Forum Forum motoryzacyjneImprezy

Szukam dobrej szkoły nauki jazdy w Warszawie

Szukam dobrej szkoły nauki jazdy w Warszawie

monik4_21 / 2009-06-10 09:12
Witam
Mam pytanie do Warszawiaków. Chce zacząc kursy na prawa jazdy w

Warszawie. Szukam właśnie szkoły, może ktoś poleci jakąś. Ja

zanalazłam http://lider.republika.pl/ , nawet tanio i mają gratis

podręczniki i badania ale może macie coś leprzego. Wiem, że

ośrodków nauki jazdy w Warszawie jest wiele dlatego chciałam na

początek się rozejrzec, może wy mi doradzicie jakiś w miare tani i

sprawdzony. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
Wyświetlaj:
studi24 / 89.70.239.* / 2013-11-30 20:39
Ja zrobiłem kurs w szkole na Racławickiej koło metra. Porządnie, bez żadnych problemów. I tyle krótko w temacie.
EWA 000 / 89.76.21.* / 2013-11-28 17:40
Również polecam szkołę ELMOL, ja też zdałam za pierwszym razem. Super, super, super miłe wspomnienia i nie drogo. Myślę że każdy kto korzystał z tej szkoły jest bardzo zadowolony. Polecam Krystiana, bardzo wesoły i miły człowiek, optymizm zawsze się przyda podczas jazd. POLECAM !
EWA 000 / 89.76.21.* / 2013-11-28 17:40
Również polecam szkołę ELMOL, ja też zdałam za pierwszym razem. Super, super, super miłe wspomnienia i nie drogo. Myślę że każdy kto korzystał z tej szkoły jest bardzo zadowolony. Polecam Krystiana, bardzo wesoły i miły człowiek, optymizm zawsze się przyda podczas jazd. POLECAM !
Aga200 / 89.76.21.* / 2013-11-28 17:37
Bardzo polecam szkołę ELMOL, interesujące szkolenia teoretyczne, sympatyczni i weseli instruktorzy. Moi znajomi wraz ze mną zdaliśmy egzamin praktyczny za pierwszym razem, to jednak świadczy o profesji instruktorów. Na prawdę warto, na jazdach bardzo mile spędzony czas :)
opex997 / 77.253.126.* / 2013-11-07 23:50
Skuszony pozytywnymi opiniami na różnych forach internetowych postanowiłem wybrać szkołę Champion. Była to zła decyzja. Szkolenia teoretyczne były prowadzone w nieciekawy sposób - głównie oglądaliśmy filmiki a na końcu rozwiązywaliśmy 1-2 testy wspólnie, czyli to co każdy z nas indywidualnie jest w stanie zrobić w domu. Ponadto instruktorzy zachęcają, aby zdawać egzamin teoretyczny jak najszybciej pomimo, że mówiłem, iż jeszcze potrzebuje czasu, aby przyswoić sobie wiedzę. Są niezadowoleni, jeśli ktoś przestawia godziny jazd lub wybiera najbardziej oblegane, czyli pomiędzy godziną 16-20. Jednak przed rozpoczęciem kursy zapewniają, iż są w stanie dostosować się do kursantów. Ponadto instruktorzy nie ćwiczą skrupulatnie z nami najtrudniejszych skrzyżowań przez co przystępując do egzaminu praktycznego możemy przeżyć lekki rozczarowanie. Zdałem za 3 razem, ale po tym jak zapisałem się na dodatkowe jazdy u innego instruktora.
vauleta / 80.53.35.* / 2013-10-09 11:05
Witam.
Polecam gorąco szkołę jazdy Autka na szpitalnej 1 w Warszawie, a jako instruktora p. Anie z tamtejszej szkoły. Ja osobiście miałam jazdę z p. Anią i było zupełnie bezstresowo i na potwiedzenie mogę powiedzieć iż zdałam egzamin bez problemu.
bartosz828 / 109.243.107.* / 2013-04-11 11:49
jest wiele dobrych szkół w warszawie natomiast nie polecam osk zielony listek a szczególnie instruktora Pawła.K.
darek019 / 46.112.47.* / 2013-04-15 10:09
Ja też mam problem z tą szkoła -ZIELONY LISTEK całkowity brak kontaktu biuro zamknięte telefony są nieodbierane strata pięniędzy już nie wiem co mam robić.
Madzia424 / 109.243.107.* / 2013-04-11 11:58
Masz racje ja zaczęłam kurs w listopadzie do tej pory nie mogę go ukończyć biuro zamknięte a właściciel nie odbiera telefonów.
LENKA 333 / 109.243.107.* / 2013-04-11 12:10
Ja miałam więcej szczęścia zaczynałam właśnie z p.Pawłem w Zielonym listku porażka zmieniłam na innego instruktora na bródnie i już mam prawko zdałam za pierwszym razem dwa tygodnie temu .
Anka Ka / 93.154.140.* / 2013-04-03 15:12
Mądrze wybrana szkoła to połowa sukcesu. Ja mogę polecić tę, w której nauczono mnie tak skutecznie, że udało się za pierwszym podejściem www.qmobil.pl
vojtas / 213.108.152.* / 2013-02-19 12:24
Witam,

chciałem Wam szczerze polecić naukę jazdy REMUS. Mają biuro przy ul. Grójeckiej. Co prawda sam lokal nie jest najwyższych lotów, ale co ważniejsze jestem bardzo zadowolony z teorii i praktyki jaką tam odbyłem. Teorię prowadzi szef - pan Sławek, sympatyczny gość i myślę, że jest w 100% kompetentny. Świetnie tłumaczy i zawsze odpowie na każde pytanie. Tym bardziej uważam, że on pożądnie przygotuje do nowej teorii. Co do praktyki jeździłem z kilkoma instruktorami i każdy mnie czegoś nauczył. Czego nie powiedział jeden, dowiedziałem się od innego i tym sposobem dobrze przygotowali mnie do egzaminu. Jak komuś się spodoba jazda z jednym instruktorem można się do niego umawiać i nie powinno być problemu. Zdałem za drugim razem- pierwszy oblany przez stres:P Choć mają sporo chętnych, to nie miałem problemów, żeby umawiać się na jazdy w niewielkich odstępach czasu. POLECAM! POLECAM! POLECAM!
nascari / 89.74.77.* / 2013-02-07 17:00
Witam,
ja bardzo polecam szkołę Auto Bema na ul.Kasprzaka 19/21 pok.113
Super kadra w szczególności Instruktor Pan Leszek.Bardzo miły,kompetentny,dobrze tłumaczy.Jest wymagający ale to dobrze bo dzięki temu nie bałam się trudnych sytuacji na drodze wiem, że sobie poradzę.Jazdy są od 8-20 i nie ma problemu z zapisem, ja jeździłam codziennie co jest bardzo ważne.praktyka prowadzona jest po trasach egzaminacyjnych a nie po obrzeżach
Warszawy jak w niektórych ośrodkach.jazdy zaczynają się i kończą pod ośrodkiem, więc opłacona godzina jest w pełni wykorzystana na naukę, a nie odwożenie np. poprzedniego kursanta do domu co w skali kursu urywa się z nauki za którą się płaci 2-3 godzinki.POLECAM I TO BARDZO!!!
Mam porównanie do poprzedniego ośrodka LINIA którego natomiast NIE POLECAM!!!!!.Istna tragedia nauka co 3-4 dni a nawet bywało 7!!!co człowiek po siedmiodniowej przerwie w fazie początkowej będzie pamiętał???nic kompletnie nic!!!! dlatego zmieniłam ośrodek, a instruktorzy szkoda gadać,młodzi jak dla mnie za mało doświadczeni w tym co robią albo im się nie chce dobrze tłumaczyć.dużo by pisać dlatego nie polecam absolutnie
MrRam / 31.62.208.* / 2013-02-06 09:41
W Smile uczą przede wszystkim myśleć. Objaśniają, pokazują, jak masz się zachowywać na skrzyżowaniu. Ja nauczyłam się rzetelnie jeździć i co ważne, koncentrować na jeździe. Moja znajoma, skoczyła kurs w innej szkole, zdała egzamin ale jeździ koszmarnie, już zdążyła zajeździć sprzęgło!! Szkoła, szkole nierówna. Moim zdaniem zmarnowała pieniądze , bo kompletnie się do tego nie nadaje
aonim / 178.235.13.* / 2013-01-16 21:09
ABC TRANS ! Najgorsza szkola jazdy o jakiej slyszalem... większość instruktorów jest ok lecz właściciel (który również uczy) ma straszne podejscie... krzyczy, traktuje ludzi jakby przyszli za darmo mimo tego ze kazdy płaci ponad tysiac zlotych za kurs. Skracają godziny jazd...np. jazda zaczyna sie o 15 ,a o 15:15 jeszcze instruktor rozmawia sobie i pali papierosa... kolejnym przykladem jest ustawianie godzin przez nich, okazauje sie że wszystko ok a potem okazuje sie ze czlowiek przyjezdza i wgl nie byl zapisany...dziewczyny wychodziły z płaczem od niego z samochodu a ja mialem dość traktowania mnie jak debila...STANOWCZO ODRADZAM !
