Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sytuacja finansowa LOT-u jest stabilna. Firma ma nową strategię

Sytuacja finansowa LOT-u jest stabilna. Firma ma nową strategię

Wyświetlaj:
brzdęk, brzdęk w dup..e będzie bęk / 208.81.64.* / 2016-01-14 11:29
3 x w tygodniu??? Powinno być 3 x dziennie !!! He,he - tylko ciekawe czym??? Przecież LOT nie ma floty... Te dosłownie parę samolotów długodystansowych nie wróży dobrej przyszłości... 7 sztuk....

Jakbyście mieli przynajmniej 40 samolotów długodystansowych, i przynajmniej 60 średniodystansowych to LOT byłby widzialny na rynku. A tak jesteście podrzędną firmą lotniczą z bez wizji przyszłośći. W dodatku zakompleksioną....
wawa334 / 83.6.251.* / 2016-01-14 09:06
Mam pytanie do po.prezesa LOT sa..od kiedy lotnisko okęcie stało się hubem???
Janek579 / 119.40.110.* / 2016-01-13 22:52
Przecież Lot latał w latach 80 i 90 do Bangkoku i Singapuru przez Taszkent i co pózniej jak biznes robiłem z Tajlandią to musiałem latać po całej Europie żeby połączenie złapać . To była strata czasu . Do Bangkoku sa,oloty na ful załadowane dobry kierunek na zarobek dla linii lotniczej.
And44 / 110.77.249.* / 2016-01-14 02:29
Janek do BKK latam kilka razy w roku i faktycznie samoloty w niektórych okresach są pełne szczególnie w nasza zimę, natomiast w portach monsunów linie lotnicze robią duze promocje by zapełnić pokład. Jest ogromna konkurencja to nie te czasy jeszcze kilka lat temu kiedy pare lini lotniczych latało do Bangkoku. Jest przesyt nawet sas zrezygnował z lotów do Tajlandii bo nie wytrzymał konkurencji, choć skandynawow jest tu naprawdę dużo. Myśle ze Lot naprawdę będzie miał problem z zapełnieniem samolotów chyba ze większość będzie sprzedawał biurom podróży (skasuje czarter) ale to tylko okres listopad - kwiecień.
Derei / 220.189.206.* / 2016-01-14 02:12
Bo LOT koncentrował się na wożeniu baców i szkieletczyzny do ich drugiej ojczyzny, czyli USA i Kanady. Fakt, że świat obecnie kręci się wokół Azji i że warto zainwestować w połączenia ze wschodem został przez nich zauważony dopiero niedawno.

Najnowsze wpisy