu się tak przejmować codziennie tymi co ten koniec wieszczą?
Każdy ma swój rozum, sam podejmuje decyzje więc luzik-rajtuzik i robić swoje?

Po co tracić czas na walkę z kimś tylko dlatego, że ma inne podlądy?
Cenzurować, filtrować, ustawiać do pionu, tworzyć falangę z forum silnego różnorodnośćią poglądów i zainteresowań.

Co innego ściganie chamstwa, wulgarnych odzywek i argumentów ad personam.
Abus / 2007-01-09 19:00 / Uznany Gracz Giełdowy
i to jest wypowiedz, ktora powinna przyswiecac temu forum. To forum czyta i pisze na nim cala masa osob. Bardzo znakomita wiekszosc to inwestorzy posiadajacy duze lub conajmniej srednie doswiadczenie w pomnazaniu pieniedzy, potrafiacy calkiem dobrze oceniac sytuacje. Kazdy i tak indywidualnie zinterpretuje cala pigule wiedzy i informacji jaka mozna wyniesc z tego miejsca. Powtarzanie w 20-30 wypowiedziach tego samego, jak to czyni Kenobi badz klony naprawde mija sie z celem. Odnosze ponadto wrazenie, ze pisanie w kolko o tym samym przynosi Kenobiemu i klonom swego rodzaju satysfakcje.
Napisz, prosze, Kenobi, czym sie kierujesz, piszac po kilkadziesiat postow dziennie prowadzacych w sumie do tego samego, czyli sugerowania poczatku bessy?
Frog / 2007-01-09 18:35 / CMX, TFM, KPX, MAK - czekając na hossę
Kenobi zawsze ma rację. Tylko ta racja się sprawdza z kilkunastomiesięcznym opóźnieniem.
Kenobi / 2007-01-09 18:55 / Uznany malkontent giełdowy
Dzisiaj, kiedy Stany wyszły na plusy, wspominałem o końcu na minusie, do końca sesji na szczęście nie ma tych Twoich miesięcy, więc łatwo sprawdzić. Zamiast regularnie krytytować, odpowiedz lepiej Orłowi (którego pozdrawiam, jak również "perełkę" Forum - Brydzię), będzie wtedy więcej pożytku dla wszystkich i przy okazji zobaczymy Twoją umiejętność przewidywania.
Frog / 2007-01-09 19:55 / CMX, TFM, KPX, MAK - czekając na hossę
O swoich posunięciach pisałem wielokrotnie. Kilka miesięcy miałem upubliczniony portfel, ale z braku czasu na jego aktualizację zrezygnowałem z jego prowadzenia.
A Ty mądralo czym się możesz pochwalić? Napisałeś kiedykolwiek co kupiłeś lub sprzedałeś?
Twoje przepowiednie w końcu się sprawdzą. To wie każdy na forum. Ale wielu z nas do tego czasu sporo zarobi.
najcz / 2007-01-09 18:53 / Tysiącznik na forum
a niech gada,zawsze to coś innego,większość i to postąpi po swojemu.
orzeł / 2007-01-09 18:39 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
no właśnie minęło kilkanaście miesięcy od jego pierwszego wpisu ............ strach się bać:):):)
Marianspodsklepu / 2007-01-09 19:21 / "Nie ma jazdy bez gwiazdy"
Brydzia!!! ....no w końcu znów z nami :)))
Abus / 2007-01-09 19:01 / Uznany Gracz Giełdowy
czesc brydziu, milo ze wrocilas ;]
pietrut / 2007-01-09 18:48 / Bywalec forum
moje uszanowanie miło widzieć Pani nik
risky-rainmaker / 2007-01-09 18:45 / Ostatni Optymista
Część...Brydzia...to znaczy , że jak się uśmiechasz...to już lepsze masz humory...?:)))
orzeł / 2007-01-09 18:39 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
cześć Brydzia się masz ?
jaguś / 80.55.221.* / 2007-01-09 18:30
ale ruskich przegoniło - 6,5 %
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2007-01-09 18:31
czerwonka :)
risky-rainmaker / 2007-01-09 18:30 / Ostatni Optymista
Skończy się tym...że po Zjeździe złożymy własne forum giełdowe na które będzie możliwe wejście tylko za zgodą administratora. Już mamy FTP do wymiany informacji...myślę, że w niedługim czasie jego wielkość będzie znacznie się powiększy.

Piszcie dalej głupotu....a to osób zainteresowanych poziomem tego forum mam prośbę/uwagę jeśli chcecie mieć odpowiedni poziom tego forum zaprzestańcie odpowiadać na zaczepki niezalogowanych osób.
Kenobi / 2007-01-09 19:02 / Uznany malkontent giełdowy
To tak jak jakaś sekta, dopuszczalne będą jedynie "słuszne" wypowiedzi, nie wolno będzie włączać notowań w dniach spadków. I będziecie tam do woli wspominać hossę, choć możecie i tutaj, mnie to nie przeszkadza.
risky-rainmaker / 2007-01-09 19:16 / Ostatni Optymista
Może to i sekta...ale jeśli po chwilach boczniaka na wiosnę...będziemy kontynuować hosse...to na Twoim miejscu, zamilkłmym na zawsze i już nie zabierał głosu.
Kenobi / 2007-01-09 19:42 / Uznany malkontent giełdowy
Tobie natomiast zawsze będzie wolno, po to ten piękny pomysł utworzenia własnego forum - same byki. Widzisz, nawet redakcja Forum ma byka i niedźwiedzia, bo taka jest właśnie giełda. Jak tego nie rozumiesz, to Twoja strata, bo sam też czasem możesz czegoś ciekawego dowiedzieć się od chwilowych misiów. Niestety, może zdziwisz się, ale nie mam takiego skrzywienia jak niektórzy i nie uważam, że może być tylko bessa. Trzeba jednak umieć patrzeć realnie na sytuację, nie wybiegajmy na razie za daleko w przyszłość, bo jak dziś ktoś już pisał, rzeczywiście trochę graczy może wkrótce zamilknąć, szczególnie tych, co nie lubią słuchać odmiennych opinii.
Frog / 2007-01-09 19:58 / CMX, TFM, KPX, MAK - czekając na hossę
Słuchanie odmiennych opinii - jak najbardziej.
Nie daję już tylko rady słuchać takich Odmieńców...
warren buffet / 2007-01-09 18:32 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
niezalogowani powinni mieć tylko możliwosc czytania. choc to tez nie pomoze, bo nicki beda powstawac jak grzyby po deszczu
przem / 195.225.70.* / 2007-01-09 18:49
Poczekaj Warren jak giełda się obsunie to zmniejszy się wyrażnie liczba nicków na forum .Przy okazji pozdrawiam wszystkich .
Kenobi / 2007-01-09 19:12 / Uznany malkontent giełdowy
To jakieś herezje, giełdy mogą tylko rosnąć, nawet jak spada, to nie wolno o tym pisać, bo przecież wszyscy patrzą i udają, że nie widzą.
flugo nielogo / 212.122.206.* / 2007-01-09 18:10
"Niniejszym Zarząd Internet Group S.A. informuje, że zgodnie z warunkami określonymi w ww. porozumieniu inwestycyjnym, w dniu 8 stycznia 2007 roku Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów podjął decyzję nr DOK3/07 w sprawie umorzenia postępowania antymonopolowego w sprawie koncentracji, wszczętego na wniosek Internet Group S.A., polegającej na przejęciu przez Internet Group S.A. kontroli nad CR Media Consulting S.A. z siedzibą w Warszawie poprzez przejęcie 100% akcji CR Media Consulting S.A."

wiem,że mało tu posiadaczy igły- ale nie mogłem sobie odmówić:)))
yang / 87.105.143.* / 2007-01-09 20:06
posiadam parę akcji IGR , a piszą kiedy przejęcie
HolderSor / 195.225.71.* / 2007-01-09 17:59
Pozdrowienia dla Kenbiego

Indeksy w USA coraż czerwieńsze.

Przypadkowo w TVBiznes obejrzałem wywiad z
J.Korwin-Mikke.
Zapytany czy Balcerowicz przejdzie do PO stwierdził wymijająco, że w PO są 3 grupy:
liberałowie, aferałowie i bezpieka.
Najwięcej jest aferałów.
Na temat Skrzypka: ponieważ nie zna człowieka więc się
nie wypowiada. Balcerowicz też miał "złą" przeszłość
(PZPR, marksistowski ekonomista)....
eso,eso / 87.206.238.* / 2007-01-09 17:53
A gdzie tu komentarz techniczny mówiący o przełamaniu lini wsparcia na wigach.Może już czas na poważniejszą i uzdrowienczą korekte.
Aron-antyklerykał / 2007-01-09 17:58 / portfel / Bywalec forum
Witam hihot historii ,dziś znowu masz inny nick.Pozdrawiam.
eso,eso / 87.206.238.* / 2007-01-09 18:07
hi,hi,ha,ha sklonowany
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy