Forum Forum finansoweKredyty

szukam kredytu hipotecznego

szukam kredytu hipotecznego

PI_2013_waw / 46.134.168.* / 2013-07-18 22:28
Witam. Z góry uprzedzam, że nie interesuje mnie wypełnianie formularzy (gromadzących dane osobowe, z milionem zastrzeżeń odnośnie zgody na przesyłanie informacji handlowych etc).
Interesuje mnie rzetelna oferta, na warunkach przedstawionych poniżej. Jeśli jest bank/przedstawiciel który zaproponuje mi taki kredyt na moich warunkach to proszę zostawić kontakt (telefon/mail) do siebie, a ja się skontaktuję.

Wymagania:
1. Kredyt hipoteczny
2. Zakup mieszkania MDM Sigiel(wówczas 15 lat oraz pozostałe uwarunkowania) lub rynek pierwotny. W ostateczności wtórny.
3. Wkład własny 100 000 zł, wartość mieszkania od 200 000 do 300 000
4. Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat
5. Niskie RRSO (porównam pozostałymi ofertami), plus informacja odnośnie oprocentowania kredytu i prowizji/opłat banku
6. Raty równe/malejące = bez różnicy (będzie brane pod uwagę RRSO), dopuszczalny zakres rat 2000-3000 zł/msc
7. Okres kredytowania do 5 lat
8. Interesują mnie także warianty kredytów walutowych
9. Dodatkowe opłaty czy warianty, traktowane jako zabezpieczenie banku a stanowiące dodatkowe koszty dla klienta - cross-selling, tj otwarcie konta/ubezpieczenie/etc. = osobna wariantowa informacja
10. Nie interesują mnie kredyty udzielane w oparciu o informację o dochodach/wyciąg z konta/druk rmua/etc. BIK = tak. / Umowa na czas nieokreślony, wiek 30 lat.

Czekam na informacje, lub na pytania (odnośnie uzupełnienia danych potrzebnych przedstawicielowi do przedstawienia oferty). Oczywiście liczę się także z możliwością że żaden bank nie jest w stanie sprostać tym wymaganiom i przedstawić jakąkolwiek ofertę.
Pozdrawiam,
P.I.
Wyświetlaj:
Adamiuk121 / 185.161.93.* / 2019-04-27 11:30
W takim razie mocno polecam firmę Financial Home. Sądzę, że warto się rozeznać w ich ofercie, szczególnie jeżeli potrzebujemy pożyczki pod zastaw na realizację inwestycji. Naprawdę znakomicie się to sprawdza.
Kuraśśś / 185.161.93.* / 2019-04-20 19:17
Generalnie te firmy, które się w tym specjalizują muszą się napracować, żeby uzyskać odpowiednią renomę. Niestety wciąż pokutuje stereotyp, że to to samo co chwilówka, a jak pokazuje moje doświadczenie jest zupełnie inaczej. Ja miałem przyjemność robić interesy z Financial home i naprawdę rzadko spotyka się taki poziom profesjonalizmu.
Plafon / 195.189.88.* / 2019-01-05 22:26
A myślałeś o Financial Home? To jest firma pozabankowa, która w pożyczkach pozabankowych pod zastaw się specjalizuje. Wiem, że są nieźle, że pożyczki może nie należą do tych najtańszych (ogólnie plasują się gdzieś tak w środku stawki), ale że poniekąd spłacają to faktem bardzo dużej jasności podpisywanych umów. I to jednak mała firma, a nie bankowy moloch, co ma swoje plusy.
KrystianZajdel / 195.189.88.* / 2018-12-21 00:34
Polecam zainteresować się firmą Financial Home, są bardzo fajni właśnie jeśli chodzi o zastawy. Bardzo wspierają młodych przesiębiorców, często na dobrą sprawę otwierają drogę do finalizacji projektów, gdy banki odwracają się plecami. Ja polecam.
GrzesiekGresiek / 195.189.88.* / 2018-12-01 21:28
Zależy czego szukasz. Ludzie, którzy budują już trochę unikają banków, zresztą banki gwiżdżą na takich klientów bez większego zabezpieczenia. Jeśli masz nieruchomość do dyspozycji to na pewno polecam np. wzięcie pożyczki pod zastaw w Financial home - firma sprawdzona już przez wiele osób i jak na razie nie spotkałem się z krytyką.
Pamela Flores / 41.203.72.* / 2018-08-01 17:34
Czy potrzebujesz pilnej pozyczki? Masz dlugi? Czy masz zly kredyt? Czy odrzuciles bank, jesli potrzebujesz pozyczki na rozpoczecie wlasnej inwestycji biznesowej LUB? Poznaj Pamela Rosa Flores FIRMA My pozyczamy ludziom pomimo zlych wyników kredytowych / sa tacy zli. Zapewniamy kredyty dla firm i osób fizycznych na dlugoterminowe i krótkoterminowe niskie oprocentowanie w wysokosci 2% rocznie dla osób fizycznych i firm. Programista nasz kredyt szybko i niezawodnie, stosuje sie dzis i uzyskac nasza natychmiastowa odpowiedz. kredytodawcy maja zagwarantowana dobra, 100% Gwarancje i gwarantuja maksymalne bezpieczenstwo klienta. W przypadku dalszych pytan prosimy o kontakt za posrednictwem naszego adresu e-mail: (pamelarosaflores11@gmail.com)
wodzik925 / 5.172.238.* / 2018-02-21 10:19
Pożyczki na sam dowód od 100zł do 15.000zł w 30minut na Twoim koncie, wszystko załatwisz przez internet. tylko na stronie http://xchwilowki.pl
waldek574 / 62.244.155.* / 2018-02-20 23:39
Zapraszamy - oferty kilkunastu banków - kredyty gotówkowe - hipoteczne - konsolidacyjne - samochodowe - firmowe- korzystne
lokaty bankowe - tani internet i tv wystarczy wysłać darmowe zapytanie - konsultant oddzwoni do Państwa - to nic nie kosztuje
- nie przepłacaj - znajdź najkorzystniejsza ofertę Zapraszamy na naszą stronę www.darmowedoradztwo.ekstrafinanse.pl
coffeeLBN / 77.79.198.* / 2013-07-20 11:04
samo zabezpieczenie kredytu nie załatwia sprawy. Bank musi sprawdzić Twoją zdolność. No niestety ale tak jest.
coffeeLBN / 83.17.35.* / 2013-07-19 12:54
"nie powiem ci Drogi Banku ile zarabiam, ale Ty daj mi kredyt na ponad 100 koła opierając analizę ryzyka na kolorze moich oczu". Tu Twoją jedyną szansą jest oferta dla zawodów zaufania publicznego- lekarz/prawnik etc, ale tu także oświadczenia zazwyczaj przechodzą kiedy taki klient ma własną działalność i nie chce ujawniać dochodów.

Po drugie- MDM wchodzi najwcześniej za pół roku, żadna decyzja kredytowa nie jest ważna tak długo, więc nikt nie jest w stanie ci zagwarantować, że kredyt, który znajdzie dla Ciebie dzisiaj, będzie dostępny także na początku 2014. Jest dokładnie odwrotnie- na bank dzisiejsza oferta będzie już nieaktualna za 6 m-cy.
PI_2013_waw / 31.62.25.* / 2013-07-19 17:57
Bank dostaje zabezpieczenie w postaci prawa do mieszkania w przypadku nieterminowej spłaty kredytu. Czego jeszcze potrzebuje, nerki ?
Dagmara65 / 185.47.65.* / 2014-10-21 19:10
napewno nie twojej,co tu za ludzie sa,chyba zapomnieli, gdzie mieszkają.Wymandrzac sie mozna,tylko tyle wam zostało.
PI_2013_waw / 31.62.25.* / 2013-07-19 17:57
Kredyt dostaje zabezpieczenie w postaci prawa do mieszkania w przypadku nieterminowej spłaty kredytu. Czego jeszcze potrzebuje, nerki ?
coffeeLBN / 77.79.198.* / 2013-07-20 11:05
samo zabezpieczenie kredytu nie załatwia sprawy. Bank musi sprawdzić Twoją zdolność. No niestety ale tak jest.
PI_2013_waw / 31.61.131.* / 2013-07-20 16:11
Oczywiście - tak jest. Jednak nie zamierzam dać bankom się paść swoim kosztem, nie w tym kraju to w innym. Dopóki ludzie (większość ludzi) będą pozwalać się d..ć i poniewierać dopóty krwiopijcy będą mieć używanie.
Ale nie ma przymusu, ja nie muszę otrzymać kredytu, bank nie musi na nim na mnie zarobić.
Bank może doskonale sprawdzić moją zdolność jeśli zaproponuje cross-selling konto z koniecznością wpływów min. X tysięcy złotych (czyli dochodów/wynagrodzenia). Ma informację z BIK-u że nie posiadam kredytów do spłacania. Podejrzewam, że wewnątrzmafijna, tfu, międzybankowa informacja, w tym zakresie działa bardzo sprawnie. Internecie, wielkieś mi zło uczynił, tem istnieniem swoim.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: