System argentyński

Sławek / .* / 2003-11-04 16:14
Komentarze do wiadomości: System argentyński.
Wyświetlaj:
niewierny / .* / 2005-08-01 07:15
kto zna Sapalskiego? Potrzene informacje. Mam z nim do pogadania. Napiszcie coś.
M / .* / 2005-08-01 19:24
zona Sapalskiego ma ponoc kancelarie we Wrocławiu.
niewierny / .* / 2005-08-02 09:28
Jak Kancelarię, to nie tylko we Wrocławiu. Ale kto to jest? Mafiozo w limuzynie i z sygnetem? Słyszałem, że podstawia prezesów a potem...jednego ponoć zamkneli , innego znaleziono zagazowanego w jakiejś melinie
bromba / .* / 2005-08-02 15:10
No, może mafiozo, ale cwaniak, podstawia, a nie daje się złapać. ponoć mają już szarą eminencję URiWF, niejakiego Adama Laskowskiego. Ktoś coś wie? Może chłopakow wypuszczą? Pozdrowienia dla nich serdeczne.
stęskniony 1 / .* / 2005-08-02 20:35
Jakiego Adama Laskowskiego? nikt taki nie pracował w URIWF. Chłopaki mają areszt do października a potem, kto to wie mam nadzieje że ich wypuszczą! Pozdro dla wszystkich argentyńczyków.
Taka prawda o was / .* / 2005-07-14 07:25
Biuro – najczęściej w mieście przy głównych placach i ulicach, w reprezentacyjnych budynkach, w każdym razie z zewnątrz od razu ma przytłaczać okazałością. Wyposażenie biura – uwaga bardzo ubogie – tanie meble, na biurku tylko telefon (rzadko fax – a jeżeli już to najtańszy), jakiś marny kalkulator, druki umów, inne papiery, puste segregatory na półkach. Co ważne - żadnego komputera. W dzisiejszych czasach instytucja udzielająca pożyczek, kredytów czy czego tam bez komputera – już powinna wzbudzać podejrzenia!!!! W każdym razie biura urządzone są tak, żeby jakby co to szybko się zwinąć. Pracownicy – ubrani elegancko, raczej z pełnym uzębieniem, przynajmniej przy połowicznym uśmiechu, bardzo uprzejmi przy pierwszym kontakcie. Raczej wysportowani (czasem trzeba uciekać), ale mało rozgarnięci. Mają wyuczone formułki i slogany, tak jak małpy w cyrku. Pewni siebie. W narodowym teście inteligencji nie zakwalifikowali się do eliminacji.
niewierny / .* / 2005-07-22 18:47
Moi mili, kto wie cos o niejakim Sapalskim? Co to za mafiozo argentyński, co go policja szuka?
@utor / .* / 2005-07-17 12:51
A taka o was...wzrok przygłupa, błagalne spojrzenie mające wzbudzać litość nad nędzną kondycją portfela. W przeważającej większości konieczne było i jest wietrzenie pomieszczenia po waszym wyjściu.Gdyby nawet w biurze postawić złotego cielca do calowania go w dupę, to nie widzielibyście niczego poza waszą ułudną nadzieją, czego potwierdzeniem jest twoje stwierdzenie o komputerach w instytucjach udzielejących pożyczek, kredytów..takto dzięki nim dostaje sie pożyczki.Wasz intelekt, inteligancja, nie mieszczą się w żadnych kategoriach.Chyba , że powstanie narodowy test kretynów. Większośc klientów to życiowi bankruci, mający najczęściej zadłużenia we wszystkich bankach i instytucjach, zajęcia komornicze itp. a co ciekawe, sporo tam policjantów, pracowników banków, właścicieli tzw. firm..Ciekawe, że samio nie uważają się za oszustów, kiedy wyłudzali w kolejnych bankach kolejne kredyty, a dopiero powstanie BIK-u powstrzymało kolejne . Niestety na każdym wniosku o kredyt potwierdzali nieprawdę, zatajając fakt posiadania zadłużenia w innych bankach i instytucjach. Taka jest prawda o was, błagaliście o podpisanie z wami wniosku, kontraktu, dzwonliście jak na sraczkę..a teraz wielcy pokrzywdzeni. Niestety, głupota jest nieuleczalna.
ada / .* / 2005-07-13 20:39
jasne że nie jedna rozmowa i mam nadzieję że nie jedna impreza, bo z wami bawi się naprawdę super! pozdrowionka dla wszystkich pracowników centrali MFRR i Unii, a także dla was ludziska z oddziałów!
aga / .* / 2005-07-13 14:20
pozdrowienia dla Twardego od Agnieszek z centrali oraz wszystkich pracowników, z którymi miałyśmy przyjemność rozmawiać przez tel:)))
Gwiazda / .* / 2005-07-13 19:55
My również wszystkich pozdrawiamy. Niejedna rozmowa jeszcze przed nami.
M. / .* / 2005-07-13 19:40
Hejka wszystkim!!! Jak tam się wiedzie?? niektorzy dalej w systemie bo jeszcze sie nie skonczyło wszystko i nie skonczy takich jak ten ponizej nie brakuje bo coz im zostało?? narzekanie na swoja głupote;-) ja tez mam uniewinnienie i co ty na to?? ludzie z konsorcjum maja nieraz lepsze wykształcenie od tych wszystkich debili i dlatego nie pracuja za kilka stowek bo z czegos trzeba zyc a jak sie komus podoba stanie w sklepach to niech innym nie wypomina ze ma głowe i znalazł dobre zajęcie. Na adwokatów nas stac wiec o co chodzi? Damy rade. Pozdrowionka dla dziewczyn z centrali pa pa
lola / .* / 2005-07-13 13:11
Wojtuś jest za cwany żeby siedzieć
ada / .* / 2005-07-13 11:07
ok. waldek, nie ma sprawy a po spotkaniu w sądzie przyślę ci ksero uniewinnienia w formacie A1!
Waldek / .* / 2005-08-01 02:53
Elo ADA, kochanie zobacz słonko jak Cię łatwo załatwić, Twoje uniewinnionko w formacie A1 chętnie zobaczę .... :-) ale luknij na to http://www.zycie.pl/index.php?go=tresc&id=05_29_00 . No i co skarbie kto tu pójdzie siedzieć, bo napewno nie Ja - ha ha ha
Waldek / .* / 2005-08-01 02:56
A zresztą, napewno nie umiesz czytać linków, więc akleję:"Argentyna" za kratkami Na 2 lata pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem na 4 lata skazał Sąd Rejonowy w Krośnie Agnieszkę C. i Joannę S., pracownice krośnieńskiego biura Międzynarodowego Funduszu Rozwoju Regionalnego, a następnie Unii Rozwoju i Wspierania Finansowego – firm działających w systemie argentyńskim. Wśród oszukanych osób są m.in. przemyślanie. Agnieszce C. i Joannie S. prokuratura postawiła zarzuty wyłudzenia na łączną kwotę 224 tys. zł oraz usiłowania wyłudzenia 201 tys. 280 zł. Poszkodowane zostały 232 osoby. Sąd uznał obie pracownice firm, działających w systemie argentyńskim, za winne popełnienia zarzucanych im czynów. Wyrok nie jest prawomocny, jest natomiast ważny do egzekucji komorniczych przez 10 lat. Odczytanie personaliów oszukanych osób i kwoty, jakie Międzynarodowy Fundusz Rozwoju Regionalnego – a po przekształceniu Unia Rozwoju i Wspierania Finansowego – wyłudził od poszkodowanych trwało kilkanaście minut. W ustnym uzasadnieniu wyroku sąd podkreślił, że wina obu kobiet nie budzi wątpliwości. Wprawdzie naiwność ludzka była daleko posunięta, ale nie zmienia to faktu, że obie kobiety – jako pracownice firmy – wyłudzały pieniądze. Sąd przyznał równocześnie, że są one zarazem ofiarami tego działania. Spoczywa teraz na nich obowiązek naprawienia szkody. Kwoty, które wyłudziły od wielu osób, trafiały na konto firmy. One same miały pobory i prowizje od zawieranych umów. Jaki jest los tych pieniędzy – nie wiadomo, bo we Wrocławiu trwa postępowanie w tej sprawie. Obie kobiety mają nadal zatrzymane paszporty i zakaz opuszczania kraju przynajmniej do czasu uiszczenia kosztów sądowych.
Aga / .* / 2005-07-13 12:28
A co u Wojtusia Sapalskiego? Siedzi jak Koszów?
aga / .* / 2005-07-13 07:58
pozdrawiam wszystkich z całej Polski:)
ada / .* / 2005-07-12 15:42
i jeszcze jedno jeśli spotkamy się wszyscy to nie marz że za kratkami ale wnowej firmie w której jeszcze pokażemy na co nas stać! a wierz mi że nasza ekipa potrafi bardzo wiele, przekonasz się o tym Walduś!
Waldek / .* / 2005-07-12 23:58
Narazie ekipa siedzi :-))) i aż drże ze strachu co możecie pokazać :-)))) - tymczasem "ADA" uważaj, bo niebawem dostaniesz wezwanie do sądu i wtedy się przekonamy oboje :-)))
ada / .* / 2005-07-12 15:31
oj widzę ostra rozmowa panowie! hej Twardy pozdrowienia z Wielkopolski a ty Waldek kimkolwiek jesteś nie bądż taki pewien że z nas tacy naciągacze i oszuści. gdybyś chciał to byś się zorientował że wielu z nas miało sprawy które kończyły się uniewinnieniem! bo czego mamy być niby winni, ludzkiej głupoty i zachłanności? a Marka się nie czepiaj bo to fajny gość! i jeszcze jedno użycie przez ciebie słowa dziwki ma mało wspólnego z tym co faktycznie robimy a pośredniak? nie ma potrzeby byśmy do niego zagladali (ale dzięki za troskę) bo tak się składa że wielu z nas ma teraz bardzo dobrą pracę np: w działach sprzedaży dużych firm, więc twoja troska jest tu zbędna! PS. Twardy jest Twardy!!!
Koala / .* / 2005-07-10 22:06
Czytam te wypowiedzi i doszedłem do wniosku, że w systemie argntyńskim pracowali cwaniaczkowie i nygusy , kórym kasa łatwo przychodziła . A gwiazdy - kojarzą mi się one z latarnią w nocy. Takie tanie dziw.i .No i słownictwo jakby spod latarni.A dzisiaj szczycicie się z okradania ludzi?Na szczęście już wam zaglądają do tyłka. Pa , argentyno .
WIESZ KTO / .* / 2005-07-05 10:18
DRODZY BYLI WSPÓŁPRACOWNICY Z UNII NIE WIEM CZY WIECIE ALE MAREK K. MA DZIŚ URODZINY! MARKU ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,ŻEBY TWOJE PROBLEMY JAK NAJSZYBCIEJ SIĘ SKOŃCZYŁY! W SZCZEGÓLNOŚCI JA CI TEGO ŻYCZĘ BO MIŁO BY BYŁO ZNÓW RAZEM POPRACOWAĆ!
pracownik / .* / 2005-07-08 08:24
chyba więkoszość w tym dniu pamiętała o urodzinach Marka::)). Mam nadzieje,że wszystko jeszcze mu sie w zyciu ułozy!!! Czekamy!!
Waldek / .* / 2005-07-06 17:20
Drodzy byli pracownicy h** mnie obchodzą urodziny Marka K. jego problemy to pestka w porównaniu z problemami innych osób, pewne rzeczy nie powrócą, a czas tutaj gra na twoją niekorzyść M.K. - mam nadzieję że słono odpowiesz za to co zrobiłeś Nam, mamy na to całe życie i dosięgną cię prywatne ręce sprawiedliwości.
Twardy / .* / 2005-07-10 12:59
posłuchaj debilu, jak sie dowiem co za osoba kryje się za pseudonimem Waldek to osobiście nakopie Ci do dupy, dopadną Cię prawdziwe ręce sprawiedliwości a problemy to dopiero Ci się zaczną frajerze! Pozdrawiam wszystkich z którymi miałem przyjemność pracować mam nadzieje ze jeszcze sie spotkamy wszyscy razem w jednej firmie.
Waldek / .* / 2005-07-10 15:29
Te Twardy zobaczymy czyś naprawdę taki TWARDY, spotkacie się wszyscy napewno,ale za kratkami :-)))) Zrobiliście z marka jakiegoś k**** gwiazdora, a to malutki bezbronny chłopaczek, który drży w areszcie. Zagrał wielkie panisko, bo prowadził firemkę? - wzbogacił się na ludzkiej krzywdzie - a to zawsze się mści. Skoro on taki z******** jest to dlaczego teraz siedzi. J***ął kasę z konta i wpadł, a to nie fart :-)) Te Twardy poszukaj dobrze kto to Waldek, napewno jest pośród poszkodowanych albo i nie - kto to wie :-) JEDNO JEST PEWNE - NIE SPOCZNĘ JAK MU NIE NAKOPIĘ DO DUPY, a siedział będzie jeszcze ładnych pare miesięcy - i TO MI SIĘ PODOBA :-)))) No a ty TWARDY zdaje się, że również oszukiwałeś ludzi i ładnie na tym wyszedłeś, ale spoko mnóstwo ludzi nie tylko dybie na marka, ale i na wszystkich pracowników, a skoro napisałeś o jednej firmie, więc i ciebie dopadną PRYWATNE RĘCE SPRAWIEDLIWOŚCI !!! Pa niemoto !!!
Twardy / .* / 2005-07-11 22:32
hahaha ale się uśmiałem, pewnie jesteś jednym z tych matołów którzy zmoczyli kase, widzisz p*****ło lepiej trzeba było wydać te pieniadze na edukacje i nauczyć się czytać ze zrozumieniem, już po tym Twoim "Te" widać że trzy klasy skończyłeś, GRATULUJE :)) Pa matole!!!
Waldek / .* / 2005-07-11 23:09
Czytaj lepiej między wierszami drobny naciągaczu :-)) ale to chyba za trudne "te twardy" - faktycznie macie klapki skierowane na kase, tylko kasa kasa kasa - teraz niestety nawet zasilaska nie dostaniesz, bo brak świadectwa pracy - he he he i kto tu jest matołem cioto, dałeś się w dupala wyruchać :-)
F.B. / .* / 2005-06-30 18:52
POSZUKUJE OSOBY KTORA BRALA KREDYT W BANKU AIGO!!!!
Nela / .* / 2005-07-10 21:54
AIGO - dobry bank .Ufa klientom , daje kredyty . W razie poślizgów też póżniej pożyczy.
F.B. / .* / 2005-06-30 18:48
Czy ktos z Panstwa bral kredyt,albo obecnie jest klientem banku AIGO???
stęsknieni / .* / 2005-06-08 12:09
Do SZEFÓW UNII.Jak tylko wyjdziecie to dajcie znać.Praca dla WAS to przyjemność!!!!Brakuje takich imprez jak we Wrocku,bez WAS to już nie to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aga i aga / .* / 2005-07-08 08:27
wszyscy za soba tęsknimy:) Fajnie było sprawdzac liste obecności i poznać WAS. Tęsknimiy za prezesami
nie płącz za mną argentyno....powróćimy / .* / 2005-06-16 11:05
hejka wszystkim argentynczykom!!!! kurka gdzie te czasy i ta kasa, dwa lata w systemie ale ludzie i imprezki z wami to sama przyjemnosc, Mariusz powodzenia na procesie, trzymamy za ciebie kciuki, narka, POZDROWIENIA dla wszystkich pracowników funduszu i innych systemowych firma pa pa
nie płącz za mną argentyno....powróćimy / .* / 2005-06-16 11:05
hejka wszystkim argentynczykom!!!! kurka gdzie te czasy i ta kasa, dwa lata w systemie ale ludzie i imprezki z wami to sama przyjemnosc, Mariusz powodzenia na procesie, trzymamy za ciebie kciuki, narka, POZDROWIENIA dla wszystkich pracowników funduszu i innych systemowych firma pa pa
stęskiniony1 / .* / 2005-06-08 19:02
ja też tęsknie za Wami wszystkimi za tym co się działo we Wrocku w Zielonej lub w Szczecinie. Jak wyjdziecie (a mam nadzieje ze szybko) to powtórzymy to wszystko. 3manie!
zuzia / .* / 2005-06-02 17:24
szkoda bo fajnie było siedzieć za biurkiem i mówić różne dziwne i śmieszne żeczy ludkom takim jak ty ośle
Gwiazda / .* / 2005-06-03 07:09
"Żeczy"? I ty mówisz, że ktoś jest osłem. Zuzia do podstawówki edukację skończyć, a jeżeli pracowałaś tak jak znasz ortografię, no to wybacz ale chyba za dużo tej kaski nie natrzepałaś!

Najnowsze wpisy