Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

szkolenie giełdowe w Warszawie z bonusem

szkolenie giełdowe w Warszawie z bonusem

Dombrek / 109.243.187.* / 2010-07-12 23:38
Zapraszam serdecznie na kolejne szkolenie giełdowe organizowane przez portal Stopazwrotu.pl - tym razem w Warszawie, 14. sierpnia 2010 (sobota).

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą poznać metody działania na rynku i podnieść umiejętności w zakresie zarządzania kapitałem, stosowanych strategii i kontroli własnych emocji w działalności inwestycyjnej.

Netbook Asus dla uczestnika, który zdobędzie największą ilość punktów w trakcie ćwiczeń symulacyjnych przeprowadzonych podczas szkolenia. Dopuszczamy maksymalnie 12 osób na szkolenie.

Im wcześniejsze zgłoszenie, tym taniej.

Szczegóły: http://www.stopazwrotu.pl/szkolenie.php?szkid=12


Piotr Dąbrowski
Wyświetlaj:
innitez maja racje / 109.243.37.* / 2010-09-16 12:34
Sprawdź też tutaj:

http://dobra-lokata.blogspot.com
xxxxxxl / 178.36.131.* / 2010-07-14 09:11
ok sprawdzam
do 14 sierpnia trochę czasu

znacie sie na tym, więc pytanie bardzo proste
prosze podac wartosc wigu jaka bedzie za tydzień, 2 tygodnie, 3 tygodnie, 4 tygodnie
jak ktos sie skusi
prosze pamietać pytac prowadzacego na początku zajec jaka bedzie wartosc wigu na koniec dnia
LL / 91.193.40.* / 2010-07-15 12:23
Nie przesadzaj xxxxxxl. To czy indeks pójdzie w górę czy w dół można przewidzieć ale jeśli uważasz, że jesteś w stanie przewidzieć wartość wigu nawet o 15:45, o 16 i o 16:09 to jesteś wróżką. Mam na myśli to, ze zasięg ruchu to inna bajka więc pytanie o wartość jest może nienajlepszym pomysłem. Co innego zapytać o prognozę kierunku.
Bez urazy ale tak to widzę. Staram się moje pozycje zamykać stopem lub o czasie jeśli DT, bo nigdy nie mam pewności czy indeks nie przedłuży ruchu z powodu napływu nowej ilości napalonych klientów zasuwających za tłumem. A sam chyba wiesz, że nie jest to rzadkość. A że szkolenia zawsze były dla naiwnych to stara teoria, jednak muszą być podobnie jak i nowi na rynku a dlaczego to na pewno wiesz. Ponadto zobacz sam jak ograniczana jest wiedza na temat samej giełdy. Jeśli ktoś nie wie nic niech idzie na takie szkolenie a ile z tego wyniesie dla siebie zależy od jego inteligencji. W każdej bajce jest ziarno prawdy. Inna rzecz, zę jak go zaprogramują na tracenie to ciężko będzie się takiemu nauczonemu przestawić ale... takie jest życie.

Pozdrawiam.
xxxxxl / 217.113.228.* / 2010-07-15 14:43
zakładałem że "spece" wiedzą coś więcej

w wersji "lajtowej" możemy poprzestac
na tym czy wzrosnie czy spadnie
z tym to "spece" na pewno sobie poradzą
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy