Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Szukam pracy w biurze OPOLE

Szukam pracy w biurze OPOLE

Saynecka / 2012-06-17 15:12
Dzień dobry!
Nazywam się Kateryna Besedina. Mam 23 lata. Pochodzę z Ukrainy, ale już 1,5 roku mieszkam w Polsce w Opolu na podstawie studii.
W tym roku skończyłam studię w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji (studia magisterskie(studia dzienna, kierunek: zarządzanie, specjalność: logistyka i marketing). Na Ukrainie ukończyłam Uczelnię wyższą Kijowski Uniwersytet Sławistyczny (licencjat (4 lata, studia dzienna), kierunek: zarządzanie, specjalność: manager sprawy celnej).
Na Ukrainie pracowałam jako administrator w studio odnowy biologicznej oraz też jako administrator w centrum serwisowego sprzętu.
Posiadam kartę pobytu. BARDZO bym chciała zostać w Polsce w wojewódstwie Opolskim, dlatego właśnie i szukam stałej pracy.
Chciałabym rozpocząć swoją karierę i nowe życie w Polsce. Jestem osobą odpowiedzialną, punktualną, otwartą. Niestety nie znam jeszcze jak pracują firmy w Polsce, ponieważ jeszcze nie miałam pracy tutaj, ale moja umiejętność szybkiego uczenia się pomoże mi, i jestem pewna że przez krótki czas już będę „swoją osobą” w firmie.

Z poważaniem,
Kateryna Besedina

Najnowsze wpisy