Forum W wolnym czasieLifestyle

szkoła jazdy kraków

szkoła jazdy kraków

mewa598 / 2011-03-18 14:27
jaką szkołę jazdy polecacie w krakowie, interesuje mnie niska cena i przyspieszone kursy i oczywiscie, zeby instruktorzy byli mili, z góry dziekuje
Wyświetlaj:
ominous / 5.173.96.* / 2013-03-05 21:43
Ja polecam szkole codex (codex-szkolenia.pl), naprawde swietnie przygotowuja do egzaminu ale tez do normalnej jazdy i to w milej atmosferze. Moim zdaniem to najlepsza szkoda jazdy w krakowie
marysia2112 / 2012-08-20 10:38
a powiedzcie mi czy ktoś z was robuł kurs w Stachu? kurczę, skończyłam go wczoraj i dostałam niby taką rozpiskę, co się nauczyłam, ale był też tam punkt: godziny przejeżdzone w porze nosnej, a ja w zyciu u nich wieczorem jazd nie miałam i nie wiem czy czasem tego nie zgłosić gdzieś
kusantka "JOLI" / 213.134.170.* / 2011-12-14 15:18
Wszystkim, którzy kiedykolwiek zastanawiali się nad OŚRODKIEM JOLA, UL. POMORSKA 7 chciałabym go ODRADZIĆ! Właścicielka jest osobą niekompetentną, nie potrafiącą dbać o klientów. Otrzymanie terminu jazd- nawet w kursie ekspresowym, za dodatkową opłatą 300zł- jest problemem. Jazdy nie są ustalane przy teorii, lecz smsowo z wspomnianą właścicielką. Często zdarza się, że smsy giną, lub po prostu nie dostaje się na nie odpowiedzi, co powoduje wydłużenie czasu kursu, nerwy (w grę wchodzą kłótnie z pracownikami) oraz dodatkowe koszty. Do kursu nie otrzymuje się materiałów (chyba, że za dodatkową dopłatą), a badania lekarskie kosztują 100zł. Kursant ma kilku instruktorów (sama miałam 7); z czego część z nich nie szanuje określonego czasu jazd spóźniając się na ustaloną godzinę, lub drastycznie go skracając.
Nie daj się skusić promocjami w szkole jazd JOLA, gdyż odebrane zostanie to z nawiązką- nie tylko finansową.
Pozdrawiam
eveline / 188.146.1.* / 2018-05-02 19:13
Bardzo fajnym ośrodkiem jest oes w Krakowie. Ja robiłam kurs u Jana Adamskiego. Bardzo miły instruktor z super podejściem do kursanta i zaangażowaniem. Można go polecać
malgorzata317 / 91.233.156.* / 2012-08-20 10:32
Również nie polecam tej szkoły! Jazdy to po prostu dramat. ( wyjątek stanowił pewien instruktor, który już oczywiście z pewnych względów tam nie pracuje) i wcale mu się nie dziwie, jeden na drugiego nadaje. A lepsza sprawa, to że niektóry z instruktorów zachowują się w stosunku do kursanta wulgarnie a także niestosownie! Dłuuugie terminy na zajęcia praktyczne u OKS JOLI nie pomagają w szkoleniu umiejętności jazdy w zakorkowanym Krakowie. Poza tym szkoła ta nie przygotowuje dobrze kursanta do egzaminu praktycznego chociażby z jednego ważnego powodu. Instruktorzy NIE JEŻDŻĄ PO WSZYSTKICH trasach egzaminacyjnych!!!! Następny powód dlaczego nie polecam tej szkoły? Są to SAMOCHODY, którymi tłuką się kursanci- jasne rozumiem ze jak ktoś nie potrafi jeździć to rzuca się go najlepiej do malucha i niechaj próbuje własnych sił. Ale to jest już szczyt szczytów kiedy na ost jazdach nie mona było zasiąść za TOYOTĄ ( mimo tego że 3 tyg wcześniej z P.Jolą byłyśmy umówione – i ten fakt był 3 razy przypominane) Wszystkie te samochody którymi mialam przyjemność jeździć nadają się co najwyżej do lamusa!! Nastęna sprawa czekając np. 2 miesiace na jazdy które Pani Jola rozpisala mi np. 8 godzin na cały miesiąc po 2x tygodniu( o porach 20-22 ), przychodzi czas na NAGŁE odwoływanie jazd. Jedną zostałam uprzedzona telefonicznie a o drugim spotkaniu dowiedziałam się ów bedąc na pomorskiej! Przepraszam telefonu to nikt nie ma? I tak narzekać można wieki. Nauka jazdy zamiast dawać mi radość wkurzała mnie- z powodów niezależnych ode mnie, z powodów kadry. Szkoła bardzo, ale to bardzo nieprofesjonalna.
Borwinka / 89.68.9.* / 2011-10-03 21:21
Ja polecam OSK KOMBI Michał Trzaska.
Cena kursu nie zawiera kosztów ukrytych jak w "promocjach" niektórych szkół. Dodatkowo kurs można zrobić szybko- w zależności od indywidualnych możliwości czasowych. NO i przede wszystkim- bardzo dobry i rzetelny instruktor, przy tym miły ;)

POLECAM :)

macie tutaj stronkę tej szkoły: www.osk-kombi.pl
Pablo777 / 149.156.89.* / 2011-03-31 15:45
Robię kurs w szkole jazdy Racing. Może najtaniej nie jest (1200), ale kurs jest przyspieszony, w tej cenie dodatki. Jeszcze nie jeżdżę, kończę teorię. Po samych wykładach myślę, że będzie sensownie. Kameralna atmosfera, wykład w formie konwersacji, jazdy mają trwać tylko 2 tyg. Minusem jest dojazd, bo dojeżdżam z Węgrzc, ale jak mam zajęcia na UJ to mam blisko, bo Racing jest koło Rotundy. Po całym kursie podzielę się ostateczną opinią :)
Pablo777 / 149.156.89.* / 2011-06-16 16:44
Jak obiecałem tak robię ;) Już jeżdżę sam od kilku tygodni :D Egzamin zdany przy pierwszym podejściu. Polecam Racing wszystkim!
mewa598 / 2011-06-17 09:22
a czy w cenie owego kursu są też badania lekarskie? trzeba się wreszcie zabrać za prawo jazdy, jakoś ciężko mi się zmobilizować, widzisz tyle miesięcy minęło a ja dalej się na kurs nie zapisałam... a zdawałeś może w tym nowym ośrodku na Balicach? podobno tam łatwiej.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy