Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szefowie pośredniaków krytykują zmiany

Szefowie pośredniaków krytykują zmiany

Money.pl / 2014-04-27 12:33
Komentarze do wiadomości: Szefowie pośredniaków krytykują zmiany.
Wyświetlaj:
Jaroslaw mądry / 83.20.67.* / 2014-04-27 21:23
Kosa Kamysz znow coś wydumał ,tylko nie wiadomo co.
sxd / 79.191.187.* / 2014-04-27 18:27
Praca z urzędu to tylko z ZUS-em .Co to za urząd pracy co kieruje podopiecznych do bandyckich firm co zatrudniają na najniższe stawki i na umowę zlecenie albo o dzieło?Po co takie urzędy przyjmują takie oferty pracy?To jest tworzenie biedy i nabijanie kasy korporacją
kaliszak / 77.89.124.* / 2014-04-27 15:32
to jakas kpina, z tego co wiem to nasi pracodawcy płaca 8 zł na reke a nie zadne 5 tys, jscze nie spotkałem sie z takim przypadkiem a na co dzien spotykam sie z ludzmi pracującymi na czarno (praca w chwilówkach, przychodza do nas po pozyczki, bo zaden bank nigdy nie pozyczy im zlamanego grosza)
wespa adulterina / 87.205.34.* / 2014-04-27 12:33
"Bardzo podobna do D. saxonica, u której pasożytuje. Wchodzi do gniazda przepędzając lub zabijając jej królową po czym przejmuje kontrolę nad kolonią i składa własne jaja. Charakteryzuje się silnie zakrzywionym ku dołowi żądłem i długimi odstającymi włosami na tylnych odnóżach. Występuje w prawie całej Palearktyce, głównie na terenach górzystych. W Polsce wykazano ją z Tatr i Dolnego Śląska, oraz okolic Warszawy, Bytomia i Poznania. Spotykana także w Ameryce Północnej."http://www.crabro.republika.pl/gatunki.htm

Najnowsze wpisy