Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Szukam pracy jako Junior Java Developer - Cała Polska

Szukam pracy jako Junior Java Developer - Cała Polska

Mariusz Nowak / 2013-04-23 13:41
Witam

Programista-amator, bez doświadczenia komercyjnego, poszukuje pracy na stanowisku Junior Java Developer.
(Cała Polska, na pełny etat, Gotowy do relokacji, stacjonarnie lub zdalnie)

Znajomość:

Java: JavaSE, Springframework 3.x (Core/AOP, MVC, Security 3.x, WebFlow 2.x), Hibernate/JPA, Apache Tiles, JSP, JSTL, XML, JDBC.
Narzędzia: Eclipse, Maven2, PostgreSQL, Tomcat 7, Git.

c++: Borland Builder C++, Directdraw, WinAPI, cURL, Allegro.

Język angielski na poziomie zaawansowanym.

Programowaniem zajmuje się od 15 roku życia. Przede wszystkim hobbistycznie. Zaczynałem od języka c++ i pisania gier komputerowych, niewielkich narzędzi dla własnych potrzeb, bota obsługującego grę, a także patch'a do gry (na którym ludzie grają do dzisiaj). Niestety niemal żadnego z tych większych projektów nigdy nie skończyłem - tworzyłem je głównie dla zabawy i nauki.
Niecały rok temu przesiadłem się na Javę i od tamtej pory w wolnym czasie uczę się kolejnych technologii. Język ten oraz bazujące na nim technologie, takie jak Spring i Hibernate, bardzo przypadły mi do gustu. Chciałbym rozwijać się w tym kierunku, ale nie jest to koniecznością.
Studiowałem Informatykę na Politechnice Opolskiej, niestety, z powodu trudnej sytuacji finansowej w mojej rodzinie musiałem przerwać naukę na III roku i rozpocząć pracę (niezwiązaną z branżą). W przyszłości chciałbym dokończyć studia zaocznie lub on-line, tak by nie kolidowało to z moją pracą.
Obecnie jestem bez zatrudnienia i szukam swojej pierwszej pracy jako programista. Mieszkam w woj. Opolskim, interesują mnie stanowiska z całej Polski, zarówno praca na miejscu jak i zdalna.

Posiadam zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów. Duże chęci do pracy i rozwijania się. Sporą część wolnego czasu mógłbym poświęcać na naukę technologii potrzebnych w pracy.

Posiadam prawo jazdy kat. B.
Wyświetlaj:
Anna Krawczyk / 193.42.230.* / 2013-11-19 11:40
Witam serdecznie - proszę o kontakt na anna.krawczyk@agora.pl - obecnie na takie stanowisko poszukujemy kandydatów Programista Java / J2EE ) .
Paweł Łogasz / 188.137.74.* / 2013-10-24 15:56
http://www.fis-sst.pl/pl/praca-kariera/oferty-pracy/
Jarosław Sitek / 78.133.165.* / 2013-07-04 13:17
Będę wdzięczny za kontakt: jaroslaw.sitek@cyclad.pl - aktualnie poszukujemy kandydatów o Pana profilu zawodowym do Warszawy, Wrocławia, Lublina i Krakowa.
AboutYou / 79.189.39.* / 2013-06-27 08:56
Zapraszam do kontaktu pawel_dabrowski@aboutyou.pl - proszę o przesłanie swojego CV.

Najnowsze wpisy