Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szef Solidarności o premiach w spółce Euro 2012

Szef Solidarności o premiach w spółce Euro 2012

Wyświetlaj:
plapleplokop / 92.20.97.* / 2013-03-17 11:28
MILION TRZYSTA TYSIECY ZLOTYCH wyplacone jednorazowo kolesiowi z pieniedzy podatnika ktory pracujac uczciwie przez cale zycie tyle nie zarobi.A do tego do utrzymania minister MUCHA ktora nie wie co robi.

brawo glosujacy,macie co wybraliscie.
bezŚcie(MY) / 78.9.151.* / 2013-03-17 11:15
spluwy lub kija bejsbolowego, a dzisiaj ... wystarczy że ma kumpli przy korycie władzy! przecież te różne prostytutki polityczne (w tym przypadku drzewiecki, giersz i mucha) to za publiczne pieniądze robią KASIORĘ dla swoich mocodawców!
Pilsener / 2013-03-17 11:10 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Od kiedy jednemu z największych orędowników nierówności społecznej przeszkadzają różnice w zarobkach na partyjnych stołkach? Pewnie od wtedy, kiedy to nie on i jego towarzysze solidaruchy oderwani od koryta.

A podwójne emerytury po 15 czy 20 latach zatrudnienia na państwowym stołku to już jest ok panie Duda? A utrzymywanie "karty nauczyciela" to żadna nierówność, co nie panie Duda? Utrzymywanie z pieniędzy podatników związków zawodowych też jest okej?

Przecież to właśnie solidaruchy razem z innymi lewakami najsilniej bronią aparatu państwowego z 50 tysiącami ważnych synekur rozdzielanych z klucza partyjnego, więc teraz proponuję powstrzymać się z manifestowaniem swojej hipokryzji, panie Duda.
prezydęt / 178.37.93.* / 2013-03-17 15:12
Nie mieszaj Solidarności z lewactwem!

Uczestniczyłem w tym ruchu wtedy, gdy ciebie jeszcze nie było na świecie. Dzięki temu nie żyjesz w kraju takim jak obecna Korea Północna.

A jeśli przypadkiem byłeś już wtedy na świecie to sądząc po tym wpisie, byłeś po stronie ówczesnej sowieckiej formy lewactwa.

NSZZ Solidarność nawet po uwzględnieniu skali inwigilacji ubecji i dramatycznych losów przemian jest/była zjawiskiem w skali światowej i przyniosła Polakom sławę. Dobrą sławę.

Czepianie się "ad hominem" obecnego przywódcy ruchu jest - mam nadzieję nieświadomym - sprzyjaniem najbardziej ohydnej części polskiej historii drugiej połowy ub. wieku.
Pilsener / 2013-03-17 17:00 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Przecież solidaruchy to w 100% lewacki ruch, radykalna frakcja PZPR przed dojściem której do władzy ostrzegała nawet Margaret Thatcher. Czytałem postulaty solidaruchów, śledziłem ich poczynania po dojściu do władzy gdy splajtowała komuna i obserwuję ich teraz - to nie jest lewactwo? Płace maksymalne, minimalne? Toż to klasyka lewactwa - związek zawodowy kontra demokracja i wolny rynek. Dla mnie solidaruchy to jest zagrożenie dla demokracji i wolnego rynku oraz jedna z podstawowych przyczyn, dla których nie jesteśmy krajem demokratycznym i kapitalistycznym a przede wszystkim - bogatym.
Antypo / 83.11.188.* / 2013-03-17 10:56
Piotr Duda ma rację i mówi to,co odczuwa miliony
Polaków.
Najwyższy czas na dokończenie zrywu "Solidarności",ale bez "Bolków"i z pełnym
rozliczeniem za winy.
dgen / 2013-03-17 10:54 / Tysiącznik na forum
kolega tuska, niejaki grad jako szef spólki mającej wprowadzić Polskę w erę energii atomowej (za 20 lat w najlepszym razie)zarabia 110.000 pln
panie premierze ! czekamy na powołanie spółki która zajmie sie przygotowaniami do pierwszego polskiego lotu załogowego na marsa - proponuje na prezesa ministra nowaka, gaża na poczatek 250 tysiaków
D. / 178.235.3.* / 2013-03-17 10:49
A ile zarabia Duda ze swojej, związkowej pensji?

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/szefowie;solidarnosci;dobrze;zarabiaja,212,0,365012.html
dariusz0266 / 83.5.242.* / 2013-03-17 10:47
Skoro sa tak bardzo dobrzy niech zajma fotel oremiera i ratuja polska gospodarke,jak nie dadza rady to premia do zwrotu i pod sad!!!!!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy