Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Szczyt UE zadecyduje o obsadzie wysokich stanowisk. Co dla Polski?

Szczyt UE zadecyduje o obsadzie wysokich stanowisk. Co dla Polski?

Wyświetlaj:
0000rak / 178.235.198.* / 2014-08-30 10:09
Sukces to pozbycie się Tuska dla którego polskość to nienormalność
karoooo / 91.231.45.* / 2014-08-30 09:46
wytlumaczcie mi czemu pis skupia takich frustratow? Jak ja mam przeciwnika z ktorym sie nie zgadzam ale osiaga (moze osiagnac) cos obiektywnie wybitnego to jestem w stanie powiedziec kilka cieplych slow (jak np polityk RP). na tym polega klasa, ktorej Ci politycy nie maja ani troche. szukanie negatywow i dziur w calym jest najprostsza rzecza ktora nawet polmozg by zrobil z powodzeniem, a niestety to jest szczyt mozliwosci intelektualnych politykow tej partii. nie uwazam ze sa tepi,ale jad ktory maja w sobie ewidentnie rzuca im sie na mozg. oni sa odzwierciedleniem tego czego niecierpie w polakach: nieustanne narzekanie, jednoczenie sie w porazkach,tragediach zamiast wspierania w sukcesie, pieniastwo, szukanie negatywow szedzie. Polacy powoli sie tych cech wyzbywaja, a taka marna partia robi wszstko zeby sie nie udalo bo to ich polityczny kapital. Przykre.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2014-08-30 11:56
Kto pamięta tę jedyną niepowtarzalną scenę z filmu Kariera Nikodema Dyzmy? To była ostatnia scena. http://www.youtube.com/watch?v=MbfsdC1Pxlc
Floyd / 2014-08-30 13:18 / Tysiącznik na forum
O ile się nie mylę, to Nikodem Dyzma pełnił funkcję prezesa, wprawdzie tylko banku zbożowego, ale to zawsze coś..:)
Ludzie po 50tce znających język angielki wywodzą sie najczęściej z uprzywilejowanej w PRLu nomenklatury.
Dla mnie jest ważniejsze, co się ma do powiedzenia i obojętnie w jakim języku.
Byle głupek w Anglii umie coś tam powiedzieć po angielsku i co z tego ma wynikać?
Czyżby dla niektórych wzorem godnym naśladowania był hrabia Ponimirski?
Coś mi się wydaje, że takich Ponimirskich u nas ostatnio nie brakuje.
Jak się jednak na kimś chce psy wieszać to każdy argument jest dobry.
Sikorski czy Rostkowski świetnie znają angielski i też źle, właśnie dlatego że znają. :)
Tytus rt / 213.238.76.* / 2014-08-30 11:24
Frustratem? Typowa pogadanka człowieka bez jakiejkolwiek refleksji, dotyczące, otaczającej nas rzeczywistości. Ta rzeczywistość jest niestety brutalna. Pod rządami PO, Polska stała się popychadłem, przegrała właściwie, wszystko co mogła przegrać. Emigracja rodaków, korupcja na najwyższych szczeblach władzy, łupienie podatkami polaków i średnich przedsiębiorców , długi większe niż za Gierka, roztrwonienie funduszy europejskich, klęska polityki zagranicznej, śmierć Polskiego Prezydenta, inwigilacja obywateli, a kończąc na głodnych dzieciach w Polsce.
PO to sitwa, to partia ludzi bezideowych, a Tusk zamiast do Brukseli, powinien trafić za kratki na długie lata...
Floyd / 2014-08-30 12:51 / Tysiącznik na forum
"śmierć Polskiego Prezydenta" to nawet nie musiałeś pisać więcej bo wszystko jasne.
Jak Tusk miał czelność zostać premierem, przecież to stanowisko było zarezerwowane dla pewnego prezesa.
Profesor / 2014-08-30 13:31 / Bywalec forum
Floyd, rządy PO dają Ci osobiste korzyści, że tak bronisz Tuska? A może należysz do jego rodziny?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy