System argentyński

Sławek / .* / 2003-11-04 16:14
Komentarze do wiadomości: System argentyński.
Wyświetlaj:
pudzian / .* / 2005-10-02 10:43
hej! pamięta mnie jeszcze ktoś?
stęskniony 1 / .* / 2005-10-03 18:36
siemka Pudzian jasne że pamięta (potem Ci powiem kto to pisał jak się spotkamy) pozdrawiam!!!
pudzian / .* / 2005-10-03 19:26
niewiele osób znało to psełdo, spróbuj się dodzwonić, wiem że dasz radę!
pudzian / .* / 2005-10-03 19:19
niewiele osób zna to pseudo...spróbuj się dodzwonić wierzę że dasz radę!
stęskniony 1 / .* / 2005-10-04 16:04
no to juz wiesz kto to:)) Pozdrawiam serdecznie i będziemy w kontakcie!
pudzian / .* / 2005-10-02 09:53
sporo szumu wokół nas...
adwokat / .* / 2005-09-30 20:13
Buraki z Was niemożebne, zamiast się cieszyć.....Marek i Marcin bedą z nami po 7 paździenika. Dajcie spokój! Cieszcie się, jak Was tam zwał.
ohooo / .* / 2005-09-29 21:40
zaczyna się gdzić coś w końcu!!! będę śledził,markiz prosze pisać bardziej zrozumiale, odnosze wrazenie że się dobrze znacie i posługujecie się jakimiś skrutami myślowymi! ja chcę wiedzieć wszystko:-)
markiz / .* / 2005-09-30 10:07
Jak chcesz wiedzieć wszystko, to encyklopedii odsyłam, chociaż to żmudna praca.
pacyfista / .* / 2005-09-29 18:50
hej, wychodzi na to, że w każdej plotce jest sporo prawdy. Markowi i Marcinowi zyczymy wszystkiego dobrego. Chcemy ich szybko zobaczyć!
duka / .* / 2005-09-29 18:43
Teraz piszę za sibie, chociaż nie wątpię, że jest nasdużo, albo jeszcze więcej. Marek zawsze miał duzo sympatii pracowników, teraz tym bardziej... I jeszcze Lalka tak za nim tęskni i dobrze mu życzy. Już niedługo Laleczko, całkiem niedługo
ada / .* / 2005-09-29 16:48
Więc markiz podpisuję się pod tym! Ja też jestem za Markiem i trzymam za niego kciuki! Leżałam w łóżku przez ostatni tydzień z ostrą grypą i nic mnie nie uradowało dziś tak bardzo jak wejście na forum i poczytanie coraz to lepszych wiadomości. Jestem pewna że na tym nie koniec! Pozdrawiam wszystkich którzy dobrze życzą Markowi!
markiz / .* / 2005-09-29 14:37
Proszę Państwa, niżej wpisany zainteresowany ( moim zdaniem Piotr Piotrowski) twierdzi na łamach,że tylko Ania i Jowitak stoją za Markiem Koszowem.Ja twierdzę, że jest inaczej, prawda? Proszę zatem o wpisy na tak, coby wszystko było jasne. Pozdrawiam wszystkich unitów.
markiz / .* / 2005-09-30 12:47
Acha zapomniałam się przedstawić, skoro wszystko po nazwisku. To ja markiz: Anna Mielczarek lub Szymczak Służyńska co dla poniektórych.
markiz / .* / 2005-09-30 18:26
Ten wpis powyżej nie jest mój. Osobę znam, owszem. Jak chcesz Piotrze, to Cię skontaktuję.Ale nie wpisuj się za mnie, ani nie obarczaj innych za identyfikację. My znamy się mało, ale za to dłużej.
markiz / .* / 2005-09-29 08:11
Bełkotliwa ta teoria, zalatująca pseudowiedzą z socjologii i psychologi. A jak rozpoznajesz, kto jest "postronny"? Moim zdaniem nikt nie jest postronny, bo każdy ma swój "udział" w sprawie.Pracownicy swój, klienci swój. Dlatego tyle jest prawd. Każdy ma własną. Dlatego tak liczą się fakty! Mam nieodparte wrażenie, że zainteresowany to Piotr Piotrowski, który uzyskał po czasie swobodę wypowiedzi. Szkoda, że tak poźno. Może gdyby wcześniej coś mówił , a nie tylko burczał coś pod nosem.....Zasada jest prosta: nie gryzie się ręki, która karmi. A po drugie, to co Ciebie przerosło w Twojej firemce, którą reklamowałes ulotką jak dla narkomanów ( ze strzykaweczką?). Może to właśnie, strzykaweczka i wciąganie? Wspominany burdelik nie wystarczył?No, a za Koszowem stoją ludzie, inteligentni i doswiadczeni. I to jest coś1 Za Tobą nikt nie tęsknił i nikt nie współczuł. To ostatnie uczucie było wyrażane wobec twojej kobiety i córeczki. Nigdy wobec Ciebie.
zainteresowany / .* / 2005-09-29 11:50
poza tym nie istotne która to bo ani jedna ani druga nie wie o czym mówi ree a ja nie mam zamiaru wdawać sie w dyskusje
markiz / .* / 2005-09-29 14:33
brak konsekwencji! Ja jak się nie wdaję w dyskusję to się nie wdaję, a nie udaję, że......Prezesie Piotrowski, to bez sensu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zainteresowany / .* / 2005-09-29 11:23
są dwie opcie Ania lub Jowitka bo tylko te osoby stoją za koszówem:) ojjj
zainteresowany / .* / 2005-09-29 11:56
„od wielu lat” ahahaa koniec proszę mi wierzyć że bardzo ale to bardzo jestem oszczędny w słowach P.S. fakt parę lat to może potrwać
markiz / .* / 2005-09-29 14:30
Też popieram taką opcję, zwłaszcza, jak się nie ma nic do powiedzenia. To "trwanie parę lat' to też nasze życie, więc trzeba je po prostu przeżyć. Dzieci urosną..Prawda, że lepiej po tej stronie, prezesie?
markiz / .* / 2005-09-29 11:40
O,prezes Piotrowski! Pudło! Chociaż fakt, one napewno "stoją" za Koszowem. Ta druga bardziej, co zrozumiałe. Taki ten świat, że trzeba grać w jakiejś drużynie. My gramy u Marka i Marcina, od wielu lat. Dali nam zarobić, traktowali jak trzeba. Czekamy na nich z niecierpliwością. Tobie też żle nie życzymy, bo malo znamy, ale naszych nie ruszaj. Żyj sobie, dzieckiem i kobietą się zajmij. Odpoczywaj. Nie używaj.
zainteresowany / .* / 2005-09-29 01:09
Zdaję sobie sprawę z możliwości tworzenia konstrukcji intelektualnych w ramach których dochodzi do wyjaśnienia zaistnienia każdej sytuacji i każdego zdarzenia. Nie potrafię jednak zakumać dlaczego prawda jest zawsze prostsza tych "wyjaśnień" i dlaczego osoby postronne wkładają w nią tyle emocji? może brak innych zajęć? poczucie odosobnienia objawiające się chęcią przynależności do jakiejś grupy/społeczności? otóż moi drodzy, gdybyście poznali prawdę na temat osób i zdarzeń w całości to obawiam się że sami nie chcieli byście w to uwierzyć co znowu pozwoliło by wam popuści wodze fantazji i tak....... prawda jest tylko jedna i ten jest górą kto zna ją i jej się trzyma. Apropo`s Koszów uwierzył w konstrukcje (coś go przerosło) i nieszczęście paru osób gotowe. Inteligencji w MFRR i URiWF nie brakowało ani także wiedzy i doświadczenia, brakowało natomiast dojrzałości emocjonalnej, upraszczając tak objawia się buractwo i brak jaj u inteligentnych ludzi. A wystarczyło chłopca do burdelu wysłać gdybym to wcześniej spostrzegł.....
niewierny / .* / 2005-09-28 21:22
Ja mam informacje, że areszt ( zwykły, nie o zaostrzonym rygorze) opuścili prezesi Lewandowski i Piotrowski. Ktoś to potwierdzi na 100%?
stęskniony 1 / .* / 2005-09-30 18:17
siemka niewierny mam kontakt z osobami o których mowa tu na forum i potwierdzam, ze był to tylko areszt (zwykły, nie o zaostrzonym rygorze)
zainteresowany / .* / 2005-09-29 00:24
eeee a kto mówił, że Piotrowski w ogóle siedział?
niewierny / .* / 2005-09-29 07:53
To nie chodzi o to, co kto mówi tylko o fakty. I nie siedział tylko przebywał w areszcie śledczym.
MarekK / .* / 2005-09-27 22:49
Zawada i Lewandowski od wczoraj są wolni. Reszta niebawem wyjdzie na świeże powietrze.Tak więc żałosny kwik debili w stylu lali,jozia i innych pozostaje tylko kwikiem.hi hi hi
stęskniony 1 / .* / 2005-09-28 10:49
zgadza sie, tez mam takie informacje ze Mariusz juz na wolności. Z utęsknieniem czekamy teraz na Marcina i Marka! Pozdrawiam brombe, niewiernego, Marka K i wszystkich argentyńczyków:))))
adwokat / .* / 2005-09-29 15:21
z nimi to nie takie proste, ale niejednemu byłoby na rękę aby wyszli. też nanich czekamy, szczególnie na jednego.
bromba / .* / 2005-09-27 12:11
Wszystkich już niedługo wypuszczą! Tylko beretom zostanie żal, że nie dopięli swego, jak lalaka, co to "wszystko miała pod kontrolą". Taki świat, takie życie. W każdym razie jest dobrze, a bedzie jeszcze lepiej. Pozdrawiam niewiernego i stęskionego.
niewierny / .* / 2005-09-27 07:11
Ja mam potwierdzenie tego faktu z kilku źródeł.W krótkim czasie a aresztu wyjdą pozostali. Pozdrawiam Wszystkich Unitów.
stęskniony 1 / .* / 2005-09-26 19:37
z tego co się dowiedziałem to od dziś Darek Z. jest juz na wolności!!! z tej tez okazji bardzo Go pozdrawiam!!!
nie wykolegowany / 83.11.15.* / 2009-03-31 14:23
Dobra pożyczka , to także argentynka UWAGA !!!!

Najnowsze wpisy