Forum Forum ubezpieczeńInne

System eWUŚ zdaje egzamin. Pacjentom lżej?

System eWUŚ zdaje egzamin. Pacjentom lżej?

Money.pl / 2013-02-08 02:28
Komentarze do wiadomości: System eWUŚ zdaje egzamin. Pacjentom lżej?.
Wyświetlaj:
do bani z tym / 95.178.12.* / 2013-08-19 16:07
Szajs normalnie. Oczekiwanie do rejestraji u specjalisty przez to zaczelo sie wydłżać, bo nawet jeśli masz ju wcześniej umwiony termin na podstawie ubezpieczenia, to i tak to jeszcz raz weryfikują i czeka się drugi raz w kolejce.
A teraz się nagle okazało, że córka zgloszona do ubezpieczenia i leczona zwyczajnie od ponad roku "nagle" nie widnieje w systemie. Techniczna klapa. Jest więcej probemów
gsm / 195.116.41.* / 2013-07-24 16:35
Ten system to tragedia.Dzisiaj pojechałam do lekarza ( 50 km od miejsca zamieszkania), wysiedziałam się w kolejce i kiedy już weszłam do gabinetu okazało się,że nie zostanę przyjęta gdyż nie mam ubezpieczenia. Lekarz może mnie przyjąć i zbadać, ale prywatnie (koszt 50 zł). Tydzień wcześniej zarejestrowałam się w PUP gdzie zapewniono mnie, że mam prawo do ubezpieczenia i bezpłatnego leczenia. Teraz muszę wziąć z PUP potwierdzenie , że jestem zarejestrowana i ubezpieczona i jeszcze raz jechać 50 km, okazać stosowny dokument i prawdopodobnie zostanę przyjęta. Pytanie brzmi: Jaki debil wymyślił ten system? Kto mi zwróci koszty dojazdu do lekarza? Czy w tym kraju chodzi już tylko o to, aby zniszczyć obywatela i wyssać z niego ile się da?Czy te pajace na Wiejskiej myślą o czymkolwiek czy tylko o własnych korytach? JAK ŻYĆ W TAKIM KRAJU???
ola12345 / 91.239.113.* / 2013-02-27 12:37
Ten system to totalna porażka! Ja jestem na ubezpieczeniu męża! Raz poszłam do lekarza, okazało się że jestem nieubezpieczona! Pojechałam do oddziału w naszym mieście... okazało się że wszystko w porządku wczoraj byłam u lekarza na wizycie i ubezpieczenia nie mam pojechałam znowu do oddziału tam mi powiedziano że nie jestem ubezpieczona! Po prostu brak mi słów! Debilizm nie zna granic!Jeżeli ten cały system nie jest dopracowany, to wcale nie powinien wchodzić w życie! Nasz rząd wie doskonale jak utrudnić życie zwykłym ludziom GRATULACJE!
pudełko droższe od margaryny / 77.255.215.* / 2013-02-11 08:56
To już wiadomo ile to kosztowało (z obsługą) Panie redaktorze?
motyla_noga / 89.67.123.* / 2013-02-08 02:28
Z działaniem tego systemu są same problemy - ostatnio coś ze zmianą hasła i ogólnie autoryzacją, ale nie znam szczegółów. Media milczą o uciążliwościach tego systemu i komplikacjach, które generuje wielbiąc coś czego nie rozumieją, ale fajnie się o tym pisze. Zagadką jest też dlaczego nfz nie może sam weryfikować statusu ubezpieczenia pacjenta, skoro posiada takie informacje, ale zrzuca obowiązek na świadczeniodawcę, który musi gromadzić potwierdzenia dla każdego pacjenta na każdy dzień świadczenia. Odpowiedzi szukałbym w konotacjach z microsoftem polskiego rynku oprogramowania dla świadczeniodawców.
ciasteczkowy_potworek / 2013-02-11 11:43
wiadomo bylo od poczatku ze nowy system bedzie stwarzal nowe problemy z racji tego ze jest NOWY. To samo jest z dreamlinerem, jest nowy i musii miec problemy rodem z dziecinnych lat. Trzeba sie cieszyc ze idzie cos do przodu i faktycznie po to by pomoc ludziom :)

Najnowsze wpisy