Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Szukam bezpłatnego, zdalnego stażu/praktyk jako programista java

Szukam bezpłatnego, zdalnego stażu/praktyk jako programista java

markro / 2012-10-18 00:02
Witam.

Tak jak w temacie. Chętnie podejmę się bezpłatnego, zdalnego stażu na stanowisku programista java/młodszy programista java. Chciałbym zdobyć doświadczenie komercyjne jako jeden z w/w. W mieście, w którym mieszkam nie mam możliwości znaleźć takiego stażu, a już nie mówię nawet o znalezieniu pracy jako programista.

Obecnie jestem studentem czwartego roku Informatyki na PJWSTK w Gdańsku. Pracuję jako administrator sieci, i niestety nie mogę zrezygnować z tego stanowiska (potrzebuję stałego źródła dochodów).

Programuję od 3 lat w javie, posiadam w swoim portfolio dwa projekty, z czego jeden robię obecnie.

Miałem już do czynienia z pisaniem aplikacji desktopowych (infoKiosk na ekrany dotykowe - zaprogramowałem cały interfejs użytkownika oraz funkcje tegoż infoKiosku), ale także z aplikacjami webowymi (może nie tyle "aplikacjami", co tworzeniem stron z wykorzystaniem jsp/servlets/hibernate/mysql).
Posiadam certyfikaty Business English PJWSTK B1, C1
Jestem w stanie pracować jako stażysta/praktykant dla Państwa firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-10, oraz 21-24.

W razie zainteresowania moją kandydaturą, prosiłbym o kontakt na adres e-mail m.krokosinski@gmail.com

pozdrawiam

M.K.

Najnowsze wpisy