Forum Polityka, aktualnościKraj

Sztab Komorowskiego: wiele nas łączy z lewicą

Sztab Komorowskiego: wiele nas łączy z lewicą

Wyświetlaj:
fkasprzak / 2010-07-02 19:01 / Bywalec forum
Zapomniał wymienic gejów,lizbijki,TW,WSI.
łę / 93.105.2.* / 2010-06-30 16:12
KOMOROWSKI====WAŁĘSA.
Wapniak / 2010-06-26 12:52 / Tysiącznik na forum
Hmm...Kiedy ludzie zrozumieją, że tu tylko chodzi o Koryto? Jakie programy, deklaracje,
obietnice?... Przecież to czysta fikcja i gra pozorów pod igrzyska dla mas. Zbyt różniące
się partie nie są dzisiaj nikomu a przede wszystkim kapitałowi potrzebne. Zawarty układ
1984r. obowiązuje. Ma być spoko.
wos / 95.49.62.* / 2010-06-25 22:18
OD OKRĄGŁEGO STOŁU TASZCZĄ TEN BALAST >>> TYPU LESZEK MILER
em96 / 151.82.16.* / 2010-06-24 23:13
No pewnie, że was łączy - zwłaszcza afery i zacieranie śladów...
zasłyszane / 87.205.154.* / 2010-06-24 22:15
Panie Bronku!
Na Hawajach Szybciej Donek zniesie jaja,
Szybciej w Polsce w środku zimy
Będziesz z sosen rwał cytryny.

Szybciej Unia się rozpadnie
A Japonia znajdzie na dnie.
Szybciej Wisła zamiast w Gdańsku
Bieg zakończy swój w Murmańsku,

Szybciej w piasku koło Rumi
Znajdą skarb egipskich mumii,
A w egipskiej piramidzie
Dadzą spocząć jakiejś gnidzie.

Szybciej słonie zaczną latać,
"Lechia" mistrzem będzie świata,
W "Chlebka" rąbnie meteoryt,
Stefek wróci do obory.

Szybciej wilk odmieni skórę,
A "Grześ" z "Mirem" swą naturę,
Szybciej Julka (ta od dorsza)
Stanie się do pracy skorsza,

Szybciej wreszcie, drogi Wodzu,
PeŁo się wyrzeknie lodów,
A ty sam ugryziesz w piętę -
Niż zostaniesz prezydentem.
jliber / 2010-06-24 22:41 / Tysiącznik na forum
Długie to, stosunek merytorycznej treści do ilości typowy dla wypowiedzi wyborcy PiS, choć ostatnio wasz Wódz Kaczyński pokazał że można krótko i treściwie: Polska jest najwazniejsza! POLEN, POLEN UBER ALLES!
sceptyk / 2010-06-24 22:46 / Tysiącznik na forum
Dla mówiących językiem do którego się odwołujesz, "uber alles" jest Deutchland.
I nikt tam się tego nie wstydzi.
Nawet w hymnie tak sobie śpiewają (chociaż oczywiście na pokaz w Konstytucji mają inne słowa, ale z wiadomym mrugnięciem.

A na koniec, hasło Jarosława w tłumaczneiu na niemiecki brzmi zupełnie inaczej, więc nie fałszuj języka jak, przepraszam za wyrażenie, redaktor Michnik.
jliber / 2010-06-24 22:55 / Tysiącznik na forum
Oczywiście że hasło Jarosława w tłumaczeniu brzmi inaczej, bo i Jarosław od faszystów różni się tylko brzmieniem.
sceptyk / 2010-06-24 23:00 / Tysiącznik na forum
Podobnie jak Tusk i Komorowski.
Tylko Tuski i Komorowski to faszyści "europejscy", czyli iluminaci (inaczej "oświeceni").
jliber / 2010-06-24 23:12 / Tysiącznik na forum
Wgłębiaj się dalej w te teorie spiskowe i w końcu posiekasz żonę tasakiem. Wróg czai sie wszędzie.
sceptyk / 2010-06-24 23:17 / Tysiącznik na forum
Hmmm....
Przemoc to metoda lewicy. Jesteście w tym mistrzami, bo nie macie siły argumentów i szybko przechodzicie do argumemtu siły.
Parę gramów ołowiu w potylicę albo spadnięcie ze schodów, albo samobójstwo trzema strzałami z dwururki w brzuch.
jliber / 2010-06-24 23:21 / Tysiącznik na forum
Ja lewica? W pierwszym tygodniu mojej władzy zwolniłbym 90% urzędników, obniżył o 90% podatki i sprywatyzowałbym wszystko poza drogami, sądami, policją i wojskiem. Lewica ze mnie normalnie pełną gębą.
sceptyk / 2010-06-24 23:31 / Tysiącznik na forum
Sposób argumentacji wskazuje na głęboką indoktrynację teologią GWnianej.
jliber / 2010-06-24 23:33 / Tysiącznik na forum
Rzadko wchodzę na strony GW ale skoro specjalista od GW twierdzi że moje poglądy są z nią zbieżne to pewnie jest to prawda, tylko co z tego, zawsze będzie gdzieś jakiś dziennik który jest zbieżny z poglądami kogokolwiek, w jaki niby sposób sam ten fakt określa czy dany pogląd jest poprawny czy fałszywy. Wygląda mi na to że masz jakąś obsesję na punkcie GW.
sceptyk / 2010-06-24 23:41 / Tysiącznik na forum
Nie.
To GWniana ma obsesję na punkcie wszystkich NIE_POwszczyków.
Tylko dlatego, że NIE POpieram tuskowniarzy, jakiś oblesny, chory z nienawiści starzec nazwał mnie bydłem.
A niejaki Łajn(da)o wypowiedział mi wojnę.
Więc kto tu ma obsesję!
Człowiecze! Zacznij myśleć SAM, bez suflerów z Czerskej 10.
Po pierwsze to nie boli, a po drugie naprawdę to jest możliwe!
jliber / 2010-06-24 23:52 / Tysiącznik na forum
Co jest na Czerskiej 10? Wydaje mi się że mnie z kimś mylisz, ja na gazeta.pl wchodzę aby pogodę sprawdzić. Polskich gazet w ogóle nie czytam, telewizji też nie, zagranicznych zresztą też nie, może poza czasami The Economist - oni też są w tym spisku? To taki ekonomiczny mainstream. Owszem głosuję na PO bo jestem libertarianinem i ich marny ale zawsze liberalizm jest mi z liczących się w Polsce partii najbliższy.
arbeiter / 217.153.15.* / 2010-06-25 10:58
Libertarianin glosujacy na kogos, kto zazadal SADOWNEGO potwierdzenia, ze z calego serca miluje panstwowa sluzbe zdrowia. No po prostu rece opadaja.
sceptyk / 2010-07-02 18:07 / Tysiącznik na forum
Jakie głosowanie taki i libertarianizm.
Bo wykształciuch operuje tylko kalkami myślowymi i klepie mantry wtłoczone do ciasnego łba przez starszych i mądrzejszych.
napohybelpeło / 213.158.199.* / 2010-06-24 21:35
No, strach przed lustracją jeszcze!
jliber / 2010-06-24 22:43 / Tysiącznik na forum
W gadaniu PiS jest najlepszy, ale przez 2 lata pelni władzy jakoś lustracji nie zobaczyliśmy. Wiem, wiem, przeszkadzała Gazeta Wyborcza...
sceptyk / 2010-06-24 22:52 / Tysiącznik na forum
A jak myślisz,
co byłyby warte archiwa SB które sobie Adaś Michnik skopiował w ramach tzw. "Komisji Michnika", gdyby przeprowadzić lustrację?
Nic nie byłyby warte. Na nikogo już środowisko GWnianej nie mogłoby wywierać presji, żeby na przykład taki TW (co to bez własnej wiedzy i zgody") popierał określone akcje albo używał języka typu "bydło" pod adresem przeciwników politycznych.

A tak bez lustracji, można zawsze wyciągnąć jakiś casus pascudeus z przeszłości i przypomnieć jednemu czy drugiemu Filozofowi czy Stokrotce skąd wyrastają nogi.
Albo uzyskać wyrok skazujący w sprawie o "obrazę Adam Michnika". który rujnuje materialnie politycznego przeciwnika.
GWniana i całe jej środowisko jest żywotnie zainteresowane, żeby żadnej lustracji nie było.
jliber / 2010-06-24 22:57 / Tysiącznik na forum
No i? To czego jeszcze Wam potrzeba oprócz wszystkich najwazniejszych urzędów w państwie aby przeciwstawić się jednemu dziennikowi? Stanu wojennego? Desperacja w nieudolności?
sceptyk / 2010-06-24 23:03 / Tysiącznik na forum
Jakiś konkret misiu, proszę.
Bo "No i?" sprowadza dyskusję do poziomu piaskownicy.
Ale to wasza, GWniana metoda wytresowana na szkoleniach z manipulacji i socjotechniki.
Co ty myślisz, że to co się dzieje na Czerskiej 10 to WASZA tajemnica?
Mimo wszystko za dużo ludzi było tam w środku i zdążyło uciec z tej sekty ZANIM ich mózgi zostały przeprane.
jliber / 2010-06-24 23:17 / Tysiącznik na forum
Człowieku przecież sam mówię od początku, Gazeta Wyborcza przeszkadza w lustracji. No i co z tego do cholery jasnej? Chcesz mi powiedzieć że dopóki będzie jakikolwiek dziennik czy magazyn który będzie krytykował PiS to PiS nie będzie w stanie zrealizować swojego programu mimo że ma pełnię władzy? Jak trzeba być nieudolnym aby coś takiego twierdzić? Co wam jeszcze potrzeba? Stanu wojennego? Obozów koncentracyjnych dla wyborców innych niż PiS?
sceptyk / 2010-06-24 23:37 / Tysiącznik na forum
Drogi misiaczku,
świat jest dużo bardziej złożony niż PO i PiS.
Póki co tendencje do totalniactwa zdecydowanie prezentuje PO.
Wypowiedzi tuzów tej lewackiej sitwy (Bydłoszewski, Łajn(da)o, Palikot, Środzina itd. itp. wskazują, że to właśnie PO zamierza WYKLUCZYĆ z przestrzeni publicznej wszystkich, którzy NIE POpierają jedynie słusdznej linii "naszY PARTII". Środzina wyraziła to w ten sposób DOSŁOWNIE.
Oczywiście to wykluczenie jest celem obecnej mądrości etapu. Bo w następnym etapie przejdziecie do fizycznej eliminacji przeciwników, albo wszystkich, którzy nie są Z WAMI.
Przeżyliśmy już takie totalniactwo. Choć krwawa cena tego przeżycia była bardzo wysoka.
jliber / 2010-06-24 23:57 / Tysiącznik na forum
No nie wiem, ja tam odnoszę takie wrażenie raczej słuchając zwolenników PiS, o tym jak to oni są ci "prawdziwi" Polacy, a reszta to jakieś żydy, niemcy czy ruski, jak to oni są jedyni "prawdziwi" patrioci, że jakoby nie można być Polakiem ani patriotą jeżeli się nie głosuje na PiS, że politycy innych partii powinni zostać skazani za "zdradę stanu" tylko dlatego bo realizują program własnych demokratycznie wybranych partii. Wszyscy wiemy że PiS to narodowi socjaliści z punktu widzenia ich programu gospodarczego, ale tego typu wypowiedzi to już pachną obozami koncentracyjnymi. A już to hasło Kaczyńskiego różniące się od Polen, Polen uber alles tylko składnią? Przy was to nawet socjalisci marksistowscy z SLD jawią się prawie jak wolnorynkowcy i demokraci.
sceptyk / 2010-07-02 19:52 / Tysiącznik na forum
Twoi totalniacy z PO to prawdziwi jewropejczycy. I wg was tylko WY jesteście uprawnieni do decydowania co jest słuszne, a co nie.
To WY dbacie o to, żeby Polska była ściśle podporządkowana brukselczykom i wciskacie narodowi, że patriotyzm to nacjonalizm, a Niemcy, Francuzi i Anglicy o niczym innym nie marzą tylko o tym, żeby .zrobić Polakom dobrze.
Sami w to nie wierzycie, ale realizujecie w ten sposób nowy Anschluss. I sami staniecie się jego ofiarami, tylko trochę później. Wybitny działacz socjalistyczny Adolf Schieklgruber, ksywa partyjna Hitler, pierwszy wizjoner Europy zjednoczonej pod wodzą NIemiec, wykończenie Polaków odłożył na później, bo najpierw postanowił wymordować Żydów. Ale tak czy inaczej Polacy mieli być wyniszczeni. I tej doktryny nikt w Niemczech do dzisiaj nie odwołał.
sceptyk / 2010-06-24 20:40 / Tysiącznik na forum
I kto by pomyśał jeszcze tydzień temu, że PO to partia prawicowa i wolnorynkowa?????
Wreszcie POPiS przyznaje, że od komuchów różni ich tylko to, że komuchy strzelały wrogom w potylicę, a POPiS jeszcze nie.
jliber / 2010-06-24 22:49 / Tysiącznik na forum
Nie bardzo widzę tutaj jakiejś fałszywości. Akurat wycofanie wojsk to bardzo wolnorynkowe, przecież to zmniejsza wydatki państwa. Parytety w polityce? Czemu nie, co za różnica dla liberała czy pasożyt jest męski czy żeński. In vitro? Leczenie jak każde inne, jeżeli już mamy państwową służbę zdrowia, to leczymy za państwowe pieniądze. Jak sprywatyzujemy kiedyś NFZ to przestanie być to sprawa polityczna a stanie się rynkowa.

Także PiS nie jest jakiś fałszywy, po prostu uczciwie i otwarcie przyznali że w sprawach gospodarczych są socjalistami i tyle.
sceptyk / 2010-06-24 22:59 / Tysiącznik na forum
Jesteś durniem czy tylko "pożytecznym idiotą"?
Albo może mnie uważasz za durnia?
Toż cytat:
Sztab Komorowskiego: wiele nas łączy z lewicą


Jasno mówi o LEWICOWOŚCI tuskowniarstwa.
Więc nie pisz o Afganistanie w kontekście PO, bo PO samo (podobnie jak PiS) przyznaje się do komuszenia.
A przez ostatnie lata wmawiał głupiemu polactwu (czyli swoim wybprcom), że jest partią wolnego rynku i prawicowości. PiS zawsze był narodowo-socjalistyczny i tylko merdia lreujące rzeczywistość, nie wiedzieć czemu nazywało PiS prawicą.
Ale dla takiek np. Olejnikowej "naziści" czyli narodowi SOCJALIŚCI to też prawica, i do tego skrajna.

Politologiczne pomieszanie z poplątaniem. Ale zamierzone i sterowane.
Stokrotki to takie ładne, niewinne kwiatuszki.
jliber / 2010-06-24 23:24 / Tysiącznik na forum
Aby to zrozumieć trzeba wziąść dwa wymiary, wolności osobistych i wolności gospodarczych, 10 pytań każdego dokladnie określi :) http://www.theadvocates.org/quiz
sceptyk / 2010-06-24 23:42 / Tysiącznik na forum
Odnieś się konkretnie do tego, co napisałem.
jliber / 2010-06-25 00:03 / Tysiącznik na forum
Może przeczytaj jeszcze raz pierwszy komentarz w tym "wątku". Wolności gospodarcze (prywatyzacja, wolny rynek, itd) są dość odrębne od osobistych (aborcja, dragi itd). Można popierać zarazem aborcję jak i wolny rynek, nie ma tu sprzeczności. To zresztą praktycznie definicja liberała, popiera on zarówno wolności osobiste jak i gospodarcze. Dlatego wg mnie PO nie przyznaje się do "komuszenia", po prostu stwierdza fakt że z lewicą mają wspólne wolności osobiste, choć oczywiście nie gospodarcze. Z kolei PiS stwierdził fakt że z lewicą mają wspólny BRAK wolności gospodarczych, choć nie osobistych.
jan kowalski / 2010-06-24 20:21 / Tysiącznik na forum
http://antydziad.salon24.pl/198445,jak-manipulowano-wyborami-20-czerwca
jan kowalski / 2010-06-24 19:50 / Tysiącznik na forum
bezczelny chamski typ. Toż to kilka miesięcy temu Komorowski z kolesiami zwiększył o kilkuset żołnierzy nasz kontyngent, a teraz próbuje nam wmówić, że był za wycofaniem się?? Hipokryzja, szczyt bezczelności...
jliber / 2010-06-24 22:51 / Tysiącznik na forum
Może wiesz, wycofać się będziemy mogli wcześniej DZIĘKI zwiększeniu kontyngentu. Spróbuj przeliterować S T R A T E G I A. Co wolisz, prowadzić marnymi siłami wojnę przez 10 lat czy zwiększonymi silami przez rok?
sceptyk / 2010-06-24 23:08 / Tysiącznik na forum
Taaa...
Wasz guru Balcerowicz też był zawsze za obniżką podatków, ale dopiero wtedy, kiedy podniesie się je do granic wytrzymałości polactwa.
Czy ty wierzysz bałwanie, że 300 szwejów więcej prze rok WYGRA wojnę, która jest NIE DO WYGRANIA?????
Zaciekle i głupio bronisz człowika, który jest szmatą już teraz.
Gdyby wygrał wybory, zostanie jeszce szmatą podartą.
jliber / 2010-06-24 23:27 / Tysiącznik na forum
Ja tam wojskowym nie jestem to nie wiem. W każdym razie wojsko to jedno z rzeczy którym państwo powinno się zajmować, jak chcą sobie poćwiczyć w Afganistanie to czemu nie, co to za wojsko co caly czas w kraju siedzi, jaka lepsza nauka niż jakieś wyjazdy, całe nasze wojsko powinno tak robić.
sceptyk / 2010-06-24 23:44 / Tysiącznik na forum
Przestań bełkotać.
Komorowski głosował ZA zwiększeniem kontyngentu, a teraz mówi, że jest ZA wycofaniem naszych żołnierzy.
Nie można być trochę w ciąży. A tym bardziej, jak się jest hrabią, który Janowi musi pokazać, jak się trzyma kandelabr.
jliber / 2010-06-25 00:08 / Tysiącznik na forum
Kręcimy się w kółko. Twierdzę że istnieje strategia wojskowa gdzie rzucasz WIĘCEJ żołnierzy aby właśnie SZYBCIEJ zakończyć misję wojskową. Odpowiadasz mi czy ja w to "wierzę", a ja Ci odpowiadam że mi to kompletnie zwisa, jak dla mnie to mogą sobie robić co sobie uważają za stosowne, byle byli porządnie wyszkoleni gdyby wojna rzeczywiście przyszła na nasze granice.
stajniowy / 77.254.155.* / 2010-06-24 18:56
... lczba afer, nierobstwem, aroganctwem, zwalaniem wszystkiego na poprzednikow ...
Co za samokrytyka!
Rossi / 91.189.73.* / 2010-06-24 18:28
Zapewne "" .. by żyło się lepiej .."
Czy starczy dla Peło i SLD???.
Prywatyzacja na finiszu czas rozpocząć nacjonalizację.
wyborcy są ślepi / 89.73.54.* / 2010-06-24 18:19
Polityka to jakieś obłędne bagno. Kaczyński popiera lewicę, Komorowski popiera lewicę... to po co kandydowaliście, panowie? Może lepiej było pozwolić wygrać Napieralskiemu? Za głosy można sprzedać wszystko... Teraz czekamy, aż Jarek poślubi przed kamerami jakiegoś geja a Bronek poprze Leppera.
jliber / 2010-06-24 22:53 / Tysiącznik na forum
Ani Kaczyński ani Komorowski nie popierają lewicy, po prostu podkreślają obszary wspólne, w przypadku Kaczyńskiego jest nią socjalistyczna gospodarka, a w przypadku Komorowskiego są nią wolności osobiste.
sceptyk / 2010-06-24 23:15 / Tysiącznik na forum
Lewica i wolności osobiste?????
Nie orzśmieszaj mnie, bo mam zajady.
Jestem w wieku, w którym pamięta się jeszcze wolności osobiste lat '60, '70 i stanu wojennego.
Pamętamy wolności osobiste Staszka Pyjasa, księdza Popiełuszki, i setek innych, którym wolność zapewnili "Człowieki Honoru" - Kiszczak i Jaruzelski - przyjaciele redaktora Adama Michnika.

I pamiętamy też historię wolności osobitej kułaków, zaplutych karłów reakcji, generała Nila i setek tysięcy bezimiennych dziś "żołnierzy zapomnianych".

A w czasach obecnych, to właśnie Tusk i PO, wraz komuchami, w ramach poszerzania "wolności osobistych", przewalili właśnie ustawę, pod którą wszyscy operatorzy komórkowi są obowiązani archiwowoać WSZYSTKIE rozmowy w sieci wraz z danymi o namiarach stacji przekaźnikowych z których rozmowe prowadzono, i UDOSTĘPNIANIA tych danych na KAŻDE żądanie prokuratury, policji, policji skarbowej, ZUS, itd. itp. BEZ NAKAZU SĄDU.

Gratuluję dobrego samopoczucia w kwestii "wolności osobistych" w wersji tuskowniarzy. Bardzo szczególnie je rozumiesz.
jliber / 2010-06-24 23:30 / Tysiącznik na forum
Zgoda, nie bylo jeszcze socjalizmu który by realizował wolności osobiste duzo lepiej niż większość krajow kapitalistycznych, ale to juz inna historia. Lewicy trzeba oddac że rprzynajmniej w ramach krajow kaptialistycznych toruje drogę ku swiatlej przyszlosci legalnych dragów, aborcji, eutanazji itp.
sceptyk / 2010-06-24 23:51 / Tysiącznik na forum
Piękna wizja wolności.
Mam nadzieję, że pierwszy się zeutanazujesz, w pierwszym dniu, kiedy prawo na to pozwoli.
jliber / 2010-06-25 00:10 / Tysiącznik na forum
Ja nie potrzebuję eutanazji, jestem zdrowy i mogę sam z soba skonczyć gdybym chciał. Eutanazja może się przydać komuś kto w bólu leży w męczarniach z perspektywą pewnej śmierci a nie jest już w stanie fizycznie z sobą skończyć.
Ding-dong / 217.153.15.* / 2010-06-25 10:56
A jak uzasadnisz potrzebe wprowdzenia aborcji na zyczenie ? Dzieciatko w brzuchu tez nie ma mozliwosci samo ze soba skonczyc, wiec trzeba mu w tym pomoc ?
jliber / 2010-06-24 23:31 / Tysiącznik na forum
Chciałem powiedzieć, każdy socjalizm realizował wolności osobiste dużo GORZEJ niż ogromna większość krajów kapitalistycznych.
a wyborcy patrzą / 83.31.244.* / 2010-06-24 17:55
Sztab hrabiego wypina pośladki w stronę lewicy. Wazelinka w pogotowiu

Będzie się działo
sceptyk / 2010-06-24 23:25 / Tysiącznik na forum
A co ma się dziać?
D-u-p_y będą ich boleć.
Ale cóż jest ból d-u-p-y wobec zdobytej WAAAAAAAAADZY?
jliber / 2010-06-24 22:54 / Tysiącznik na forum
No już Cymańskiego chyba nikt nie przebije po tym jak wczoraj kazał się nazywać socjalistą.
ANDRZEJ Z GDANSKA / 95.41.18.* / 2010-06-24 17:30
NA RAZIE WASZA POLITYKA DOTARLA NA SAME DNO,TRZECI SWIAT STOI ZA DRZWIAMI POLSKI,NOWAKA WYSILKI SA DARMOWE ZA SZNURKI POCIAGA TUSK NAJWIEKSZY TRUCICIEL W POLSCE,SAME KLAMSTWA,PANIE NAPIERALSKI NIE DAJ SIE NABRAC OSZUSTOM
wos / 95.49.62.* / 2010-06-25 22:24
A NAPIERALSKI NASTĘPNY CHŁOPIEC Z NOWĄ TWARZĄ O TO CHODZIŁO TYM STARYM PANOM Z LEWA >>BO WSZYSCY SĄ SPALENI . KOMUNIŚCI A PAN NAPIERALSKI NIE WIE W CO WDEPNĄŁ .OLEJNICZAK JUŻ SIĘ PRZEKONAŁ >>
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy