Forum Forum inwestycyjneForex

Szwajcarski frank słabnie na rynku międzybankowym

Szwajcarski frank słabnie na rynku międzybankowym

Wyświetlaj:
sdfsd / 83.3.101.* / 2011-01-03 21:20
tyle panstw na swiecie zbankrutowalo wspomne o islandii ktora byla zamozna a tu pach korona wobec franka 3 x w dół i nie widac zeby szybko powrócił trend a tam tez frank byl popularny . zobaczcie co tusk robi z dlugiem -a co raczej nic nie robi . kwestia bankructwapolski jest bliska spieprzajcie jaknajszybciej od kredytow w chf i do konca zycia przestrzegajcie swoje dzieci rodzicow wnuki znajomych przed ta lichwą
tak jak w usa po tym jak banki ich oszukaly to klikadziesiat lat banki nie potrafily sie pozbierac my tez to zróbmy
http://www.xe.com/currencycharts/?from=CHF&to=ISK&view=10Y
luksz12344 / 151.193.120.* / 2011-02-23 14:57
Jesli spojrzec na ten wykres to ISK stala przez kilka lat na tym samym poziomie w stosunku do CHF. W tym samym czasie zlotowka sie umacniala z 3 zlotych do 2 zlotych za franka. Mysle ze w polsce jest coraz wiecej wiedzy jak robic interesy. Wykres PLN/CHF jest moim zdaniem znacznie bardziej optymistyczny. Nie nalezy wpadac w panike
fghj / 76.64.15.* / 2010-12-27 20:42
ECB i Trichet nakupili Euro-bonds po dziurki w nosie,zrobili to po cichu jak zlodziej.Sumka niemala=1.1 bilion Eurasow.Druga runda juz pomocy kolesiom z instytucji finansowych,zgodnie z zasada:prywatyzowac zyski,nacjonalizowac straty.Podatnik za to zaplaci z nawiazka.Przychodzi mi tu na mysl rewolucja francuska,
ooo / 82.160.78.* / 2010-12-27 13:24
nawet przy 4 zł nie będzie tragedii. z perspektywy 30 lat kredytu to mało istotne. polska waluta będzie coraz silniejsza
Stefanno / 89.72.54.* / 2011-02-24 14:49
Jako, że jestem dość zainteresowany frankiem dużo czytam o tej walucie. Mogę wam polecić ciekawy artykuł, który znalazłem. Myślę, że będzie dla was interesujący.
http://www.globtrex.com/Wiadomosci/show/43100-Euro+i+frank+szwajcarski+w+roli+bezpiecznej+waluty
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy