Forum Forum inwestycyjneForex

Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

anka z bankiera / 2009-04-25 12:34
Mąz chyba nudził się w pracy i sprawdził kurs dolara.Poczytał sobie jeszcze analityków,którzy trabią o umocnieniu zł.Atmosfera w moim domu nie jest najlepsza;)Poradzcie co zrobić,bo jak strace jeszcze więcej to czarno sie widzę:)Mam czas do jesieni.
Wyświetlaj:
anka z bankiera / 2009-04-25 13:39 / Bywalec forum
Green-w porę sie pojawiłas,bo mój oświecony pan namawia mnie na GPW.
Sierotka dzięki za wyjasnienie i przepraszam,,ale jestem laikiem i nie mam pojęcia o At i reszcie...Nurtuje mnie to samo pytanie co Jolę.Co się stanie jesli EBC zacznie drukowac?Rozumiem,ze euro osłabi się do dolara,ale jak bedzie wygladał kurs euro do złotówki?
Mąż jest rozczarowany,do tej pory moje inwestycje zawsze były udane:(
sierota marycha / 2009-04-25 15:42 / Tysiącznik na forum

Co się stanie jesli EBC zacznie
drukowac?

Anka......pisalem juz, ze EUR poleci, poleci jeszcze mocniej gdy Amerykanie w miare wychodzenia z kryzysu zaczna podnosic stopy procentowe i to jest oczywiste, PLN jest sztucznie podtrzymywany i pisalismy o tym wielokrotnie, a jaki bedzie skutek mozna domyslac sie

p.s. w temacie GWP musicie decydowac sami, nie wiem jednak czym Twoj maz uzasadnia swoja decyzje ale nie wnikam, nie wtracam sie do prywatnych decyzji a jedynie wymieniam na forum naszej paczki swoje spostrzezenia w temacie, to tyle, pozdrawiam
anka z bankiera / 2009-04-25 12:36 / Bywalec forum
Mogłabyś mi przetłumaczyć z polskiego na nasze,co pisze sierotka?Ja niestety nie wiem,co dla mnie oznacza fala C itp.,please:)
kibic_43 / 2009-04-25 20:06 / Bywalec forum
Aniu ja tez jestem laik ale zobacz tu. ( ładnie wyrysowane )
http://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_fal_Elliotta
ala z bankiera / 83.26.234.* / 2009-04-25 20:51
Podstawowe świece -ta wiedza tajemna tez wam sie przyda ;) do anki i kbica ;)
prezesi usmiechnijcie się ;)

Biała świeca - długi dzień


Czarna świeca - długi dzień


Biała świeca - krótki dzień


Czarna świeca - krótki dzień

Długi górny cień


Długi dolny cień


Białe marubozu


Czarne marubozu

Biała szpulka


Czarna szpulka


Młot


Odwrócony młot

Doji


Długonogie doji


Ważka doji


Nagrobek doji
pixel2023 / 146.70.170.* / 2023-08-03 15:21
2009 to było coś, nie wiecie jak jest teraz źle
skomentowałbym ale naprawdę nie wiem o co chodzi, odświeżenie !!
a wiecie w ogóle jak to źle teraz wygląda po 14 latach u nas w kraju ... jakbyśmy się cofnęli do lat 80

ahh, no i ten covid - niespodziewaliście się ??
kibic_43 / 2009-04-25 21:13 / Bywalec forum
Witam . Dziekuje Alu ale i tak to nie jest takie wszysko proste :) . potrzeba bardzo długiego czasu zeby to zgłebic i jeszcze miec do tego dryg ja Wrózbici Walutowi .Pozdrawiam

p.s tak na szybko znalazłem
http://www.bankier.pl/wiadomosci/print_multi.html?article_id=1797162
bax / 2009-04-25 20:59
ha ha ha ha i jak tu ciebie nie lubic :)
bax / 2009-04-25 21:06
a propo M to wg mnie typowy nieudacznik prawdopodobnie facet? na ktorego ciagle zona warczy do tego stopnia ze sam boi sie wypowiedziec wlasne zdanie probowalem dzis go podpuscic by cos powiedzial ale przestraszyl sie ze beda z niego drwic choc nikt by nie drwił bo niby z czego
greenstar / 2009-04-25 12:53 / Pogromca jeleni
aniu, przeczytaj mój post w wątku sierotki....................a dla męża wymyśl jakieś prace remontowe aby zajął myśli czymś pożytecznym...........................
sierota marycha / 2009-04-25 13:27 / Tysiącznik na forum
Anka, fala C to ostania fala spadkowa w trendzie spadkowym, poziom ktory podalem jest poziomem hipotetycznym ale prawdopodobnym - zbyt wiele czynnikow, wlaczajac interwencje, ma wplyw na kurs walut ale nie zmienia to faktu ze EUR jest w kilkuletnim trendzie spadkowym i te wszelkie wzrosty i podskoki EUR na parze EUR/USD to nic innego jak korekty w trendzie spadkowym - kiedys jakis cep szydzil ze mnie na portalu 'powaznych inwestorow' bankier wlasnie za takie informacje,
ja zdaje sobie sprawe ze amatrostwo oczekuje jazdy w lini prostej z poziomu 1.6 do 1.1 i odwrotnie ale tak nie bywa, to Elliot, AT i jeszcze kilka innych spraw no ale amatorstwo jazgotac bedzie zawsze bo nie odroznia nawet korekty od trendu nie mowiac juz o nieumiejetnosci wyznaczenia linii trendu ale to szczegoly.....buahahahaha, to tyle pozdrawiam
bax / 2009-04-25 13:35
mowiac krotko do ani i o relacjacvh twych ty zaryzykowalas i ty decydujesz o tym w koncu to tez twoja kasa , nie da sie zrobic tego kursu na zamowienie 3.6 niestety 14 dni bez seksu i tyle potem bedzie ok
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy