Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

szkoda całkoita z AC

szkoda całkoita z AC

huda777 / 195.26.23.* / 2009-02-06 16:06
Miałam ostatnio dość poważną kolizję drogową. Samochód rozbity, duże zniszczenia. Rzeczoznawca stwierdził szkodę całkowitą- trzykrotnie przewyższającą 70% wartości auta. Czekając na kosztorys szukałam w necie informacji o sposobach wyceny, likwidatorach itp. Znalazłam w większości wypowiedzi o zaniżonych odszkodowaniach, problemach z uzyskaniem pieniędzy, odwołaniach, często mających finał w sądzie. Bardzo mnie to zmartwiło i sama się przygotowałam na długą batalię. Tymczasem byłam bardzo mile zaskoczona i chciałam dołożyć swoją " cegiełkę" i potwierdzić, że są jeszcze Tow. Ubezpieczeniowe, które dbają o klienta. Samochód był ubezpieczony w Warcie- pakiet KOMFORT. Rzeczoznawca pojawił się 2 dni po zgłoszeniu szkody, opinia kolejne 2 dni później, wszystkie dokumenty od razu do ręki. Odszkodowanie w wysokości pozwalającej naprawić samochód bez dokładania złotówki!( oczywiście na zamiennikach i nie w ASO) Pieniążki na koncie pojawiły się 10 dni po zgłoszeniu szkody. W dodatku Warta nie rozwiązała umowy i cały czas jestem ubezpieczona bez dopłat, a samochód nie stracił na wartości!Po tym co się naczytałam, nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Nie wiem jak jest w innych pakietach Warty, ale to mogę na prawdę polecić- jako zadowolony klient! Ocenę pozostawiam innym czytającym. Pozdrawiam!

Najnowsze wpisy