Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szałamacha: 500 złotych na dziecko już w marcu

Szałamacha: 500 złotych na dziecko już w marcu

Wyświetlaj:
coraz weselej na tej plantacji / 87.205.34.* / 2015-10-30 08:21
Sama potrzeba ulg, czy dopłat, na dziecko pokazuje nędzę plantacji na jakiej żyjemy.:))
httt / 93.176.210.* / 2015-10-30 07:59
1 mln ludzi pracuje na czarni i są na garnuszku MOPS i PUP . Facet od 24 lat pracuje na czarno jego zarobek 4-8 tys do 1 tys z MOPS i ubezpieczenie z PUP dlaczego wpychamy w szarą strefę
Wojtek S. / 87.139.84.* / 2015-10-30 10:04
Będzie fajnie . Do kraju wrócą rożne męty socjalne plus nowe z Syrji itd. Niemcy pozbędą się problemu :)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
abct7 / 95.215.193.* / 2015-10-30 07:31
ludzie dlaczego tak się przy tych sześciolatkach upieracie i odwrocie od ich nauki.Dzieci sa teraz 100 x mądrzejsze od siedmiolatków 30 lat temu.Zawsze się znajdzie jakieś nieprzystosowane dziecko wtedy tak było i teraz.Widze swoje wnuki i pamietam swoje dzieci.A co najważniejsze pamietam siebie. Róznica w poziomie wiedzy kolosalna.To raczej nawiedzone mamuski i takie które otaczaja małpia miłościa swe pociechy wierca dziure.Popatrzcie na swoje dzieci jakie sa mądre.I nie gadajcie ze to polityczna sprawa.Dzieci wasze zasługuja na to by miec szanse.
marta769 / 80.252.12.* / 2015-10-30 10:08
Ja jestem mamą siedmiolatki która już dziś jest w drugiej klasie. Absolutnie nie ujmuje jej inteligencji bo świetnie radzi sobie w szkole... Mi chodzi o nauczycieli i ich przystosowanie do nauczania dzieci w tym wieku! W szkole do której chodzi moje dziecko są nauczyciele którzy uczyli mnie 20 lat temu! Zgadzam się że dzieci są mądrzejsze od siedmiolatków 30 lat temu, ale czy uważasz że pedagodzy również skoro w większości są ci sami?? Ludzie wychowawczyni mojej córki twierdzi że komputery, Internet to samo zło...czy ktoś z nas wyobraża sobie życie, pracę bez komputera?? Zamiast uczyć ich i oswajać z nowymi technologiami Pani ledwo potrafi odpalić komputer i karze dzieciom rysować w Paint.... więc tak u mnie jest już za późno ale gdybym miała wybór wolałabym żeby moje dziecko poszło do klasy pierwszej w wieku lat siedmiu a nie sześciu
Lil / 87.105.15.* / 2015-10-30 08:00
Tu nie chodzi o ich mądrość,a le o dojrzałość emocjonalną super babciu. Dzieci z wiekiem wyciszają się, a sześciolatki nie potrafią usiedzieć w ławce 45 minut. Nawet siedmiolatki mają z tym problem, ale z pewnością jest im łatwiej. Nikt nie ujmuje dzieciom inteligencji, a z drugiej strony po co zabierać im dzieciństwo. Żeby mogły później o rok dłużej pracować/??? Ty pewnie siedziałaś w domu i nie musiałaś pracować, więc dla ciebie bez różnicy, a ja już na studiach podjęłam pracę. Teraz mając 32 lata mam już 11 lat udokumentowanej pracy + 2 lata bez umowy. Czy to normalne? I jeszcze tylko muszę popracować 35 do emeryturki - fajnie?? Zastanów się kobieto o czym piszesz
Wojtek579 / 87.139.84.* / 2015-10-30 09:59
jesli chcesz mieć emeryturkę jak ta babcia 900 zł to nie musisz pracować tak cieżko . Moja córka dała radę w szkole wysiedzieć . Jak ona dała to inne tez :)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
11 12 13 14 15 16
na koniec starsze

Najnowsze wpisy