GALLLL / 178.235.13.* / 2013-01-16 21:11
zgadzam sie... informacje na stronie o tym ze jezdzi sie na skodzie fabii sa nie do konca prawdziwe...na 30 godzin to ponad polowe przejezdzilam na jakims starym oplu z zepsuta skrzynią biegów...
GALLLL / 178.235.13.* / 2013-01-16 21:12
mialam na mysli ABC TRANS NA ODLEWCZNICZEJ piszac o negatywach ...
gosia_011 / 79.163.47.* / 2012-11-28 15:38
Polecam, osk BARTEK przy Odlewniczej, na przeciwko WORD-u. Jeździłam z Panem Andrzejem Ossowskim ( ostoja cierpliwości ). Zwraca uwagę na mnóstwo szczegółów ( "haczyków egzaminacyjnych" ) jest bardzo rzetelny, nie olewa swojej pracy, nie stresowałam się przy nim. Jeździłam różnymi egzemplarzami skody fabii ( w każdym z tych samochodów trochę inaczej się wyczuwało sprzęgło, gaz, hamulec - nie przyzwyczajasz się do jednego mechanizmu i nie masz potem problemu na egzaminie )Jazdy odbywały się po trasach egzaminacyjnych - nie było żadnego załatwiania spraw osobistych. Szczerze polecam tego instruktora. Przed samym egzaminem jeździłam ok 2 ha z Panem Tadeuszem i myślę że on też jest ok, do niego też bym się zapisała, z innymi instruktorami z tej szkoły nie miałam do czynienia więc nie wiem. Aha mają swój plac manewrowy z górką.
Zadowolony kursant :) / 213.108.152.* / 2012-11-18 15:55
Ja gorąco polecam szkołę jazdy - Remus na Grójeckiej. Świetnie mnie przygotowali, zdałem za 1 podejściem! Na dodatek instruktorzy są naprawdę wspaniali :) Na zajęciach i jazdach panuje super atmosfera,
Renata283 / 93.154.234.* / 2013-02-04 08:29
Ja polecam pan Bogdana z nauki jazdy Gemid. Bardzo cierpliwy człowiek,wszystko tłumaczy aż się zrozumie. zdalam egzamin wysmienicie za pierwszym razem.
Łukasz242 / 213.238.119.* / 2012-09-11 15:49
Jesteś kursantem w szkole nauki jazdy? Zdawałeś lub planujesz zdawać prawo jazdy? Podziel się u nas swoją opinię o Twoim Ośrodku Szkolenia Kierowców... Odwiedź naszą stronę i oceń daną szkołę nauki jazdy. Jeśli z kolei szukasz ośrodka, sprawdź lokalizację najbliższą Ciebie lub najbardziej dogodną. Możesz też sprawdzić ceny kursów oraz ceny pojedynczej godziny nauki jazdy. Wejdź na: http://combc.pl/ Sprawdź, zobacz i wykorzystaj pełnię możliwości, jakie daje Ci nasza strona!
oszukany1 / 83.6.251.* / 2012-09-20 14:44
Przestrzegam Was przed tymi oszustami. Najpierw mieli biuro przy Agorze, później na Sokratesa a teraz na Conrada 32 z tym, że tam nie ma nic. Dodatkowo oszukali mnie na spore pieniądze. Nie odbierają telefonu i domofonu nawet jak są w domu bo samochód stoi pod domem. Przypadkowo odebrała Dorota Cieślak i powiedziała, ze teraz jest w domu i nie ma jej w biurze a ja po rozmowie telefonicznej od razu zadzwoniłem domofonem bo stałem pod blokiem i nie odbierała"po wejściu na piętro też nie odbierała jak waliłem do drzwi. Z moich informacji nie jestem pierwszą osobą OSZUKANĄ przez tych złodzieji. Podobno nawet ludziom z swojej branży są winni pieniądze i się ukrywają.
WIĘC UWAGA UWAGA UWAGA OSZUŚCI.

MIESZKAJĄ NA ul. Parola 1 m49 na wrzecionie.
Mają stronę internetową www.el.waw.pl
wszystkie telefony na stronach na których się ogłaszają sa NIEAKTUALNE to o czymś świadczy!!!!!

Najnowsze wpisy