System argentyński

Sławek / .* / 2003-11-04 16:14
Komentarze do wiadomości: System argentyński.
Wyświetlaj:
Lilka / .* / 2004-07-31 13:51
EUROGROUP to złodzieje. Ścigajcie Norberta Milejskiego prazesa firmy, Joannę Dębińską jego narzeczoną, Krzysztofa Hume dyrektora regionalnego, Danutę Wiśniewską główną księgową, Lilianę Włodarczyk. Są to główne osoby odpowiedzialne za całą firmę, natomiast pracownicy są tutaj niewinni. Ich firma też oszukała nie wypłacając im pieniędzy. Cała księgowość firmy mieści się we Wrocławiu
fkvjfnjdfvh / 80.53.31.* / 2008-03-27 14:14
Witam... mnie spotkalo to samo... znalazlam ich ogloszenie w anonse na pierwszej stronie... wszystko bylo pieknie poszlismy zaplacilam 50 zl za rozpatrzenie wniosku nie dostalam pokwitowania bo jak twierdzil pan z oddzialu "pokwitowanie przesyla warszawa na koniec miesiaca i wtedy kontaktujemy sie z klientem" machnelam na to reka... dostalam sms ze mam mozliwosc kredytu, wybralam sie do odzialu i dostalam 2 propozycje 30 000 bez zabezpieczen lub 40 000 z zabezpieczeniem. wybralam wariant 1. czytalam umowe razem z doradca, omawialismy wspolnie punkt po punkcie wszystko wydalo mi sie wiarygodnie. musialam tylko wplacic 2300 zl celem UBEZPIECZENIA KREDYTU OD NIESZCZESLIWYCH WYPADKOW LUB UTRATY PRACY wydalo mi sie to normalne bo w pko tez kiedys placilam takie ubezpieczenie. wplacilam pieniadze przynioslam kwit od wplaty i czekalam az wplyna pieniadze. 4 dnia zadzwonilam do warszawy aby dopytac kiedy dokladnie wplyna pieniadze a tam chamski facet wrecz wysmial mnie czego ja oczekuje!! musze podpisac weksel i zabezpieczytc hipoteka.... wscieklam sie i dopiero wtedy zaczelam szukac w internecie i sie przerazilam iloscia zlych informacji na temat forminx finance.... biegiem polecialam do mojego prawnika ktory zajal sie sprawa... w tym samym dniu wybralam sie do siedziby icgh firmy z DYKTAFONEM i nagralam wszystkie klamstwa ktorymi faszeruja biednych petentow... oczywiscie po odstapieniu od umowy obiecywano mi ze dostane pieniadze , ze przeleja je na moje konto ... mam to wszystko nagrane. jesli w sadzie dopuszcza kasete jako dowod w sprawie mam nadzieje ze odzyskam moje pieniadze.... ALE OSTRZEGAM PRZED TA FIRMA... ZWYKLI KLAMCY I OSZUSCI !!!!!!!!!!
klaudia / .* / 2005-05-14 15:10
mnie tez oszukali a moze sie znami bo u nich pracowalam
ZOFIA / .* / 2004-10-30 02:51
KSIĘGOWOŚĆ TEŻ ZROBILI W KONIA : NIE WYPŁACILI WYPŁAT. NORMALKA
Życzliwy / .* / 2004-08-02 08:07
Dobre! A nie mówiłem Gwiazdeczki że was Wojtuś wydupcy na pysk bez żadnych pieniędzy!
ZUCH / .* / 2004-10-30 02:52
NO TAK SAPCIA WSZYSCY ZNAJĄ
WW / .* / 2004-07-26 07:13
Ustawa nie pomoże: System argentyński nie zamierza zakończyć działalności Firmy działające w systemie argentyńskim zamierzają obejść przepisy o zakazie prowadzenia tego typu działalności. Są dowody na to, że werbują nowych pracowników i nie zamierzają powstrzymać swojej ekspansji. W prasie pojawiają się ogłoszenia, w których firmy oferujące namiastki kredytów poszukują osób z doświadczeniem w tej branży i obiecują wysokie zarobki nawet po wejściu w życie zakazów. Konto e-direct - nowoczesny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy: 0 zł za prowadzenie rachunku, 0 zł za przelewy z rachunku, wysokie oprocentowanie, 0 zł za realizację zlecenia jednorazowego, okresowego lub stałego, zapoznaj się z ofertą Jedna z firm tego typu – Międzynarodowy Fundusz Rozwoju Regionalnego, organizuje już siatkę nowych placówek w całej Polsce. Werbuje nowych pracowników zapewniając o legalności prowadzonej działalności w zakresie usług finansowych. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zapewnia, że prowadzenia działalności w systemie konsorcjalnym będzie nielegalne. Ustawa została już podpisana przez prezydenta i lada dzień zacznie obowiązywać. Tymczasem „Argentyna” trwa nadal, jej usługi nie są po prostu reklamowane, a pracownicy spółek namawiają klientów na korzystanie z ich usług w zakładach pracy, sklepach, warsztatach samochodowych itp. O tym, że naiwnych nie brakuje świadczyć mogą zarobki przedstawicieli takich biur – od kilku do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie... Przypomnijmy, że zakaz nie dotyczy umów już zawartych, bowiem te w świetle przepisów muszą wygasnąć. Rozliczenie firm z klientami może to potrwać nawet do 30 lat. Za świadome wprowadzenie w błąd, oszustwo lub wyłudzenie, sprzedawcy grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Organizatorom lub menedżerom prowadzącym grupy może grozić od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Ustawa nie pomoże: System argentyński nie zamierza zakończyć działalności Firmy działające w systemie argentyńskim zamierzają obejść przepisy o zakazie prowadzenia tego typu działalności. Są dowody na to, że werbują nowych pracowników i nie zamierzają powstrzymać swojej ekspansji. W prasie pojawiają się ogłoszenia, w których firmy oferujące namiastki kredytów poszukują osób z doświadczeniem w tej branży i obiecują wysokie zarobki nawet po wejściu w życie zakazów. edna z firm tego typu – Międzynarodowy Fundusz Rozwoju Regionalnego, organizuje już siatkę nowych placówek w całej Polsce. Werbuje nowych pracowników zapewniając o legalności prowadzonej działalności w zakresie usług finansowych. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zapewnia, że prowadzenia działalności w systemie konsorcjalnym będzie nielegalne. Ustawa została już podpisana przez prezydenta i lada dzień zacznie obowiązywać. Tymczasem „Argentyna” trwa nadal, jej usługi nie są po prostu reklamowane, a pracownicy spółek namawiają klientów na korzystanie z ich usług w zakładach pracy, sklepach, warsztatach samochodowych itp. O tym, że naiwnych nie brakuje świadczyć mogą zarobki przedstawicieli takich biur – od kilku do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie... Przypomnijmy, że zakaz nie dotyczy umów już zawartych, bowiem te w świetle przepisów muszą wygasnąć. Rozliczenie firm z klientami może to potrwać nawet do 30 lat. Za świadome wprowadzenie w błąd, oszustwo lub wyłudzenie, sprzedawcy grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Organizatorom lub menedżerom prowadzącym grupy może grozić od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.
Darek / .* / 2004-07-12 16:27
Pytanie - czy ktoś z Was odzyskał kasę z autotak.No może słyszał.
adasko / .* / 2004-07-17 19:22
wszyscy czekaja na senat i podpis prezydenta-wreszcie dla wielu skonczy sie swoisty horror-moze ktos wie kiedy to sie stanie?
adasko / .* / 2004-07-17 19:21
wszyscy czekaja na senat i podpis prezydenta-wreszcie dla wielu skonczy sie swoisty horror-moze ktos wie kiedy to sie stanie?
adasko / .* / 2004-07-17 19:21
wszyscy czekaja na senat i podpis prezydenta-wreszcie dla wielu skonczy sie swoisty horror-moze ktos wie kiedy to sie stanie?
adasko / .* / 2004-07-17 19:21
wszyscy czekaja na senat i podpis prezydenta-wreszcie dla wielu skonczy sie swoisty horror-moze ktos wie kiedy to sie stanie?
adasko / .* / 2004-07-17 19:21
wszyscy czekaja na senat i podpis prezydenta-wreszcie dla wielu skonczy sie swoisty horror-moze ktos wie kiedy to sie stanie?
jurek / .* / 2004-07-09 11:31
Nie dajcie sie oszukac MFRR dzila juz w Warszawie na ul. Rzymowskiego 30.
