System argentyński

Sławek / .* / 2003-11-04 16:14
Komentarze do wiadomości: System argentyński.
Wyświetlaj:
Mat / .* / 2004-06-04 09:42
W czwartek 27-05-2004 Komisja Gospodarki jednomyślnie przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, w zakresie dotyczącym działalności w tzw. systemie argentyńskim. Po wielu miesiącach przekonywania posłów, niwelowania oporów wytworzonych przez negatywny lobbyng oraz dopracowywania ostatecznej wersji projektu, przepisy zostały przedwczoraj przyjęte przez podkomisję nadzwyczajną, a następnie w dniu wczorajszym, przez Komisję Gospodarki. Projekt ustawy przewiduje natychmiastowy zakaz prowadzenia działalności gospodarczej w systemie konsorcyjnym (argentyńskim). Zakaz ma dotyczyć nie istnienia firm jako takich, lecz wykonywania działalności z wykorzystaniem metod systemu argentyńskiego. Poseł Szejnfeld zaproponował też, aby nie dawać dwu letniego vacatio legis na wejście w życie wspomnianej ustawy, jak było pierwotnie planowane, lecz wprowadzić zakaz natychmiast (ustawa ma wejść w życie w ciągu 14 dni od dnia ogłoszenia). Umowy zawarte i ważne przed dniem wejścia w życie ustawy miałyby być zrealizowane według zapisów w nich zawartych. Słuszność inicjatywy posła Platformy Obywatelskiej Adama Szejnfelda potwierdził choćby ostatni tragiczny wypadek w Katowicach, gdzie frustracja jednego z oszukanych klientów konsorcjum doprowadziła do postrzelenia dwóch pracowników jednej z firm wykorzystujących system argentyński do wzbogacania się kosztem nieświadomych zagrożeń klientów. Adam St. Szejnfeld podkreśla, iż firmy tego rodzaju naruszają Konstytucję RP, oraz wiele ustaw, m. in. Prawo bankowe, Kodeks cywilny, ustawę o kredycie konsumenckim oraz ustawę o zakazie nieuczciwej konkurencji, skutecznie unikając odpowiedzialności z kodeksu karnego, poprzez stosowanie licznych kruczków prawnych, zmianę siedzib i pracowników, z „przepadaniem bez wieści” firm włącznie. Państwo powinno więc wreszcie stanąć w obronie konsumentów i zakazać tej działalności opartej na nikczemnych przesłankach. W sposób podobny wcześniej zakazano działalność z wykorzystaniem lichwy, sprzedaży lawinowej czy tworzenia piramid finansowych.
gg / .* / 2004-06-04 09:43
No i co gwiazdeczki zrzedły wam miny ciekawe kogo będziecie teraz w ch*** ładować?
ktoś / .* / 2004-07-05 14:02
mędziemy ładować takich k****ów jak ty c****, bo niemyślących ch**ów jest w polsce wiele!!!!
Gwiazda 2 / .* / 2004-06-06 14:17
To chyba Tobie zrzednie mina jak się dowiesz co teraz będzie nowego!!!
gg / .* / 2004-06-07 07:00
wylecisz na zbyty pysk i tyle!
m / .* / 2004-05-24 22:43
Otrzymałem oferte kredytową od Międzynarodowego Funduszu rozwoju Regionalnego.Nie napiszę z jakiego regionu,bo jutrzejszą sesję nagraniową szlag trafi.Będę informował na bierząco.Nie dajcie się złapać .Pozdro.M
Mateusz / .* / 2004-06-02 07:00
Eurogroup to jest to samo co EFB z Wroclawia, tak samo to syf i kiła, trzymajcie sie od tego gnoju daleko, jezeli ktos chce kasę to tylko BANK albo SKOK. Zresztą czytając to co jest napisane ponizej, samo swiadczy o sobie, to wszystko jest kurestwo
znajomy / .* / 2004-05-25 07:08
Powodzenia! Ponieważ nasz kochany skorumpowany sejm ma w dupie uchwalenie zakazu działalności systemom argentyńskim pozostaje nam tylko informowanie i ostrzeganie ludzi. Hej natala na jakim biurze pracujesz w EG przyjade do ciebie też zobaczymy czy się nie boisz, lachociągu.
Gwiazda 2 / .* / 2004-05-28 20:21
no witam, jesteście tu może dzisiaj moje kochane koleżanki?
natala / .* / 2004-05-24 22:53
Mam nadzieję, że dobrze sie spiszesz. Pomożesz nam w działalności: Ujawnisz niecne działania konkurencji. Oby takich więcej. Do jednych strzelają, innych chcą nagrywać. Powodzenia!!!!!!Niedługo nie będziemy musieli wydawać na reklamy, bo zostaniemy monopolistami na tym rynku. Dziękujemy...................
GWIAZDA3 / .* / 2004-05-23 18:45
Masz zupełną rację, same barany. A co do spotkania po pracy, nic się nie martw już w krótce spotkamy się my 3 GWIAZDY i wtedy dopiro będzie co wspominać
GWIAZDA3 / .* / 2004-05-23 18:48
JESTEŚ TU JESZCZE ????????????????????????????
Gwiazda (prawdziwa) / .* / 2004-05-23 18:51
jestem, jestem
GWIAZDA3 / .* / 2004-05-23 18:27
Powodzenia w pracy, kosmicznych wyników i zadowolenia z naszej wspólnie wykonywanej pracy.Ps. Wasza konferencyjna koleżanka.
Monika i Sebek-Warszawa / .* / 2005-09-28 20:56
czy słyszeliscie cos na temat Polskiej Korporacji Finansowe"Skarbiec"?My mamy teraz powazne proiblemy poniewaz podpisalismy dzis przedstepna umowe pozyczki i wpłacilismy 2400pln przedpłaty i nie wiemy teraz co zrobic...Łudzilismy sie ze bedzie wszystko w porzadku ze w moncu znalezlismy miejsce w ktorym udziela nam kredytu....Jestesmy zdesperowani nie wiemy co robic??Jak domagac sie swoich praw???!!!!POMOZCIE!!!!!!!!!!!!!!
Monika i Sebek-Warszawa / .* / 2005-09-28 20:54
czy słyszeliscie cos na temat Polskiej Korporacji Finansowe"Skarbiec"?My mamy teraz powazne proiblemy poniewaz podpisalismy dzis przedstepna umowe pozyczki i wpłacilismy 2400pln przedpłaty i nie wiemy teraz co zrobic...Łudzilismy sie ze bedzie wszystko w porzadku ze w moncu znalezlismy miejsce w ktorym udziela nam kredytu....Jestesmy zdesperowani nie wiemy co robic??Jak domagac sie swoich praw???!!!!POMOZCIE!!!!!!!!!!!!!!
Gwiazda (prawdziwa) / .* / 2004-05-23 18:31
Moja konferencyjna koleżanko.Najbardziej to ja lubię nasze spotkania po pracy. Wiesz jak one się kończą. Kiedy następne?
GWIAZDA3 / .* / 2004-05-23 18:16
Cześć GWIAZDA1 tutaj GWIAZDA3 pozdowienia dla ciebie i wszstkich pracowników EUROGROUP. Życze wam wszystkim powodzenia i bardzo dobrych wyników.
Gwiazda (prawdziwa) / .* / 2004-05-23 18:18
Hej. Ale barany tu piszą. Zauważyłaś?
Zbyszek.B. / .* / 2004-05-23 16:23
Proszę o kontakt klientów EFRR z Wrocławia. Od 5-ciu m-cy wypłacają kasę i nie mogą. Ja z kolei muszę spłacać raty. Kredyt miał być po 21 dniach roboczych od podpis. umowy tj.24.11.2003 A mamy maj i nic! Przestrzegam innych. Śmierdzi lipą.
Gwiazda (prawdziwa) / .* / 2004-05-23 18:33
To sobie jeszcze poczekasz.Nie uczyli cię w szkole czytać ze zrozumieniem tekstu analfabeto! Za debilizm trzeba płacić.
GP / .* / 2004-05-21 09:01
WIADOMO ZE EUROPEJSKI FUNDUSZ BUDOWLANY = GRUPA KAPITAŁOWO BUDOWLANA EUROGROUP - CI SAMI LUDZIE CI SAMI ZŁODZIEJE
Zbyszek B. / .* / 2004-05-23 16:14
Szukam klientów EFRR /EUROP.FUND.ROZW.REGION./ z o.o. z Wrocławia."ARGENTYNA"-? Kogokolwiek kto otrzymał od nich kasę. Prosze o kontakt.Z.B.
