Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Szukam zdalnej pracy lub stażu jako programista C++ i/lub Java

Szukam zdalnej pracy lub stażu jako programista C++ i/lub Java

Mariusz Nowak / 2013-01-23 20:09
Witam,

Szukam zdalnej pracy lub stażu jako programista C++ i/lub Java. Chciałbym zdobyć doświadczenie zawodowe jako programista, interesuje mnie również stała współpraca. Zależy mi na pracy zdalnej.

W c++ zacząłem programować w wieku 15 lat, zaczynając od pisania gier komputerowych. Większość moich projektów związana była z grami - tworzyłem m.in. bota do gry, patche.
Niestety prawie żaden z tych projektów nie został w pełni ukończony - pisałem je dla zabawy i nauki. Oczywiście praca, której szukam, nie musi być związana z grami, interesuje mnie każdy temat.

Technologie i biblioteki, które używałem to m.in: VCL, directdraw, WinAPI, cURL, Allegro.
Ostatni rok poświęciłem głównie na Java SE.

Studiowałem Informatykę na Politechnice Opolskiej, niestety z przyczyn m.in. finansowych przerwałem naukę na III roku. W przyszłości zamierzam dokończyć studia w formie zaocznej lub on-line. Obecnie mam 24 lata. Dobrze posługuję się językiem angielskim - na studiach zdążyłem zaliczyć 2 semestry business english poziom C1

Posiadam zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów. Duże chęci do pracy i rozwijania się. Sporą część wolnego czasu mogę poświęcić na naukę bibliotek/technologii, które przydadzą się w pracy. Wystarczy wskazać mi kierunek, a resztą zajmę się sam.

Zgadzam się na napisanie programu sprawdzającego moje umiejętności.

Zainteresowanych proszę o wysłanie wiadomości przez serwis lub na maila: m.nowak88 [at] gmail.com
Wyświetlaj:
answers / 2013-02-12 11:10
szukaj na gumtree, bardzo czesto tam sa ogloszenia pracy dorywczej badz pracy zdalnej w tym systemie co piszesz. szukaj a napewno znajdziesz cos interesujacego dla Ciebe
Marek694 / 89.79.149.* / 2013-02-10 13:29
Pracuje w branży komputerowej trochę w innym charakterze a prace znalazłem przez stronę: http://top-ogloszenia.net/Praca-11 Zawsze warto sprawdzić ,może akurat tobie też się uda. Pozdrawiam

Najnowsze wpisy