Szantaż Samoobrony

Money.pl / 2006-09-08 15:50
Komentarze do wiadomości: Szantaż Samoobrony.
Wyświetlaj:
Dziwak / 85.25.141.* / 2006-09-08 20:19
COOL
N.I.T. / 83.22.215.* / 2006-09-08 16:48
Tu nie chodzi o żaden boks ,który Lepper faktycznie trenowł lecz o zwykły handel. Jasiński jest przyjacielem J. Kaczyńskiego o czym obaj zresztą mówili. Samoobronie chodzi zaś o głowę Mojzesowicza. Dopóki Mojzesowicz piastował swoją funkcję ,Jasiński nie bardzo podobał się Samoobronie. Ponieważ obecnie Mojzesowicz podał się do dymisji Jasiński ,w ocenie Samoobrony, okaże się kompetentnym ministrem. Wszystko to dzieje się oczywiście w granicach odnowionej moralnie i uczciwej IV RP.
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-09-08 17:41
Ale zadaj sobie pytanie - po co ten handel.
Samoobrona oczyściła sobie właśnie przedpole na terenach wiejskich i tam będzie niepodzielnie królować. PiS uratował jedynie skompromitowanego aparatczyka PZPRowskiego - ale przyjaciela Kaczyńskiego.
To wielkie zwycięstwo Samoobrony, a klęska PiSu.
N.I.T. / 83.22.215.* / 2006-09-08 18:04
Mnie nie interesuja pytania na które każdy zna odpowiedź. Nie intersesują mnie również zwycięstwa czy klęski pożal się Boże partyj w jakichś terenach. Chciałem jedynie wskazać na kilka ciekawych wniosków z dnia dzisiejszego. A wnioski są mniej więcej takie: o tym czy dany polityk ma zachować stanowisko czy też nie ,decyduje stopień jego zażyłości z premierem ; o tym czy minister jest kompetentny ( w ocenie jednej z rządzących partyj) decydują nie jego osiągnięcia lecz obsada stanowiska przewodniczącego jednej z komisji sejmowych .
Pewnie na tym wszystkim jakaś partia coś przegrała inna zaś wygrała lecz w mojej opinii po raz kolejny przegrała Polska oraz demokracja. Pzdr,
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-08 18:10
"A wnioski są mniej więcej takie: o tym czy dany polityk ma zachować stanowisko czy też nie ,decyduje stopień jego zażyłości z premierem".
Ale ten wniosek wcale nie jest odkrywczy. Natomiast to, że Samoobrona będzie "czarnym koniem" nadchodzących wyborów - jest dość ciekawe.
N.I.T. / 83.22.215.* / 2006-09-08 18:42
To też nie chodziło o odkrywanie czegokolwiek. Nie sądzę też aby Samoobrona była "czarnym koniem" w najbliższych wyborach. Myślę jednak ,że działania PiS prowadzą ,od dłuższego czasu zresztą ,do prezydentury A. Leppera.Pzdr
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-09-08 15:50
Lepper chyba trenował boks...

Zapędził Kaczora do narożnika i od jakiegoś czasu bezlitośnie punktuje. Aż miło patrzeć, jak pusty kaczy łeb odskakuje ;-)))
laskow. / 83.23.169.* / 2006-09-08 16:57
a czsem kopnie w kaczy kuper cel większy.Ale co by nie mówić to dobrali się w korcu maku jeden zbój i dwa łajdaki.
czater / 2006-09-08 16:30 / Tysiącznik na forum
PRzyznajde racje, Kaczka nie wie nawet co sie dzieje ale musi ustepowac Leppeowi :)
Kero / 2006-09-08 16:25 / -
Przekładając politykę na boks pamiętać należy, że w boksie wynik nie jest pewny do ostatniej sekundy.
Wydaje mi się, że Kaczyński jest ambitniejszy od Gołoty i choćby na kolanach ale będzie bił.
To, że to będzie tylko chichot to inna sprawa.

Swoją drogą nie byłbym zaskoczony gdyby w nastepnej kadencji Lepper powiedział:
Jestem prezydentem wszystkich Polaków a zwłaszcza rolników oraz posiadaczy gruntów rolnych.

Najnowsze wpisy