Forum Forum inwestycyjneForex

Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

anka z bankiera / 2009-04-25 12:34
Mąz chyba nudził się w pracy i sprawdził kurs dolara.Poczytał sobie jeszcze analityków,którzy trabią o umocnieniu zł.Atmosfera w moim domu nie jest najlepsza;)Poradzcie co zrobić,bo jak strace jeszcze więcej to czarno sie widzę:)Mam czas do jesieni.
Wyświetlaj:
wiemwszystko / 2023-08-07 14:37
b rynek forex.
co roku jest to samo
nowe grupy, nowe spółki, nowe notowania, nowe platformy inwestycyjne, nowi brokerzy, nowi maklerzy, nowe szwindle i nowe oszustwa, czy coś się zmieniło od 2009 r, później przez lata np w 2013, albo 2018? do teraz do 2023?
ja wiem jakie zaszły zmiany, a wy?
greenstar / 2009-04-26 22:52 / Pogromca jeleni
gratuluje - mimo iz bardziej zazdroszcze wiedzy analitycznej niz zgarnietej puli ;).............................fx freak...............mnie ta wiedza wręcz onieśmiela................................
fx_freak / 74.210.12.* / 2009-04-27 04:32
green - nie powiem ze frywolna , ale tez nie wydajesz sie byc dziewczynka ktora latwo oniesmielic - stad wnosze za naprawde musza byc ku temu powody! :D

P.S wracajac do tematu - Sierota dopiero zasiadlem za sterami i widze ze ponad 4h "obsuniecia" sie waluty mnie opuscilo, zaczekam na pagorek by wsiasc do pociagu, EUR rowniez wyglada zachecajaco - spodziewales sie tego zaraz po otwarciu? bo ja niestety nie.... :)
sierota marycha / 2009-04-27 04:50 / Tysiącznik na forum
czesc, nie nie spodziewalem sie i przygladalem sie funciakowi, ale Bax dopytywal o EUR i z ciekawsoci zerknalem a tam okazalo sie ze jest mala jazda i tak sobie zjechalem wstepnie do 1.3170 ale mam nadzieje jeszcze na przebicie 1.3160 i jazde do 1.3110/20 - poczekajmy co z tym fantem zrobi Londyn
sierota marycha / 2009-04-27 04:54 / Tysiącznik na forum
do_________________fx_freak

na AUD/USD wyprzedaja AUD - chlopaki korzystaja z okazji, ze dzisiaj w Australi swieto i banki sa zamkniete :) niezle jaja, bo trend jest w druga strone:)
fx_freak / 74.210.12.* / 2009-04-27 06:27
do____________Sierota

rzeczywiscie jaja (AUD) - swiadomy "walek" albo akademicka "C" ;). funciak stacza sie troche leniwie, poczekam do ewentualnego 1.45 i jesli odbije to ciag dalszy jutro... jestem naturysta i nie zaciagam recznego (czyt. stop loss) nawet jak wychodze z domu - pewnie kiedys za to oberwe... ;)
fx_freak / 74.210.12.* / 2009-04-27 07:06
...GBP - ja zmienilem kierunek bo przy pierwszej podlodze sie zakotlowalo
greenstar / 2009-04-26 01:05 / Pogromca jeleni
na dobranoc cytat................'Jesteście jak owce wśród wilków, musicie być roztropni ja węże i niewinni jak gołębice"
anka z bankiera / 2009-04-26 01:09 / Bywalec forum
o wreszcie cos o mnie napisałaś green:D
Dobranoc
sierota marycha / 2009-04-26 01:42 / Tysiącznik na forum
do_________________ANKA

w tym calym cyrku z walutami najwazniejsza jest jedna zasada, nie tracic zimniej krwi i nie biegac za stadem i ze stadem......:) czas USD przed nami ale nic nie trwa wiecznie, przyjdzie czas i na przesiadke z USD
fx_freak / 74.210.12.* / 2009-04-26 03:34
...tez jestem zdania ze tylko krowy zyja w stadzie - lwy chadzaja samotnie! aczkolwiek wystepuje tu jeszcze watek edukacyjny - trzeba troche czasu by poczuc sie wystarczajaco silnym by chadzac na spacery z kilkoma lotami pod pacha ;). Dla mnie ten tydzien byl "zmarnowany" - przysypalo mnie kontraktami w branzy i nie bylo czasu na forex a tydzien bez FE to tydzien stracony ;). Pozdrawiam Pipsowiczow :D

P.S. Ala - widze ze Twoj zegar biologiczny funkcjomnuje nienagannie - wszakze wiosna! ;)
sierota marycha / 2009-04-26 03:40 / Tysiącznik na forum

przysypalo mnie kontraktami w branzy i nie bylo czasu na forex a tydzien
bez FE to tydzien stracony ;).


a to zaluj, bo niezle napchalismy sie na laniu GBP:) ale nic straconego, funciak nakreca sie przed spadkiem w okolice piekla:) to nie zart, juz zacieram rece, pozdrawiam
fx_freak / 74.210.12.* / 2009-04-26 09:39
gratuluje - mimo iz bardziej zazdroszcze wiedzy analitycznej niz zgarnietej puli ;) patrze wlasnie na funciaka i np. w/g ichi i fibo moze on jeszcze warknac do 1,4850 (B) przed upadkiem... na jak gleboko oceniasz to "pieklo" - lokalne fibo czyli "srednie lanie" czy kierunek styczniowego perygeum? - podkreslam ze nie znam fundamentow dla tej pary... pozdrawiam
sierota marycha / 2009-04-26 12:53 / Tysiącznik na forum

na jak gleboko oceniasz to "pieklo"

faktycznie funciak planuje jeszcze troche powierzgac i tak jak piszesz bedzie usilowal podskoczyc, nie mozna wykluczyc podskoku w okolice 1.5, ale nie przesadza to o poziomie piekla, ktore jest juz przesadzone i ktore wstepnie oceniam na okolice 1.34/35, pozdrawiam
anka z bankiera / 2009-04-26 01:04 / Bywalec forum
po tych generalnych porządkach robionych na okrągło,nie green;)
bidnymaniek / 2009-04-26 01:00 / Tysiącznik na forum
daje rade :) oswojony zwierz :) i do teg bardzooooooooo niezdecydowany co mi pasuje....wiadomo kto podejmuje decyzje hahahaha.......
greenstar / 2009-04-26 00:54 / Pogromca jeleni
lew - to też ostra osobka.....trochę zaborcza, ale o rodzine potrafi walczyc jak jej patron.....................pozdrawiam
bidnymaniek / 2009-04-26 00:51 / Tysiącznik na forum
macie szczescie...:) moja LEW!
greenstar / 2009-04-26 00:48 / Pogromca jeleni
to już rozumiem......................moja polowa to też panna......................hahahahahaha
anka z bankiera / 2009-04-26 00:42 / Bywalec forum
Mąż zrozumiał albo udaje,że zrozumiał.Jest jakby spokojniejszy:D Na moje nieszczęście za moimi argumentami nie stoi na razie zysk tylko strata,a on jest strasznie pragmatyczny(zodiakalna panna):).
Do kibica i Ali:Niestety ja od urodzenia jestem humanistka i jak tylko pomyślę o tych wszystkich AT,Elliotach itd,to kręci mi się w głowie,a żeby się na tym znać...Czarna magia:)Na szczęście są tu mądrzejsi ode mnie i im zaufałam.Jak na tym wyjde czas pokaże.
Pozdrawiam wszystkich
greenstar / 2009-04-25 15:47 / Pogromca jeleni
takie są kobiety...................a teraz o Was panowie.......................jesteście prózni i łaśi na pochlebstwa. Na miejscu ani dalej bym traktowala męza jak pana i wladcę. Niech myśli , ze jest mądry, przynajmniej dla nas. Nie krytykowałabym - glośno- jego pomysłów,. O własnych pomysłach mówilabym jakby były jego np 'kochanie, miales rację, że........................ lub jak dobrze, że Ciebie posluchałam i.....................niestety na moją polowę to już nie działa - wręcz odwrotnie jak jestem zbyt mila - staje się podejżliwy......i słusznie........................hahahaha
ala z bankiera / 83.26.234.* / 2009-04-25 17:08
do green-star - jednak to sierota marycha mial racje odnosnie Dona.......Don to ..d....k.
moj błąd a myslalam,że znam sie na ludziach
( w wolnej chwili zerknij na forum forex) pozdrawiam milej pracy
ps.drogie panie odmawianie seksu to karanie siebie :)

reklama kabaretu Mumio jest swietna
bax / 2009-04-25 17:15
ala dona jaki jest to wyczul ker a ty jak pomyslisz to bedziesz wiedziala kto to ha ha ha ha
pl24 / 85.132.252.* / 2023-08-04 19:01
15
odświeżenie tematu, część pierwsza.
czy ktoś z dawno zainteresowanych już coś dodawał w nowym roku?
Jeśli nie, a ktoś z wcześniej komentujących pisał, to może ktoś coś doda nowego?
wiemwszystko / 188.214.152.* / 2023-08-04 09:46
h i znów, wiele lat minęło, 14 lat , co teraz się dzieje, widzicie jakieś dobre pozytywne zmiany?
ala z bankiera / 83.26.234.* / 2009-04-25 17:36
ja wiem kto to jest ker ;) byl rewelacyjny...........chyba M braklo śliny bo zamilkl ;) pozdrawiam milej pracy :)

bax ......ja seksu nie odmawiam ;) mam swiadomosc,ze przyjdą ciężkie czasy..........;)

to forum jest ok..........jak tu cicho......pieniadze lubia ciszę..........
pozdrawiam wszystkich .............w szczególnosci sierotę marychę :).
bax / 2009-04-25 17:16
seksu nie odmawiaj ale walczo niego bo przyjda czasy ciezkie i bedziesz musiala oszczedzac
bax / 2009-04-25 16:32
NIE MA TO JAK DOBRA STARA SZKOLA HA HA HA HAAAAAAAAAA
anka z bankiera / 2009-04-25 16:29 / Bywalec forum
wiesz green,ja też za wczesnie zaczęłam stosować strategię o której piszesz i teraz muszę sie ratowac tradycyjnymi metodami;)))
Sierotka jeszcze raz dzięki.Mam nadzieję,że te dolary nie staną mi ością w gardle;)
greenstar / 2009-04-25 15:38 / Pogromca jeleni
no dobrze napisze...............................................albo nie napiszę........to a propos najnowszej reklamu kabaretu 'MUMIO'
bidnymaniek / 2009-04-25 15:34 / Tysiącznik na forum
to zdradz na green co tto jest ?:)..........
greenstar / 2009-04-25 15:32 / Pogromca jeleni
nie zgadleś................jak najbardziej dobre jedzonko podać......................
greenstar / 2009-04-25 14:51 / Pogromca jeleni
pozwolę sobie w tym przypadku z Wami nie zgodzić, takie wykorzystywanie seksu do zalatwiania spraw to nie jest godne szanujących się....nawet przeciwników.......................jest lepsza metoda...............ale chyba o niej nie napisze..................bo mnie tu panowie zjedzą zywcem.........hahahaha
bax / 2009-04-25 15:30
no niezle nawet dobrego jedzonka nie podac to juz przesada i tak wiemy o co chodzi
anka z bankiera / 2009-04-25 13:41 / Bywalec forum
Zgadza się,dlatefgo nie ma tragedii,ale czuję się delikatnie mówiąc głupio:(
14 dni???Oszalałeś,mówiłam Ci,że jestem przed 30-stką:D
bax / 2009-04-25 14:22
no fakt zgoda to ok gora raz dziennie i rozczarowanie twymi inwestycjami minie :)
buzka wirtualna
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy