Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szmajdziński: Reklam w trakcie filmów nie będzie

Szmajdziński: Reklam w trakcie filmów nie będzie

Wyświetlaj:
lolek000 / 2009-06-24 22:04 / portfel / Tysiącznik na forum
czyli będzie jeszcze sens włączać TVP bo tvn i polsat dawno odstawiłem, tak mają pochlastane reklamami filmy.
Handel wyrokami 1 / 83.20.1.* / 2009-06-24 17:17
TW Olechowski i TW Rossati dawni agenci SB już myślą o nowej partii bo ryży fryc ijego złodziejska kamaryla z "nocnej zmiany" zaczynają powoli się zgrywać i zaczyna się zjazd po równi pochyłej,
Kiedy ostanie POłmózgi się ockną to w miesiąc ma być PO POpaprańcach pozamiatane i TVN i gazeta maleszki mają wylansować przynajmniej 65% poparcie dla nowej antyPiSowskiej partii dawnych TW. Wyjadą z nowymi obiecankami i nowymi "autorytetami" i może da się kolejny raz nabrać gromadkę jeleni.
prawiezaratralalala / 77.254.134.* / 2009-06-24 19:52
lewica będzie zawsze miała liczący się elektorat, gdy wilki wolnego rynku będą na tyle głupi by ograniczać - choć jednemu pokoleniu pracowników najemnych - uzyskanie satysfakcji życiowej. (A niezmiennie tek bywa).
Toteż wydaje mi się, że nie czerwona partia jest tu złem wcielonym a tylko ta banda czerwonych s.........w i ich kobiecych odpowiedników, która z tej ludzkiej niedoli żyje. Pora chronić te lewicowe ruchy, które są zdrowe aby pozamiatać te k...y i ich męskich odpowiedników.
ta pogoda źle mi robi...
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-06-24 09:21
No proszę! Reklam nie będzie ale propagowania chrześcijaństwa, też nie będzie o czym sza!!!
Ale na pewno będzie propagowanie zboczeń seksualnych o czym też sza!!!
Krótko mówiąc TVP rozjaśni nam mrok w ciemnogrodzie do tego stopnia, że stracimy nie tylko wzrok ale i wszystkie pozostałe zmysły!!! I o to chodzi.
kubidor / 89.25.250.* / 2009-06-24 14:44
A po co komu chrześcijaństwo w telewizji.
Religia i światopogląd to prywatna sprawa każdego człowieka.
Narzucanie światopoglądu mniejszości przez większość to jest to co teraz się dzieje.
Polska - w teorii - jest państwem świeckim.
Czemu z moich podatków mają iść pieniądze na taki przekaz.
Telewizja Trwam jako kanał tematyczny wystarczy.
acomitam / 83.25.185.* / 2009-06-25 06:58
Ale przecież demokracja to narzucanie swojej woli większości przez mniejszość. Czyżby był Pan przeciwko demokracji, i - uchowaj Boże, - tak jaj ja programowo nie brał udziału w wyborczej szopce? Z drugiej strony, przecież większość w tym kraju to chrześcijanie, którzy zapewne nie mają nic przeciwko krzewieniu wartości chrześcijańskich w środkach masowego przekazu. Dlaczego więc ta większość miałaby dostosować się do żądań mniejszości, której się to nie podoba?
Floyd / 2009-06-24 15:17 / Tysiącznik na forum
Czyli ty chcesz dyktować co ma być, a czego ma nie być w TV, a co z moim np. zdaniem na ten temat?
Demokrata z ciebie całą gębą, ale chętnie pozamykał byś gęby innym.
maminsynek / 2009-06-24 15:39 / Bywalec forum
To żeś dopiero absurd napisał. To jak Ty to sobie wyobrażasz, że jak ktoś powie, że nie powinno być w TV propagowania Chrześcijaństwa to narzuca swoje zdanie innym, ale jak Ty powiesz, że powinno być to już nic nikomu nie narzucasz? Brawo, widać że duch głupoty w narodzie nie ginie. Religia to kwestia indywidualna, każdy ma sobie sam zdecydować w co wierzy. Takie zapiski jak promowanie Chrześcijaństwa w TVP powodują, że bliżej nam do państwa religijnego niż demokratycznego. A to zupełnie odmienne ustroje.
acomitam / 83.25.185.* / 2009-06-25 07:02
Tak samo jak każdy może oglądać TV lub nie. A jak mu chrześcijaństwo w TV nie pasuje, to może przecież oglądać takie klasowe (hi, hi) kanały jak MTV albo TVN, lub też czytać znakomitą gazetę codzienną dla wariatów, czyli Wyborczą.
Floyd / 2009-06-24 16:05 / Tysiącznik na forum
Do katakumb byś tych chrześcian chyba zesłał, żebyś ty ich nie musiał oglądać.
Oczywiście, że tak uważam: zakaz propagowania w TV chrześcijaństwa jest narzucaniem swego zdania innym. Dla mnie pluralizm i demokracja polega właśnie na tym, że są programy o różnym zabarwieniu politycznym, etycznym, religijnym.
Ciekawe, że tacy jak ty chcą właśnie narzucić innym swoje rozumowanie np. słowami:"religia to kwestia indywidualna", to twoje zdanie, ale są też i tacy którzy mają całkiem odmienne zdanie. dla nich przynależność do jakiegoś wyznania to pewna wspólnota i chcą ją manifestować, a tobie i mnie nic do tego. Są już tacy jak Ty co by chętnie zabronili np. procesji w Boże Ciało, zlikwidowali naukę religii w szkołach, śluby kościelne itd itd. Bardzo to przebiegła forma walki z religią i odciągania ludzi od niej. Chyba jesteś ateistą,a ateizm to też pewna forma religii zwalczająca inne religie. Gdybyś był tylko niewierzący to było by ci obojętne co wyznają inni i co tam akurat nadają w TV, najwyżej nie oglądał byś programów które nie przypadają ci do gustu,
przynajmniej ja tak czynię.
maminsynek / 2009-06-24 17:35 / Bywalec forum
Zdziwię Cię jak powiem, że ateistą nie jestem. Ale pomyśl racjonalnie TVP jest telewizją państwową, czyli nas wszystkich dlaczego nie szanuje uczuć innych religii? Dlaczego promuje się tylko Chrześcijaństwo? To ma być ta Twoja sprawiedliwość? Ja nic nie chce nikomu narzucać jednak uważam, że jeśli telewizja jest państwowa i każdy z nas ją finansuje niezależnie od wyznania, więc dlaczego akurat tylko Chrześcijaństwo niech, swój czas antenowy mają również inne religie! Jest to niemożliwe! Dlatego najlepiej stworzyć telewizję neutralną, nie promującą żadnej religii niech sobie każdy wybierze jak co chce. I nie daj Boże zabraniać procesji Bożego Ciała, przecież to piękna tradycja jest;)
Floyd / 2009-06-24 19:02 / Tysiącznik na forum
Ja tam nie widzę jakoś specjalnej promocji, a też jestem uczulony na prawa do własnego wyboru stylu życia. Jakieś tam dwa programiki dla dzieci( dla telewizji prywatnych dzieci w ogóle nie istnieją-ani jednej audycji bo sa nietrakcyjne reklamowo!), jeden chyba program publicystyczny prezentujący inny punkt widzenia(Pospieszalski) i tyle. Nie oglądam TV pod kątem: czy nie ma tam prezentowanych poglądów niezgodnych z moimi zapatrywaniami. Było by co najmniej dziwne gdyby w kraju zamieszkałym przez ileś tam milionów katolików sprawiano wrażenie, że nie istnieją. W każdym bądź razie ja staram się być naprawdę tolerancyjny i jeśli wymagam szacunku dla siebie, to staram się go mieć też dla innych, nawet jeśli mam inne poglądy i nigdy bym się nie ośmielił określił ludzi wierzących jako ciemnotę, jak to niektórzy czynią.
Telewizja całkiem neutralna czy apolityczna, to mrzonka. Każdy program, choćby podświadomie coś tam sugeruje czy promuje, choćby styl życia, podobnie jak reklamy.
A, tak przy okazji to słyszałem już wypowiedź pewnej pani, że wieże kościelne też ją denerwują bo górują w mniejszych miejscowościach, a bicie w dzwony doprowadza ją do szału. :) Zlikwidować?

Najnowsze wpisy