Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Szukam ubezpieczenia. Czy coś polecicie?

Szukam ubezpieczenia. Czy coś polecicie?

maggi321 / 89.228.139.* / 2009-09-07 22:39
Witam! Interesuje mnie indywidualne ubezpieczenie od zdarzeń takich jak śmierć, wypadek, choroby i urodzenie dziecka. Dodam, że prowadzę własną działalność. Jeszcze niedawno byłam zatrudniona w firmie i z tego tytułu miałam grupwe ubezpieczenie w PZU. Niestety przegapiałm moment i nie kontynułowałam ubezpieczenia. Teraz szukam czegoś odpowiedniego dla siebie.
Wyświetlaj:
BiuroBrokerskie / 89.73.80.* / 2011-07-11 13:25
Polecam świetne ubezpieczenie mdu.com.pl(zakładka ubezpieczenie na życie, Signal Iduna)
perfekta / 83.142.222.* / 2011-01-20 19:27
WITAM! JESTEM AGENTKĄ TOWARZYSTWA UBEZPIECZEN NA ŻYCIE WARTA.

JEŚLI JEST PAN Z TERENU WOJ. ŚLĄSKIEGO PROSZĘ O KOTAKT. UBEZPIECZENIE DOBIORĘ INDYWIDUALNIE DO PANA POTRZEB I MOŻLIWOSCI.

500 781 177 FUH.PERFEKTA@GMAIL.COM
LuxUbezpieczenia / 2011-01-16 21:18
Polecam Allianz.
Składka już od 33zł miesięcznie.
www.wypadki-zycie.pl
eme / 87.205.209.* / 2011-01-16 22:06
Lux i coz z tego e skladka 33 miesiecznie .Dawaj OWU
ABC Finansowe / 2011-01-13 12:48
Proszę o kontakt tel 509 975 530 henryk@abcfinansowe.pl. Mamy coś co spełni Pana
potrzeby
Pozdrawiam
LuxUbezpieczenia / 2010-12-08 17:00
W Allianz mamy bardzo dobrą ofertę od wypadków, na życie oraz różnych zdarzeń losowych, najlepiej wydrukować i przejrzeć w spokoju przy kawie. Do ubezpieczenia mogą przystąpić również osoby bezrobotne.
Posiadając nasze ubezpieczenie nie musisz martwić się, że jak zmienisz pracę, to musisz przerwać ubezpieczenie lub kontynuować je na gorszych warunkach.
Nasze ubezpieczenie możesz mieć cały czas, warunki się nie zmieniają, składka też się nie zmienia, jak pracujesz, jak zmieniasz pracę lub pozostajesz bezrobotny- JEDNA UMOWA NA LATA, JEDNA SKŁADKA NA LATA, min. 33 zł miesięcznie.
Zawierasz raz umowę, opłacasz składkę miesięcznie i nie martwisz się, że jak zmienisz pracę lub będziesz chwilowo bezrobotny to nie będziesz mieć ubezpieczenia.
Proszę przesłać SMS z adresem mailowym, prześlę naszą ofertę.
Tel. 602-60-60-30, e-mail: lux-ubezpieczenia@wp.pl
magdalena-rzepka / 46.112.175.* / 2010-10-27 12:30
Witam chętnie pomogę:)
Pracuję na śląsku, i mam w ofercie ok 20 TU, podaje numer 791 977 476
justi19900 / 78.131.159.* / 2010-10-21 11:10
Ubezpiecznia Generali:
1. Ubezpiecznia na życie (NNW indywidualne, na życie i dożycie i inne)
2. Indywidualne konto emerytalne
3. Ubezpieczenia firm PRESTO
4. ubezpieczenia grupowe
5. OC komunikacyjne (OC, AC, Assistance, OP, Pakiet komunikacyjny)
6. Ubezpieczenia dla domów w budowie
7. Ubezpieczenia domów
8. Ubezpieczenia dla podróżujących za granicę
9. OC w życiu prywatnym
10. ubezpieczenia dla dzieci (szkolne, posgaowe, plany oszczęnościowe dla dzieci, ubezpieczenie Lew Junior)
11. Ubezpieczenie OC rolnika
12. Otwarty fundusz emerytalny Generali
Zniżki od 10 do 25 %. dojazd do klienta. wystwienie polisy na miejscu. obsługa klienta w czasie trwania ubezpieczenia.
Paweł Kula, Nowy Kamień 215. W Rzeszowie przy ulicy Matejki. nr telefonu. 696 900 116
ANDIW / 129.242.230.* / 2010-10-18 22:28
Do Lezdrub
Jeśli chodzi o to, co Pan nazywa uszczerbkiem na zdrowiu to w poprzednich postach nie sprecyzował Pan czy jest to ,,Trwała Utrata Zdrowia przez Ubezpieczonego ” 4 z rozdziału 3 OWU czy ,,Inwalidztwo Ubezpieczonego” czyli 6 z 3 rozdziału OWU i stąd nieporozumienie. Na przyszłość dobrze jest używać definicji z OWU.

Jeśli chodzi o wariant Nordea Partner zawierający 25 ryzyk, to należy zwrócić uwagę przy składce 65 zł świadczenie z tytułu głównego ryzyka, czyli śmierci wynosi tylko 35 tys. Nie ma porównania z KKA.

Zgadzam się, że wadą KKA jest brak możliwości kontynuacji na tych samych warunkach po 65 roku życia. Sądzę, że Nordea prędzej czy później będzie musiała rozwiązać grupę lub dać do podpisania klientom aneks wyłączający takową możliwość, ze względu na szkodowość. To już było przerabiana na Polskim rynku. Sprzed kliku lat pamiętam jak po kilku szkodach rozwiązywane przez TU były naprawdę spore grupy. Mając klientów po 65 roku życia przy tak niskiej składce bardzo trudno jest wychodzić firmie na plus. Dlatego zbytnio bym się nie ekscytował możliwością kontynuacji po 65 roku życia.
lezdrub@interia. / 79.185.90.* / 2011-02-01 14:40
Andiw.Ja jedanak Myslę,że nie umiesz czytać. Tam pisze jasno, w tej ofercie która wystawiłęm jest napisaneże za 1% uszczerbku 250 zł

tabela dotyczaca uszczerbków jest na stronie internetowej Nordei. Jasno opisana ile % i za jakie uszkodzenia.

Nie wiem o jakich grupach tu bajerujesz,ale ja jeden produkt Nordea Perfect Multi Ochrona sprzedaje już 8 lat i cały czas klienci maja jednakowe warunki.


Zapewne też nie ty bedziesz decydował o tym jakie produkty ma mieć firma Nordea.
Jesteś na to za Cienki Bolek.
ANDIW / 129.242.230.* / 2010-10-17 20:35
Do Lezdrub
Nie uważam przedstawionej przez Pana oferty za lepszą, jest w wielu aspektach porównywalna z Wariantem II KKA i dużo mniej korzystna niż Wariant I.
Np. wielką wadą Nordea Partner jest tzw. duży uszczerbek – tabela (OWU z resztą bardzo słusznie nie nazywają tego uszczerbkiem tylko ,,Inwalidztwem ubezpieczonego wskutek nieszczęśliwego wypadku”), a wiec osoba, która złamanie rękę lub nogę a jej nie straci nie otrzyma z tego żadnego odszkodowania. Wiec w tym punkcie znacząco ustępuje wszystkim wariantom proponowanego przeze mnie KKA.
lezdrub@interia.pl / 79.185.77.* / 2010-10-18 21:02
Andiw. Oferte , która przedstawiŁem jest trwała utrata na zdroiwiu (uszczerbek), a nie trwałe kalectwo. Tak więc mylisz się z prawdą.

Ja przedstawilem tylko jeden wariant. O takiej samej składce jak twoja oferta. Sa też inne napisałem. Naprykład takie, które asekurują aż 25 ryzk.

Ja nie twierdzę,ze ubezpieczenie przez ciebie przedstawione są kiepskie. Tak nie jest.
Są to dobre ubezpieczenia. Maja tylko jedną wadę z kontynuowaniem po 65 r zycia.
A to jest zarazem duża wada.

Chyba przyznasz mi rację.
87 / 91.215.228.* / 2010-10-16 23:18
Szukając polisy watro jest trochę poczytać o ubezpieczeniach co tak naprawdę nam dają a nie tylko patrzeć na cenę. Aby później się nie okazało, że np. w razie śmierci osoby ubezpieczonej dostanie 100 zł! Ciekawe artykuły znajdują się na stronie ubezpieczenia-web.pl.
garnier / 188.33.174.* / 2011-01-21 14:02
Trzeba się dokładnie zapoznać z OWU, zanim się taką polisę wykupi
lezdrub@interia.pl / 79.185.78.* / 2010-10-17 18:06
Ale tam nie ma żadnych konkretów. Tam są tylko ogólniki, o których niemal wszyscy wiedzą.
Tam też zchwalają do hybryd. Nie ma ani słowa o III filarze.
aaudytor / 2011-01-29 18:41 / Bywalec forum
Jak nie ma żadnych konkretów? A co jest bardziej konkretne ? I nie niemal wszyscy wiedzą, a raczej niemal wszyscy nie wiedzą.
AGENT ADAM / 77.45.90.* / 2010-09-17 17:09
Drodzy Czytelnicy , czytam wasze posty z wielkim smutkiem czując sie jak na targu firm ubezpieczeniowych . Panowie i Panie na podjecie decyzji o ubezpieczeniu na zycie wplywa wiele czynników pobocznych , oznacza to że każda firma ubezpieczeniowa bedzie miala cos ciekawego do zaoferownia . Jednak musimy pamietac że kupujemy polisę aby nas zabezpieczyła i sprostała swoim potrzeba . Bo sa ubezpieczenia jako forma ochronna i ochronno-inwestycyjna . W jednej firmie produkt kosztuje 50 zł w drugiej 100 zł ale zestaw opcji jest całkiem inny i tak samo zysk bedzie inny. Prosze mieć troche realizmu w swoich wypowiedziach i pomyslec jak Kobieta w wieku 45 lat kupujac polise na życie z funduszem kapitalowym za 100 zł i Su na 100.000 zł moze oczekiwać na wyplate z funduszu 100.000 zł za 20 lat ... Posiesienie kosztów ryzyka , kosztów administrac ji i kosztów manipulacyjnych doczy wszystkich firm , oczywiscie jest to maskowanie ale nic nie za darmo . Najwazniejsze aby wybrać firma która jest rzetelna i mimo gwarantowanej wyplaty su ubzepieczenia w razie smierci bedziemy mieli pewnośc ze nie dojdzie do sytuacji że nie doczytaliśmy ze sa wyłaczenia . Czytajmy warunki umowy , pytajmy agentów i doradców co bedzie gdy.. a jesli nie zaplace jednej składki to ... a kiedy i jak moge zrezygnować ... etc.
Ja oczywiscie jestem agentem ubezpieczeniowym i widze że szerg sprzedanych Polis jest sprzedawana pod wpływem emocji , gry słów a nawet manipulacji . Mało kto robi analizę finasową i liczy sie z dobrem klienta bo najwazniejsza jest prowizja ze sprzedazy . Moja firma ma szereg produktów ale tylko oplacalne dla agenta są 2 w sprzedazy i taka jest prawda . Oczywiście nie chce obrazić prawdziwych ekonomistów i ubezpieczycieli z etyka i ludzi kierujacych sie dobrem klienta , ale fakty sa inne .
Nie mniej jednak każda forma ubezpieczenia zabezpiecza nas w jakies formie i to jest dobre ... zyczyłbym sobie i wam aby ludzie umieli mowic o swoich obawach , potrzebach i marzeniach aby naprawde Polisy które my sprzedajemy a wy kupujecie były prawdzimym zabezpieczeniem dla rodziny .
oborowy / 79.185.92.* / 2010-09-17 20:33
Adam.Zero konkretów. 100% bajeru. Ubezpieczenie ma być czystoochrone i bezterminowe. Reszta to badziwia.
addaamm / 77.45.90.* / 2010-09-18 02:01
oborowy ... konklrety sa kiedy zna sie wiek , płec i zawód klienta . Pozniej kiedy juz dowiemy się jakie sa potrzeby i zabezpieczenia mozemy przystapić do ofertowania .
oborowy / 79.185.110.* / 2010-09-18 21:06
addammm. A jaką ty firmę reprezentujesz, w której te marzenia ludziom realizujesz ??
Czy jezeli, ktoś ubezpiecza dom, czy samochód to robi to,aby realizować swoje marzenia, czy tez aby się zabezpieczyć na wypadek utraty tego mienia ??/

Podobnie jest z polisą na życie. Ona ma zabezpieczać nas w razie wypadku, chorób i spdkobierców w razie utraty naszego życia. Ale czy to są marzenia ???
aaudytor / 2010-09-22 12:28 / Bywalec forum
Słów się czepiasz. Chodzi o sedno sprawy. Większośc ubezpieczycieli taką marną jakośc obsługi i samych ofert oferuje, że może właśnie "marzeniem" o normalności po prostu trzeba nazwac oczekiwania klientów. Solidnośc i rzetelnośc ubezpieczyciela jest moim zdaniem wazniejsza od ceny polisy, a często te różnice wcale nie są wielkie.
lezdrub@interia.pl / 79.185.81.* / 2010-09-22 18:55
aaudytor. Powiem ci jasno. Większość agentów owija łajno w bawełnę, aby sprzedać badziwia.

A o którym ubezpieczycielu mówisz ?? Nastepne owijanie??

Każdy ubezpieczyciel, musi sie wywiązać z umowy ubezpieczeniowej według OWU na którym to ubezpieczenie zostało zawarte.
I w doborze ubezpieczenia należy dokładnie zapoznać się z owu i zakresem ochrony wystawionej na polisie. I to jest podstawa do pózniejszych odszkodowań.

Reszta wszystko, to bajki dla małych dzieci.
Margareth / 2010-09-23 20:20 / Bywalec forum
Z tym owu to masz rację, to jest chyba całkiem duży problem dla Polaków, bo większość jednak nie czyta
aaudytor / 2010-10-20 15:07 / Bywalec forum
Tu z Wami się jak najbardziej zgadzam, OWU to połowa albo i lepiej, ubezpieczających się nie wie nawet pewnie co to w ogóle jest. W tym zakresie warto ludzi edukowac i im o tym przypominac.
Margareth / 2010-12-26 21:32 / Bywalec forum
Warto warto, ale i tak co chwilę głośno o tym, że ktoś oczekuje odszkodowania, mimo że sie ono nie należy (co wynika z umowy)
Ubespieczenio / 109.243.10.* / 2010-09-15 10:06
zobacz też tu:

http://dobre-ubezpieczenie.blogspot.com
kinga56 / 212.76.49.* / 2011-02-01 12:37
Ja z wlasnego doświadczenia i bardziej tez zaufania wybrałam PZU.
Mysle ze człowiek powinien trzymac sie tego co dobre i sprawdzone.
kopyk / 89.73.150.* / 2010-03-24 21:35
Witam.
Jeśli jest pani zainteresowana ubezpieczenie proszę zadzwonic na nr 5017676324 lub wyslac nr sms ja zadzwonie do pani jestem agentem ubezpieczeniowym w AVIVA.Mozna napisać także na miela przemek21_sc@poczta.fm .
ubezpieczenia cały kraj / 188.146.166.* / 2010-03-23 14:52
Ubezpieczenia na życie PZU z możliwością wykupu opieki medycznej - szczegóły 503120541, Iwona
elol / 94.101.23.* / 2010-03-20 17:31
Tylko 3 zł na dzień zajrzyj, sprawdź, bez zobowiązań, nic cię to nie kosztuje! http://www.portal-turysty.pl/

Najnowsze wpisy