Forum W wolnym czasieHobby

Szkoła językowa

Szkoła językowa

tymektym / 83.14.2.* / 2012-03-07 12:30
Polecacie siecówki? Ogólnie jakie szkoły polecacie do nauki angielskiego?
Wyświetlaj:
Mikołaj33 / 94.254.162.* / 2018-04-22 10:19
Mile wspominam naukę w TFLS. Z pewnością jest to najlepsza warszawska szkoła językowa. Kurs bardzo profesjonalnie zorganizowany.
Arek50 / 91.219.104.* / 2018-04-21 11:25
Bardzo przyjazna atmosfera, podejście jak do człowieka, a nie jak do kolejnego klienta - super panie w sekretariacie :) cenowo dość przyzwoicie, wiele promocji, no i co jest dla mnie bardzo ważne, to zajęcia dostosowane są do potrzeb.
w185 / 83.31.138.* / 2017-12-09 17:36
ja polecam szkołę językową Elsinore http://elsinore-angielski.katowice.pl/
janina23 / 94.40.77.* / 2017-10-13 12:35
Jak dla mnie, sieciowki to jest beznadziejna opcja. Ja uczylam sie w http://drenglish.pl i moge polecic, bo jest super szkola. Zaleta dla mnie sa elastyczne godziny pracy. Moga dojezdzac bezplatnie do domu!
kamil_gierak / 2017-09-13 10:16
Mi z moimi zdolnościami żadna szkoła chyba nie pomoże.
wikka / 46.169.116.* / 2017-08-07 23:07
Dobrze uczą na UJ - w Jagiellońskim Centrum Językowym. Super jakość nauczania, jak to na uniwerku. Kursy są otwarte dla wszystkich, nie trzeba wcale być studentem. Ja jestem zadowolona że tam poszłam, wreszcie kurs naprawdę mi coś dał a nie jak do tej pory że pieniądze najczęściej nie były warte jakości nauczania.
robofrantoja / 91.205.90.* / 2016-12-05 11:48
A ja chodziłem do speakup, więc do jednej z największych szkół w polsce i powiem, że byłem zdziwiony wysokim poziomem i ludzkim podejściem do kursantów. Myślałem, że lektorzy odbębnią co swoje i już, ale okazało się, że czasem nawet zostawali po zajęciach, żeby coś tam nam powyjaśniać. Myślę, że w dobie internetu szkoła językowa nie może pozwolić sobie na olewanie klientów, bo zaraz pojawi się to w sieci.
Baska86 / 164.126.9.* / 2016-06-15 19:08
Polcam TFLS. CHodziłam na zajecia na Świętokrzyską. Bardzo dobry dojazd bo tylko z metra i juz na zajeciach. Oprócz tego podobał mi sie bardzo mój lektor. Super uczy i ma ogromne doświadczenie. ZAjecia miałam 2 razy w tygodniu ( poniedziałek i środa ) po 2 godziny i do tego jeszcze dodatkowo w piątek konwersacje z nativem. Czyli łącznie 5 godzin tygodniowo. Uważam że to sporo w porównaniu z tym co jest w innych szkołach.
marikaa1990 / 89.74.67.* / 2016-03-15 15:11
Nie polecam pracy w tej szkole, od kilkunastu miesięcy mają poważne problemy finansowe, nie płacą terminowo, opóźnienia sięgają 2 miesięcy! Nie oferują żadnych szkoleń, nie dbają o rozwój zawodowy swoich lektorów.
Gonzownik / 164.127.89.* / 2016-03-13 14:27
Mi najbardziej, a mam doświadczenie z trzema, podobało się w Skrivanku. Głównie na kadre która uczy tak, żeby ten język był użytkowy, praktyczny a nie zakuwanie samej gramatyki. Dużo wtrąceń z prawdziwego życia, filmy, gazety - to ułatwia obeznanie się z takim angielskim na codzień. No i lektorzy z anielską cierpliwością i poczuciem humoru, a native speaker z żyłką do nauczania. Aż się zwyczajnie chciało chodzić :)
Korek673 / 188.33.192.* / 2015-12-28 08:45
Duża oferta szkół i lektorów z całej Polski jest na Need a school. Znalazłem świetnego lektora w Krakowie za nieduże pieniądze. Certyfikuję się i musiałem podciągnąć wiedzę :)
fredkaa / 89.69.65.* / 2015-12-21 15:45
uczylam sie angielskiego i wloskiego w szkole jezykowej Lincoln. Bardzo duzo sie nauczylam. szkola ma fajnie zorganizowane zajecia. w obu jezykach potrafie mowic, pisac i co najwazniejsze wszystko rozumiem. juz sie zastanawiam nad kolejnym jezykiem ;)
hollwe6 / 46.170.42.* / 2015-11-25 18:48
Konwersacji w English For You jest ich rzeczywiście bardzo dużo.
Do każdej grupy przypisany jest Native Speaker, który prowadzi kurs w oparciu o konkretny program razem z polskim lektorem (tu kwestie gramatyczne).
Np. w poniedziałek jest polski lektor, w środę Native Speaker.
Można się przygotować do lekcji z Nativem
Organizowane są dodatkowe zajęcia ( fakultatywne) w formie konwersacji w kawiarence dyskusyjnej. Są to spotkania nie oparte na podręczniku i omawiane są bieżące wydarzenia na świecie w Polsce itd (zależy od poziomu grupy)
Na dodatkowych konwersacjach są różni Nativi, nie trzeba umawiać się na te spotkania. Co tydzień szkoła wysyła informacje na maila z terminami spotkań.
Kurs jest więc prowadzony w stałych niezmiennych porach ze stałymi lektorami(polski i Native), dodatkowe konwersacje w różnych terminach, z różnymi Nativami.
Ogólnie widać, że kursy są w dużej części nastawione na gadanie, dlatego większości osób podobają się tak prowadzone zajęcia, zresztą widać efekty dosyć szybko, musisz lepiej, gorzej ale mówić
Szkoła uczy tylko angielskiego, nie jest to więc market językowy.
maxo801 / 91.219.104.* / 2015-11-01 16:32
Polecam szkołę TFLS. Profesjonalni lektorzy pozwolili mi szybko i sprawnie nauczyć się języka. Poznałem tam wielu ludzi i każdy był zadowolony. Mnie głównie przyciągneły ceny no i lokalizacja ale po czasie doceniłem jakość nauki.
baczek303 / 91.219.104.* / 2015-12-10 14:18
ja też polecam TFLS! to fajna szkoła z dość luźnym klimatem, miła kadra, także atmosfera jest sympatyczna i chce sie chodzić, ale z drugiej strony trzymają też poziom, wiec najlepsze połączenie jeżeli ktoś chce na serio uczyć się angielskiego
lekkt / 46.170.42.* / 2015-07-20 17:35
Każdy ma swoje odczucia, ale ja akurat jestem w 100 procentach zadowolona z English For You. Przede wszystkim sama metoda nauki była dla mnie trafiona. Podział zajęć miedzy polskim lektorem i native speaker bardzo się sprawdził w praktyce. Udało mi się wreszcie zrozumieć jakiego użyć czasu, jak poprawnie skonstruować zdanie po angielsku. Ogromnym, niezaprzeczalnym atutem szkoły jest szeroki dostęp do native speakers zarówno z USA i UK. Dzięki temu bardzo poprawiłam konwersacje. Jeżeli chodzi o dodatkowe konwersacje odbywają się w różnych terminach, można zawsze coś dopasować. Spotkania te są bardzo ciekawe i można dodatkowo poprawić mówienie. Konwersacje te opierają się na materiałach dodatkowych ze stron BBC i CNN. Osobiście uważam, że to najlepsza szkoła w Warszawie. Zresztą dług na rynku, a wiadomo że to najlepiej weryfikuje temat

Najnowsze wpisy