GVC / .* / 2004-05-24 07:06
Człowieku przeczytaj nizej co ludzie piszą!!! I przestan się łudzić
Gwiazda (prawdziwa) / .* / 2004-05-23 18:39
Po kasę to się idzie do banku, a nie do konsorcjum. Ale i tam uczciwych nie spotkasz. Jak sobie sam nie zarobisz to nie będziesz miał. Podpowiedź: w konsorcjum dużo zarabiemy!
gazeta policyjna / .* / 2004-05-21 08:57
Wariant drugi - Europa przed nami, czyli tani kredyt bez zbędnych formalności. Ogłoszenie w prasie ogólnopolskiej: Wysokie kwoty kredytu. Minimum Formalności. Niskie oprocentowanie. Oczywiście, firmy oferujące rewelacyjne warunki już nie informują, że działają według tzw. systemu argentyńskiego, gdyż ludzie zdążyli wyrobić sobie o nim złą opinię. I słusznie, bo to maszynka do wyciągania pieniędzy od ludzi. Przykładem Europejski Fundusz Budowlany Sp. z o.o. z centralą we Wrocławiu. Mimo szumnej nazwy firmy, jej warszawska siedziba sprawia marne wrażenie. Telefon, dwa biurka, ze trzy krzesła. Aby wykonać obowiązkowe kopie dokumentów, klienci muszą dyrdać na drugą stronę do punktu ksero. Za to obsługa bardzo przymilna, choć co najmniej nieszczera. Pani Ania z wdziękiem opowiada o korzystnym oprocentowaniu i uzyskaniu kredytu już w dwa tygodnie po podpisaniu umowy. Nie peszy się, gdy dzwoni jakiś rozdrażniony klient, któremu mija kolejny obiecany termin, a pieniędzy ani słychu, ani widu. - To jakiś przypadek, coś się musiało stać we Wrocławiu - mówi spokojnie do wrzeszczącej słuchawki. Nie robi też na niej wrażenia moje pytanie o system argentyński. - My nie - odpowiada bez zmrużenia oka. Gdy chcę pożyczyć umowę do domu, grzecznie odmawia - druk jest własnością firmy, może pan zapoznać się z nim na miejscu, nie mogę go pożyczyć. Na zakończenie zostaję poinformowany, że przed podpisaniem umowy muszę uiścić opłatę wstępną w wysokości 4 proc. kredytu, o jaki występuję. - Wliczy się ją do pańskich spłat - słyszę. Umowę i tak zdobyłem. Mówi ona już coś innego niż pani Ania. Przedmiotem umowy nie jest po prostu kredyt, lecz "członkostwo uczestnika grupy w programie EFB, którego celem jest zakup przez uczestnika grupy towaru określonego na pierwszej stronie umowy". Klient oczekuje 90 dni od podpisania umowy na utworzenie grupy. Jeśli do tego nie dojdzie, po 30 dniach zwracana jest mu opłata wstępna. Może też czekać kolejne 150 dni, wierząc, że grupa w końcu powstanie. Klient ma też możliwość odstąpienia od umowy przed utworzeniem grupy, z tym że wówczas traci 95 proc. opłaty wstępnej. Gdy grupa powstanie, zaczyna się płacenie rat wraz z odsetkami (choć wciąż nie wiadomo, kiedy otrzyma się kredyt). W pewnym miejscu pojawia się określenie "akt asygnacyjny dla członków grupy", czyli "proces przydziału towaru uczestnikom grupy". Pierwszy akt "odbędzie się nie później niż dwa miesiące po utworzeniu grupy, w miejscu i czasie ustalonym przez EFB". Kolejne akty "odbywać się" mają co miesiąc "w miejscu i...". Pod koniec umowy przyszły "uczestnik grupy" dowiaduje się, że jeśli zebrane przez grupę fundusze będą zbyt małe, by "przyznać jeden towar", zostaną przeniesione na kolejny akt asygnacyjny. Jeśli sytuacja powtórzy się w następnym miesiącu, EFB może m.in. rozwiązać grupę. Jej członkowie otrzymają wyłącznie swoje raty podstawowe - bez płaconych odsetek. Istnieje też możliwość, że znudzony niekończącym się oczekiwaniem (i płaceniem rat) "uczestnik grupy" sam się wycofa. Wariant ten jest jednak wyjątkowo niekorzystny. Taki klient otrzyma tylko swoje raty podstawowe bez odsetek i to dopiero w ciągu 30 dni... po likwidacji grupy, tzn. gdy grupa zostanie rozwiązana lub wszyscy, którzy w niej zostali, otrzymają kredyty. Jeśli w grupie jest ktoś, kto stara się o duży kredyt na 25 lat (a tak właśnie dobiera się grupy), teoretycznie rezygnująca osoba może zobaczyć swoje pieniądze po wielu, wielu latach. A dostanie tylko to, co płaciła, nie w całości zresztą, bo bez odsetek i bez uwzględnienia inflacji (wychodzi na to, że nie EFB kredytuje klientów, ale oni firmę). Właściwie otrzyma jeszcze mniej, bo będzie musiał zapłacić EFB koszty administracyjne (umowa nie podaje jak naliczane). Kto raz "wdepnie" w taki kredyt (choć co to za kredyt, który sami sobie wypracowujemy) praktycznie musi płacić kolejne raty, czekając aż gdzieś pod koniec okresu, na jaki chciał wziąć kredyt, gdy już go spłacił z odsetkami, otrzyma upragnione pieniądze. No, i modlić się, żeby reszta "uczestników grupy" regularnie płaciła, bo inaczej EFB rozwiąże grupę i czekaj tatka latka. Mimo oczywistej nieprawości i jawnie niekorzystnych dla klienta zapisów, firmy pokroju EFB mają się dobrze i wprost pączkują na rynku. Niestety, nie umiemy czytać umów
g / .* / 2004-05-21 07:16
A oto co stało sie z prezesami EUROGROUP!!!!!!! MAM nadzieje ze zamkną ich na długo....choć sądze ze maja na tyle kasy ze zadne łapówki nie są im obce i pewnie wywiną sie z tego... jak wszyscy przestępcy!!!"Bydgoska Prokuratura Okręgowa oskarżyła 44-letniego Wojciecha S. i 30-letnią Lilianę W., mieszkańców Wrocławia, jedynie o prowadzenie działalności bankowej bez zezwolenia, za co grozi do 3 lat więzienia i grzywna do 5 mln zł. Akt oskarżenia trafił do sądu we Wrocławiu. Oskarżeni nie przyznają się do winy, tłumacząc, że system argentyński nie jest w naszym kraju uznawany za przestępstwo. "
Popieram / .* / 2004-05-20 11:35
czytam co tu piszecie i jestem zaskoczony. Gdybyście były wykształcone, inteligentne i ambitne to nie pracowałybyście w argentynie wciskając kłamstwa biednym głupkom. Ja rozumiem: bieda, bezrobocie,, brak wykształcenia i ambicji, matka alkoholiczka, ojciec w więzieniu pchnęły was w tym kierunku. Ale zgadzam się z J.K i Matem lepiej żebyście zaczęły dupy dawać, pieniądze większe (bo o kasę wam chodzi), a śladem naszych sąsiadów Czechów, mają także w Polsce zalegalizować prostytucję, to będziecie miały ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne... no ... to dobry pomysł.. w sam raz dla takich głupich c**.
GWIAZDA (prawdziwa) / .* / 2004-05-20 21:45
Gdybyś ty był taki "INTELIGENTNY" Panie popieram to miałbyś tą świadomość, że większość pracowników konsorcyjnych to nie jakieś tłoki przypominające zboczonego Mata i równie debilnego Życzliwego, ale ludzie naprawdę naprawdę na poziomie, którzy znają wartość samego siebie, a co najważniejsze bez kompleksów. Z tego, co my gwiazdy, rozgwiazdy zauważyłyśmy i skomentowałyśmy w pracy wy wszyscy obrońcy uczciwości na tym forum macie jeden dupny kompleks: jakąś wielką obsesję na punkcie seksu. Proponuję zmienić forum i wejść na stronę prof. Lwa-Starowicza. A naszą przyszłością się nie martw. Nasza emerytura jest zapewniona. Wszyscy opłacamy III filar, czego i tobie życzę jeżeli tylko zaczniesz dobrze zarabiać.Ponadto większość z nas pracuje dla idei. "Wciskanie kłamsta biednym głupkom" daje nam wielką radochę. A jeszcze większą radochę daje nam czytanie twoich niezbyt udanych wypocin.
Popieram / .* / 2004-05-21 07:00
cóż za próba wysiłku intelektualnego!!! I cieszy i martwi, a niestety nie trafiłaś PUDŁO
Gwiazda(prawdziwa) / .* / 2004-05-23 23:13
Jakoś nad tym nie boleję. Za to pomartwić to powinneś się nad sobą i nad twoją rozpieprzoną psychiką.
Andrzej / .* / 2004-05-02 18:33
wszelkie takie systemy powiny być zakazane i podlegać karaniu
Gwiazda (prawdziwa) / .* / 2004-05-23 18:56
A co nam zrobisz? Zastrzelisz. Ha, ha
A. / .* / 2004-05-24 09:09
hej gwiazdko na jakim biurze pracujesz? Napisz, przyjadę, zobaczymy czy sie nie boisz?
HACKING / .* / 2005-10-17 15:52
Za tą firme we Wrocławiu się wzieli i mam nadzieje że kilku pajaców pujdzie siedziec.ALE UWAGA W innych miastach tesz działają!!! Nie długo w necie pojawią się ich umowy jakie zawierają z ludzmi ta firam długo nie pociągnie mają to umnie jak w BANKU .Ja jestem przeznich troche w plecy ale lepiej powinni sprawdzać ludzi których nabierają.
gość / .* / 2004-04-27 14:27
Działaja tak: Po podpisaniu umowy ma być akt, na który nalezy wczesniej zpłacic ratę i przesłac ofertę osobista w której rezygnujesz z iluś tam rat - tutaj zwane udział własny. Oni dają przydziały tym którzy zrezygnują z jak największej liczby rat, ale uwaga tu jest podstęp. Jeżeli plan ratalny obejmuje 110 rat po 130 każda to gdy zrezygnujesz z 50 rat i dostaniesz przydział to i TAK BĘDZIESZ SPŁACAĆ 110 RAT PO 130 KAŻDA!!!!! A więc starasz się o kredyt 10 000, deklarujesz udział własny 50 rat czyli 50 rat po 130 każda=6500, a więc do wypłaty masz 10000-6500=3500 zł, a spłacasz zgodnie z umową podpisaną 110 rat po 130 każda czyli 14300,00!!!!!!!!! A do tego plus opłata wstępna, plus opłata za przydział itp., LUDZIE TO JEST BAGNO UWAŻAJCIE! Módlcie się aby nie dostać tam zadnego kredytu!
Życzliwy / .* / 2004-04-27 14:09
Strajcie się zarobic jak najwięcej, bo życzę wam z całego serca, aby była to wasza ostatnia praca w zyciu! Zresztą trudo wróżyć wam oszałamiającą karierę poza "argentyną". Gdzie indziej wykazać się trzeba czymś więcej niż tylko watpliwą umiejętnością wciskania kitu.
GWIAZDA (prawdziwa) / .* / 2004-05-14 20:40
"Okropnie szanowny" nieżyczliwy.Ta "wątpliwa" umiejętność wciskania kitu jest naprawdę szalenie trudną sztuką, uwierz. Czy umiałbyś sprzedać argentynę prawnikowi? Na pewno nie. Jak na razie to nawet ja, która według ciebie nic nie potrafię, nie uwierzyłam w twoje tak bardzo "szanowne" słowa. NIESZANOWNA GWIAZDA PRAWDZIWAP.S. Gwarantuję ci że nie jest to moja ostatnia praca w życiu. Może kiedyś zasilę szeregi policji gospodarczej... mam doświadczenie w kontaktach z tym wydziałem
Życzliwy / .* / 2004-05-19 09:58
Prage ci przypomnieć że tacy ludzie jak ja nie muszą wciskać argentyny komukolwiek, nawet prawnikom, poza tym zwracam ci uwagę że wcale nie masz być z czego dumna. Śledzę losy EG nie dlatego ze mnie oszukali, naciagnęli itp. nic do nich nie mam. Śledzę losy ludzi którzy dla nich pracują. To bardzo zresztą tak jak ty, prymitywni ludzie. A znam wielu, niepozdrawiam Życzliwy
GWIAZDA (PRAWDZIWA) / .* / 2004-05-20 06:34
cHYBA TWOJE ŻYCIE JEST CHOLERNIE CIEKAWE ŻE MUSISZ ŚLEDZIĆ LOSY INNNYCH. TO MI TRĄCI LEKKIM BZIKIEM, ŻEBY NIE POWIEDZIEĆ SKRZYWIENIEM. PROPONUJĘ: ZAJMIJ SIĘ WŁASNYM TYŁKIEM I UDAJ SIĘ PO JAKĄŚ PORADĘ DO PSYCHOLOGA. PÓKI NIE ZA PÓŹNO... CO DO NASZEJ PRYMITYWNOŚCI. zEBY WSZYSCY BYLI TACY JAK MY ŚWIAT BYŁBY ZAPEŁNIONY NADMIAREM INTELIGENCJI.
Życzliwy / .* / 2004-05-20 11:26
naprawdę to piszę książkę STUDIUM PRZYPAKU: JAK ŚWINIE NAPLUĆ W OCZY ŻEBY NIE POMYŚLAŁA ŻE DESZCZ PADA
GWIAZDA (prawdziwa) / .* / 2004-05-20 21:24
Zyczliwy!!!!!!!!!Marnujesz swój "talent". Liepiej zacznij pisać autobiografię pt. "Wspomnienia debila". Masz niezłe doświadczenie w tej dziedzinie.
pa / .* / 2004-05-21 07:01
jak zwykle nie zajarzylaś o co chodzi, nic dziwnego, szkoda mojego cennego czasu dla wycierucha
koleżanka gwiazd z branży / .* / 2004-05-23 23:21
Jak widać jedyne na co cię stać to obrażanie innych. Ale czego mozna się spodziewać po takim zero jak ty. I pamiętaj głupi h***: chocbyś nawet się posrał i tak nie dorośniesz nam wszystkim do pięt.
Życzliwy / .* / 2004-05-24 07:12
Ale jesteście wszystkie głupie, niby jesteście takie sprytne bo potraficie argentynę wcisnąć prawnikowi!!! Zemdlałem z wrażenia.A dałyście się podpuścić jak głupie kozy!
gwiazda / .* / 2004-04-18 19:50
grupa kapitałowo budowlana eurogroup to naprawdę uczciwa firma. Sama w niej pracuję i jestem z tego dumna. A jeżeli chodzi o cały system konsorcyjny to jest to naprawdę dobry system. Co do zarzutów delegatury w Lublinie..... mamy to w nosie i dalej robimy swoje. Działamy zgodnie z prawem i to ono stoi za nami. Sprzedajemy marzenia.. o kasie. A marzenia kosztują. Na szczęście. Pozdrowienia dla J.J> I Zyczę jak najlepszych wyników w pracy.
xmen / .* / 2005-06-20 17:04
stara ci...o na pewno euro group było uczciwe hm tylko dlaczego nie istnieje???
koleżanka z Eurogroup / .* / 2004-05-09 17:50
Gwiazda, pozdrawiam i zycze jak najlepszych wyników, zgadzam sie z toba w 100%.Za własna głupotę trzeba płacić:)
Gwiazda / .* / 2004-04-27 13:56
Wcale nie masz byc z czego dumna, praca dla Pana Wojtka i Pani Lili oraz nabijanie kasą ich prywatnych portfeli świadczy tylko o twojej naiwności i głupocie. A eurogroup nie jest firmą uczciwą, stoją za nią poprostu pospolici złodzieje. Pracownicy to też złodzieje, bo kłamią ludzi ze nie pracuja w systemie argentyńskim, to jest WYŁUDZENIE.
Gwiazda(koleżanka gwiazdy 2) / .* / 2004-05-14 20:01
chyba masz problem sama ze sobą. Ciekawe skąd tak dobrze znasz Pana Wojtka i Panią Lilę? A może również pracowałaś u Nas w Firmie tylko nie sprawdziłaś się i "podziękowano" ci za współpracę. I wcale się nie dziwię. A ponadto: to, że zalogujesz się jako gwiazda wcale nie oznacza, że błyszczysz... GWIAZDA (prawdziwa)
GWIAZDA!!!!!!!!! / .* / 2004-05-19 10:04
twój iloraz inteligencji zbliżony do inteligencji kury, nie pozwala ci nawet przypuszczać skąd znam lilę i wojtka, oraz całą resztę, nie upadłam tak nisko żeby dla nich pracować i dlatego moja Gwiazda byszczy duzo mocniej niż twoja
GWIAZDA(PRAWDZIWA) / .* / 2004-05-20 06:42
CO ZA BŁYSK.... CHYBA OŚLEPNĘ Z WRAŻENIA.TAK TO SOBIE TŁUMACZ TO MOŻE DALEJ BĘDZIESZ ŻYŁA W ZŁUDZENIU, ŻE JESTEŚ TAKA FAJNA...
NAJPRAWDZIWSZA GWIAZDA / .* / 2004-06-04 10:16
I CO MAT MIAŁ RACJE JAK ZAKAŻĄ ARGENTYNY TO PÓJDZIECIE DUPY DAWAC NA TIRA, BO ZA GŁUPIE JESTEŚCIE DO INNEJ ROBOTY.
gwiazda 2 / .* / 2004-04-26 00:30
Gwiazda, serdecznie Cię pozdrawiam! Mam nadzieję, że obie w tym miesiącu będziemy miały bardzo dobre wyniki, czego Tobie i sobie życzę. Wcale nie widzę nic złego w ty, że chcę zarabiać pieniądze. Przecież nie kradnę! Twja jedna z dwóch ulubionych koleżanek.
GWIAZDA (prawdziwa) / .* / 2004-05-14 20:11
moja jedna z dwóch ulubionych koleżanek, w poniedziałek znowu zrobimy "konferencję" razem z gwiazdą 3. I mam nadzieję że o 17-tej będziemy mogły pochwalić się ponownie super wynikiem (bo z tego jesteśmy znane). I pamiętaj bez problemu przejdziemy próg- jak zawsze...
GWIAZDA3 / .* / 2004-05-23 18:36
konferencja jutro pewna razem z GWAZDĄ 2 - GWIAZDO 1. Już niedługo wypłata i znowu będzie się czym pochwalić. Pozdrawim i do usłyszenia
J.K. / .* / 2004-04-27 14:21
nie wcale nie kradniesz, tylko oszukujesz, sprzedałaś sie jak tania dziwka za marne grosze. Bo ile zarobisz na miesiąc 4 tys na rękę? W burdelu zarobisz więcej, a nie stracisz tak szacunku do siebie.
GWIAZDA (prawdziwa) / .* / 2004-05-14 20:20
J.K. jesteś beznadziejny/a... skąd wiesz że w burdelu nie stracisz szacunku do siebie? Pracujesz tam? Chyba tak jeżeli tyle wiesz o samopoczuciu pracownic tych instytucji. A zarobię ponad 8000 na rękę... Policz ile razy musisz dać dupy, żeby zarobić tyle co ja........ Tak więc wychodzi na to, że tanią dziwką/ tanim dziwkarzem to jesteś jednak ty. I naprawdę marzenia kosztują.. w przeciwieństwie do ciebie
Mat / .* / 2004-05-19 10:15
wiesz znam dziwki które raz dadza dupy i mają spokój na pół roku, a ty jak bardzo musisz sie s*****ć dla tych marnych 8000 na miesiąc nawet nie dając dupy?
GWIAZDA(PRAWDZIWA) / .* / 2004-05-20 06:19
GWIAZDAwiesz to co piszesz mnie w ogólenie dotyka. Towarzystwo alfonsów i k**** kontra "eurogroup"?Ja lubię swoją pracę, strasznie mnie rajcuje robić w h*** takich łosi, jak ty. A co mojego s********a, dla tych "marnych" 8000... Jestem pewna że za takie pieniądze dał byś sobie jaja obciąć.
Mat / .* / 2004-05-20 11:38
chciałabyś nie? ale tak nie będzie, poza tym jesteś za głupia do burdelu, możesz się załapać tylko na tira, powodzenia
GWIAZDA (prawdziwa) / .* / 2004-05-20 21:19
Do: beznadziejny MatFinezja twego umysłu trąci patologią. Problemem nie jest działalność Eurogroup, zajabistym problemem tego świata są takie zboczki jak ty.
Mat / .* / 2004-05-21 07:02
8000 to zarobi K.B bo dupy daje W.S a ty to możesz pomarzyc!
Gwiazda(prawdziwa) / .* / 2004-05-23 23:10
Byś się zdziwił dupku. Wierzę, że ci się w tym pustym łbie nie mieści, iż ludzie pracy mogą tyle zarabiać. Nie tylko pieprzeniem zarabia się pieniądze. Ale ty chyba nie znasz innych prac niż te związana, które polegają na rozkładaniu nóg zboczeńcu.A marzyć nie muszę, bo taka jest rzeczywistość. Jedyna rzecz, o której marzę to ta, aby na świecie nie było takich głąbów jak ty.
Mat / .* / 2004-05-24 09:15
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że debilu jeden nawet nie pomyslałaś o tym, że moge być jednym z niewielu którzy się nie dali naciągnąć! Ale to za mądre dla ciebie. Zgóry zakładasz że musze byc ofiara a teraz się mszczę, bo niby po co tu jestem? Walnij się w ten głupi łeb i spróbuj coś innego wykombinować. Pewnie ci ta argentyna juz mózg wyżarła do reszty.
Gwiazda (prawdziwa) / .* / 2004-05-24 22:46
Najtragiczniejsze w twojej osobie jest to, iż wydaje ci się, że jesteś taki cwany, bo nie dałeś się "ściąć". Nigdy żadna z nas nie twierdziła, że jesteś oszukanym klientem. Natomiast twierdzę ze stanowczością, że jesteś ofiarą... własnej głupoty i zaściankowości swoich poglądów. Przejrzyj się w lustrze... I gwarantuję ci, iż to co zobaczysz nadaje się tylko do kasacji.A propo klientów. Żaden klient naszej firmy, nigdy nie był aż tak płytki jak ty... Więc nie obrażaj niewinnych ludzi powołując się na ich stanowisko.Jedyne, co w tym momencie może zagrażać pracy mojego mózgu to takie osły jak ty. I radzę ci lepiej pomyśl o sobie w sposób bardziej obiektywny niż do tej pory....bo dramatem jest czytać twoje bezsensowne wywody, które prowadzą tylko do jednej konkluzji: :" niedojże, że matoł, to jeszcze zboczeniec".Chociaż z drugiej strony na to patrząc to właśnie dzięki takim popaprańcom życiowym, jak ty, wszelkie Natasze i Tamary, z przydrożnych poboczy, mają z czego żyć.P.S. To mój ostatni komentarz do twoich wypowiedzi- daremnych zresztą, jak cała twoja osoba. Nie będę się więcej poniżała, aby odpisywać na takie beznadziejne intelektualnie riposty z twojej strony. Polemizować tematycznie ( na temat konsorcjum) mogę oczywiście, ale z kimś na poziomie, a nie z takim "nikim", jak ty.
Mat / .* / 2004-05-25 07:03
Miałem rację argentyna ci mózg wyżarła!
xxx / .* / 2004-05-21 19:38
skąd wiesz kto komu daje dupy w tej firmie?
Mat / .* / 2004-05-24 09:16
a co cie to obchodzi
gwiazdeczka / .* / 2004-04-27 13:57
I co z tego że będziesz miała dobre wyniki i tak cie wojtus wyrzuci na zbity pysk i nie zapłaci!
GWIAZDA (prawdziwa) / .* / 2004-05-14 20:26
oj gwiazdeczko czyżbyś ty wyleciała na zbity pysk... tak mi przykro...(ha,ha)
Gwiazdeczka / .* / 2004-05-26 08:34
Ale z ciebie debil! Pewnie że tak, musiałam wylecieć, bo sie nie sprawdziłam. No bo niby skąd znam to towarzystwo!? Wiem więcej niż sądzisz, a poza tym tak jak napisałam wyżej nie musiałam upaść tak nisko jak ty żeby dla nich pracować. Zarabiam więcej niż ty i o dziwo wcale nie musze nikogo naciągać.
Andrej / .* / 2004-04-15 22:27
Czy ktoś miał coś wspólnego z Firmą CARION Polska S.A. proszę o informację, dziękuję.
były carionowiec / .* / 2004-06-15 11:36
Miałem,niestety,"coś wspólnego" z ta firmą (Carion).Ich najwięksi działacze to wszyscy byli "amwayowcy".Jeśli zrezygnujesz z ich "usług" to zwrot pieniędzy nastąpi dopiero po 5-ciu latach.W ich statucie jest więcej pułapek,o których można aię dowiedzieć dopiero wtedy,gdy pozna się cały ich sposób działania,gdyż ten statut jest mocno nieczytelny dla nowo przystępującego do tej "sekty" finansowej.Jest to typowy system argentyński z mirażami na wielkie pieniądze,jeśli znajdziesz chętnych do wstąpienia w ich szeregi.Na szczęście ludzi na ogół sa sceptyczni i nie chcą rozmawiać z naganiaczami.Swoich członków zbierają na spotkania,na których następuje swoiste "pranie mózgów".Nie widziałem wprawdzie machania marynarkami w odpowiedzi na "wykłady" ich największych dealerów,ale gromkie brawea,łzy i podawanie taktu,w jakim to będą spływać pieniądze dla aktywnych członków,były cały czas mocno akcentowane.Byłem tylko na jednym takim szkoleniu dla najmniej "wtajemniczonych",gdyż w zależności od stopnia "wtajemniczenia" czyli ilości zebranych wcześniej punktów za "aktywność" poszczególni członkowie są dopuszczani do różnych stopni "szkolenia".Na "zwykłe" spotkania,na których aktywny członek ma obowiązek zapraszać niezorientowanych przyszłych członków (nie wolno mu wcześniej powiedzieć o jaki system chodzi,ma się tylko mówić,że chodzi o samochody i nieruchomości), następuje "wykład" zaawansowanego w tym systemie dealera,gdzie następuje pierwsza faza "prania mózgu",jeszcze delikatna,bez żadnego wspominania o firmie AMWAY,czy podobnych firm,najwyżej mówi się o tym,że dealer pracował wcześniej w ubezpieczeniach.Potem,gdy klient już "dojrzał" do członkowstwa,podpisuje bumagę,płaci 100 zł i musi umówić się na spotkanie w jego prywatnym mieszkaniu z szefem grupy i następuje pierwszy krok wtajemniczenia (sporządzenie listy znanych mu osób,nawet takich,w którymi nie widział się od lat,nacisk na sprowadzanie na pierwsze spotkanie jak największej ilości osób,naleganie na uczestnictwo w każdym spotkaniu z liderem grupy i wysłuchiwanie tych samych wytartych sloganów o tym jak to Carion wspaniale działa i jakim to ich węgierski przywódca jest fenomenem i ile ma pieniędzy.Cały czas podają,że jest to odmiania niemieckich "bausparkasse" i nie mają nic wsólnego z "argentyną" i "piramidką".Nic bardziej mylnego! W spotkaniach,w których uczestniczyłem,brało udział na początku
sss465 / 87.105.168.* / 2008-10-01 20:14
BZDURY! SZKODA KOMENTARZA!

Najnowsze wpisy