Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Szukam pracy z kontem ALLEGRO

Szukam pracy z kontem ALLEGRO

Magda komp8@op.pl / 80.239.242.* / 2010-03-22 12:33
Witam. Mam konto allegro (ponad 200 pozytywnych komentarzy, brak negatywnych), z chęcią posłużę się tym kontem, aby sprzedawać kogoś towary i przy tym oczywiście zarobić.

Chciałabym nawiązać współpracę z rzeczowa i uczciwa osoba.

Jednak w związku z dużą ilością oszustów internetowych stawiam swoje warunki.

Pieniądze za sprzedane produkty będą wpływały na moje konto. Po zaksięgowaniu wpłaty wyślę 0 maila z wiadomością o dokonaniu wpłaty wraz z informacjami o numerze, tytule aukcji i adresem do wysyłki paczki. Dopiero, kiedy uzyskam od kupującego potwierdzenie o odebraniu paczki przeleje na konto należną Pracodawcy kwotę pomniejszona o koszty wystawienia aukcji. W razie braku wysyłki oddam pieniądze kupującemu. Jeśli chodzi o moje wynagrodzenie - jeśli nie otrzymam go w wyznaczonym czasie to wtedy odliczę to od pieniędzy, które mam zwrócić Pracodawcy za sprzedane towary.

Nie jestem oszustka i nie mam zamiaru przywłaszczyć sobie cudzych pieniędzy. Jedyne, co chce to mieć pewność ze nie trafie na oszusta, który poleci mi wystawiać fałszywe aukcje i zabierze pieniądze – przez co później miałabym poważne problemy.

Drogi PRACODAWCO! Jeśli przystajesz na moje warunki to proszę o kontakt. Jestem uczciwa i pracowita osoba wiec, jeśli na prawdę potrzebujesz pracownika do sprzedaży allegro to się na mnie nie zawiedziesz.

Czekam na uczciwe oferty:)

Pozdrawiam, Magda.

Najnowsze wpisy