Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szef Gazpromu mówi o dominacji w Europie

Szef Gazpromu mówi o dominacji w Europie

Money.pl / 2014-03-03 18:15
Komentarze do wiadomości: Szef Gazpromu mówi o dominacji w Europie.
Wyświetlaj:
złoto i błoto / 178.43.252.* / 2014-03-03 18:15
bzdura...ani się obejrzą a niemcy przejmą pola gazu, tak jak to chciał hitler, tylko że tym razem jak dojdzie co do czego, a mam nadzieję, że nie, to rosja pozostanie sama bez usa czy UK
chichot dona / 46.169.40.* / 2014-03-03 19:25
łomatko. Bardziej odrealnionego scenariusza dawno nie czytałem.
Kto napadnie na Rosję? Niemcy ?

Bardzo ciekawe, gdyby Rosja nie była mocarstwem atomowym dawno by jej nie było, dawno była by połknięta i wys ... ups .. strawiona i wydalona, a jej bogactwa naturalne rozgrabione ... ups podzielone pomiędzy zwycięzców.

Ale Rosja ku wielkiemu niepocieszeniu globalistów ma tą choler.. broń jądrową oraz bardzo celne i skuteczne środki jej przenoszenia. Dlatego Rosja nie podzieli losu Iraku czy Libii.
Nie wiem jak obecnie, ale jeszcze nie tak dawno ZSRR zakładał prewencyjne uderzenia atomowe na USA i UE poniekąd słusznie uważając, że jest lepiej przygotowany (ZSRR) do okresu po katakliźmie jądrowym.
Jeżeli jakaś cześć tej doktryny obowiązuje w Rosji to Rosja zapewne nie zawaha się ruszyć swojego arsenału nuklearnego nawet jeżeli miało by to doprowadzić do totalnej wojny.
Moim zdaniem pod tym względem Rosja jest o wiele bardziej pewna niż USA i UE. Zagadką pozostają Chiny?

Najnowsze wpisy