Szkoła inwestowania?

Jonusz / 83.24.211.* / 2013-09-10 16:13
Słyszałem parę dobrych opinii o nich, ktoś mógłby się szerzej wypowiedzieć? Wydaje się to dosyć rozsądną opcją, mam kwotę niedużą, którą chciałbym zainwestować.
Benek969 / 87.207.27.* / 2013-12-25 15:28
Witam, mogę napisać swoje spostrzeżenia i doświadczenia ze szkołą inwestowania.. Na początku będziesz ZAPROSZONY na wykład o inwestowaniu itp. chodzi tam głównie o to by zainteresować Cię szkołą i jej strategią SISI.. ze swojego doświadczenia wiem że ta strategia nie przynosi takich zysków jak to obiecuje szkoła inw.
Szkoła zarabia głównie na naganianiu ludzi do podpisywania umów na polisy na życie ze Skandia itp.
Ludziom ze szkoły inw. zależy tylko na podpisywaniu polis a potem przysyłają rekomdacje SISI i tu jeszcze jedna wtopa szkoły gdyż pewnego dnia rano przysłali mi rekomdację a po południu dostałem wiadomość żę algorytm SISI się POMYLIŁ :) i przysłali nowe rekomendacje. Ogólnie nie polecam!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy