Forum Polityka, aktualnościKraj

Szczypińska: Hańba! To tchórze powiesili tę tablicę

Szczypińska: Hańba! To tchórze powiesili tę tablicę

Wyświetlaj:
Sarin Al-Iperyt / 178.36.123.* / 2010-08-13 13:20
Cały świat by się z nas śmiał, gdyby tylko miał ochotę zwrócić uwagę na tak nieistotną kwestię. Dopóki polscy fundamentaliści nie dokonują ataków bombowych, nie wpuszczają gazów do stacji metra w krajach cywilizowanych, nikt nie w ich stronę nie spojrzy. Po prostu stoją sobie (by nie rzec - trwają lub tkwią, sam już nie wiem), wymachują lagami, intymną rzecz, jaką jest modlitwa, bezwstydnie wystawiając na publiczny ogląd i zgorszenie.

Nie da się takich ortodoksów traktować poważnie, a jedynie w kategoriach groteski.
Luk Skajwoker / 77.253.54.* / 2010-08-13 21:27
Przeciwnicy hucpy mieli zrobić cyrk, ale nie byli konsekwentni. Brakowało mi stosownych przebrań - lorda Vadera, myszki Miki, indian wraz z totemem i śpiewami, Ulricha von Jungingena z przyboczną obstawą. Nie zaszkodziłoby imprezie, gdyby pojawiła się też grupa przebrana na Żydów, dziennikarzy i cyklistów.
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-13 14:36
I ciesz się że ludzie reagują modlitwą a nie podkładaniem bomb.

Czy takich można nazwać fundamentalistami, ortodoksami. Znasz pojecie tych słów?
woj_ciech80 / 2010-08-13 13:41
Tylko, że to właśnie nie docenianie ich, takie właśnie upalikotowienie przestrzeni publicznej do tego doprowadziło.
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-13 14:57
Masz rację. Trafna diagnoza.
Kosiarz Wolaków / 83.18.145.* / 2010-08-13 12:59
Nie rozumiem dlaczego wdajecie się w polemikę z tym pisowcem o nicku "sisley" - przecież to nieuleczalny idiota jest więc wszelka dyskusja z tym czymś skazana jest na niepowodzenie. Krzyż, pomnik, tablica, kopiec, sanktuarium zimnego Lecha - cokolwiek byleby pod pałacem prezydenckim aby mogli organizować dalej swoje sabaty pod nosem "nie ich" prezydenta. Szkoda czasu na te śmiecie - przyjdzie zima i sami odejdą.....
sisley / 83.31.41.* / 2010-08-13 17:14
Proponuję abyś przeczytał książkę ''Psychologia tłumu" Gustawa LeBona.Zachowanie twoje i większości osób na tym forum to typowe dla tłumu.Zwracasz się do wszystkich poza mną. Brak ci odwagi. Na polemikę ze mną nie masz najmniejszych szans.
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-13 13:28
Czy ty rozumiesz słowo DYSKUSJA?

Obrzucanie fekaliami w sposób bezkarny to jest tchórzostwo. Nie jestem PiS czy PiS-uarem, jak to nazywacie. Mam trochę czasu i go marnuje odpowiadając na wasze chore wpisy.
Fakeeye / 2010-08-13 14:50
Pozwoliłem sobie na przeglądnięcie forum na Money.pl. Z tego co widzę to Ciebie, drogi przyjacielu Sisley, traktują w każdym temacie podobnie jak tutaj, czyli jak ostatniego śmiecia. Forma wypowiedzi, argumentacja oraz głębsza analiza adresu IP wskazują na dość niewielką mieścinkę. Zastanawiam się zatem co jest powodem Twojego występowania przeciw wszystkiemu o czym tutaj ludzie piszą. Czyżbyś był małym zakompleksionym człowieczkiem, którego nawet pies nie chce dmuchnąć na nogę? Lubisz jak się ludzie na Tobie wyżywają? A może po godzinach pracy spotykasz się z paniami lekkich obyczajów, które oferują usługi dominacji? Może kręci Cię obrażanie, poniżanie i upodlenie? Może w ten sposób odreagowujesz swoje kompleksy w obcowaniu z ludźmi? Takie skojarzenia są jednoznaczne dla kogoś kto skończył psychologię jako jeden z fakultetów. Naprawdę dla Twojego własnego zdrowia psychicznego powinieneś spotkać się z lekarzem, bo życie naprawdę potrafi być przyjemniejsze. Zrozum, że po terapii możesz poznać jakąś kobietę, może nawet uda się Wam stworzyć zdrowy i normalny związek. Zaryzykuję nawet stwierdzenie że możesz mieć potomka. Szczerze Ci tego życzę. Ważne jest jednak to abyś pracował nad sobą i nie dawał się ponieść niezdrowej sadomasochistycznej chęci upodlenia.
Uwierz mi, zycie może być miłe i przyjemne. Nawet tak jak moje, gdzie spokojnie wyjeżdżam trzy razy do roku na min dwutygodniowe wakacja, jest dom i drugi nad morzem oraz gromadka dzieci i kochająca żona.
To wszystko jest w zasięgu Twoich rąk, jedynie popracuj nad sobą :), a dobrzy ludzie na pewno Ci pomogą
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-13 15:15
Ty na tym forum jesteś stałym bywalcem. Ja pozwoliłem sobie jeden dzień i wystarczy. Twoje podejrzenia odnośnie mojej osoby nie są trafne. Podejrzenie, iż mam wykształcenie z zakresu psychologii nie przynosi ujmy, wręcz przeciwnie. Nie jestem psychologiem.
Reszta to raczej chamstwo z twojej strony, co nie jest zaskoczeniem. Mam wątpliwą przyjemność odpowiadać na twoje plwociny- tak z ciekawości. Ni doceniasz tego to skwituję w ten sposób, cytatem '' nie będę więcej dyskutował, nie dam ci pstryczka ani klapsa-bo to mezalians byłby dla psa". Miłego weekendu.
Fakeeye / 2010-08-13 15:22
W przypadku drugiego fakultetu z psychologii miałem na myśli siebie, nie Ciebie. Wybacz jeśli nie wyraziłem się dośc jasno.

Swoją drogą ciekawe z czego ten cytat? Odnosze wrażenie że sam wymyśliłeś, bo jest on dość mierniutki :) Nawet gra słów nie wyszła. O ile ciekawszy jest: "Nie dyskutuj z debilem, bo Cię ściągnie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem". Nawet doskonale wpasowuje się w Twój wizerunek trolla na forum :)

Cieszę sie bardzo, że udało mi się uprzyjemnić Twój dzień, przyjacielu. Życzę miłego weekendu
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-13 15:48
"Takie skojarzenia są jednoznaczne dla kogoś kto skończył
psychologię jako jeden z fakultetów"

Te skojarzenia to stos pomyj jakie wylałeś... na siebie. Wiesz co to jest logika czy analiza gramatyczna. Tobie i sto fakultetów nie pomoże. A cytat jest z Juliana Tuwima.

dziękuję za życzenia. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.
Fakeeye / 2010-08-13 15:51
Julian Tuwim, no tak, można się było spodziewać ... :)
bzz / 192.193.245.* / 2010-08-13 14:10
mmmm piątek, weekend się zbliża.
Czas na zimnego Lecha

będzie się działo
Fakeeye / 2010-08-13 15:28
A co? Zamierzacie wyjechać do Krakowa i Leszka wykopać? :):):):)
sisley / 83.31.41.* / 2010-08-13 17:16
I z kim ja rozmawiałem? To jest psychopatia.
TCHÓRZ / 77.253.176.* / 2010-08-13 11:55
"bohaterstwo" szczypińskiej najprawdopodobniej związane jest z nadmiarem słońca na sejmowych wakacjach, opłaconych przez podatników lub trudnym okresem przekwitania.
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-13 13:07
Tylko tchórz w ten sposób wypowiada się o kobiecie. TCHÓRZ-trafne imię!-gratuluję wyboru!
Fakeeye / 2010-08-13 12:01
Jak to mówią hodowcy psów, niezapłodniona suka na starość głupieje :)
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-13 13:40
Ty już zgłupiałeś bezpłodny PO-paprańcu.
qika / 109.243.149.* / 2010-08-16 01:06
Czyżbyś,"siusiul", jednak był PiS-...elcem ?
Fakeeye / 2010-08-13 11:50
"Przecież tutaj zginęła elita polskiego narodu. To była największa tragedia narodowa po drugiej wojnie światowej, a kancelaria prezydenta zachowuje się tak jakby się nic nie stało. I chcąc wyrugować znak pamięci o tym zapomina, że popełnia ogromny błąd i nie docenia narodu." - Powyższy cytat jest dalece dyskusyjny. Po pierwsze elita - czyżby? Pewnie Gosiu, Zimny Leszek lub Putra chcieliby. Do tego jednak trzeba być wybitną osobistością, więc pozwólmy historii ich ocenić. Kancelaria Prezydenta, w mojej opinii, robi to co do niej należy, dzieląc obowiązki pomiędzy zadania bieżące i pamięć o poległych. Rozumiem ,że PIS oczekuje wycieczki na kolanach Prezydenta Komorowskiego do Częstochowy i publicznej prośby o wybaczenie wszystkich win za cztery pokolenia wstecz, ale bądźmy poważni :)

Kancelaria Prezydenta, w mojej opinii, szanuje reakcję i opinię narodu, nie angażując się w spór "podkrzyżowy", aczkolwiek czas już najwyższy aby tę bandę brudasów spod symbolu chrystusowego przegonić. Wyglądają mi raczej na bandę czczącą "złotego cielca", a nie symbol wiary i pamięci.
poprzecie / 81.190.155.* / 2010-08-13 11:44
A kto stosuje ubeckie metody ? Niech każdy sam sobie na to odpowie.
Gall anonim / 193.201.167.* / 2010-08-13 11:57
odpowiadam....Ty jesteś ciemak i ubek :-)
t82 / 195.138.211.* / 2010-08-13 11:19
Pomniki powinno się stawiać po przemyśleniu, a nie na podstawie emocji.
Nawet te 4 miesiące, które minęły od tragedii, to wg mojej oceny dużo za krótki czas, aby można było OBIEKTYWNIE spojrzeć na postać Lecha Kaczyńskiego i ewentualnie stawiać mu pomnik.

Generalnie jestem przeciwny stawianiu jakichkolwiek pomników Kaczyńskiemu. W mojej ocenie był najgorszym prezydentem jakiego do tej pory mieliśmy.

A odnośnie podtrzymywania "atmosfery" kłótni, to proszę zauważyć, że nie ludzie związani z PO, tylko z PISem wypowiadają się na ten temat podjudzając ludzi.
oborowy / 79.185.74.* / 2010-08-13 11:52
t82, A na sPOżadzenie sekcji zwlok też za krótko 4 miesiące,
t82 / 195.138.211.* / 2010-08-13 14:48
A co chcesz zobaczyc na sekcji zwlok? moze alkochol we krwi??
nie mam pojecia po co się tak wszyscy gorączkują tą sekcją zwłok - po takiej katastrofie to chyba wiadomo jaki byl powód śmierci.
A może ktoś naiwnie wierzy, że to wcale nie był Lech Kaczyński i nadal zyje.............
tylda / 85.222.86.* / 2010-08-13 11:03
Jedno mnie zastanawia. Dlaczegóż to trzeba konsultować z "obrońcami" krzyża treść tablicy? Czy to ich rodziny zginęły? Dlaczego p.Kowalski ma decydować co ma być napisane w intencji uczczenia śmierci mojego brata/męża/siostry?
Fakt, PO rozegrała tablicę po pisowsku:chamsko,bezczelnie.Ale prawdą jest,że gdyby miala być pompa,to byłoby tak jak poprzednio:zadyma,zamieszanie,kolejne przepychanki...
Szkoda tylko tych wszystkich ludzi:i tych "za" krzyżem, i tych "przeciw" krzyżowi... a za tym wszystkim stoi (częściowo osobiście, częściowo duchowo) jeden człowiek, który dwa miesiące temu żarliwie nawoływal do zakończenia wojny polsko-polskiej, ktorą sam rozpętał parę lat temu :-( Tak, tak, Kaczyńscy wykonali nieprawadopodobną rzecz (jaka nie udała się NIGDY żadnemu okupantowi): skutecznie podzielili Polaków (przypomnę, to Kaczyńscy zaczęli dzielić ludzi na "prawdziwych Polaków" i tych innych, genetycznych patriotów (to akurat koalicjant z LPR), tych "co stoją tam gdzie ZOMO", itd...
lenammc / 93.159.16.* / 2010-08-13 14:21
Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Nigdy między nami Polakami nie było takich animozji, wręcz nienawiści. Jak czytam niektóre wpisy wyznawców Kaczyńskiego chce mi się płakać. Gdyby nie ta nieszczęsna katastrofa - byliby obaj już
na śmietniku historii. Teraz Jarosław po trupie brata z tego śmietnika się wygrzebał i sączy ten trupi jad w tych nieszczęsnych starych ludzi. A kościuł bardzo się do tego przykłada. Niedługo kościoły wyglądać będą tak niedawna manifestacja. W kościele kilka starych kobiet, poza kościołem tysiące, szczególnie młodych
tu_bylec / 83.27.99.* / 2010-08-13 17:03
byliby obaj już na śmietniku historii
Skad ty to wiesz?
Czy tam jestes?
Fakeeye / 2010-08-13 10:49
Jestem zdecydowanym przeciwnikiem stawiania pomników byłemu prezydentowi RP, p Lechowi Kaczyńskiemu.
Posłanka Szczypińska powinna zająć się szukaniem oryginalnych torebek Channel, a nie polityką, do której się nadaje jak wół do wiosła. Natomiast PIS wraz ze swoim szefem to banda małych, kurduplowatych i zakompleksionych zadymiarzy, którzy po przegranej swojego kandydata, po cichu ustalili: "Przegraliśmy? No to teraz zrobimy im r************" - i skutecznie dążą do destabilizacji Państwa, aby ugrać na tym swoje. Piłsudski nazwały to zdradą stanu, działaniem na szkodę Państwa i postawił pod ścianą.

Z tego też miejsca serdecznie proszę, wręcz błagam - Pani poseł - proszę gdzieś wyjechać, na długie wakacje, bardzo długie. To naprawdę wyjdzie krajowi i Pani na zdrowie.
Małego o to nie proszę, to fanatyk i do niego nie dociera logiczna argumentacja
psycholenafali / 83.30.139.* / 2010-08-13 10:46
SZcypa lecz sie ! Nie zaśmiecaj sejmu
Taak / 83.4.103.* / 2010-08-13 10:35
Pomniki dla zwierząt? Tak, Pani Poseł. Pomnik świni, kaczki, krowy, kury, owcy, konia, gęsi, indyka i wszystkich innych istot rodzących się w niewoli, cierpiących od urodzenia i pomordowanych w rzeźniach, a jest ich w Polsce ponad 400 milionów rocznie. To jest prawdziwa tragedia!
leo7 / 2010-08-13 10:33 / Bywalec forum
pisiorom nie chodzi o Zadne upamietnienie, szczegolnie ze czesc ofiar byla z innego obozu politycznego. Chodzi o permanentna polityczna rozrobe i o to ze kaczynski oszalal do reszty po smierci brata, prezyenta - miernoty. Bedzie pomnik to beda chcieli mauzoleum,. bedz\e mauzoleum to beda chcieli kopca,i itd. A w ogole dlaczego ten pomnik MUSI byc pod palacem? Wydawalo mi sie, ze samolot spadl gdzie indziej.,.,. A co z tym drugorzednym polskim bohaterem, Poniatowskim,ktory zapewne przypadkowo zginal pod Lipskiem? Musi ustapic pola "prezydentowi tysiaclecia"? Pisiorska zenada i jeden maly szaleniec, ktory dyszy nienawiscia...
ah3gg / 83.8.92.* / 2010-08-13 10:23
Nie chcę pielęgniarki z takim profilem!
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-13 13:05
Pani Szczypińska jest twoją pielęgniarką. A w jakim szpitalu. Dla psychicznie chorych? I pozwalają ci korzystać z komputera?? Dobry szpital jak na polskie warunki!
anj / 83.20.83.* / 2010-08-13 10:01
LK to byl najgorszy prezydent - dosyc juz upamietnien
Gall anonim / 193.201.167.* / 2010-08-13 12:44
Głowa do góry może jeszcze znajdziesz jakąś ciepłą posadkę w urzędzie ....
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-13 13:00
Nigdy nie pracowałem w urzędzie i nie zamierzam, nie jestem politykiem, nie należę do PIS, nigdy nie należałem do PZPR i żadnej innej partii typu SD czy ZSL. Polityka mnie mało obchodzi. Mam bardzo dobre wykształcenie i dobrze płatny zawód. Ci co popierają PO mają większe szanse na ciepłe posadki-pomyśl o sobie. Masz szanse, takich PO potrzebuje.
Fakeeye / 2010-08-13 14:18
Bardzo dobre wykształcenie? Dobrze płatny zawód? no popatrz, a nie wyglądasz na takiego :)
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-13 14:43
Jasne że nie wyglądam; czy wykształcony mądry gość chciałby tracić czas na wpisy i jałowe dyskusje z tobą i innymi. Cóż, mam dzień który trzeba spisać na straty.
Fakeeye / 2010-08-13 15:47
typowa postawa negatywna, nie zauważasz że wiele się dzisiaj nauczyłeś? :) Na przykład tego, że nie jesteś w stanie poradzić sobie w sposób cywilizowany z krytyką z kilku stron na raz :)
sz / 83.20.83.* / 2010-08-13 09:59
chora kobieta - jak caly PiS z Jaroslawem na czele - wiekszosc narodu nie zyczy sobie pod Palacem pomnika LK -
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-13 10:19
Nie jesteś większością.
gall anonim / 193.201.167.* / 2010-08-13 12:47
Popieram kolegę sz więc jest już nas dwóch przeciwnych pomnikowi....co oznacza że jesteś mniejszością :-)
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-13 13:02
A mnie popiera moja żona. No to mamy remis.
Gall anonim / 193.201.167.* / 2010-08-13 16:29
Twoja żona to Pani Szczypińska ? :-)
Fakeeye / 2010-08-13 11:53
czyżby? a kto jest? zwolennicy PIS? Gdyby tak było to Kaczor wygrałby wybory - więc ciszej proszę tych w trzecich rzędów :)
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-13 12:08
Lech Kaczyński wygrał ponieważ większość tak chciała.
Po drugie-wypowiadaj się we własnym imieniu. Nie wierzę w to iż większość w Polsce to chamstwo.
Fakeeye / 2010-08-13 12:17
Czytaj ze zrozumieniem, bo tego chyba najbardziej Ci brakuje - pisałem o JKaczyńskim - Lech już jest zimny i niewiele powojuje.
Co zaś do chamstwa, to hm... wybacz nie jesteś wart aby tłumaczyć co to jest chamstwo. Naiwność to tak, jesteś jej najlepszym przykładem, nawet nie wymagasz tłumaczenia :)
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-13 12:26
Skończmy na tym. Cham nie zna definicji chamstwa. Czytanie ze zrozumieniem- owszem , ale nie twoich tekstów w których brak logiki i kultury.
Sam sobie czytaj co napisałeś.
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-13 13:13
Znowu błąd. Zamiast karmienia powinny wyć wymioty palancie. PALANT, CHAM to trafne określenia. Troll to mitologia skandynawska; do kogo to przemawia.
Fakeeye / 2010-08-13 15:31
Wybacz jeśli pomogę w zrozumieniu. Wpisz w google - do not feed the troll - odczytasz znaczenie tego zwrotu funkcjonujące w internecie.

Najnowsze wpisy