Robert / .* / 2004-07-06 22:48
MFRR teraz nazywa się UNIA WSPIERANIA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI i dalej działają
Życzliwy / .* / 2004-06-23 14:51
I oto stało się to co przewidywałem, gwiazdki poszły po zasiłek dla bezrobotnych!!!
Gwiazda 2 / .* / 2004-06-24 18:44
nie doczekanie Twoje!!!!!!! mamy się dobrze,. gwarantuję Ci, że dalej pracujemy!
Życzliwy / .* / 2004-06-25 06:56
Gwarantuje ci że niedługo!!!
salmonella1 / .* / 2004-08-30 13:25
oj naprawdę chyba się mylisz....gwiazy dalej pracują w MFRR ,ciągle są luki w prawie a szkoda........pozdrawiam
Gwiazda 2 / .* / 2004-06-25 18:51
w argentynie tak ale jest juz cos nowego!
była gwiazda MFRR / 83.28.115.* / 2009-03-19 12:02
A teraz prokurator mnie gania
Agata / .* / 2004-06-18 14:10
Posłowie za zakazem systemów argentyńskich W dniu 17 czerwca br. Sejm przegłosował zakaz działalności w systemie argentyńskim, wniesiony przez posła Adama Szejnfelda (Platforma Obywatelska). Za ustawą głosowało 402 posłów. Nikt nie był przeciw. Wbrew wczorajszym pogłoskom ustawa nie wprowadza żadnego 2-letniego vacatio legis dla firm działających w systemie argentyńskim. Pełny zakaz działalności w tym systemie, organizowanie grup konsorcyjnych, bądź podpisywanie nowych umów wejdzie w życie natychmiast, łącznie z ustawą. Ustawa wejdzie w życie w ciągu 14 dni od jej ogłoszenia. Łamanie wprowadzonych zakazów jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 5 albo 8. Poniżej podajemy krótką charakterystykę projektu, który został uchwalony: Projekt ustawy w zmianie nr 2 – art. 17e - definiuje system argentyński, nazywając go systemem konsorcyjnym. Ustawa wprowadza natychmiastowy zakaz prowadzenia działalności z wykorzystaniem systemu konsorcyjnego, tworzenia nowych grup konsumenckich oraz podpisywania nowych umów, a więc powiększania obecnie istniejących grup. Następnie w zmianie nr 3 - art. 24b – przewiduje się sankcje za łamanie tych przepisów. Będzie to kara pozbawienia wolności do lat 5 lub 8 w zależności od wartości przedmiotu przestępstwa. Jednocześnie ustawa zawiera przepis przejściowy – jest to art. 3 - który dotyczyć będzie umów ważnych i zawartych przed wejściem ustawy w życie. Te umowy, w interesie konsumentów, będą mogły i musiały być zrealizowane na dotychczasowych zasadach. Zmiana nr 4 daje prawo występowania z wnioskiem o ściganie przestępstw, o których mowa, m.in. Urzędowi Ochrony Konkurencji i Konsumentów, jeśli naruszone zostaną prawa konsumentów. W art. 2 natomiast dokonano zmiany w ustawie o kredycie konsumenckim eliminując z tej ustawy umowy o kredyt związany z obowiązkiem wnoszenia środków oprocentowanych poniżej stopy lub nieoprocentowanych, w raz z konsekwencjami tej zmiany. Ustawa ma wejść w życie w ciągu 14 dni od dnia ogłoszenia, o czym traktuje ostatni art. 4 omawianego projektu.
@ldek / .* / 2004-06-18 09:04
W czwartek 17-06-2004 Sejm powiedział NIE dla aregentyny, teraz trzymamy kciuki za Sennat.
@LDEK / .* / 2004-06-16 14:40
Krucjata przeciw systemowi argentyńskiemu trwa W dniu 15 czerwca odbyło się w Sejmie drugie czytanie ustawy, która ma zakazać w Polsce działalności z wykorzystaniem systemu argentyńskiego. Ustawa wniesiona do Sejmu przez posła Adama Szejnfelda (Platforma Obywatelska) została poparta, po kilku miesiącach pracy na jej rzecz i przekonywania innych posłów, przez wszystkie kluby w Sejmie. Ustawę teraz czeka trzeci krok, a wiec ostatnie czytanie w Sejmie i prace w Senacie. Komisja Gospodarki ma nadzieję, że potrwają one szybko, a prawo wejdzie w życie jeszcze w lipcu bieżącego roku. Poseł Adam Szejnfeld, na zakończenie swojego sejmowego wystąpienia, zaapelował do Policji, Prokuratury i Sądów o to, by surowo były ścigane wszystkie osoby, które w przeszłość łamały lub w przyszłości nie będą przestrzegały prawa kosztem polskich konsumentów. W niedalekiej przyszłości Policja i organy wymiaru sprawiedliwości, w katalogu przepisów, które już dzisiaj można wykorzystywać do ścigania oszustów, będą miały do dyspozycji także i nowe prawo.
GG / .* / 2004-06-15 10:11
Projekt nowelizacji, nad którym pracowała ostatnio Komisja Gospodarki, przewiduje, że czynem nieuczciwej konkurencji jest prowadzenie lub organizowanie działalności w systemie konsorcyjnym. W projekcie podjęto próbę zdefiniowania tego systemu – jest nim prowadzenie działalności polegającej na zarządzaniu mieniem gromadzonym w ramach grupy z udziałem konsumentów, utworzonej w celu finansowania zakupu praw, rzeczy ruchomych, nieruchomości lub usług na rzecz uczestników grupy.Projekt zakazuje stosowania „argentyńskiej” metody działania, a nie istnienia firmy. Dotychczasowe systemy argentyńskie będą musiały zmienić przedmiot działalności, co może wiązać się z koniecznością przekształcenia w inną formę organizacyjną. Po dniu wejścia w życie ustawy takie firmy nie będą mogły zawierać nowych umów w ramach systemu argentyńskiego.Bez zmian pozostały sankcje karne – prowadzenie i organizowanie systemu argentyńskiego jest zagrożone pozbawieniem wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Przy wielkiej wartości mienia zgromadzonego w celu finansowania zakupów w takim systemie grozi kara więzienia od 6 miesięcy do 8 lat. Nowością jest jednak poddanie odpowiedzialności karnej nie tylko przedsiębiorcy, który prowadzi i organizuje system argentyński, ale również osoby, która działa w jego imieniu lub interesie - mam nadzieję że chodzi tu o PRACOWNIKÓW i DYREKTORÓW. IM TEŻ TRZEBA DAĆ PO ŁAPACH
Darek / .* / 2004-06-14 13:12
Uważajcie na tych złodzieii !!!
Rajo / 213.238.107.* / 2005-12-02 11:32
Formix Finance-piękne warunki przed wpłaceniem opłaty przygotowawczej, a potem to już tylko same niespodzianki.Ja też zostałem przez nich okradziony i nie mogę odzyskać swoich pieniędzy.Przedstawiciele tej firmy mydlą oczy tym, że nie do końca mówią prawdę.Jak ktoś jest w dołku finansowym to może się nabrać na ich piękne warunki i po pieniądzach, które im się wpłaca.Jak ktoś jakoś odzyskał od nich swoje pieniądze to proszę o pomoc.Pozdrowienia, nie dajcie się naciągnąć!
Marcin Poznań / 62.21.47.* / 2006-05-03 12:20
Formix Finace to naciągacze. Przed podpisaniem umowy wszystko wydaje się takie piękne. Przy podpisywaniu umowy mydlą oczy : \
MALA / .* / 2004-06-11 22:32
GWIAZDY SA I BEDA CZY CI SIE TO PODOBA CZY NIE.POZDROWIONKA W RYTMIE TANGA.
GG / .* / 2004-06-14 11:58
UWAGA FIRMY DZIAŁAJĄCE W SYSTEMIE ARGENTYŃSKIM NA WIEŚĆ O PLANACH ZAKAZU TEJ DZIAŁALNOŚCI CHCA SIĘ ZREORGANIZOWAĆ W KASY BUDOWLANE. LUDZIE PAMIĘTAJCIE TYLKO BANKI I SKOK!!!!!!!!!!!!!!!
GWIAZDA!!!!!!!!! / .* / 2004-06-14 06:58
Własnie zgłosiła sie do pracy do mnie jedna taka ze świadectwem pracy z argentynki, wyrzuciłam na zbity pysk! Polecam to wszystkim dyrektorom działu kadr we wszystkich firmach! Mozna sie nieźle ubawić!
ZUCH 2 / .* / 2004-10-30 02:56
PRZEPRASZAM, ALE WIELE ŻECZY NIE ZALEŻAŁO OD ZWYKŁYCH PRACOWNIKÓW CENTARLI, KTÓRZY ZARABIALI MAREN 800 ZŁ. ONI CHCIELI DOBRZE
sarenka / .* / 2004-10-31 19:20
cyba tam pracowaleś? w tym paskudztwie? ja niestety tak byłam naiwna glupia i teraz mam klopoty choc to bylo dawno. Za takie gówniane pieniądze i przez niewiedzę mogę teraz wiele stracić !!!!!!!!!!! przez tych oszustów ktorzy oszukiwali przez nas pracowników nie tylko klientów ale wprowadzali nas w to gówno
Aneta / .* / 2004-06-14 15:00
masz rację, a najwieksze jaja są jak chcą ukryć czym ich poprzednia firma się zajmowała. Co one tam nie wymyslają! Cały dzię potem dusimy sie ze smiechu! Pozdrawiam wszystkie kadrowe - czytajcie dokładnie świadectwa pracy!!!
Daro / .* / 2004-06-09 09:32
no i co gwiazdy gdzie jesteście, co bezrobocie i ubóstwo zajrzały wam w oczy, a takie byłyście pewne, że nikt wam nie podskoczy!
Gwiazda 2 / .* / 2004-06-13 16:03
Jeżli chodzi o stan naszych portfeli to naprawdę nie musisz się obawiać, bo jeszcze długo biedy nie zaznamy!
GWIAZDA!!!!!!!!! / .* / 2004-06-09 09:34
nie ma gwiazdek bo szukają pracy!!!
Gwiazda 2 / .* / 2004-06-13 16:05
nawet gdybyśmy były zmuszione do zmaiany pracy to jest kilka firm które jest zaineresowanych , więc nie będzie większego problemu. Bardzo mi przykro, że musiałam ćię rozczarować!
GWIAZDA!!!!!!!!! / .* / 2004-06-14 06:56
Powodzenia! Wszystko mi jedno co bedziecie robic a co nie, szkoda mi TYCH FIRM!
:-) / .* / 2004-06-18 09:27
KONIEC systemu argentyńskiego blisko, papa pseudogwiazdki!!!
dsd / .* / 2004-06-08 14:59
nareszcie się za to dziadostwo wzięli SAPALSCY do gnoju!!!
wykolegowany / 83.11.15.* / 2009-03-31 14:13
Ta złodziejska instytucja wyłudziła ode mnie 985zł i ani zwrotu pieniędzy ani pożyczki . Złożyłem zawiadomienie do Prokuratury i .......... nie dopatrzyli się znamion przestępstwa . Zastanawia fakt , że prawo jest bezradne w stosunku do tych gnoi , może ktoś z prominentów trzyma na tym swoją łapę ?

Kolejna firma argentyńska to :www. dobrykredyt.pl
Misiek / .* / 2004-06-04 11:26
Czy w systemie argentyńskim działa American Credit Expres - bo nie jestem pewien.Prosił bym o kontakt w tej sprawie pod adres misiek13_niewieadom@op.plCzy ktoś miał z nim do czynienia?
gg / .* / 2004-06-04 14:42
Lista firm działających w systemie argentyńskim, skontrolowanych przez UOKiK 1) AICE Polska S.A. 2) AUTO Plan Sp. z o.o. 3) Towarzystwo Finansowo Inwestycyjne Sp. z o.o. (występujące również pod nazwą TeFi) 4) Korporacja Finansowa Sp. z o.o. 5) Powszechny Fundusz Finansowy JALL Sp. z o.o. 6) Ogólnopolskie Towarzystwo Finansowe, Mariusz Łukowski 7) Fundusz Rozwoju Budownictwa (eFRBUD) 8) Europejski Fundusz Budowlany Sp. z o.o. 9) Inter Credit Sp. z o.o. 10) Grupa Kapitałowo Budowlana Euro Group Sp. z o.o. 11) Polska Grupa Kapitałowa Kredyt 12) Inco Sp. z o.o. 13) Powszechna Inicjatywa Gospodarcza EURO 2000 Sp. z o.o. 14) Międzynarodowy Fundusz Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. 15) Program Rozwoju Inwestycji Gospodarczej HOSSA, Janusz Stankiewicz 16) Polskie Centrum Finansowe System Gwarant 17) Polskie Centrum Kapitałowe LOKATA Sp. z o.o. 18) Fundusz Inwestycyjno-Budowlany PROGRESS Sp. z o.o. 19) Grupa M5 Sp. z o.o. 20) Carion Polska S.A. 21) Credit Union Sp. z o.o. 22) Międzynarodowy Fundusz Inwestycyjno-Kapitałowy 23) Finanse Group Polska Sp. z o.o. 24) Rosso Polska Sp. z o.o. 25) Europejska Grupa Inwestycyjna FUNDUSZ Sp. z o.o. 26) Inwest Serwice Finanse Sp. z o.o. 27) Polska Izba Finansowa SKARBIEC Sp. z o.o. 28) PROFIT Sp. z o.o. 29) PRESTIGE Towarzystwo Finansowe 30) Międzynarodowa Korporacja Kapitałowa EUROINVESTMENT Sp. z o.o. 31) Fundusz Rozwoju Budownictwa, Andrzej Łasko 32) Centrum Szkoleń i Finansów, Dariusz Wrona 33) Konsorcjum Finansowe INFO-FINANSE ATE GROUP s.c. Jerzy Turzyński Mirosław Bielawski 34) Agencja Finansowa ACOSTA Danuta Kitowska 35) CONSILIUM 36) Union Concept Poland Sp. jawna 37) Polska Korporacja Finansowa Skarbiec Sp. z o.o. 38) Towarzystwo Kapitałowo-Inwestycyjne Milenium Sp. z o.o. 39) SKOTE Polska, Tomasz Kmieciak 40) Polska Korporacja Inwestycyjna Sp. z o.o. 41) Polska Izba Finansowa Sp. z o.o. 42) Towarzystwo Inwestycyjno Finansowe-Pośrednictwo Omega, Zdzisław M. Kołtan 43) Domrat Invest Sp. z o.o. 44) GWARANCJA Sp. z o.o. 45) Krajowa Agencja Nakładów Finansowych KAPITAŁ Sp. z o.o. 46) A i P sp. z o.o. w Lublinie 47) Centrum Szkoleń i Finansów (bez adresu stałego) 48) Polska Korporacja Finansowa 49) Krajowa Agencja Wspierania Przedsiębiorczości "GROSZ" Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach
aaaaaagoscaaaaa / 77.114.109.* / 2008-03-25 11:02
Dałam sie tak samo oszukac... firma FORMIX FINANCE to zwykli oszusci... omawiaja umowe jako super warunki i mydla oczy ze na wstepie wplacamy im 5 % jako ubezpieczenie kredytu a oplata przygotowawcza to 2.69% ktore odciagna od calej kwoty kredytu, mialam rowniez wybor czy chce wariant 30000 zl bez zabezpieczen czy tez 40 000 z zabezoieczeniem np weksel inblanco lub zabezpieczenie hipoteka. wybralam wariant bez zabezpieczen... przy podpisaniu umowy pan pieknie mi wszytko opowiedzial jakie koszty itp oraz ze w ciagu 7 dni od podpisania umowy beda pieniadze na koncie. wplacilam 2300zl "niby" ubezpieczenie i czekalam na wplate... oczywiscie pieniadze nie wplynely w danym terminie wiec zadzwonilam do warszawy gdzie pewien pan zdziwiony moim zapytaniem o to kiedy dostane pieniazki na konto odpowiedzial ze musze im zabezpieczyc kredyt inaczej nie dostane pozyczki, potem sie dowiedzialam ze 2.69 % to jest wynagrodzenie dla tej firmy za udzielenie kredyty i nie jak mi pan z oddzialu opowiadal ze jednorazowe tylko trzeba im placic 2.69% za kazdy rok na jaki sie bieze kredyt czyli od kwoty 30 000 zl trzeba im zaplacic wynagrodzenie w wysokosci ok 4500 zł!!!!!! a te 5 procent zekomego ubezpieczenia wplacanego w dniu podpisania umowy to oplaty przygotowawcze!!!!! nie deajcie sie zwiesc ja stracilam 2300zł bo w ciagu 10 dni odstapilam od umowy... a gdyby nie to stracilabym jeszcze wiecej

Najnowsze wpisy