Forum Forum dla firmOprogramowanie

System CRM - skuteczna pomoc w biznesie

System CRM - skuteczna pomoc w biznesie

anabelle78 / 2011-06-03 09:01
Polecam każdemu, kto chce mieć pełną kontrolę nad pracownikami i finansami w Firmie. Super sprawa, miesiąc testowania za darmo.

http://www.infirma.pl
Wyświetlaj:
AgnieszkaW. / 194.42.116.* / 2019-09-12 09:52
Ja mogę polecić Firmao CRM https://firmao.pl/?pk_campaign=dm_oferty, super się pracuje, wszystko pod kontrolą. Można przetestować za darmo :)
tomek1996 / 194.42.116.* / 2019-06-18 09:36
Jak dla mnie dobrą opcją jest Firmao, które oferuje też możliwość testowania przez okres próbny za darmo. Najlepiej jest zarejestrować się i po prostu go sprawdzić. www.firmao.pl/freetrial
kassmer / 212.96.244.* / 2019-05-29 07:17
Zdecydowanie polecam Berberis - ten kierunek,powinien usprawnić i ułatwić prowadzenie działalności. Z naszego doświadczenia to po prostu taki niezbędny element w biznesie. Oczywiście pamiętajcie o tym, że nie wszędzie działać będzie to samo. Poza tym system to również człowiek, który musi wprowadzać dane.
uteros / 212.96.244.* / 2019-01-07 07:26
Mogę jedynie potwierdzić niezawodność działania Berberis. Pracuję na tym samym systemie już długo i wiem jak to działa, ale generalnie tutaj z głową należy dopasowywać każdy element. Tzn. nie chodzi o byle jaki system, a o taki, który po prostu da radę. Działajcie.
EEDEK / 91.123.191.* / 2018-12-18 14:38
W moim wypadku zdaje egzamin współpraca z panami z Omegi, to jest firma warszawska, na https://www.itomega.pl/ masz do nich pełen kontakt. Odkąd oni prowadzą nam IT odtąd się problemy z oprogramowaniem skończyły chociażby, gdzie wcześniej co chwilę coś nawalało i ciągle były przez to przestoje w pracy.
kangiel / 185.113.224.* / 2018-12-18 07:26
U nas również Berberis. Niezawodnie działa od dawna, zero problemów, a rzeczywiście widać prawdziwą optymalizację. Po prostu dzięki temu można rzeczywiście zdziałać coś sensownego. Nie pracujemy w branży od wczoraj tylko od dawna i generalnie widzimy tego zdecydowane korzyści.
pesper / 212.96.244.* / 2018-09-06 07:20
Berberis działa jak należy i stanowi mocne wsparcie w biznesie. Ten system dał mi naprawdę mega zmianę na plus i jakoś ciężko mi sobie aktualnie wyobrazić działalność w ten sposób.System pomaga o wszystkim pamiętać, pomaga zarządzać i nie tylko. Jak dla mnie to narzędzie pierwsza klasa, ale to każdy może mieć swoje odczucia.
mesoro / 212.96.244.* / 2018-07-09 07:26
Berberis robi dużą różnicę. Akurat na tym systemie pracujemy od dawna i działa to naprawdę sensownie. Tak z perspektywy czasu przyszła niesamowita zmiana. Chodzi głównie o zarządzanie, planowanie czy kontrolę. Ogólnie największe znaczenie ma dopasowanie funkcji, a w tym mogą wam pomóc w samym BMS. Działajcie.
makadno / 212.96.244.* / 2018-04-19 07:27
Moja praca ma Berberis, na ich systemie CRM, dała ogromne efekty. Nawet nie sądziliśmy, że można aż tyle wyciągnąć z biznesu dzięki systemowi CRM. Nie ma się co oszukiwać - wszystko zaczęło przebiegać zdecydowanie łatwiej. Znana odpowiedzialność, znane zadania, zero komplikacji. Dla nas to było naprawdę istotne.
Ann Pe / 81.190.22.* / 2018-01-26 11:39
Ja, zanim podjęłam decyzję o wyborze systemu CRM, przestestowałam kilka różnych, ostatecznie stanęło na płatnym https://csmart.pl. Nie polecam zakupu żadnego programu bez wcześniejszego przetestowania – może się okazać, że kasa pójdzie w błoto.
mokkka / 37.235.48.* / 2017-11-29 07:24
Również polecam działanie na Berberis - nie chodzi nawet o to, że jest darmowy, tylko bardziej o możliwości jakie daje. Bo jednak tych funkcji ma naprawdę wiele i większość jest przydatna. Dla mnie pomoc tego systemu jest nieoceniona. Przede wszystkim - to co oferuje jest pomocne i każdą funkcję można na gruncie średniej działalności wykorzystać na korzyść firmy.
mensior521 / 212.96.244.* / 2017-11-28 07:30
Normalnie działajcie na systemie Berberis, nawet na jego darmowej wersji. Ma to wiele plusów, a przede wszystkim - pozwala wprowadzić prawdziwą funkcjonalność. Usprawnia zarządzanie, ułatwia wprowadzanie danych, łatwiej się tym operuje, wiadomo że każdy zna swoją odpowiedzialność, każdy wie, jakie prace powinien realizować. I to niesamowicie usprawnia działalność.
motka / 212.96.244.* / 2017-11-27 07:27
Dobrym rozwiązaniem jest po prostu działanie na Berberis. Pracujemy na tym systemie od dłuższego czasu, nie ma żadnych problemów, ma to wiele plusów, ale przede wszystkim działa niezawodnie. Ogólnie ten system nie sprawia problemów, a jednak całość optymalizuje. Funkcji ogrom - nawet w całkowicie darmowej wersji.
manikin08 / 2015-11-20 12:31
Przeczytałem ostatnich 10 wpisów i zastanawiam się nad sensem polecania rozwiązania X czy Y.

Czy jak zapytam jakie auto kupić to czy dostanę sugestie? Nie wtedy zapytacie do czego potrzebuję auto.

Dlaczego nikt nie pyta o potrzeby firmy?

Nawet przy małych firmach warto zapytać o możliwości jakie są aktualnie na rynku. To, że ktoś ma CRM od 6 lat i jest z niego zadowolony to nie znaczy, że nie można mieć obecnie czegoś znacznie lepszego.

Polecam przygotować spis potrzeb i podzwonić do dystrybutorach Mikrosoftu, a potem zadzwonić do firm robiących dedykowane aplikacje np. Kamee z Krakowa. Wszędzie można uzyskać wiele cennych informacji. Pytajcie jak rozwiązywać poszczególne problemy.
alina_gren / 2015-03-16 15:15
Systemy CRM bardzo wspomagają kordynację wszystkich zleceń w firmie.

Najnowsze wpisy